Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud
Το SaaS Browser παρακολουθεί τις 3,355 Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud εταιρείες λογισμικού, με τις 237 να έχουν προστεθεί τις τελευταίες 30 ημέρες. Οι κορυφαίες χώρες για Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS περιλαμβάνουν το United States (884), United Kingdom (136), India (89).
Βασικά σημεία δεδομένων για το Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud
Κατανομή μεγέθους εταιρείας9
Οι πιο καθιερωμένες εταιρείες Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud
| Εταιρεία | Υπάλληλοι | Βαθμολογία Τομέα | Ιδρύθηκε το | Προστέθηκε |
|---|---|---|---|---|
| Trend Micro | 10,000 | — | — | 2025-02-26 |
| Palo Alto Networks | — | — | — | 2025-02-28 |
| Proofpoint | 5,000 | — | — | 2025-02-26 |
| Check Point | 10,000 | — | 1993 | 2025-02-08 |
| ActiveState | 200 | — | 1997 | 2025-02-04 |
| Dashlane | 500 | — | 2009 | 2025-02-04 |
| Tenable | 5,000 | — | — | 2025-02-03 |
| SentinelOne | 5,000 | — | 2013 | 2025-02-10 |
| SSL Shopper | — | — | — | 2025-10-21 |
| Varonis | 5,000 | — | 2005 | 2025-02-07 |
Οι 10 κορυφαίες χώρες για Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS
Οι ακόλουθες χώρες αντιπροσωπεύουν τις περιοχές όπου βρίσκονται τα κεντρικά γραφεία των περισσότερων εταιρειών Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS, με βάση τα δεδομένα μας για τα προϊόντα λογισμικού 3,355.
| Χώρα | Κόμης | % του Συνόλου |
|---|---|---|
| United States | 884 | 26.3% |
| United Kingdom | 136 | 4.1% |
| India | 89 | 2.7% |
| Canada | 64 | 1.9% |
| Israel | 61 | 1.8% |
| Australia | 60 | 1.8% |
| Germany | 36 | 1.1% |
| Singapore | 36 | 1.1% |
| France | 32 | 1.0% |
| Netherlands | 28 | 0.8% |
Δεδομένα τιμολόγησης για Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud
Κορεσμός αγοράς για Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud
Αυτή η βαθμολογία υπολογίζεται από έναν συνδυασμό συνολικών προϊόντων, κύρους τομέα, παραπομπών σε τομείς, ηλικίας εταιρείας, αύξησης επισκεψιμότητας, τιμολόγησης και παρουσίας επιχείρησης.
Προγράμματα Συνεργατών στο Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud
264 Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud εταιρείες SaaS προσφέρουν προγράμματα συνεργατών (7.9% του συνόλου).
Πιο πρόσφατα προστιθέμενο Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS
Μέση ηλικία Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud εταιρειών SaaS
Η μέση εταιρεία SaaS Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud ιδρύθηκε πριν από 7.0 χρόνια (μέσο έτος ίδρυσης: 2019).
Ανάλυση B2B / B2C για Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud16
Με βάση 3,353 εταιρείες με δεδομένα τύπου καταναλωτή (99.9% του συνόλου).
Τάση Ανακάλυψης SaaS για Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud
Μηνιαίος αριθμός ανακαλύψεων SaaS για Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud σε σύγκριση με το μερίδιό του στο σύνολο των SaaS που ανακαλύφθηκαν. Αυξανόμενο ποσοστό υποδεικνύει ότι αυτό το τμήμα αναπτύσσεται ταχύτερα από τη συνολική αγορά.
Ανακαλύψτε το Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS
Προηγμένα φίλτρα
Cascade
AMAN Technologies
TiniDrop
Δωρεάν δοκιμήMonitorWorkspace
Δωρεάν δοκιμήEyre Meet
Αυτό το SaaS είναι δημοφιλές! Έχουμε εντοπίσει μηνιαία αύξηση επισκεψιμότητας. Δωρεάν δοκιμήConfidios Labs
Treza Labs
IRIS
Rhea
Nubesti
Συχνές ερωτήσεις
Πόσες εταιρείες Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS υπάρχουν;
Το πρόγραμμα περιήγησης SaaS παρακολουθεί προϊόντα λογισμικού 3,355 Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud από την September 2026. Τις τελευταίες 30 ημέρες έχουν προστεθεί 237 νέες εταιρείες SaaS Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud.
