خانههمه دسته‌هاصدور فاکتور و پردازش پرداخت

صدور فاکتور و پردازش پرداخت

مرورگر SaaS شرکت‌های نرم‌افزاری 3,668 صدور فاکتور و پردازش پرداخت را دنبال می‌کند که 243 در 30 روز گذشته به آنها اضافه شده است. کشورهای برتر برای صدور فاکتور و پردازش پرداخت SaaS شامل United States (604), India (216), United Kingdom (135) می‌شود.

نکات کلیدی داده برای صدور فاکتور و پردازش پرداخت

3,668
نرم‌افزار توتال1
243
جدید (۳۰ روز گذشته)2
231
برنامه‌های وابسته3
7
میانگین سن (سال)4
+2,081
جدید (۳۶۵ روز گذشته)5
694
حذف شده (سال گذشته)6
25.0%
نرخ ریزش سالانه7
49.9%
دوره آزمایشی رایگان8

توزیع اندازه شرکت9

17
سازمانی (۱۰۰۰+)
2.1% از کل
52
بزرگ (۲۰۱-۱۰۰۰)
6.3% از کل
132
سایز متوسط (۵۱-۲۰۰)
16.1% از کل
619
کوچک (۲-۵۰)
75.5% از کل

تأسیس‌شده‌ترین شرکت‌ها X___0

شرکت کارمندان امتیاز دامنه تأسیس شد اضافه شد
Stripe 10,000 2010 2025-02-07
Authorize.net 1,000 1996 2026-03-10
Mollie 2025-02-04
Wave 500 2025-02-04
FundRazr 2025-02-28
fastspring 200 2005 2025-02-28
Dwolla 200 2008 2025-02-05
Quadient 5,000 1924 2025-02-26
Refrens 200 2018 2025-02-06
Invoice Ninja 2025-02-07

10 کشور برتر برای صدور فاکتور و پردازش پرداخت SaaS

کشورهای زیر نشان دهنده‌ی دفاتر مرکزی اکثر شرکت‌های SaaS به ارزش صدور فاکتور و پردازش پرداخت هستند که بر اساس داده‌های ما برای محصولات نرم‌افزاری 3,668 ارائه شده‌اند.

کشور تعداد درصد از کل
United States 604 16.5%
India 216 5.9%
United Kingdom 135 3.7%
Australia 77 2.1%
Canada 60 1.6%
Nigeria 48 1.3%
South Africa 48 1.3%
Malaysia 33 0.9%
United Arab Emirates 31 0.8%
Bangladesh 25 0.7%

داده‌های قیمت‌گذاری برای صدور فاکتور و پردازش پرداخت

میانگین قیمت شروع (دلار آمریکا)12
$10/ماه
میانگین قیمت بالا (دلار آمریکا)13
$34/ماه

اشباع بازار برای صدور فاکتور و پردازش پرداخت

این امتیاز از ترکیبی از کل محصولات، اعتبار دامنه، دامنه‌های ارجاع‌دهنده، قدمت شرکت، رشد ترافیک، قیمت‌گذاری و حضور سازمانی محاسبه می‌شود.

امتیاز اشباع14
42 / 100 (متوسط)

برنامه‌های همکاری در فروش در صدور فاکتور و پردازش پرداخت

231 صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت‌های SaaS برنامه‌های وابسته ارائه می‌دهند (6.3% از کل).

کمیسیون متوسط15
20%
توزیع نوع کمیسیون
یک‌بار مصرف 30
تکرارشونده 62

جدیدترین موارد اضافه شده صدور فاکتور و پردازش پرداخت SaaS

InvoiceSnooze اضافه شد 2026-08-28
QuoteOnSpot اضافه شد 2026-08-28
Merchantpayd اضافه شد 2026-08-28
AanvraX اضافه شد 2026-08-28
Malik Traders اضافه شد 2026-08-28
Fee-Lion اضافه شد 2026-08-27
Invoisar اضافه شد 2026-08-27
allGateway اضافه شد 2026-08-27
Fakturia اضافه شد 2026-08-27
Incusia اضافه شد 2026-08-26

میانگین سنی صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت SaaS

به طور متوسط صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت SaaS، 7.0 سال پیش تأسیس شده است (میانگین سال تأسیس: 2019).

تفکیک B2B / B2C برای صدور فاکتور و پردازش پرداخت16

875
هم B2B و هم B2C
23.9%
2,779
کسب و کار (B2B)
75.9%
9
مصرف‌کننده (B2C)
0.2%

بر اساس 3,663 شرکت با داده‌های مربوط به نوع مصرف‌کننده (99.9% از کل).

روند کشف SaaS برای صدور فاکتور و پردازش پرداخت

تعداد SaaS کشف‌شده ماهانه در صدور فاکتور و پردازش پرداخت در مقایسه با سهم آن از کل SaaS کشف‌شده. درصد رو به رشد نشان می‌دهد که این بخش سریع‌تر از بازار کلی در حال رشد است.

Loading...

