Фактуриране и обработка на плащания
SaaS браузърът проследява 3,668 Фактуриране и обработка на плащания софтуерни компании, като 243 са добавени през последните 30 дни. Най-популярните страни за Фактуриране и обработка на плащания SaaS включват United States (604), India (216), United Kingdom (135).
Ключови данни за Фактуриране и обработка на плащания
Разпределение на размера на компаниите9
Най-утвърдени компании от Фактуриране и обработка на плащания
| Компания | Служители | Рейтинг на домейна | Основан | Добавено |
|---|---|---|---|---|
| Stripe | 10,000 | — | 2010 | 2025-02-07 |
| Authorize.net | 1,000 | — | 1996 | 2026-03-10 |
| Mollie | — | — | — | 2025-02-04 |
| Wave | 500 | — | — | 2025-02-04 |
| FundRazr | — | — | — | 2025-02-28 |
| fastspring | 200 | — | 2005 | 2025-02-28 |
| Dwolla | 200 | — | 2008 | 2025-02-05 |
| Quadient | 5,000 | — | 1924 | 2025-02-26 |
| Refrens | 200 | — | 2018 | 2025-02-06 |
| Invoice Ninja | — | — | — | 2025-02-07 |
Топ 10 държави за Фактуриране и обработка на плащания SaaS
Следните държави представляват седалищата на повечето SaaS компании на Фактуриране и обработка на плащания, въз основа на нашите данни за софтуерните продукти на 3,668.
| Държава | Брой | % от общата сума |
|---|---|---|
| United States | 604 | 16.5% |
| India | 216 | 5.9% |
| United Kingdom | 135 | 3.7% |
| Australia | 77 | 2.1% |
| Canada | 60 | 1.6% |
| Nigeria | 48 | 1.3% |
| South Africa | 48 | 1.3% |
| Malaysia | 33 | 0.9% |
| United Arab Emirates | 31 | 0.8% |
| Bangladesh | 25 | 0.7% |
Данни за цените за Фактуриране и обработка на плащания
Пазарна наситеност за Фактуриране и обработка на плащания
Този резултат се изчислява от комбинация от общия брой продукти, авторитет на домейна, препращащи домейни, възрастта на компанията, ръста на трафика, ценообразуването и корпоративното присъствие.
Партньорски програми в Фактуриране и обработка на плащания
231 Фактуриране и обработка на плащания SaaS компаниите предлагат партньорски програми (6.3% от общия брой).
Най-скоро добавени Фактуриране и обработка на плащания SaaS
Средна възраст на Фактуриране и обработка на плащания SaaS компании
Средностатистическата SaaS компания от Фактуриране и обработка на плащания клас е основана преди 7.0 години (средна година на основаване: 2019).
B2B / B2C разбивка за Фактуриране и обработка на плащания16
Въз основа на 3,663 компании с данни за типа потребители (99.9% от общия брой).
Тенденция за откриване на SaaS за Фактуриране и обработка на плащания
Месечен брой открити SaaS за Фактуриране и обработка на плащания в сравнение с дела му от всички открити SaaS. Нарастващият процент показва, че този сегмент расте по-бързо от общия пазар.
Открийте Фактуриране и обработка на плащания SaaS
Разширени филтри
uBilly
InvoiceDeck
Безплатен пробен периодRostavo
Безплатен пробен периодFree Pro Invoice
Безплатен пробен периодPayStream Pro
Безплатен пробен периодSEPA Generator
Chalkful
Безплатен пробен периодChalkful
Безплатен пробен периодAkurateco
Често задавани въпроси
Колко SaaS компании има в Фактуриране и обработка на плащания?
SaaS браузърът проследява 3,668 Фактуриране и обработка на плащания софтуерни продукта към September 2026. 243 нови Фактуриране и обработка на плащания SaaS компании са добавени през последните 30 дни.
Колко нови Фактуриране и обработка на плащания SaaS компании се добавят всеки месец?
243 нови Фактуриране и обработка на плащания SaaS компании бяха добавени към SaaS браузъра през последните 30 дни. Нашата собствена инфраструктура за обхождане непрекъснато открива нови софтуерни продукти.
Кои са най-утвърдените SaaS компании за Фактуриране и обработка на плащания?
Най-утвърдените SaaS компании в Фактуриране и обработка на плащания по авторитет на домейна включват Stripe, Authorize.net, Mollie, Wave, FundRazr. Тези компании представляват най-високите оценки за ранг на домейна в категорията Фактуриране и обработка на плащания.
Какъв е типичният размер на компанията за Фактуриране и обработка на плащания SaaS?
