Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid
SaaS-brauser jälgib 1,809 Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid tarkvaraettevõtet, millest 132 on lisandunud viimase 30 päeva jooksul. Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-i populaarseimate riikide hulka kuulub United States (389), India (70), United Kingdom (48).
Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid peamised andmepunktid
Ettevõtte suuruse jaotus9
Kõige enam asutatud Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid ettevõtet
| Ettevõte | Töötajad | Domeenireiting | Asutatud | Lisatud |
|---|---|---|---|---|
| Google Cloud | — | — | — | 2025-02-26 |
| Cloudflare | 5,000 | — | 2009 | 2025-02-07 |
| Red Hat | — | — | 1993 | 2025-02-28 |
| Redis | 5,000 | — | 2011 | 2025-02-07 |
| SUSE | 5,000 | — | — | 2025-10-25 |
| Proxmox | 200 | — | 2005 | 2025-02-28 |
| Alibaba Cloud | — | — | — | 2025-02-28 |
| Canonical | — | — | — | 2026-02-24 |
| phoenixnap | 200 | — | 2009 | 2025-02-28 |
| Scaleway | 1,000 | — | 1999 | 2026-02-19 |
10 parimat riiki Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-i jaoks
Järgmised riigid esindavad enamiku Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtte peakortereid, mis põhinevad meie 1,809 tarkvaratoodete andmetel.
| Riik | Krahv | % kogusummast |
|---|---|---|
| United States | 389 | 21.5% |
| India | 70 | 3.9% |
| United Kingdom | 48 | 2.7% |
| Canada | 32 | 1.8% |
| Australia | 24 | 1.3% |
| France | 18 | 1.0% |
| Israel | 18 | 1.0% |
| Netherlands | 18 | 1.0% |
| Germany | 17 | 0.9% |
| Sweden | 15 | 0.8% |
Hinnaandmed Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid kohta
Turu küllastus Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid jaoks
See skoor arvutatakse toodete koguarvu, domeeni autoriteedi, viitavate domeenide, ettevõtte vanuse, liikluse kasvu, hinnakujunduse ja ettevõtte kohaloleku kombinatsioonist.
Partnerlusprogrammid Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid-s
138 Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtted pakuvad partnerlusprogramme (7.6% koguarvust).
Viimati lisatud Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS
Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtte keskmine vanus
Keskmine Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõte asutati 8.0 aastat tagasi (keskmine asutamisaasta: 2018).
Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid B2B/B2C jaotus16
Põhineb 1,808 ettevõttel tarbijatüübi andmetega (99.9% koguarvust).
SaaS-i avastamise trend Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid jaoks
Igakuine SaaS-i avastuste arv Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid jaoks võrrelduna selle osakaaluga kõigist avastatud SaaS-idest. Tõusev protsent näitab, et see segment kasvab kiiremini kui üldturg.
Avasta Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS
Täpsemad filtrid
Codeport
UPONSCALE
CloudVectra
Hostwover
Monitor Spider
HostNodex
Korduma kippuvad küsimused
Mitu Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtet on olemas?
SaaS-brauser jälgib 1,809 Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid tarkvaratoodet seisuga September 2026. Viimase 30 päeva jooksul on lisatud 132 uut Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtet.
Mitu uut Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtet lisandub iga kuu?
Viimase 30 päeva jooksul on SaaS-brauserisse lisatud 132 uut Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtet. Meie patenteeritud indekseerimise infrastruktuur avastab pidevalt uusi tarkvaratooteid.
Millised on kõige tuntumad Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtted?
Domeenivolituse järgi enimlevinud Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtete hulka kuulub Google Cloud, Cloudflare, Red Hat, Redis, SUSE. Need ettevõtted esindavad Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid kategoorias kõrgeimaid domeenireitinguid.
Milline on Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-i tüüpiline ettevõtte suurus?
Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtte hulgas, millel on töötajate andmed, on suurusjaotus järgmine: - 62 (8.6%), - 46 (6.4%), - 117 (16.3%), - 492 (68.6%).
Millistes riikides on kõige rohkem Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtet?
Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-i peamised riigid on: United States (389), India (70), United Kingdom (48), Canada (32), Australia (24). Need esindavad Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid tarkvaraettevõtete suurimat kontsentratsiooni maailmas.
Kui suur protsent Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõttest pakub partnerlusprogramme?
138 Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtted pakuvad partnerprogramme, mis moodustavad 7.6% kogu SaaS-brauseri jälgitavast Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid tarkvarast. Keskmine vahendustasu määr on 10%.
