Eines de seguretat i compliment al núvol
El navegador SaaS fa un seguiment de 3,355 i Eines de seguretat i compliment al núvol empreses de programari, amb 237 afegides en els darrers 30 dies. Els principals països per a Eines de seguretat i compliment al núvol SaaS inclouen United States (884), United Kingdom (136), India (89).
Punts de dades clau per a Eines de seguretat i compliment al núvol
Distribució de la mida de l'empresa9
Empreses Eines de seguretat i compliment al núvol més establertes
| Empresa | empleats | Valoració del domini | Fundada | Afegit |
|---|---|---|---|---|
| Trend Micro | 10,000 | — | — | 2025-02-26 |
| Palo Alto Networks | — | — | — | 2025-02-28 |
| Proofpoint | 5,000 | — | — | 2025-02-26 |
| Check Point | 10,000 | — | 1993 | 2025-02-08 |
| ActiveState | 200 | — | 1997 | 2025-02-04 |
| Dashlane | 500 | — | 2009 | 2025-02-04 |
| Tenable | 5,000 | — | — | 2025-02-03 |
| SentinelOne | 5,000 | — | 2013 | 2025-02-10 |
| SSL Shopper | — | — | — | 2025-10-21 |
| Varonis | 5,000 | — | 2005 | 2025-02-07 |
Els 10 principals països per a Eines de seguretat i compliment al núvol SaaS
Els següents països representen on tenen la seu la majoria de les empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol, segons les nostres dades per a productes de programari 3,355.
| País | Compte | % del total |
|---|---|---|
| United States | 884 | 26.3% |
| United Kingdom | 136 | 4.1% |
| India | 89 | 2.7% |
| Canada | 64 | 1.9% |
| Israel | 61 | 1.8% |
| Australia | 60 | 1.8% |
| Germany | 36 | 1.1% |
| Singapore | 36 | 1.1% |
| France | 32 | 1.0% |
| Netherlands | 28 | 0.8% |
Dades de preus per a Eines de seguretat i compliment al núvol
Saturació del mercat per a Eines de seguretat i compliment al núvol
Aquesta puntuació es calcula a partir d'una combinació del total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial.
Programes d'afiliació a Eines de seguretat i compliment al núvol
264 Eines de seguretat i compliment al núvol Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació (7.9% del total).
Afegits més recentment Eines de seguretat i compliment al núvol SaaS
Edat mitjana de les empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol
Una empresa SaaS mitjana de Eines de seguretat i compliment al núvol es va fundar fa 7.0 anys (any mitjà de fundació: 2019).
Desglossament B2B / B2C per a Eines de seguretat i compliment al núvol16
Basat en 3,353 empreses amb dades de tipus de consumidor (99.9% del total).
Tendència de descobriment SaaS per a Eines de seguretat i compliment al núvol
Nombre mensual de SaaS descoberts per a Eines de seguretat i compliment al núvol comparat amb la seva participació en tots els SaaS descoberts. Un percentatge creixent indica que aquest segment creix més ràpid que el mercat en general.
Descobreix Eines de seguretat i compliment al núvol SaaS
Filtres avançats
Cascade
Trustify
HENNGE
Iron Fort
Prova gratuïtaDoksOps
Cway Software
Prova gratuïtaControla
Prova gratuïtaSecOpsium
Prova gratuïtaAssura
Prova gratuïtaFluid Attacks
Prova gratuïtaPreguntes freqüents
Quantes empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol hi ha?
El navegador SaaS fa un seguiment dels productes de programari 3,355 Eines de seguretat i compliment al núvol a partir de September 2026. S'han afegit 237 noves empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol en els darrers 30 dies.
Quantes noves empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol s'afegeixen cada mes?
S'han afegit 237 noves Eines de seguretat i compliment al núvol empreses SaaS al navegador SaaS en els darrers 30 dies. La nostra infraestructura de rastreig pròpia descobreix contínuament nous productes de programari.
Quines són les empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol més consolidades?
Les empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol més consolidades per autoritat de domini inclouen Trend Micro, Palo Alto Networks, Proofpoint, Check Point, ActiveState. Aquestes empreses representen les puntuacions de classificació de domini més altes a la categoria Eines de seguretat i compliment al núvol.
Quina és la mida típica d'una empresa per a un SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol?
