Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου
Το SaaS Browser παρακολουθεί τις 4,272 Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου εταιρείες λογισμικού, με τις 255 να έχουν προστεθεί τις τελευταίες 30 ημέρες. Οι κορυφαίες χώρες για Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS περιλαμβάνουν το United States (813), United Kingdom (234), India (200).
Βασικά σημεία δεδομένων για το Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου
Κατανομή μεγέθους εταιρείας9
Οι πιο καθιερωμένες εταιρείες Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου
| Εταιρεία | Υπάλληλοι | Βαθμολογία Τομέα | Ιδρύθηκε το | Προστέθηκε |
|---|---|---|---|---|
| FlightAware | 200 | — | 2005 | 2025-02-28 |
| ChargePoint | 5,000 | — | 2007 | 2025-02-04 |
| Samsara | 5,000 | — | 2015 | 2025-02-05 |
| Verizon Connect | 5,000 | — | — | 2025-02-26 |
| WEX | 10,000 | — | 1983 | 2025-02-03 |
| Fleetio | 500 | — | 2012 | 2025-02-05 |
| ForeFlight | 1,000 | — | — | 2025-09-10 |
| vesseltracker | 50 | — | 2006 | 2025-02-10 |
| Toyota Material Handling | 5,000 | — | — | 2026-02-20 |
| Teletrac Navman | 1,000 | — | 1988 | 2025-02-28 |
Οι 10 κορυφαίες χώρες για Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS
Οι ακόλουθες χώρες αντιπροσωπεύουν τις περιοχές όπου βρίσκονται τα κεντρικά γραφεία των περισσότερων εταιρειών Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS, με βάση τα δεδομένα μας για τα προϊόντα λογισμικού 4,272.
| Χώρα | Κόμης | % του Συνόλου |
|---|---|---|
| United States | 813 | 19.0% |
| United Kingdom | 234 | 5.5% |
| India | 200 | 4.7% |
| Canada | 119 | 2.8% |
| Australia | 96 | 2.2% |
| Germany | 50 | 1.2% |
| South Africa | 47 | 1.1% |
| United Arab Emirates | 41 | 1.0% |
| Netherlands | 35 | 0.8% |
| New Zealand | 33 | 0.8% |
Δεδομένα τιμολόγησης για Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου
Κορεσμός αγοράς για Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου
Αυτή η βαθμολογία υπολογίζεται από έναν συνδυασμό συνολικών προϊόντων, κύρους τομέα, παραπομπών σε τομείς, ηλικίας εταιρείας, αύξησης επισκεψιμότητας, τιμολόγησης και παρουσίας επιχείρησης.
Προγράμματα Συνεργατών στο Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου
165 Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου εταιρείες SaaS προσφέρουν προγράμματα συνεργατών (3.9% του συνόλου).
Πιο πρόσφατα προστιθέμενο Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS
Μέση ηλικία Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου εταιρειών SaaS
Η μέση εταιρεία SaaS Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου ιδρύθηκε πριν από 9.5 χρόνια (μέσο έτος ίδρυσης: 2017).
Ανάλυση B2B / B2C για Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου16
Με βάση 4,262 εταιρείες με δεδομένα τύπου καταναλωτή (99.8% του συνόλου).
Τάση Ανακάλυψης SaaS για Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου
Μηνιαίος αριθμός ανακαλύψεων SaaS για Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου σε σύγκριση με το μερίδιό του στο σύνολο των SaaS που ανακαλύφθηκαν. Αυξανόμενο ποσοστό υποδεικνύει ότι αυτό το τμήμα αναπτύσσεται ταχύτερα από τη συνολική αγορά.
Ανακαλύψτε το Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS
Προηγμένα φίλτρα
Synpria
PASS2RENT
ScyllaStar
AirworthinessHub
VehiX360
Δωρεάν δοκιμήFinitee
Δωρεάν δοκιμήHoodUp
Δωρεάν δοκιμήFrobaTech Solutions LLP
Rigsync
Δωρεάν δοκιμήΣυχνές ερωτήσεις
Πόσες εταιρείες Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS υπάρχουν;
Το πρόγραμμα περιήγησης SaaS παρακολουθεί προϊόντα λογισμικού 4,272 Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου από την September 2026. Τις τελευταίες 30 ημέρες έχουν προστεθεί 255 νέες εταιρείες SaaS Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου.
