خانههمه دسته‌هاسیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)

سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)

مرورگر SaaS شرکت‌های نرم‌افزاری 922 سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) را دنبال می‌کند که 35 در 30 روز گذشته به آنها اضافه شده است. کشورهای برتر برای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) SaaS شامل United States (92), United Kingdom (34), Germany (21) می‌شود.

نکات کلیدی داده برای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)

922
نرم‌افزار توتال1
35
جدید (۳۰ روز گذشته)2
69
برنامه‌های وابسته3
10
میانگین سن (سال)4
+558
جدید (۳۶۵ روز گذشته)5
229
حذف شده (سال گذشته)6
29.1%
نرخ ریزش سالانه7
30.9%
دوره آزمایشی رایگان8

توزیع اندازه شرکت9

1
سازمانی (۱۰۰۰+)
0.8% از کل
4
بزرگ (۲۰۱-۱۰۰۰)
3.1% از کل
24
سایز متوسط (۵۱-۲۰۰)
18.3% از کل
102
کوچک (۲-۵۰)
77.9% از کل

تأسیس‌شده‌ترین شرکت‌ها X___0

شرکت کارمندان امتیاز دامنه تأسیس شد اضافه شد
WordPress 200 2025-02-28
Wpmet 50 2018 2025-11-26
WP Engine 5,000 2010 2025-02-11
Mystery Themes 10 2016 2025-02-28
Candid Themes 2025-11-26
Grav 2025-12-03
RebelMouse 200 2012 2025-02-26
Thesis 2025-03-11
Movable Type 2025-12-29
Community Builder 2025-02-11

10 کشور برتر برای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) SaaS

کشورهای زیر نشان دهنده‌ی دفاتر مرکزی اکثر شرکت‌های SaaS به ارزش سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) هستند که بر اساس داده‌های ما برای محصولات نرم‌افزاری 922 ارائه شده‌اند.

کشور تعداد درصد از کل
United States 92 10.0%
United Kingdom 34 3.7%
Germany 21 2.3%
India 18 2.0%
Netherlands 15 1.6%
Canada 14 1.5%
Australia 13 1.4%
Italy 5 0.5%
France 4 0.4%
Belgium 4 0.4%

داده‌های قیمت‌گذاری برای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)

میانگین قیمت شروع (دلار آمریکا)12
$19/ماه
میانگین قیمت بالا (دلار آمریکا)13
$99/ماه

اشباع بازار برای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)

این امتیاز از ترکیبی از کل محصولات، اعتبار دامنه، دامنه‌های ارجاع‌دهنده، قدمت شرکت، رشد ترافیک، قیمت‌گذاری و حضور سازمانی محاسبه می‌شود.

امتیاز اشباع14
60 / 100 (متوسط)

برنامه‌های همکاری در فروش در سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)

69 سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت‌های SaaS برنامه‌های وابسته ارائه می‌دهند (7.5% از کل).

کمیسیون متوسط15
28%
توزیع نوع کمیسیون
یک‌بار مصرف 14
تکرارشونده 24

جدیدترین موارد اضافه شده سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) SaaS

PAGUP اضافه شد 2026-08-28
dConfig اضافه شد 2026-08-27
WPMobE اضافه شد 2026-08-25
Prosewire اضافه شد 2026-08-25
Sedgemark اضافه شد 2026-08-24
WPHubbi اضافه شد 2026-08-24
Quire Ink اضافه شد 2026-08-20
Minn Admin اضافه شد 2026-08-20
Vex اضافه شد 2026-08-17
File Manager اضافه شد 2026-08-16

میانگین سنی سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت SaaS

به طور متوسط سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت SaaS، 10.0 سال پیش تأسیس شده است (میانگین سال تأسیس: 2016).