Entre Eines de seguretat i compliment al núvol empreses SaaS amb dades d'empleats, la distribució per mida és: - 48 (3.3%), - 109 (7.4%), - 285 (19.3%), - 1,033 (70.0%).
Quins països tenen més empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol?
Els principals països per a Eines de seguretat i compliment al núvol SaaS són: United States (884), United Kingdom (136), India (89), Canada (64), Israel (61). Aquests representen les concentracions més grans d'empreses de programari Eines de seguretat i compliment al núvol a nivell mundial.
Quin percentatge d'empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol ofereixen programes d'afiliació?
264 Eines de seguretat i compliment al núvol Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació, que representen el 7.9% de tot el programari Eines de seguretat i compliment al núvol que fa el seguiment del navegador SaaS. La comissió mitjana és del 18%.
Quina és l'edat mitjana de les empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol?
Una empresa SaaS mitjana de Eines de seguretat i compliment al núvol es va fundar fa 7.0 anys, amb un any de fundació mitjà de 2019.
Les empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol són majoritàriament B2B o B2C?
Segons les dades disponibles, les empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol es desglossen de la manera següent: Tant B2B com B2C (5.8%), Negocis (B2B) (93.8%), Consumidor (B2C) (0.4%).
Quines són les empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol més noves?
Entre les empreses SaaS Eines de seguretat i compliment al núvol descobertes més recentment hi ha Cloud Advisory Solutions, Offscript, Vivadere, GuardRails, ittools. El navegador SaaS descobreix i indexa contínuament nous productes de programari mitjançant una infraestructura de rastreig pròpia.
Sobre el navegador SaaS
El navegador SaaS és la base de dades SaaS més gran i actualitzada d'Internet: l'eina definitiva de prospecció i recerca per a empreses SaaS.
Descobrim eines emergents setmanes després del seu llançament, abans que apareguin a Apollo, ZoomInfo o altres bases de dades. La nostra plataforma específica per a aquest propòsit rastreja exclusivament productes de programari reals amb dades verificades, a diferència de les eines de prospecció genèriques contaminades amb agències, consultories i llistats obsolets.
Des d'empreses de la llista Fortune 500 fins a startups autofinançades que es llancen aquesta setmana, si és SaaS, ho fem seguiment.
Com es calculen aquests números
- Programari total. El nombre d'empreses SaaS publicades actualment llistades per a aquesta selecció. Només es comptabilitzen les empreses que superen les nostres verificacions de qualitat automatitzades.
- Nou (últims 30 dies). El nombre net d'empreses SaaS publicades de nou per a aquesta selecció durant els darrers 30 dies.
- Programes d'afiliació. El nombre d'empreses SaaS llistades que operen un programa d'afiliació o de referència verificat.
- Edat mitjana (anys). L'edat mitjana, en anys, de les empreses d'aquesta selecció, basada en l'any de fundació. La mitjana és el valor central, de manera que la meitat són més antigues i la meitat més joves.
- Nou (últims 365 dies). El nombre d'empreses SaaS publicades per a aquesta selecció durant els darrers 365 dies.
- Batut (any passat). Empreses publicades durant l'any passat que ja no estan llistades — van quedar fora de línia, van ser eliminades o van deixar de superar les nostres verificacions de qualitat.
- Taxa de rotació anual. La taxa de rotació anual — empreses abandonades com a percentatge de totes les empreses publicades durant l'any passat (les encara llistades més les abandonades).
- Prova gratuïta. El percentatge d'empreses llistades d'aquesta selecció que ofereixen una prova gratuïta.
- Distribució de la mida de l'empresa. Distribució d'empreses per nombre d'empleats: individual (1), petita (2–50), mitjana (51–200), gran (201–1,000), gran empresa (1,000+). Els percentatges són sobre les empreses amb dades d'empleats.
- Preu inicial mitjà (USD). El preu mensual d'entrada mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
- Preu mitjà alt (USD). El preu mensual premium mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
- Puntuació de saturació. Una puntuació de saturació del mercat de 0–100 que combina el total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial. Com més alta, més competitiu.
- Comissió mitjana. La comissió d'afiliació mitjana que ofereixen les empreses d'aquesta selecció que gestionen un programa d'afiliació.
- Desglossament B2B / B2C. Desglossament d'empreses per mercat objectiu — empresa (B2B), consumidor (B2C) o tots dos — entre aquelles amb dades de tipus de consumidor.