11,081 SaaS-i loend, mis kasutab Netlify
Allpool on nimekiri 11,081 SaaS-idest, mis kasutavad Netlify. SaaS-brauser otsib internetist kõiki SaaS-tooteid ja nende ehitusviisi. Täpsustage nimekirja filtrite abil või laadige alla täielik SaaS-ide nimekiri CSV-vormingus, mis kasutavad Netlify.
Kas soovite rohkem uurida? Kuva kõik tehnoloogiad või lisa uus tehnoloogia.
SaaS-brauser jälgib 10,966 SaaS-ettevõtet, mis kasutavad Netlify, kusjuures 196 on lisandunud viimase 30 päeva jooksul. Netlify SaaS-i populaarseimate riikide hulka kuulub United States (1,908), United Kingdom (437), India (324).
Netlify peamised andmepunktid
Ettevõtte suuruse jaotus9
Netlify omaksvõtt aja jooksul
SaaS-ettevõtete arv, mis tuvastati Netlify abil kuus, põhineb ajaloolistel tuvastusandmetel. SaaS-brauser on jälginud Netlify alates May 2025.
Uued avastused kuus
Selle tehnoloogia abil aktiivsete SaaS-ide koguarv
SaaS-ettevõtete koguarv, kes aja jooksul aktiivselt kasutavad Netlify. Ettevõtet peetakse aktiivseks, kui see tuvastati tehnoloogia kasutamisel viimase 6 kuu jooksul. Jälgimine algas May 2025.
Kõige enam asutatud Netlify ettevõtet
| Ettevõte | Töötajad | Domeenireiting | Asutatud | Lisatud |
|---|---|---|---|---|
| Mailchimp | 5,000 | — | — | 2025-02-04 |
| Let's Encrypt | 50 | — | 2013 | 2025-02-28 |
| Asana | 5,000 | — | 2008 | 2025-02-06 |
| Figma | — | — | — | 2025-02-26 |
| Formspree | — | — | — | 2025-02-10 |
| Semrush | — | — | — | 2025-02-28 |
| Ghost | — | — | — | 2025-02-07 |
| Ethereum | 500 | — | — | 2026-01-08 |
| MongoDB Atlas | 10,000 | — | 2007 | 2025-02-10 |
| Later | 500 | — | 2014 | 2025-02-06 |
10 parimat riiki Netlify SaaS-i jaoks
Järgmised riigid esindavad enamiku Netlify SaaS-ettevõtte peakortereid, mis põhinevad meie 10,966 tarkvaratoodete andmetel.
| Riik | Krahv | % kogusummast |
|---|---|---|
| United States | 1,908 | 17.4% |
| United Kingdom | 437 | 4.0% |
| India | 324 | 3.0% |
| Canada | 222 | 2.0% |
| Australia | 178 | 1.6% |
| Germany | 131 | 1.2% |
| Nigeria | 94 | 0.9% |
| France | 81 | 0.7% |
| Netherlands | 67 | 0.6% |
| Switzerland | 43 | 0.4% |
10 parimat kategooriat Netlify-s
Järgmised kategooriad esindavad Netlify kõige populaarsemaid SaaS-ettevõtete tüüpe, mis põhinevad meie 10,966 tarkvaratoodete klassifikatsioonil.
| Kategooria | Krahv | % kogusummast |
|---|---|---|
| Stock Trading & Brokerage Platforms | 203 | 1.9% |
| AI-powered Virtual Avatars & Digital Assistants | 183 | 1.7% |
| Health & Fitness Tracking | 177 | 1.6% |
| AI-powered Resume Screening Tools | 162 | 1.5% |
| Workflow Automation & RPA | 149 | 1.4% |
| Learning and Education Platforms | 149 | 1.4% |
| AI-powered Diagnosis & Healthcare Analytics | 135 | 1.2% |
| Sales Automation Software | 125 | 1.1% |
| Financial Planning & Budgeting Tools | 117 | 1.1% |
| AI-powered Legal Research Platforms | 98 | 0.9% |
Hinnaandmed Netlify kohta
Partnerlusprogrammid Netlify-s
670 Netlify SaaS-ettevõtted pakuvad partnerlusprogramme (6.1% koguarvust).
Viimati lisatud Netlify SaaS
Netlify SaaS-ettevõtte keskmine vanus
Keskmine Netlify SaaS-ettevõte asutati 7.0 aastat tagasi (keskmine asutamisaasta: 2019).
