IniciTotes les categoriesGestió de magatzems i inventaris

Gestió de magatzems i inventaris

El navegador SaaS fa un seguiment de 531 i Gestió de magatzems i inventaris empreses de programari, amb 21 afegides en els darrers 30 dies. Els principals països per a Gestió de magatzems i inventaris SaaS inclouen United States (125), India (27), United Kingdom (26).

Punts de dades clau per a Gestió de magatzems i inventaris

531
Programari total1
21
Nou (últims 30 dies)2
27
Programes d'afiliació3
9
Edat mitjana (anys)4
+255
Nou (últims 365 dies)5
75
Batut (any passat)6
22.7%
Taxa de rotació anual7
28.2%
Prova gratuïta8

Distribució de la mida de l'empresa9

2
Empresa (més de 1.000)
1.0% del total
7
Gran (201-1.000)
3.5% del total
34
Mida mitjana (51-200)
17.2% del total
155
Petit (2-50)
78.3% del total

Empreses Gestió de magatzems i inventaris més establertes

Empresa empleats Valoració del domini Fundada Afegit
Locus Robotics 500 2014 2025-02-10
ShipHero 500 2013 2025-02-12
Deposco 200 2025-02-04
GreyOrange 1,000 2012 2025-02-08
Datex 200 2025-04-06
Survey 1,000 2026-03-21
DexoryView 2025-02-08
Vector 200 2014 2025-02-06
OrderWise 2025-02-28
Tasklet Factory 2025-02-08

Els 10 principals països per a Gestió de magatzems i inventaris SaaS

Els següents països representen on tenen la seu la majoria de les empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris, segons les nostres dades per a productes de programari 531.

País Compte % del total
United States 125 23.5%
India 27 5.1%
United Kingdom 26 4.9%
Canada 18 3.4%
Australia 13 2.4%
Germany 5 0.9%
Netherlands 5 0.9%
United Arab Emirates 5 0.9%
Estonia 3 0.6%
Poland 3 0.6%

Dades de preus per a Gestió de magatzems i inventaris

Preu inicial mitjà (USD)12
$99/mes
Preu mitjà alt (USD)13
$350/mes

Saturació del mercat per a Gestió de magatzems i inventaris

Aquesta puntuació es calcula a partir d'una combinació del total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial.

Puntuació de saturació14
35 / 100 (Baix)

Programes d'afiliació a Gestió de magatzems i inventaris

27 Gestió de magatzems i inventaris Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació (5.1% del total).

Comissió mitjana15
20%
Distribució del tipus de comissió
Una sola vegada 2
Recurrent 3

Afegits més recentment Gestió de magatzems i inventaris SaaS

Frozentacloud Afegit 2026-08-27
Scanmerce Afegit 2026-08-25
Ware4Live Afegit 2026-08-19
Collectionfix Afegit 2026-08-17
PickingMate Afegit 2026-08-17
Stateful Robotics Afegit 2026-08-16
WardenIQ Afegit 2026-08-16
AccuSpeech Afegit 2026-08-15
SalesView Afegit 2026-08-14
Warehouse Organizer Afegit 2026-08-13

Edat mitjana de les empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris

Una empresa SaaS mitjana de Gestió de magatzems i inventaris es va fundar fa 9.0 anys (any mitjà de fundació: 2017).

Desglossament B2B / B2C per a Gestió de magatzems i inventaris16

20
Tant B2B com B2C
3.8%
511
Negocis (B2B)
96.2%

Basat en 531 empreses amb dades de tipus de consumidor (100.0% del total).

Tendència de descobriment SaaS per a Gestió de magatzems i inventaris

Nombre mensual de SaaS descoberts per a Gestió de magatzems i inventaris comparat amb la seva participació en tots els SaaS descoberts. Un percentatge creixent indica que aquest segment creix més ràpid que el mercat en general.

Loading...