تفکیک B2B / B2C برای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)16

421
هم B2B و هم B2C
45.7%
494
کسب و کار (B2B)
53.6%
6
مصرف‌کننده (B2C)
0.7%

بر اساس 921 شرکت با داده‌های مربوط به نوع مصرف‌کننده (99.9% از کل).

روند کشف SaaS برای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)

تعداد SaaS کشف‌شده ماهانه در سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) در مقایسه با سهم آن از کل SaaS کشف‌شده. درصد رو به رشد نشان می‌دهد که این بخش سریع‌تر از بازار کلی در حال رشد است.

Loading...

سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) SaaS را کشف کنید

مرتب سازی:
نمایش فیلترها
فیلتر 1 اعمال شد · پاک کردن همه · ذخیره
دسته بندی: سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)
VNTANA Logo

VNTANA

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This platform streamlines the management, optimization, and deployment of 3D content, transforming complex CAD and design files into accessible, high-performance 3D experiences for various applications such as design reviews, sales presentations, and training. Key features include automatic file optimization that significantly reduces polygon counts without sacrificing visual quality, seamless sharing capabilities across devices, and a centralized cloud library for version control, making it ideal for industries like fashion, manufacturing, and consumer goods that require efficient 3D asset management and enhanced customer engagement.
Computer-Aided Design (CAD) Software
دسته بندی این آگهی.
Content Management Systems (CMS)
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Helm Logo

Helm

مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This platform provides a comprehensive, user-friendly dashboard that enables business owners to efficiently manage and run their websites without requiring coding or technical expertise. It features intuitive editing tools for updating content, media management for uploading and organizing files, built-in analytics to monitor visitor behavior, and collaborative team features that facilitate communication and workflow, solving problems related to website maintenance, content updates, and data tracking. Designed primarily for entrepreneurs and small business owners, it empowers them to maintain control over their online presence, streamline website operations, and adapt their site quickly as their needs evolve.
قیمت گذاری: $20-$130/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
CRM (Customer Relationship Management)
دسته بندی این آگهی.
Contact Management Software
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Vistara XR Logo

Vistara XR

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
Vistara provides a comprehensive, data-driven platform that transforms static 3D virtual tours into interactive, real-time environments, enhancing user engagement and operational efficiency for agencies and clients across various industries. Key features include a dual-dashboard architecture for centralized management and client self-service portals, live hotspot content editing without coding, rapid deployment with persistent URLs, scalable workspace controls for team collaboration, and advanced content customization options such as augmented reality integration and inline widget editing, effectively solving challenges like asset update fatigue, cumbersome FTP workflows, and slow load times. Its ideal users are virtual tour creators, real estate professionals, multimedia agencies, and enterprise clients seeking streamlined, flexible, and scalable solutions for managing, updating, and delivering immersive digital experiences.
قیمت گذاری: از €49/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Real Estate Virtual Tour & 3D Mapping
دسته بندی این آگهی.
Content Management Systems (CMS)
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Popcorn CMS Logo

Popcorn CMS

مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This content management system facilitates seamless website content editing and management by providing a centralized backend that supports pages, media, forms, and structured data, all delivered via API to any frontend. Its main features include an intuitive editorial dashboard, AI-generated forms and content, media handling workflows, and structured data records, addressing challenges such as platform lock-in, tool sprawl, and manual content updates for teams managing multiple websites. It is designed for digital teams, developers, and content editors seeking an efficient, integrated solution to streamline website maintenance, optimize content production, and enable flexible frontend development without dependency on specific platform ecosystems.
قیمت گذاری: $19-$55/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Website Builders
دسته بندی این آگهی.
No-Code Database & Spreadsheet Apps
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Gleason, Wunsch and West Max Logo
This enterprise-grade headless content management system enables teams to design, manage, and publish content across websites, apps, and other digital properties from a centralized API-first platform, decoupling content from code to accelerate development and empower editors, marketers, and IT. Key features include a modular, component-based architecture; reusable content models; a flexible, technology-agnostic stack; robust security and compliance with SOC 2 and GovRAMP; high uptime and responsive support; and scalable, multi-site workflows, solving problems such as rigid templates, bottlenecks between content authors and developers, slow updates, and inconsistent experiences for large organizations, government agencies, and financial institutions.
قیمت گذاری: $1249-$2499/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Content Management Systems (CMS)
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Upgrade Drupal Logo