Netlify B2B/B2C jaotus16
Põhineb 10,964 ettevõttel tarbijatüübi andmetega (100.0% koguarvust).
Netlify SaaS-i kasvumudeli jaotus17
Tehisintellekti kasutamine X___0 SaaS-i seas
SaaS-i avastamise trend Netlify jaoks
Igakuine SaaS-i avastuste arv Netlify jaoks võrrelduna selle osakaaluga kõigist avastatud SaaS-idest. Tõusev protsent näitab, et see segment kasvab kiiremini kui üldturg.
Avasta SaaS, kasutades Netlify
Täpsemad filtrid
RankPrompt
See SaaS on trendikas! Oleme tuvastanud igakuise liikluse kasvu.PAX ERP
Korduma kippuvad küsimused
Mitu Netlify SaaS-ettevõtet on olemas?
SaaS-brauser jälgib 10,966 Netlify tarkvaratoodet seisuga September 2026. Viimase 30 päeva jooksul on lisatud 196 uut Netlify SaaS-ettevõtet.
Mitu uut Netlify SaaS-ettevõtet lisandub iga kuu?
Viimase 30 päeva jooksul on SaaS-brauserisse lisatud 196 uut Netlify SaaS-ettevõtet. Meie patenteeritud indekseerimise infrastruktuur avastab pidevalt uusi tarkvaratooteid.
Millised on kõige tuntumad Netlify SaaS-ettevõtted?
Domeenivolituse järgi enimlevinud Netlify SaaS-ettevõtete hulka kuulub Mailchimp, Let's Encrypt, Asana, Figma, Formspree. Need ettevõtted esindavad Netlify kategoorias kõrgeimaid domeenireitinguid.
Milline on Netlify SaaS-i tüüpiline ettevõtte suurus?
Netlify SaaS-ettevõtte hulgas, millel on töötajate andmed, on suurusjaotus järgmine: - 49 (1.9%), - 180 (6.9%), - 298 (11.4%), - 2,088 (79.8%).
Millistes riikides on kõige rohkem Netlify SaaS-ettevõtet?
Netlify SaaS-i peamised riigid on: United States (1,908), United Kingdom (437), India (324), Canada (222), Australia (178). Need esindavad Netlify tarkvaraettevõtete suurimat kontsentratsiooni maailmas.
Millised on Netlify-s kõige levinumad SaaS-i tüübid?
Kõige levinumad SaaS-kategooriad Netlify-s on: Stock Trading & Brokerage Platforms (203), AI-powered Virtual Avatars & Digital Assistants (183), Health & Fitness Tracking (177), AI-powered Resume Screening Tools (162), Workflow Automation & RPA (149). Need kategooriad esindavad piirkonna suurimat tarkvaratoodete kontsentratsiooni.
Kui suur protsent Netlify SaaS-ettevõttest pakub partnerlusprogramme?
670 Netlify SaaS-ettevõtted pakuvad partnerprogramme, mis moodustavad 6.1% kogu SaaS-brauseri jälgitavast Netlify tarkvarast. Keskmine vahendustasu määr on 25%.
Milline on Netlify SaaS-ettevõtte keskmine vanus?
Keskmine Netlify SaaS-ettevõte asutati 7.0 aastat tagasi, keskmise asutamisaastaga 2019.
Kas Netlify SaaS-ettevõtted on enamasti B2B- või B2C-ettevõtted?
Olemasolevate andmete põhjal jagunevad Netlify SaaS-ettevõtet järgmiselt: Nii B2B kui ka B2C (35.5%), Äri (B2B) (57.4%), Tarbija (B2C) (7.2%).
Millised on uusimad Netlify SaaS-ettevõtted?