Milline on Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtte keskmine vanus?
Keskmine Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõte asutati 8.0 aastat tagasi, keskmise asutamisaastaga 2018.
Kas Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtted on enamasti B2B- või B2C-ettevõtted?
Olemasolevate andmete põhjal jagunevad Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtet järgmiselt: Nii B2B kui ka B2C (7.6%), Äri (B2B) (92.4%).
Millised on uusimad Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtted?
Viimati avastatud Pilveinfrastruktuur ja IaaS-platvormid SaaS-ettevõtete hulka kuulub IntelliconOps, Insmart AIDC, Dataikon, Odel, RunServ. SaaS-brauser avastab ja indekseerib pidevalt uusi tarkvaratooteid, kasutades patenteeritud indekseerimise infrastruktuuri.
SaaS-brauseri kohta
SaaS Browser on interneti suurim ja ajakohasem SaaS-andmebaas – ülim otsingu- ja uurimistööriist SaaS-ettevõtetele.
Avastame uusi tööriistu nädalaid pärast turuletoomist, enne kui need ilmuvad Apollosse, ZoomInfosse või muudesse andmebaasidesse. Meie spetsiaalselt loodud platvorm jälgib ainult päris tarkvaratooteid kontrollitud andmetega, erinevalt üldistest otsingutööriistadest, mis on saastunud agentuuride, konsultatsioonifirmade ja aegunud nimekirjadega.
Alates Fortune 500 ettevõtetest kuni sel nädalal tegutsevate algkapitalil põhinevate idufirmadeni – kui tegemist on SaaS-iga, siis me jälgime seda.
Kuidas neid arve arvutatakse
- Total Software. Selle valiku jaoks praegu loetletud avaldatud SaaS-ettevõtete arv. Arvestatakse ainult ettevõtteid, mis läbivad meie automaatsed kvaliteedikontrollid.
- Uus (viimase 30 päeva jooksul). Selle valiku jaoks viimase 30 päeva jooksul äsja avaldatud SaaS-ettevõtete netoarv.
- Partnerlusprogrammid. Loetletud SaaS-ettevõtete arv, mis haldavad kinnitatud sidus- või soovitusprogrammi.
- Keskmine vanus (aastates). Selle valiku ettevõtete vanuse mediaan aastates, asutamisaasta põhjal. Mediaan on keskmine väärtus, seega pool on vanemad ja pool nooremad.
- Uus (viimase 365 päeva jooksul). Selle valiku jaoks viimase 365 päeva jooksul avaldatud SaaS-ettevõtete arv.
- Läbikukkunud (eelmisel aastal). Viimase aasta jooksul avaldatud ettevõtted, mida enam ei loetleta — need läksid võrgust välja, eemaldati või lakkasid läbimast meie kvaliteedikontrolle.
- Aastane klientide voolavuse määr. Aastane lahkumismäär — lahkunud ettevõtted protsendina kõigist viimase aasta jooksul avaldatud ettevõtetest (endiselt loetletud pluss lahkunud).
- Tasuta prooviperiood. Selle valiku loetletud ettevõtete protsent, mis pakuvad tasuta prooviperioodi.
- Ettevõtte suuruse jaotus. Ettevõtete jaotus töötajate arvu järgi: üksik (1), väike (2–50), keskmine (51–200), suur (201–1,000), suurettevõte (1,000+). Protsendid on arvutatud nende ettevõtete põhjal, millel on töötajate andmed.
- Keskmine alghind (USD). Selle valiku hinnaandmetega ettevõtete algtaseme kuuhinna mediaan (USD).
- Keskmine kõrgeim hind (USD). Selle valiku hinnaandmetega ettevõtete premium kuuhinna mediaan (USD).
- Küllastusskoor. 0–100 turu küllastuse skoor, mis ühendab toodete koguarvu, domeeni autoriteedi, viitavad domeenid, ettevõtte vanuse, liikluse kasvu, hinnakujunduse ja suurettevõtete kohaloleku. Kõrgem tähendab konkurentsitihedamat.
- Keskmine komisjonitasu. Selle valiku ettevõtete pakutava sidusprogrammi vahendustasu mediaanmäär nende seas, kes haldavad sidusprogrammi.
- B2B / B2C jaotus. Ettevõtete jaotus sihtturu järgi — äri (B2B), tarbija (B2C) või mõlemad — nende seas, kellel on tarbijatüübi andmed.