Πόσες νέες εταιρείες Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS προστίθενται κάθε μήνα;
Τις τελευταίες 30 ημέρες έχουν προστεθεί 237 νέες Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud εταιρείες SaaS στο SaaS Browser. Η ιδιόκτητη υποδομή ανίχνευσης που διαθέτουμε ανακαλύπτει συνεχώς νέα προϊόντα λογισμικού.
Ποιες είναι οι πιο καθιερωμένες εταιρείες Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS;
Οι πιο καθιερωμένες εταιρείες SaaS Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud ανά τομέα εξουσίας περιλαμβάνουν την Trend Micro, Palo Alto Networks, Proofpoint, Check Point, ActiveState. Αυτές οι εταιρείες αντιπροσωπεύουν τις υψηλότερες βαθμολογίες κατάταξης τομέα στην κατηγορία Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud.
Ποιο είναι το τυπικό μέγεθος μιας εταιρείας για το Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS;
Μεταξύ των Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud εταιρειών SaaS με δεδομένα εργαζομένων, η κατανομή μεγέθους είναι: - 48 (3.3%), - 109 (7.4%), - 285 (19.3%), - 1,033 (70.0%).
Ποιες χώρες έχουν τις περισσότερες Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud εταιρείες SaaS;
Οι κορυφαίες χώρες για Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS είναι: United States (884), United Kingdom (136), India (89), Canada (64), Israel (61). Αυτές αντιπροσωπεύουν τις μεγαλύτερες συγκεντρώσεις εταιρειών λογισμικού Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud παγκοσμίως.
Ποιο ποσοστό των Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud εταιρειών SaaS προσφέρουν προγράμματα συνεργατών;
Οι εταιρείες SaaS 264 Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud προσφέρουν προγράμματα συνεργατών, που αντιπροσωπεύουν το 7.9% όλου του λογισμικού Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud που παρακολουθείται από το SaaS Browser. Το μέσο ποσοστό προμήθειας είναι 18%.
Ποια είναι η μέση ηλικία των Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud εταιρειών SaaS;
Η μέση εταιρεία SaaS Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud ιδρύθηκε πριν από 7.0 χρόνια, με μέσο έτος ίδρυσης τα 2019.
Οι εταιρείες SaaS της Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud είναι κυρίως B2B ή B2C;
Με βάση τα διαθέσιμα δεδομένα, οι εταιρείες SaaS Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud αναλύονται ως εξής: Τόσο B2B όσο και B2C (5.8%), Επιχειρήσεις (B2B) (93.8%), Καταναλωτής (B2C) (0.4%).
Ποιες είναι οι νεότερες εταιρείες Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud SaaS;
Οι πιο πρόσφατα ανακαλυφθείσες εταιρείες SaaS Εργαλεία ασφάλειας και συμμόρφωσης στο cloud περιλαμβάνουν την Cloud Advisory Solutions, Offscript, Vivadere, GuardRails, ittools. Το SaaS Browser ανακαλύπτει και καταχωρεί συνεχώς νέα προϊόντα λογισμικού χρησιμοποιώντας ιδιόκτητη υποδομή ανίχνευσης.
Σχετικά με το πρόγραμμα περιήγησης SaaS
Το SaaS Browser είναι η μεγαλύτερη και πιο ενημερωμένη βάση δεδομένων SaaS στο διαδίκτυο - το απόλυτο εργαλείο αναζήτησης και έρευνας για εταιρείες SaaS.
Ανακαλύπτουμε αναδυόμενα εργαλεία εβδομάδες μετά την κυκλοφορία τους, πριν εμφανιστούν στο Apollo, το ZoomInfo ή άλλες βάσεις δεδομένων. Η ειδικά σχεδιασμένη πλατφόρμα μας παρακολουθεί αποκλειστικά πραγματικά προϊόντα λογισμικού με επαληθευμένα δεδομένα, σε αντίθεση με τα γενικά εργαλεία αναζήτησης που είναι μολυσμένα με πρακτορεία, συμβουλευτικές εταιρείες και ξεπερασμένες καταχωρίσεις.