Viimati avastatud Netlify SaaS-ettevõtete hulka kuulub IPTV Pilot, The Painting Ledger, Assessory, SLICE, ClipperWorkspace. SaaS-brauser avastab ja indekseerib pidevalt uusi tarkvaratooteid, kasutades patenteeritud indekseerimise infrastruktuuri.
Kuidas on Netlify kasutuselevõtt aja jooksul muutunud?
Meie tuvastusandmete põhjal on uued SaaS-ettevõtted järjepidevalt kasutusele võtnud Netlify. Täpsemate igakuiste trendide nägemiseks vaadake kasutuselevõtu diagrammi.
Milliseid kasvumudeleid X___0 SaaS-i ettevõtted kasutavad?
SaaS-ettevõtete seas, kes kasutavad Netlify koos kasvumudeli andmetega, on jaotus järgmine: Mõlemad (25.5%), Tootepõhine kasv (46.0%), Müügipõhine kasv (28.5%).
Kui suur protsent Netlify SaaS-ettevõttest kasutab tehisintellekti?
47.7% SaaS-ettevõtetest, mis kasutavad Netlify, sisaldavad tehisintellekti funktsioone.
SaaS-brauseri kohta
SaaS Browser on interneti suurim ja ajakohasem SaaS-andmebaas – ülim otsingu- ja uurimistööriist SaaS-ettevõtetele.
Avastame uusi tööriistu nädalaid pärast turuletoomist, enne kui need ilmuvad Apollosse, ZoomInfosse või muudesse andmebaasidesse. Meie spetsiaalselt loodud platvorm jälgib ainult päris tarkvaratooteid kontrollitud andmetega, erinevalt üldistest otsingutööriistadest, mis on saastunud agentuuride, konsultatsioonifirmade ja aegunud nimekirjadega.
Alates Fortune 500 ettevõtetest kuni sel nädalal tegutsevate algkapitalil põhinevate idufirmadeni – kui tegemist on SaaS-iga, siis me jälgime seda.
Kuidas neid arve arvutatakse
- Total Software. Selle valiku jaoks praegu loetletud avaldatud SaaS-ettevõtete arv. Arvestatakse ainult ettevõtteid, mis läbivad meie automaatsed kvaliteedikontrollid.
- Uus (viimase 30 päeva jooksul). Selle valiku jaoks viimase 30 päeva jooksul äsja avaldatud SaaS-ettevõtete netoarv.
- Partnerlusprogrammid. Loetletud SaaS-ettevõtete arv, mis haldavad kinnitatud sidus- või soovitusprogrammi.
- Keskmine vanus (aastates). Selle valiku ettevõtete vanuse mediaan aastates, asutamisaasta põhjal. Mediaan on keskmine väärtus, seega pool on vanemad ja pool nooremad.
- Ettevõtte suuruse jaotus. Ettevõtete jaotus töötajate arvu järgi: üksik (1), väike (2–50), keskmine (51–200), suur (201–1,000), suurettevõte (1,000+). Protsendid on arvutatud nende ettevõtete põhjal, millel on töötajate andmed.
- Keskmine alghind (USD). Selle valiku hinnaandmetega ettevõtete algtaseme kuuhinna mediaan (USD).
- Keskmine kõrgeim hind (USD). Selle valiku hinnaandmetega ettevõtete premium kuuhinna mediaan (USD).
- Keskmine komisjonitasu. Selle valiku ettevõtete pakutava sidusprogrammi vahendustasu mediaanmäär nende seas, kes haldavad sidusprogrammi.
- B2B / B2C jaotus. Ettevõtete jaotus sihtturu järgi — äri (B2B), tarbija (B2C) või mõlemad — nende seas, kellel on tarbijatüübi andmed.
- Kasvumudel. Ettevõtete jaotus turuletuleku lähenemise järgi — tootepõhine või müügipõhine kasv — nende seas, kellel on kasvumudeli andmed.
- Tehisintellekti kasutamine. Selle valiku ettevõtete protsent, mille puhul on tuvastatud AI-funktsioonide integreerimine oma tootesse.