Descobreix Gestió de magatzems i inventaris SaaS

Ordenar:
Mostra els filtres
Filtre 1 aplicat · Esborra-ho tot · Desa
Categoria: Gestió de magatzems i inventaris
Millor elecció
TotePilot Logo

TotePilot

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
Promogut Aquest és un anunci promocionat i podem guanyar una comissió si us hi registreu. Prova gratuïta
Tote-Pilot is an intelligent organizational platform designed to help users efficiently manage and locate physical items stored in various totes or containers through both web and mobile applications. It features advanced artificial intelligence for instant inventory creation via visual recognition, automatic item detection, detailed descriptions, customizable QR-coded labels, and secure cloud storage, enabling seamless item tracking, searching, and visual organization without manual input. This system solves problems related to clutter, misplaced belongings, and inefficient storage management, making it ideal for homeowners, organizers, and anyone seeking smarter, more accessible storage solutions.
Preus: $2.99-$29.99/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Estimació: 2025 La data de creació més antiga que tenim per a aquesta fitxa. Fem servir diverses fonts de dades disponibles públicament.
Tipus de consumidor: B2B i B2C
Tant si això està centrat en un ús empresarial com individual.
Warehouse & Inventory Management
La categoria d'aquest anunci.
Inventory & Warehouse Management
La categoria d'aquest anunci.
Ciholas Logo

Ciholas

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This system utilizes ultra-wideband (UWB) technology to provide real-time, highly accurate asset tracking and location management across expansive and complex environments. Its main features include lightweight and versatile tags for asset identification, fixed anchor points that establish precise reference locations, and software with comprehensive documentation, technical support, and insights, all designed to deliver centimeter-level accuracy at high update rates with minimal latency. It addresses problems related to asset loss, inefficient inventory management, and lack of real-time visibility by enabling organizations, such as warehouses, manufacturing plants, and logistics providers, to monitor and manage their assets efficiently, improve operational productivity, and reduce costs through precise, fast, and scalable location solutions.
Warehouse & Inventory Management
La categoria d'aquest anunci.
Industrial Automation
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
MarginIQ FBA Logo

MarginIQ FBA

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
MarginIQ is an analytical platform designed to assess whether an Amazon FBA product warrants investment before committing to a purchase order by evaluating profit margins, landed costs, Amazon fees, PPC expenses, refunds, and operational risks. Its key features include detailed cost modeling, candidate portfolio management, opportunity comparison based on profitability and ROI, and comprehensive final reports to inform strategic inventory decisions, making it ideal for ecommerce sellers, Amazon FBA entrepreneurs, and inventory managers seeking to optimize launch success and mitigate financial risks.
Preus: €0-€39/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Business Intelligence & Analytics
La categoria d'aquest anunci.
Amazon FBA Tools
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
EasyReplenish Logo
This comprehensive inventory management solution streamlines the supply chain for fashion and accessory brands by automating replenishment processes and optimizing stock levels across multiple sales channels. Key features include smart SKU forecasting, automated purchase orders, and multi-warehouse optimization, which collectively address challenges such as stockouts, excess inventory, and inefficient capital allocation, making it ideal for inventory planners and supply chain managers seeking to enhance profitability and operational efficiency.
Preus: $250-$349/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Warehouse & Inventory Management
La categoria d'aquest anunci.
Supply Chain Management (SCM) Software
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Recycly Logo
A comprehensive software suite designed for managing IT Asset Disposition (ITAD) businesses streamlines operations, enhances customer service, and drives profitability. Key features include real-time asset tracking, automated compliance reporting, an integrated e-commerce platform, and a marketplace for connecting ITAD providers with disposal leads, effectively addressing challenges in inventory management, regulatory compliance, and customer engagement for businesses in the ITAD sector.
Warehouse & Inventory Management
La categoria d'aquest anunci.
Inventory & Warehouse Management
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
SmartCSTech Logo

SmartCSTech

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This comprehensive business management platform provides customized solutions for enterprise resource planning (ERP), customer relationship management (CRM), web applications, and mobile development, tailored precisely to individual workflow requirements. Its key features include real-time dashboards displaying vital business metrics, automated sales cycle management encompassing quotes, invoices, and delivery notes, and sophisticated inventory tracking across multiple warehouses with various costing methods, effectively addressing operational inefficiencies, data centralization, and process automation for small to medium-sized enterprises looking to optimize their business workflows and improve decision-making.
Preus: $500-$2000/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Task Management & To-Do List Apps
La categoria d'aquest anunci.
CRM (Customer Relationship Management)
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Stockout Logo