Από επιχειρήσεις του Fortune 500 μέχρι νεοσύστατες επιχειρήσεις με δυνατότητα εκκίνησης που ξεκινούν αυτήν την εβδομάδα - αν πρόκειται για SaaS, το παρακολουθούμε.
Πώς υπολογίζονται αυτά τα νούμερα
- Ολοκληρωμένο Λογισμικό. Ο αριθμός των δημοσιευμένων εταιρειών SaaS που είναι καταχωρημένες αυτή τη στιγμή για αυτή την επιλογή. Προσμετρώνται μόνο οι εταιρείες που περνούν τους αυτοματοποιημένους ελέγχους ποιότητάς μας.
- Νέο (Τελευταίες 30 ημέρες). Ο καθαρός αριθμός εταιρειών SaaS που δημοσιεύτηκαν εκ νέου για αυτή την επιλογή τις τελευταίες 30 ημέρες.
- Προγράμματα Συνεργατών. Ο αριθμός των καταχωρημένων εταιρειών SaaS που διαθέτουν επαληθευμένο πρόγραμμα συνεργατών ή παραπομπών.
- Μέση ηλικία (έτη). Η διάμεση ηλικία, σε έτη, των εταιρειών σε αυτή την επιλογή, με βάση το έτος ίδρυσης. Η διάμεσος είναι η μεσαία τιμή, οπότε οι μισές είναι παλαιότερες και οι μισές νεότερες.
- Νέο (Τελευταίες 365 ημέρες). Ο αριθμός εταιρειών SaaS που δημοσιεύτηκαν για αυτή την επιλογή τις τελευταίες 365 ημέρες.
- Ανακατεμένο (Περασθέντος Έτους). Εταιρείες που δημοσιεύτηκαν εντός του τελευταίου έτους και δεν είναι πλέον καταχωρημένες — βγήκαν εκτός σύνδεσης, αφαιρέθηκαν ή έπαψαν να περνούν τους ελέγχους ποιότητάς μας.
- Ετήσιο ποσοστό απώλειας. Το ετήσιο ποσοστό απώλειας — οι εταιρείες που αποχώρησαν ως ποσοστό όλων των εταιρειών που δημοσιεύτηκαν το τελευταίο έτος (όσες παραμένουν καταχωρημένες συν όσες αποχώρησαν).
- Δωρεάν δοκιμή. Το ποσοστό των καταχωρημένων εταιρειών σε αυτή την επιλογή που προσφέρουν δωρεάν δοκιμή.
- Κατανομή μεγέθους εταιρείας. Κατανομή εταιρειών ανά αριθμό εργαζομένων: σόλο (1), μικρές (2–50), μεσαίες (51–200), μεγάλες (201–1,000), εταιρικές (1,000+). Τα ποσοστά αφορούν εταιρείες με δεδομένα εργαζομένων.
- Μέση τιμή εκκίνησης (USD). Η διάμεση μηνιαία τιμή εισαγωγικού επιπέδου (USD) στις εταιρείες σε αυτή την επιλογή που διαθέτουν δεδομένα τιμολόγησης.
- Μέση Υψηλή Τιμή (USD). Η διάμεση μηνιαία τιμή premium (USD) στις εταιρείες σε αυτή την επιλογή που διαθέτουν δεδομένα τιμολόγησης.
- Βαθμολογία Κορεσμού. Μια βαθμολογία κορεσμού αγοράς 0–100 που συνδυάζει το σύνολο των προϊόντων, την αυθεντία τομέα, τους τομείς παραπομπής, την ηλικία της εταιρείας, την αύξηση επισκεψιμότητας, την τιμολόγηση και την εταιρική παρουσία. Όσο υψηλότερη, τόσο πιο ανταγωνιστική.
- Μέση Προμήθεια. Το διάμεσο ποσοστό προμήθειας συνεργατών που προσφέρουν οι εταιρείες σε αυτή την επιλογή που διαθέτουν πρόγραμμα συνεργατών.
- Ανάλυση B2B / B2C. Ανάλυση εταιρειών ανά αγορά-στόχο — επιχειρήσεις (B2B), καταναλωτές (B2C) ή και τα δύο — μεταξύ όσων διαθέτουν δεδομένα τύπου καταναλωτή.