Сред Фактуриране и обработка на плащания SaaS компании с данни за служителите, разпределението на размера е: - 17 (2.1%), - 52 (6.3%), - 132 (16.1%), - 619 (75.5%).
Кои страни имат най-много SaaS компании от Фактуриране и обработка на плащания?
Водещите страни за Фактуриране и обработка на плащания SaaS са: United States (604), India (216), United Kingdom (135), Australia (77), Canada (60). Те представляват най-голямата концентрация на софтуерни компании за Фактуриране и обработка на плащания в световен мащаб.
Какъв процент от Фактуриране и обработка на плащания SaaS компаниите предлагат партньорски програми?
231 Фактуриране и обработка на плащания SaaS компаниите предлагат партньорски програми, представляващи 6.3% от целия Фактуриране и обработка на плащания софтуер, проследяван от SaaS браузъра. Средната комисионна е 20%.
Каква е средната възраст на Фактуриране и обработка на плащания SaaS компании?
Средностатистическата SaaS компания от Фактуриране и обработка на плащания клас е основана преди 7.0 години, със средна година на основаване от 2019.
SaaS компаниите на Фактуриране и обработка на плащания предимно B2B или B2C ли са?
Въз основа на наличните данни, Фактуриране и обработка на плащания SaaS компаниите се разпределят, както следва: Както B2B, така и B2C (23.9%), Бизнес (B2B) (75.9%), Потребител (B2C) (0.2%).
Кои са най-новите SaaS компании на Фактуриране и обработка на плащания?
Най-скоро откритите SaaS компании на Фактуриране и обработка на плащания включват InvoiceSnooze, QuoteOnSpot, Merchantpayd, AanvraX, Malik Traders. SaaS Browser непрекъснато открива и индексира нови софтуерни продукти, използвайки собствена инфраструктура за обхождане.
Относно SaaS браузъра
SaaS Browser е най-голямата и най-актуална SaaS база данни в интернет - най-добрият инструмент за търсене и проучване за SaaS компании.
Откриваме нововъзникващи инструменти седмици след пускането им на пазара, преди да се появят в Apollo, ZoomInfo или други бази данни. Нашата специално създадена платформа проследява изключително реални софтуерни продукти с проверени данни, за разлика от генеричните инструменти за търсене, замърсени с агенции, консултантски фирми и остарели обяви.
От предприятия от Fortune 500 до стартиращи компании, стартиращи тази седмица - ако става въпрос за SaaS, ние го проследяваме.
Как се изчисляват тези числа
- Общо софтуер. Броят на публикуваните SaaS компании, които в момента са изброени за тази селекция. Отчитат се само компаниите, които преминават нашите автоматизирани проверки за качество.
- Ново (последните 30 дни). Нетният брой на SaaS компаниите, новопубликувани за тази селекция през последните 30 дни.
- Партньорски програми. Броят на изброените SaaS компании, които управляват проверена партньорска или реферална програма.
- Средна възраст (години). Медианната възраст в години на компаниите в тази селекция, въз основа на годината на основаване. Медианата е средната стойност, така че половината са по-стари, а половината по-млади.
- Ново (последните 365 дни). Броят на SaaS компаниите, публикувани за тази селекция през последните 365 дни.
- Избягано (миналата година). Компании, публикувани през последната година, които вече не са в списъка — те са се изключили, били са премахнати или са спрели да преминават нашите проверки за качество.
- Годишен процент на отпадане. Годишният процент на отпадане — отпадналите компании като процент от всички компании, публикувани през последната година (все още изброени плюс отпаднали).
- Безплатен пробен период. Процентът на изброените компании в тази селекция, които предлагат безплатен пробен период.
- Разпределение на размера на компаниите. Разпределение на компаниите по брой служители: самостоятелни (1), малки (2–50), средни (51–200), големи (201–1,000), корпоративни (1,000+). Процентите са от компаниите с данни за служителите.
- Средна начална цена (USD). Медианната начална месечна цена (USD) за компаниите в тази селекция с данни за цените.
- Средна най-висока цена (USD). Медианната премиум месечна цена (USD) за компаниите в тази селекция с данни за цените.
- Индекс на насищане. Оценка на насищане на пазара от 0–100, съчетаваща общия брой продукти, авторитет на домейна, референтни домейни, възраст на компанията, растеж на трафика, ценообразуване и корпоративно присъствие. По-високо означава по-конкурентно.
- Средна комисионна. Медианната партньорска комисионна ставка, предлагана от компаниите в тази селекция, които управляват партньорска програма.
- Разбивка B2B / B2C. Разпределение на компаниите по целеви пазар — бизнес (B2B), потребител (B2C) или и двете — сред тези с данни за типа потребител.