IniciTotes les categoriesEines d'optimització i planificació de rutes

Eines d'optimització i planificació de rutes

El navegador SaaS fa un seguiment de 610 i Eines d'optimització i planificació de rutes empreses de programari, amb 32 afegides en els darrers 30 dies. Els principals països per a Eines d'optimització i planificació de rutes SaaS inclouen United States (78), United Kingdom (35), Germany (11).

Punts de dades clau per a Eines d'optimització i planificació de rutes

610
Programari total1
32
Nou (últims 30 dies)2
24
Programes d'afiliació3
8
Edat mitjana (anys)4
+292
Nou (últims 365 dies)5
128
Batut (any passat)6
30.5%
Taxa de rotació anual7
34.3%
Prova gratuïta8

Distribució de la mida de l'empresa9

3
Empresa (més de 1.000)
2.8% del total
7
Gran (201-1.000)
6.6% del total
16
Mida mitjana (51-200)
15.1% del total
80
Petit (2-50)
75.5% del total

Empreses Eines d'optimització i planificació de rutes més establertes

Empresa empleats Valoració del domini Fundada Afegit
komoot 2025-02-28
Ride with GPS 2025-02-12
Citymapper 2025-12-20
OsmAnd 2025-02-28
TrackRoad 2025-03-08
OpenTTD 2025-02-28
IONITY 500 2017 2025-07-23
Chargemap 50 2015 2025-10-23
Divvy 2025-05-06
Upper Route Planner 50 2021 2025-02-06

Els 10 principals països per a Eines d'optimització i planificació de rutes SaaS

Els següents països representen on tenen la seu la majoria de les empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes, segons les nostres dades per a productes de programari 610.

País Compte % del total
United States 78 12.8%
United Kingdom 35 5.7%
Germany 11 1.8%
India 11 1.8%
Canada 10 1.6%
Netherlands 7 1.1%
Australia 5 0.8%
Sweden 5 0.8%
New Zealand 4 0.7%
France 4 0.7%

Dades de preus per a Eines d'optimització i planificació de rutes

Preu inicial mitjà (USD)12
$10/mes
Preu mitjà alt (USD)13
$35/mes

Saturació del mercat per a Eines d'optimització i planificació de rutes

Aquesta puntuació es calcula a partir d'una combinació del total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial.

Puntuació de saturació14
51 / 100 (Mitjà)

Programes d'afiliació a Eines d'optimització i planificació de rutes

24 Eines d'optimització i planificació de rutes Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació (3.9% del total).

Comissió mitjana15
20%
Distribució del tipus de comissió
Una sola vegada 2
Recurrent 4

Afegits més recentment Eines d'optimització i planificació de rutes SaaS

Athlete Tools Afegit 2026-08-26
FileRoute Core Afegit 2026-08-25
WPI Route Afegit 2026-08-25
TripPlanWise Afegit 2026-08-24
GSMFieldSuite Afegit 2026-08-24
RewardRoute Afegit 2026-08-24
My Toll Farm Afegit 2026-08-20
rEVolt Afegit 2026-08-18
Maplet Afegit 2026-08-16
Arclane Afegit 2026-08-15

Edat mitjana de les empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes

Una empresa SaaS mitjana de Eines d'optimització i planificació de rutes es va fundar fa 8.0 anys (any mitjà de fundació: 2018).

Desglossament B2B / B2C per a Eines d'optimització i planificació de rutes16

285
Tant B2B com B2C
46.7%
263
Negocis (B2B)
43.1%
62
Consumidor (B2C)
10.2%

Basat en 610 empreses amb dades de tipus de consumidor (100.0% del total).

Tendència de descobriment SaaS per a Eines d'optimització i planificació de rutes

Nombre mensual de SaaS descoberts per a Eines d'optimització i planificació de rutes comparat amb la seva participació en tots els SaaS descoberts. Un percentatge creixent indica que aquest segment creix més ràpid que el mercat en general.

Loading...

Descobreix Eines d'optimització i planificació de rutes SaaS

Ordenar:
Mostra els filtres
Filtre 1 aplicat · Esborra-ho tot · Desa
Categoria: Eines d'optimització i planificació de rutes
iDirect Logo

iDirect

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This advanced delivery management platform offers intelligent route optimization, real-time vehicle tracking, driver management, and detailed analytics to enhance operational efficiency and reduce costs. It is designed for delivery businesses seeking to streamline order processing, improve delivery accuracy, and enhance customer experience through features like proof of delivery, customer info collection, mobile support, and integrated notifications, serving small to large-scale logistics companies and courier services.
Preus: $19-$799/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Last Mile Delivery Solutions
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Arrivy Inc Logo

Arrivy Inc

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This platform enhances operational efficiency by providing comprehensive tools for scheduling, dispatching, and managing field service teams. Key features include automated work order management, real-time crew communication, customer self-scheduling options, and digital forms for streamlined data collection, all aimed at reducing operational delays and improving customer satisfaction for service-oriented businesses across various industries.
Preus: $75-$150/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Appointment Scheduling Software
La categoria d'aquest anunci.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Wayfinding Planner Logo