Upgrade Drupal

مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This automated system streamlines the process of upgrading and maintaining Drupal websites by providing automated compatibility fixes, dependency management, and migration workflows, thereby eliminating manual effort and reducing errors. It offers features such as one-click Drupal version upgrades, automated deprecation resolution using code refactoring tools, migration scaffolding for legacy versions, and integration with version control platforms for seamless deployment, targeting developers, agencies, and organizations seeking efficient, hassle-free site upgrades and maintenance.
قیمت گذاری: $8.25-$249/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Content Management Systems (CMS)
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Easywebmanager Logo

Easywebmanager

مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
A content management system (CMS) is a versatile, flexible, and user-friendly platform that enables individuals and organizations to efficiently manage, organize, and update website content without requiring programming knowledge. It offers key features such as an easy-to-use administrative interface, extensive customization options, security measures, support for multimedia elements like slideshows, and compatibility with various web and e-commerce projects, effectively solving problems related to website maintenance, content synchronization, and digital content delivery for web developers, business owners, and digital marketers.
قیمت گذاری: €350/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
CRM (Customer Relationship Management)
دسته بندی این آگهی.
Content Management Systems (CMS)
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
CradleCMS and eCommerce Logo

CradleCMS and eCommerce

این SaaS (نرم‌افزار به عنوان سرویس) خیلی پرطرفدار شده! ما رشد ترافیک ماهانه را ثبت کرده‌ایم.
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This comprehensive, self-hosted content management system and eCommerce platform enables users to efficiently create, manage, and publish websites, online stores, and digital content with high performance and scalability. Key features include an intuitive admin dashboard showcasing site analytics and recent updates, multiple content editing options such as page, article, product, and collection editors, a built-in code editor with syntax validation, and a flexible form builder for seamless user interactions; all designed to support security, low system requirements, and easy deployment across various cloud or on-premises environments. It addresses the needs of developers, website administrators, business owners, and digital marketers seeking reliable, scalable, and customizable solutions to host dynamic, high-traffic websites with control over security, data privacy, and system.
قیمت گذاری: €59-€199/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Content Management Systems (CMS)
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
wheelhouse Logo
Wheelhouse CMS is a user-friendly content management system built on Ruby on Rails, designed to simplify the process for developers and clients alike. With its flexible templating options and easy setup, it allows for quick content creation and management, making it an ideal choice for web projects.
Content Management Systems (CMS)
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
DOP Logo

DOP

This collection of interactive plugins and tools facilitates the creation and management of dynamic media content for websites and blogs, including image galleries, sliders, calendars, and media loaders. Its main features encompass responsive layouts optimized for cross-device compatibility, customizable templates editable via JSON, XML, PHP, or short codes, and support for modern styling and user interaction through AJAX, ensuring smooth performance on all browsers and mobile devices. Designed for web developers, designers, and content creators, it addresses challenges related to media presentation, user engagement, and seamless content integration across various platforms and screen sizes.
Content Management Systems (CMS)
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Agility CMS Logo
This enterprise-grade headless content management system enables teams to design, manage, and publish content across websites, apps, and other digital properties from a centralized API-first platform, decoupling content from code to accelerate development and empower editors, marketers, and IT. Key features include a modular, component-based architecture; reusable content models; a flexible, technology-agnostic stack; robust security and compliance with SOC 2 and GovRAMP; high uptime and responsive support; and scalable, multi-site workflows, solving problems such as rigid templates, bottlenecks between content authors and developers, slow updates, and inconsistent experiences for large organizations, government agencies, and financial institutions.
قیمت گذاری: $1249-$2499/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Content Management Systems (CMS)
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
* ممکن است برخی یا تمام بخش‌های این صفحه توسط هوش مصنوعی تولید شده باشند، بنابراین لطفاً هرگونه اطلاعات مهم را به‌طور مستقل تأیید کنید.