Πόσες νέες εταιρείες Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS προστίθενται κάθε μήνα;
Τις τελευταίες 30 ημέρες έχουν προστεθεί 255 νέες Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου εταιρείες SaaS στο SaaS Browser. Η ιδιόκτητη υποδομή ανίχνευσης που διαθέτουμε ανακαλύπτει συνεχώς νέα προϊόντα λογισμικού.
Ποιες είναι οι πιο καθιερωμένες εταιρείες Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS;
Οι πιο καθιερωμένες εταιρείες SaaS Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου ανά τομέα εξουσίας περιλαμβάνουν την FlightAware, ChargePoint, Samsara, Verizon Connect, WEX. Αυτές οι εταιρείες αντιπροσωπεύουν τις υψηλότερες βαθμολογίες κατάταξης τομέα στην κατηγορία Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου.
Ποιο είναι το τυπικό μέγεθος μιας εταιρείας για το Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS;
Μεταξύ των Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου εταιρειών SaaS με δεδομένα εργαζομένων, η κατανομή μεγέθους είναι: - 31 (2.4%), - 77 (6.0%), - 222 (17.2%), - 958 (74.4%).
Ποιες χώρες έχουν τις περισσότερες Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου εταιρείες SaaS;
Οι κορυφαίες χώρες για Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS είναι: United States (813), United Kingdom (234), India (200), Canada (119), Australia (96). Αυτές αντιπροσωπεύουν τις μεγαλύτερες συγκεντρώσεις εταιρειών λογισμικού Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου παγκοσμίως.
Ποιο ποσοστό των Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου εταιρειών SaaS προσφέρουν προγράμματα συνεργατών;
Οι εταιρείες SaaS 165 Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου προσφέρουν προγράμματα συνεργατών, που αντιπροσωπεύουν το 3.9% όλου του λογισμικού Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου που παρακολουθείται από το SaaS Browser. Το μέσο ποσοστό προμήθειας είναι 20%.
Ποια είναι η μέση ηλικία των Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου εταιρειών SaaS;
Η μέση εταιρεία SaaS Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου ιδρύθηκε πριν από 9.5 χρόνια, με μέσο έτος ίδρυσης τα 2017.
Οι εταιρείες SaaS της Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου είναι κυρίως B2B ή B2C;
Με βάση τα διαθέσιμα δεδομένα, οι εταιρείες SaaS Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου αναλύονται ως εξής: Τόσο B2B όσο και B2C (14.2%), Επιχειρήσεις (B2B) (85.1%), Καταναλωτής (B2C) (0.6%).
Ποιες είναι οι νεότερες εταιρείες Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου SaaS;
Οι πιο πρόσφατα ανακαλυφθείσες εταιρείες SaaS Λογισμικό Διαχείρισης Στόλου περιλαμβάνουν την NexuraStack, SmartOps, VelocityAI, Remind Yacht, 12Volt Locate. Το SaaS Browser ανακαλύπτει και καταχωρεί συνεχώς νέα προϊόντα λογισμικού χρησιμοποιώντας ιδιόκτητη υποδομή ανίχνευσης.
Σχετικά με το πρόγραμμα περιήγησης SaaS
Το SaaS Browser είναι η μεγαλύτερη και πιο ενημερωμένη βάση δεδομένων SaaS στο διαδίκτυο - το απόλυτο εργαλείο αναζήτησης και έρευνας για εταιρείες SaaS.
Ανακαλύπτουμε αναδυόμενα εργαλεία εβδομάδες μετά την κυκλοφορία τους, πριν εμφανιστούν στο Apollo, το ZoomInfo ή άλλες βάσεις δεδομένων. Η ειδικά σχεδιασμένη πλατφόρμα μας παρακολουθεί αποκλειστικά πραγματικά προϊόντα λογισμικού με επαληθευμένα δεδομένα, σε αντίθεση με τα γενικά εργαλεία αναζήτησης που είναι μολυσμένα με πρακτορεία, συμβουλευτικές εταιρείες και ξεπερασμένες καταχωρίσεις.