Stockout

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This comprehensive inventory management solution centralizes tracking of items, kits, equipment, and routines across multiple locations, enabling seamless synchronization on Windows and Android devices whether online or offline. Its main features include real-time team collaboration, multi-location inventory oversight, assembly of kits and bundles, equipment logging, customizable checklists, detailed analytics, automated stock updates, cloud storage, role-based permissions, and robust reporting capabilities, effectively resolving issues related to stock discrepancies, manual tracking errors, and communication gaps for businesses managing large inventories and dispersed teams. It is ideal for organizations such as retail stores, warehouses, manufacturing plants, service providers, and operational teams seeking efficient, accurate, and integrated inventory control and workflow automation.
Preus: $24/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Warehouse & Inventory Management
La categoria d'aquest anunci.
Inventory & Warehouse Management
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
WMS360 Logo

WMS360

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
WMS 360 offers a comprehensive multichannel inventory management solution designed for fast-growing ecommerce businesses, enabling seamless integration with platforms like WooCommerce, Amazon, eBay, Shopify, and OnBuy. With features such as automated inventory syncing, efficient warehouse management, and a powerful eBay listing tool, WMS 360 streamlines order fulfillment and enhances operational efficiency, allowing businesses to reach more customers quickly and effectively.
Preus: £49-£99/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Warehouse & Inventory Management
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Warehouse Organizer - No Icon

Warehouse Organizer

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This comprehensive warehouse management and inventory optimization platform offers advanced features such as 3D mapping, route optimization, and value stream analysis to enhance operational efficiency for various industries including manufacturing, distribution, retail, ecommerce, logistics, and wholesale. It addresses common logistics challenges like inefficient space utilization, long travel times for picking, bottlenecks in processes, and inventory inaccuracies by providing real-time visualization, intelligent route planning, and workflow analysis, making it ideal for warehouse managers, supply chain professionals, and business owners seeking to streamline and automate their warehouse operations.
Preus: $0-$49.99/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Warehouse & Inventory Management
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
WizeFulfill Logo

WizeFulfill

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This advanced warehouse management system enhances operational efficiency by providing a flexible and user-friendly platform tailored to the unique needs of various businesses. Key features include intuitive workflows for quick training, real-time monitoring and guidance through AI technology, and seamless integration with existing systems, all aimed at solving common logistical challenges for high-volume eCommerce warehouses, third-party logistics providers, and large enterprises seeking precision and control in their operations.
Warehouse & Inventory Management
La categoria d'aquest anunci.
Order Fulfillment & Shipping Software
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
* Algunes o totes les parts d'aquesta pàgina poden ser generades per IA, així que verifiqueu qualsevol informació important de manera independent.

Preguntes freqüents

Quantes empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris hi ha?

El navegador SaaS fa un seguiment dels productes de programari 531 Gestió de magatzems i inventaris a partir de September 2026. S'han afegit 21 noves empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris en els darrers 30 dies.

Quantes noves empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris s'afegeixen cada mes?

S'han afegit 21 noves Gestió de magatzems i inventaris empreses SaaS al navegador SaaS en els darrers 30 dies. La nostra infraestructura de rastreig pròpia descobreix contínuament nous productes de programari.

Quines són les empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris més consolidades?

Les empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris més consolidades per autoritat de domini inclouen Locus Robotics, ShipHero, Deposco, GreyOrange, Datex. Aquestes empreses representen les puntuacions de classificació de domini més altes a la categoria Gestió de magatzems i inventaris.

Quina és la mida típica d'una empresa per a un SaaS Gestió de magatzems i inventaris?

Entre Gestió de magatzems i inventaris empreses SaaS amb dades d'empleats, la distribució per mida és: - 2 (1.0%), - 7 (3.5%), - 34 (17.2%), - 155 (78.3%).

Quins països tenen més empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris?

