Programari de gestió de nòmines
El navegador SaaS fa un seguiment de 2,142 i Programari de gestió de nòmines empreses de programari, amb 139 afegides en els darrers 30 dies. Els principals països per a Programari de gestió de nòmines SaaS inclouen United States (364), India (152), United Kingdom (119).
Punts de dades clau per a Programari de gestió de nòmines
Distribució de la mida de l'empresa9
Empreses Programari de gestió de nòmines més establertes
| Empresa | empleats | Valoració del domini | Fundada | Afegit |
|---|---|---|---|---|
| Rippling | 5,000 | — | 2016 | 2025-02-04 |
| Paycom | 10,000 | — | 1998 | 2025-02-26 |
| Patriot | 200 | — | — | 2025-02-06 |
| Homebase | 500 | — | 2014 | 2025-02-07 |
| Paymo | 50 | — | 2008 | 2025-02-07 |
| Factorial | — | — | — | 2025-02-06 |
| OnPay | 200 | — | — | 2025-02-05 |
| SurePayroll | 500 | — | 2000 | 2025-02-28 |
| PayStub Creator | — | — | — | 2025-10-22 |
| DailyPay | 1,000 | — | 2015 | 2025-02-28 |
Els 10 principals països per a Programari de gestió de nòmines SaaS
Els següents països representen on tenen la seu la majoria de les empreses SaaS Programari de gestió de nòmines, segons les nostres dades per a productes de programari 2,142.
| País | Compte | % del total |
|---|---|---|
| United States | 364 | 17.0% |
| India | 152 | 7.1% |
| United Kingdom | 119 | 5.6% |
| Australia | 82 | 3.8% |
| Canada | 52 | 2.4% |
| South Africa | 42 | 2.0% |
| Nigeria | 35 | 1.6% |
| Malaysia | 32 | 1.5% |
| Kenya | 32 | 1.5% |
| Philippines | 31 | 1.4% |
Dades de preus per a Programari de gestió de nòmines
Saturació del mercat per a Programari de gestió de nòmines
Aquesta puntuació es calcula a partir d'una combinació del total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial.
Programes d'afiliació a Programari de gestió de nòmines
145 Programari de gestió de nòmines Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació (6.8% del total).
Afegits més recentment Programari de gestió de nòmines SaaS
Edat mitjana de les empreses SaaS Programari de gestió de nòmines
Una empresa SaaS mitjana de Programari de gestió de nòmines es va fundar fa 10.0 anys (any mitjà de fundació: 2016).
Desglossament B2B / B2C per a Programari de gestió de nòmines16
Basat en 2,141 empreses amb dades de tipus de consumidor (100.0% del total).
Tendència de descobriment SaaS per a Programari de gestió de nòmines
Nombre mensual de SaaS descoberts per a Programari de gestió de nòmines comparat amb la seva participació en tots els SaaS descoberts. Un percentatge creixent indica que aquest segment creix més ràpid que el mercat en general.
Descobreix Programari de gestió de nòmines SaaS
Filtres avançats
QadraHR
Prova gratuïtaAccountTaxNG
Prova gratuïtaSmart Dhandha
Smart Dhandha
Care Assistant Pro
Prova gratuïtaAutoPayroll
Lawnzy
Prova gratuïtaLeaveTrackr
Prova gratuïtaLexora Federal Compliance
XDOT TECHNOLOGY
Pino Workspace
Preguntes freqüents
Quantes empreses SaaS Programari de gestió de nòmines hi ha?
El navegador SaaS fa un seguiment dels productes de programari 2,142 Programari de gestió de nòmines a partir de September 2026. S'han afegit 139 noves empreses SaaS Programari de gestió de nòmines en els darrers 30 dies.
Quantes noves empreses SaaS Programari de gestió de nòmines s'afegeixen cada mes?
S'han afegit 139 noves Programari de gestió de nòmines empreses SaaS al navegador SaaS en els darrers 30 dies. La nostra infraestructura de rastreig pròpia descobreix contínuament nous productes de programari.
Quines són les empreses SaaS Programari de gestió de nòmines més consolidades?
Les empreses SaaS Programari de gestió de nòmines més consolidades per autoritat de domini inclouen Rippling, Paycom, Patriot, Homebase, Paymo. Aquestes empreses representen les puntuacions de classificació de domini més altes a la categoria Programari de gestió de nòmines.
Quina és la mida típica d'una empresa per a un SaaS Programari de gestió de nòmines?