Από επιχειρήσεις του Fortune 500 μέχρι νεοσύστατες επιχειρήσεις με δυνατότητα εκκίνησης που ξεκινούν αυτήν την εβδομάδα - αν πρόκειται για SaaS, το παρακολουθούμε.
Πώς υπολογίζονται αυτά τα νούμερα
- Ολοκληρωμένο Λογισμικό. Ο αριθμός των δημοσιευμένων εταιρειών SaaS που είναι καταχωρημένες αυτή τη στιγμή για αυτή την επιλογή. Προσμετρώνται μόνο οι εταιρείες που περνούν τους αυτοματοποιημένους ελέγχους ποιότητάς μας.
- Νέο (Τελευταίες 30 ημέρες). Ο καθαρός αριθμός εταιρειών SaaS που δημοσιεύτηκαν εκ νέου για αυτή την επιλογή τις τελευταίες 30 ημέρες.
- Προγράμματα Συνεργατών. Ο αριθμός των καταχωρημένων εταιρειών SaaS που διαθέτουν επαληθευμένο πρόγραμμα συνεργατών ή παραπομπών.
- Μέση ηλικία (έτη). Η διάμεση ηλικία, σε έτη, των εταιρειών σε αυτή την επιλογή, με βάση το έτος ίδρυσης. Η διάμεσος είναι η μεσαία τιμή, οπότε οι μισές είναι παλαιότερες και οι μισές νεότερες.
- Νέο (Τελευταίες 365 ημέρες). Ο αριθμός εταιρειών SaaS που δημοσιεύτηκαν για αυτή την επιλογή τις τελευταίες 365 ημέρες.
- Ανακατεμένο (Περασθέντος Έτους). Εταιρείες που δημοσιεύτηκαν εντός του τελευταίου έτους και δεν είναι πλέον καταχωρημένες — βγήκαν εκτός σύνδεσης, αφαιρέθηκαν ή έπαψαν να περνούν τους ελέγχους ποιότητάς μας.
- Ετήσιο ποσοστό απώλειας. Το ετήσιο ποσοστό απώλειας — οι εταιρείες που αποχώρησαν ως ποσοστό όλων των εταιρειών που δημοσιεύτηκαν το τελευταίο έτος (όσες παραμένουν καταχωρημένες συν όσες αποχώρησαν).
- Δωρεάν δοκιμή. Το ποσοστό των καταχωρημένων εταιρειών σε αυτή την επιλογή που προσφέρουν δωρεάν δοκιμή.
- Κατανομή μεγέθους εταιρείας. Κατανομή εταιρειών ανά αριθμό εργαζομένων: σόλο (1), μικρές (2–50), μεσαίες (51–200), μεγάλες (201–1,000), εταιρικές (1,000+). Τα ποσοστά αφορούν εταιρείες με δεδομένα εργαζομένων.
- Μέση τιμή εκκίνησης (USD). Η διάμεση μηνιαία τιμή εισαγωγικού επιπέδου (USD) στις εταιρείες σε αυτή την επιλογή που διαθέτουν δεδομένα τιμολόγησης.
- Μέση Υψηλή Τιμή (USD). Η διάμεση μηνιαία τιμή premium (USD) στις εταιρείες σε αυτή την επιλογή που διαθέτουν δεδομένα τιμολόγησης.
- Βαθμολογία Κορεσμού. Μια βαθμολογία κορεσμού αγοράς 0–100 που συνδυάζει το σύνολο των προϊόντων, την αυθεντία τομέα, τους τομείς παραπομπής, την ηλικία της εταιρείας, την αύξηση επισκεψιμότητας, την τιμολόγηση και την εταιρική παρουσία. Όσο υψηλότερη, τόσο πιο ανταγωνιστική.
- Μέση Προμήθεια. Το διάμεσο ποσοστό προμήθειας συνεργατών που προσφέρουν οι εταιρείες σε αυτή την επιλογή που διαθέτουν πρόγραμμα συνεργατών.
- Ανάλυση B2B / B2C. Ανάλυση εταιρειών ανά αγορά-στόχο — επιχειρήσεις (B2B), καταναλωτές (B2C) ή και τα δύο — μεταξύ όσων διαθέτουν δεδομένα τύπου καταναλωτή.