سوالات متداول

چند سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت SaaS وجود دارد؟

مرورگر SaaS محصولات نرم‌افزاری 922 سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) را از تاریخ September 2026 ردیابی می‌کند. 35 شرکت جدید سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) SaaS در 30 روز گذشته اضافه شده‌اند.

هر ماه چند شرکت SaaS جدید به تعداد سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) اضافه می‌شوند؟

35 شرکت جدید سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت SaaS در 30 روز گذشته به مرورگر SaaS اضافه شده‌اند. زیرساخت خزش اختصاصی ما به طور مداوم محصولات نرم‌افزاری جدید را کشف می‌کند.

سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) باسابقه‌ترین شرکت‌های SaaS کدامند؟

سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) باسابقه‌ترین شرکت‌های SaaS بر اساس اعتبار دامنه شامل WordPress, Wpmet, WP Engine, Mystery Themes, Candid Themes هستند. این شرکت‌ها بالاترین امتیاز رتبه دامنه را در دسته سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) نشان می‌دهند.

اندازه معمول شرکت برای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) SaaS چقدر است؟

در میان سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت SaaS با داده‌های کارکنان، توزیع اندازه به صورت زیر است: - 1 (0.8%), - 4 (3.1%), - 24 (18.3%), - 102 (77.9%).

کدام کشورها بیشترین سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت SaaS را دارند؟

کشورهای برتر برای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) SaaS عبارتند از: United States (92), United Kingdom (34), Germany (21), India (18), Netherlands (15). اینها بزرگترین تمرکز سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت نرم‌افزاری در سطح جهان را نشان می‌دهند.

چند درصد از سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت SaaS برنامه‌های همکاری در فروش ارائه می‌دهند؟

69 سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت‌های SaaS برنامه‌های وابسته ارائه می‌دهند که 7.5٪ از کل نرم‌افزارهای سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) ردیابی شده توسط مرورگر SaaS را تشکیل می‌دهند. میانگین نرخ پورسانت 28% است.

میانگین سنی سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت SaaS چقدر است؟

به طور متوسط، یک شرکت SaaS به تعداد سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) سال پیش تأسیس شده است و میانگین سال تأسیس آن 2016 است.

آیا سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت‌های SaaS عمدتاً B2B هستند یا B2C؟

بر اساس داده‌های موجود، سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شرکت‌های SaaS به شرح زیر تقسیم می‌شوند: هم B2B و هم B2C (45.7%), کسب و کار (B2B) (53.6%), مصرف‌کننده (B2C) (0.7%).

جدیدترین شرکت‌های SaaS کدامند؟

جدیدترین شرکت‌های SaaS کشف‌شده سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شامل PAGUP, dConfig, WPMobE, Prosewire, Sedgemark می‌شوند. مرورگر SaaS به‌طور مداوم محصولات نرم‌افزاری جدید را با استفاده از زیرساخت خزش اختصاصی کشف و فهرست‌بندی می‌کند.

درباره مرورگر SaaS

مرورگر SaaS بزرگترین و به‌روزترین پایگاه داده SaaS در اینترنت است - ابزار نهایی جستجو و تحقیق برای شرکت‌های SaaS.

ما ابزارهای نوظهور را هفته‌ها پس از راه‌اندازی، قبل از اینکه در پایگاه‌های داده Apollo، ZoomInfo یا سایر پایگاه‌های داده ظاهر شوند، کشف می‌کنیم. پلتفرم هدفمند ما منحصراً محصولات نرم‌افزاری واقعی را با داده‌های تأیید شده ردیابی می‌کند، برخلاف ابزارهای عمومی جستجوی اطلاعات که مملو از آژانس‌ها، مشاوره‌ها و فهرست‌های قدیمی هستند.