Entre Programari de gestió de nòmines empreses SaaS amb dades d'empleats, la distribució per mida és: - 11 (1.6%), - 56 (8.1%), - 122 (17.6%), - 506 (72.8%).
Quins països tenen més empreses SaaS Programari de gestió de nòmines?
Els principals països per a Programari de gestió de nòmines SaaS són: United States (364), India (152), United Kingdom (119), Australia (82), Canada (52). Aquests representen les concentracions més grans d'empreses de programari Programari de gestió de nòmines a nivell mundial.
Quin percentatge d'empreses SaaS Programari de gestió de nòmines ofereixen programes d'afiliació?
145 Programari de gestió de nòmines Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació, que representen el 6.8% de tot el programari Programari de gestió de nòmines que fa el seguiment del navegador SaaS. La comissió mitjana és del 15%.
Quina és l'edat mitjana de les empreses SaaS Programari de gestió de nòmines?
Una empresa SaaS mitjana de Programari de gestió de nòmines es va fundar fa 10.0 anys, amb un any de fundació mitjà de 2016.
Les empreses SaaS Programari de gestió de nòmines són majoritàriament B2B o B2C?
Segons les dades disponibles, les empreses SaaS Programari de gestió de nòmines es desglossen de la manera següent: Tant B2B com B2C (11.1%), Negocis (B2B) (87.9%), Consumidor (B2C) (1.0%).
Quines són les empreses SaaS Programari de gestió de nòmines més noves?
Entre les empreses SaaS Programari de gestió de nòmines descobertes més recentment hi ha Trame, PayBridge, Mazomy Payroll, Datacore, JenFlow. El navegador SaaS descobreix i indexa contínuament nous productes de programari mitjançant una infraestructura de rastreig pròpia.
Sobre el navegador SaaS
El navegador SaaS és la base de dades SaaS més gran i actualitzada d'Internet: l'eina definitiva de prospecció i recerca per a empreses SaaS.
Descobrim eines emergents setmanes després del seu llançament, abans que apareguin a Apollo, ZoomInfo o altres bases de dades. La nostra plataforma específica per a aquest propòsit rastreja exclusivament productes de programari reals amb dades verificades, a diferència de les eines de prospecció genèriques contaminades amb agències, consultories i llistats obsolets.
Des d'empreses de la llista Fortune 500 fins a startups autofinançades que es llancen aquesta setmana, si és SaaS, ho fem seguiment.
Com es calculen aquests números
- Programari total. El nombre d'empreses SaaS publicades actualment llistades per a aquesta selecció. Només es comptabilitzen les empreses que superen les nostres verificacions de qualitat automatitzades.
- Nou (últims 30 dies). El nombre net d'empreses SaaS publicades de nou per a aquesta selecció durant els darrers 30 dies.
- Programes d'afiliació. El nombre d'empreses SaaS llistades que operen un programa d'afiliació o de referència verificat.
- Edat mitjana (anys). L'edat mitjana, en anys, de les empreses d'aquesta selecció, basada en l'any de fundació. La mitjana és el valor central, de manera que la meitat són més antigues i la meitat més joves.
- Nou (últims 365 dies). El nombre d'empreses SaaS publicades per a aquesta selecció durant els darrers 365 dies.
- Batut (any passat). Empreses publicades durant l'any passat que ja no estan llistades — van quedar fora de línia, van ser eliminades o van deixar de superar les nostres verificacions de qualitat.
- Taxa de rotació anual. La taxa de rotació anual — empreses abandonades com a percentatge de totes les empreses publicades durant l'any passat (les encara llistades més les abandonades).
- Prova gratuïta. El percentatge d'empreses llistades d'aquesta selecció que ofereixen una prova gratuïta.
- Distribució de la mida de l'empresa. Distribució d'empreses per nombre d'empleats: individual (1), petita (2–50), mitjana (51–200), gran (201–1,000), gran empresa (1,000+). Els percentatges són sobre les empreses amb dades d'empleats.
- Preu inicial mitjà (USD). El preu mensual d'entrada mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
- Preu mitjà alt (USD). El preu mensual premium mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
- Puntuació de saturació. Una puntuació de saturació del mercat de 0–100 que combina el total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial. Com més alta, més competitiu.
- Comissió mitjana. La comissió d'afiliació mitjana que ofereixen les empreses d'aquesta selecció que gestionen un programa d'afiliació.
- Desglossament B2B / B2C. Desglossament d'empreses per mercat objectiu — empresa (B2B), consumidor (B2C) o tots dos — entre aquelles amb dades de tipus de consumidor.