Wayfinding Planner

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This signage planning and wayfinding management system enables users to design, update, and optimize signage strategies efficiently by connecting user routes, sign locations, and destination points within a centralized digital application. Its main features include effortless editing with instant updates, comprehensive analysis and inspection tools for sign placement and message accuracy, customizable sign types including multi-face options, dynamic destination management with drag-and-drop capabilities, and one-click export of project documentation in various formats; it solves problems related to complex signage deployment, frequent route modifications, and inaccurate wayfinding information. Designed for facility managers, urban planners, wayfinding strategists, and infrastructure developers, it simplifies the development and maintenance of clear, consistent, and adaptable signage systems across transportation hubs, campuses, or public spaces.
Preus: $45-$50/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Architectural Design & Drafting Software
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Upper Route Planner Logo

Upper Route Planner

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
Upper offers a comprehensive route planning software designed to streamline delivery operations for businesses of all sizes. With features like real-time GPS tracking, automated notifications, and smart analytics, it enhances efficiency and reduces costs, making it an essential tool for various industries.
Preus: Des de $40/mes
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Time on Trails Logo

Time on Trails

Aquest SaaS està de moda! Hem detectat un creixement mensual del trànsit. Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
Time on Trails offers essential tools for trail runners to plan their races and adventures effectively. Users can visualize routes, analyze elevation changes, and create personalized pacing and nutrition strategies to enhance their performance.
Preus: $3-$6/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
OffRaid Logo

OffRaid

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This navigation application functions as a comprehensive offline GPS tool for outdoor enthusiasts, providing real-time routing, route plotting, and turn-by-turn voice guidance tailored for dirt trails, off-road adventures, and multi-stop journeys across Europe. It offers key features such as loading and following GPX files, offline maps with automatic regional downloads, rally-style pace notes, elevation profiles, weather forecasts, fuel planning, live group tracking, ride recording, and adaptive day/night map modes, ensuring users can navigate confidently in remote areas without cellular signals. Designed for bikers, hikers, adventurers, and trail riders, it addresses challenges like signal loss, complex route management, and safe navigation in varied terrains, making it an essential tool for outdoor explorers seeking reliable, user-friendly,.
Preus: Des de €14.99/mes
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Viscar Logo

Viscar

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This advanced navigation system intelligently analyzes real-time road data to optimize routing by considering current traffic congestion, road quality, signage, signals, and weather forecasts projected to the precise arrival time at each destination. Its main features include ETA-aware weather forecasts, automatic detection of road surface conditions and potholes, filtering of relevant traffic signs and signals, and dynamic routing that adapts to live traffic flow, thereby enhancing safety, efficiency, and travel planning for drivers and transportation professionals. It addresses challenges such as unpredictable road conditions, congestion, safety hazards, and route optimization, making it suitable for logistics companies, fleet managers, individual commuters, and developers seeking integrated, data-driven navigation solutions for better decision-making and journey management.
Preus: $0/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Logistics & Transportation Management
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
TransitLens Logo

TransitLens

Aquest SaaS està de moda! Hem detectat un creixement mensual del trànsit.
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This platform provides a comprehensive, browser-based environment for analyzing and visualizing static General Transit Feed Specification (GTFS) data, enabling transit planners and analysts to explore routes, stops, schedules, and service patterns with ease. It offers features such as interactive maps for spatial exploration, detailed route and stop inspection, filtering by transport type or agency, heatmaps and calendar views to reveal seasonal and weekly service variations, and built-in analytics to identify operational patterns, gaps, and anomalies, facilitating improved transit network planning, scheduling, and operational insights.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
BusSystem Logo

BusSystem

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
A comprehensive platform designed to streamline the management of transportation operations, this solution integrates ticket sales, customer relationship management (CRM), analytics, routing, and marketing into a single interface. Key features include automated route planning, flexible payment options, real-time fleet tracking, and advanced reporting capabilities, which collectively address issues such as overbooking, inefficient operations, and fragmented systems, making it ideal for transport companies, ticketing businesses, and organizations seeking to enhance their operational efficiency and customer experience.
Travel Booking & Reservation Systems
La categoria d'aquest anunci.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Marine Solver Logo

Marine Solver

Aquest SaaS està de moda! Hem detectat un creixement mensual del trànsit.
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
Marine Solver offers smart optimization tools to improve efficiency and profitability in voyage planning. Users can quickly explore different scenarios and make informed decisions while also working towards sustainability goals.
Route Optimization & Planning Tools
La categoria d'aquest anunci.
Freight & Cargo Management Systems
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
* Algunes o totes les parts d'aquesta pàgina poden ser generades per IA, així que verifiqueu qualsevol informació important de manera independent.

Preguntes freqüents

Quantes empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes hi ha?

El navegador SaaS fa un seguiment dels productes de programari 610 Eines d'optimització i planificació de rutes a partir de September 2026. S'han afegit 32 noves empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes en els darrers 30 dies.

Quantes noves empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes s'afegeixen cada mes?