از شرکت‌های برتر فهرست فورچون ۵۰۰ گرفته تا استارت‌آپ‌های خودگردانی که این هفته راه‌اندازی می‌شوند - اگر SaaS باشد، ما آن را پیگیری می‌کنیم.

این اعداد چگونه محاسبه می‌شوند

  1. نرم‌افزار توتال. تعداد شرکت‌های SaaS منتشرشده که در حال حاضر برای این انتخاب فهرست شده‌اند. تنها شرکت‌هایی که بررسی‌های کیفیت خودکار ما را پشت سر می‌گذارند شمارش می‌شوند.
  2. جدید (۳۰ روز گذشته). تعداد خالص شرکت‌های SaaS که برای این انتخاب در ۳۰ روز گذشته به‌تازگی منتشر شده‌اند.
  3. برنامه‌های وابسته. تعداد شرکت‌های SaaS فهرست‌شده که یک برنامه همکاری در فروش یا ارجاع تأییدشده را اجرا می‌کنند.
  4. میانگین سن (سال). میانه سن، بر حسب سال، شرکت‌های این انتخاب، بر اساس سال تأسیس. میانه مقدار میانی است، بنابراین نیمی مسن‌تر و نیمی جوان‌تر هستند.
  5. جدید (۳۶۵ روز گذشته). تعداد شرکت‌های SaaS که برای این انتخاب در ۳۶۵ روز گذشته منتشر شده‌اند.
  6. حذف شده (سال گذشته). شرکت‌هایی که در سال گذشته منتشر شدند و دیگر فهرست نمی‌شوند — آن‌ها آفلاین شدند، حذف شدند یا دیگر بررسی‌های کیفیت ما را پشت سر نگذاشتند.
  7. نرخ ریزش سالانه. نرخ ریزش سالانه — شرکت‌های ریزش‌کرده به عنوان درصدی از همه شرکت‌های منتشرشده در سال گذشته (هنوز فهرست‌شده به‌علاوه ریزش‌کرده).
  8. دوره آزمایشی رایگان. درصد شرکت‌های فهرست‌شده در این انتخاب که نسخه آزمایشی رایگان ارائه می‌دهند.
  9. توزیع اندازه شرکت. توزیع شرکت‌ها بر اساس تعداد کارمندان: تک‌نفره (1)، کوچک (2–50)، متوسط (51–200)، بزرگ (201–1,000)، سازمانی (1,000+). درصدها از شرکت‌هایی است که داده کارمند دارند.
  10. میانگین قیمت شروع (دلار آمریکا). میانه قیمت ماهانه سطح ورودی (USD) در میان شرکت‌های این انتخاب که داده قیمت‌گذاری دارند.
  11. میانگین قیمت بالا (دلار آمریکا). میانه قیمت ماهانه پریمیوم (USD) در میان شرکت‌های این انتخاب که داده قیمت‌گذاری دارند.
  12. امتیاز اشباع. یک امتیاز اشباع بازار 0–100 که مجموع محصولات، اعتبار دامنه، دامنه‌های ارجاع‌دهنده، سن شرکت، رشد ترافیک، قیمت‌گذاری و حضور سازمانی را ترکیب می‌کند. بالاتر به معنای رقابتی‌تر است.
  13. کمیسیون متوسط. میانه نرخ کمیسیون همکاری در فروش ارائه‌شده توسط شرکت‌های این انتخاب که یک برنامه همکاری در فروش را اجرا می‌کنند.
  14. تفکیک B2B / B2C. تفکیک شرکت‌ها بر اساس بازار هدف — کسب‌وکار (B2B)، مصرف‌کننده (B2C) یا هر دو — در میان آن‌هایی که داده نوع مصرف‌کننده دارند.