Els principals països per a Gestió de magatzems i inventaris SaaS són: United States (125), India (27), United Kingdom (26), Canada (18), Australia (13). Aquests representen les concentracions més grans d'empreses de programari Gestió de magatzems i inventaris a nivell mundial.

Quin percentatge d'empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris ofereixen programes d'afiliació?

27 Gestió de magatzems i inventaris Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació, que representen el 5.1% de tot el programari Gestió de magatzems i inventaris que fa el seguiment del navegador SaaS. La comissió mitjana és del 20%.

Quina és l'edat mitjana de les empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris?

Una empresa SaaS mitjana de Gestió de magatzems i inventaris es va fundar fa 9.0 anys, amb un any de fundació mitjà de 2017.

Les empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris són majoritàriament B2B o B2C?

Segons les dades disponibles, les empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris es desglossen de la manera següent: Tant B2B com B2C (3.8%), Negocis (B2B) (96.2%).

Quines són les empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris més noves?

Entre les empreses SaaS Gestió de magatzems i inventaris descobertes més recentment hi ha Frozentacloud, Scanmerce, Ware4Live, Collectionfix, PickingMate. El navegador SaaS descobreix i indexa contínuament nous productes de programari mitjançant una infraestructura de rastreig pròpia.

Sobre el navegador SaaS

El navegador SaaS és la base de dades SaaS més gran i actualitzada d'Internet: l'eina definitiva de prospecció i recerca per a empreses SaaS.

Descobrim eines emergents setmanes després del seu llançament, abans que apareguin a Apollo, ZoomInfo o altres bases de dades. La nostra plataforma específica per a aquest propòsit rastreja exclusivament productes de programari reals amb dades verificades, a diferència de les eines de prospecció genèriques contaminades amb agències, consultories i llistats obsolets.

Des d'empreses de la llista Fortune 500 fins a startups autofinançades que es llancen aquesta setmana, si és SaaS, ho fem seguiment.

Com es calculen aquests números

  1. Programari total. El nombre d'empreses SaaS publicades actualment llistades per a aquesta selecció. Només es comptabilitzen les empreses que superen les nostres verificacions de qualitat automatitzades.
  2. Nou (últims 30 dies). El nombre net d'empreses SaaS publicades de nou per a aquesta selecció durant els darrers 30 dies.
  3. Programes d'afiliació. El nombre d'empreses SaaS llistades que operen un programa d'afiliació o de referència verificat.
  4. Edat mitjana (anys). L'edat mitjana, en anys, de les empreses d'aquesta selecció, basada en l'any de fundació. La mitjana és el valor central, de manera que la meitat són més antigues i la meitat més joves.
  5. Nou (últims 365 dies). El nombre d'empreses SaaS publicades per a aquesta selecció durant els darrers 365 dies.
  6. Batut (any passat). Empreses publicades durant l'any passat que ja no estan llistades — van quedar fora de línia, van ser eliminades o van deixar de superar les nostres verificacions de qualitat.
  7. Taxa de rotació anual. La taxa de rotació anual — empreses abandonades com a percentatge de totes les empreses publicades durant l'any passat (les encara llistades més les abandonades).
  8. Prova gratuïta. El percentatge d'empreses llistades d'aquesta selecció que ofereixen una prova gratuïta.
  9. Distribució de la mida de l'empresa. Distribució d'empreses per nombre d'empleats: individual (1), petita (2–50), mitjana (51–200), gran (201–1,000), gran empresa (1,000+). Els percentatges són sobre les empreses amb dades d'empleats.
  10. Preu inicial mitjà (USD). El preu mensual d'entrada mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
  11. Preu mitjà alt (USD). El preu mensual premium mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
  12. Puntuació de saturació. Una puntuació de saturació del mercat de 0–100 que combina el total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial. Com més alta, més competitiu.
  13. Comissió mitjana. La comissió d'afiliació mitjana que ofereixen les empreses d'aquesta selecció que gestionen un programa d'afiliació.
  14. Desglossament B2B / B2C. Desglossament d'empreses per mercat objectiu — empresa (B2B), consumidor (B2C) o tots dos — entre aquelles amb dades de tipus de consumidor.