S'han afegit 32 noves Eines d'optimització i planificació de rutes empreses SaaS al navegador SaaS en els darrers 30 dies. La nostra infraestructura de rastreig pròpia descobreix contínuament nous productes de programari.

Quines són les empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes més consolidades?

Les empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes més consolidades per autoritat de domini inclouen komoot, Ride with GPS, Citymapper, OsmAnd, TrackRoad. Aquestes empreses representen les puntuacions de classificació de domini més altes a la categoria Eines d'optimització i planificació de rutes.

Quina és la mida típica d'una empresa per a un SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes?

Entre Eines d'optimització i planificació de rutes empreses SaaS amb dades d'empleats, la distribució per mida és: - 3 (2.8%), - 7 (6.6%), - 16 (15.1%), - 80 (75.5%).

Quins països tenen més empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes?

Els principals països per a Eines d'optimització i planificació de rutes SaaS són: United States (78), United Kingdom (35), Germany (11), India (11), Canada (10). Aquests representen les concentracions més grans d'empreses de programari Eines d'optimització i planificació de rutes a nivell mundial.

Quin percentatge d'empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes ofereixen programes d'afiliació?

24 Eines d'optimització i planificació de rutes Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació, que representen el 3.9% de tot el programari Eines d'optimització i planificació de rutes que fa el seguiment del navegador SaaS. La comissió mitjana és del 20%.

Quina és l'edat mitjana de les empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes?

Una empresa SaaS mitjana de Eines d'optimització i planificació de rutes es va fundar fa 8.0 anys, amb un any de fundació mitjà de 2018.

Les empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes són majoritàriament B2B o B2C?

Segons les dades disponibles, les empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes es desglossen de la manera següent: Tant B2B com B2C (46.7%), Negocis (B2B) (43.1%), Consumidor (B2C) (10.2%).

Quines són les empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes més noves?

Entre les empreses SaaS Eines d'optimització i planificació de rutes descobertes més recentment hi ha Athlete Tools, FileRoute Core, WPI Route, TripPlanWise, GSMFieldSuite. El navegador SaaS descobreix i indexa contínuament nous productes de programari mitjançant una infraestructura de rastreig pròpia.

Sobre el navegador SaaS

El navegador SaaS és la base de dades SaaS més gran i actualitzada d'Internet: l'eina definitiva de prospecció i recerca per a empreses SaaS.

Descobrim eines emergents setmanes després del seu llançament, abans que apareguin a Apollo, ZoomInfo o altres bases de dades. La nostra plataforma específica per a aquest propòsit rastreja exclusivament productes de programari reals amb dades verificades, a diferència de les eines de prospecció genèriques contaminades amb agències, consultories i llistats obsolets.

Des d'empreses de la llista Fortune 500 fins a startups autofinançades que es llancen aquesta setmana, si és SaaS, ho fem seguiment.

Com es calculen aquests números

  1. Programari total. El nombre d'empreses SaaS publicades actualment llistades per a aquesta selecció. Només es comptabilitzen les empreses que superen les nostres verificacions de qualitat automatitzades.
  2. Nou (últims 30 dies). El nombre net d'empreses SaaS publicades de nou per a aquesta selecció durant els darrers 30 dies.
  3. Programes d'afiliació. El nombre d'empreses SaaS llistades que operen un programa d'afiliació o de referència verificat.
  4. Edat mitjana (anys). L'edat mitjana, en anys, de les empreses d'aquesta selecció, basada en l'any de fundació. La mitjana és el valor central, de manera que la meitat són més antigues i la meitat més joves.
  5. Nou (últims 365 dies). El nombre d'empreses SaaS publicades per a aquesta selecció durant els darrers 365 dies.
  6. Batut (any passat). Empreses publicades durant l'any passat que ja no estan llistades — van quedar fora de línia, van ser eliminades o van deixar de superar les nostres verificacions de qualitat.
  7. Taxa de rotació anual. La taxa de rotació anual — empreses abandonades com a percentatge de totes les empreses publicades durant l'any passat (les encara llistades més les abandonades).
  8. Prova gratuïta. El percentatge d'empreses llistades d'aquesta selecció que ofereixen una prova gratuïta.
  9. Distribució de la mida de l'empresa. Distribució d'empreses per nombre d'empleats: individual (1), petita (2–50), mitjana (51–200), gran (201–1,000), gran empresa (1,000+). Els percentatges són sobre les empreses amb dades d'empleats.
  10. Preu inicial mitjà (USD). El preu mensual d'entrada mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
  11. Preu mitjà alt (USD). El preu mensual premium mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
  12. Puntuació de saturació. Una puntuació de saturació del mercat de 0–100 que combina el total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial. Com més alta, més competitiu.
  13. Comissió mitjana. La comissió d'afiliació mitjana que ofereixen les empreses d'aquesta selecció que gestionen un programa d'afiliació.
  14. Desglossament B2B / B2C. Desglossament d'empreses per mercat objectiu — empresa (B2B), consumidor (B2C) o tots dos — entre aquelles amb dades de tipus de consumidor.