صدور فاکتور و پردازش پرداخت SaaS را کشف کنید

مرتب سازی:
نمایش فیلترها
فیلتر 1 اعمال شد · پاک کردن همه · ذخیره
دسته بندی: صدور فاکتور و پردازش پرداخت
انتخاب برتر
Zendo Logo
تبلیغ شده این یک آگهی تبلیغاتی است و اگر ثبت نام کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. دوره آزمایشی رایگان
This platform streamlines the process of selling and delivering services by integrating features such as customizable order forms, automated invoicing, and real-time communication tools. It addresses common challenges faced by service-based businesses, such as managing client interactions, collecting payments, and organizing workflows, making it ideal for freelancers, agencies, and small businesses looking to enhance their operational efficiency.
قیمت گذاری: $0-$999/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
تخمین: 2021 اولین تاریخ ایجاد این فهرست که در اختیار داریم. ما از منابع داده مختلف در دسترس عموم استفاده می‌کنیم.
نوع مصرف کننده: کسب و کار به کسب و کار (B2B)
چه این موضوع بر استفاده تجاری متمرکز باشد و چه استفاده شخصی.
Invoicing & Payment Processing
دسته بندی این آگهی.
Chalkful Logo

Chalkful

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
A comprehensive scheduling and administrative management platform designed for independent tutors to streamline their teaching businesses by automating appointment booking, invoicing, and payment processing, thereby reducing manual tasks and administrative burdens. Key features include customizable availability setting, self-service booking links for parents, automatic session reminders, branded online invoicing with multiple payment options, and a user-friendly interface that enables quick setup and professional communications; it addresses common challenges such as scheduling conflicts, no-shows, invoicing delays, and payment collection, making it ideal for solo educators and small tutoring businesses seeking efficiency and a polished professional appearance.
قیمت گذاری: $12.42-$19/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Appointment Scheduling Software
دسته بندی این آگهی.
Invoicing & Payment Processing
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Zyrapay Logo

Zyrapay

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
A developer-focused payment gateway enables web2 platforms to accept cryptocurrency payments from a global user base with instant settlements, real-time transaction monitoring, and zero complexity, helping teams monetize quickly and scale securely. Its core capabilities include plug-and-play APIs and SDKs for web and mobile, branded checkout flows or API-generated links, wallet creation and management, real-time notifications and webhooks, live transaction feeds, analytics, built-in compliance, and cross-platform support, addressing integration friction, security and regulatory concerns, onboarding hurdles, and operational overhead for developers, merchants, wallets, gaming apps, social networks, e-commerce, and financial services.
قیمت گذاری: $29.99/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Invoicing & Payment Processing
دسته بندی این آگهی.
Crypto
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
ClickWerxs Logo

ClickWerxs

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
A comprehensive payment processing and business management platform offers secure, scalable, and transparent solutions for accepting online and in-store payments across multiple markets and currencies, while also providing integrated tools for customer relationship management, marketing automation, website development, and analytics. Its main features include interchange-plus pricing for cost savings, next-day funding, dedicated account management, fraud prevention, high-risk merchant support, multi-channel integrations, customizable workflows, e-commerce and POS solutions, AI-powered automation, and a unified CRM system, solving problems of high transaction costs, fragmented business tools, complex compliance, and inefficient payment reconciliation for small to large enterprises, industry-specific providers, and high-risk businesses seeking streamlined operations and improved cash flow.
قیمت گذاری: $97-$1497/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
CRM (Customer Relationship Management)
دسته بندی این آگهی.
Invoicing & Payment Processing
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
ToolsMingo Logo

ToolsMingo

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This comprehensive financial management platform offers freelancers and small businesses streamlined tools for invoicing, billing, expense tracking, and payment management, all designed to be user-friendly and require no setup. Key features include customizable professional invoices with branding options, multi-currency support, cross-device accessibility, secure data privacy, real-time payment tracking, and detailed earnings analytics, addressing common challenges such as complicated billing processes, lack of professional appearance, and inefficient financial oversight. It is ideal for solo entrepreneurs, independent contractors, and small enterprise owners seeking reliable, fast, and transparent financial workflows without subscription fees or technical barriers.
Invoicing & Payment Processing
دسته بندی این آگهی.
Financial Planning & Budgeting Tools
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
FocusFlow - No Icon

FocusFlow

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
FocusFlow is a user-friendly platform designed for freelancers to track time and create invoices quickly and easily. It offers features like project budgeting, insights on profitability, and full data ownership, ensuring users can manage their work efficiently without losing revenue.
قیمت گذاری: $0/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Project Management Software
دسته بندی این آگهی.
Time Tracking & Productivity Software
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
InvoiceNexora Logo

InvoiceNexora

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This platform provides a mobile-first invoicing solution designed to streamline billing, client management, and payment tracking for freelancers and small business owners who require fast, professional, and customizable invoice creation from their smartphones. Its main features include organizing client details efficiently, generating branded PDF invoices with personalized logos and templates, monitoring payment statuses in real-time, supporting multiple currencies for global transactions, and delivering invoices via email or shareable links, all within a user-friendly dashboard. It solves common problems such as time-consuming billing processes, disorganized client records, delayed payments, and inconsistent branding, making it ideal for entrepreneurs, freelancers, independent contractors, and remote workers seeking a seamless, professional way to manage their financial transactions on the go.
قیمت گذاری: $0-$8.99/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Accounting Software
دسته بندی این آگهی.
Invoicing & Payment Processing
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
expEDIum Logo
A comprehensive healthcare management solution streamlines medical billing, electronic health records, and revenue cycle management, enhancing operational efficiency for healthcare providers. Key features include HIPAA compliance, automated billing processes, customizable branding options, and real-time payment capabilities, addressing challenges such as delayed claims processing and inefficient patient record management, making it ideal for clinics, hospitals, and billing service bureaus.
قیمت گذاری: $60/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Invoicing & Payment Processing
دسته بندی این آگهی.
Electronic Health Record (EHR) Systems
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Invoicious - No Icon

Invoicious

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This application functions as a comprehensive invoicing solution designed to help freelancers, consultants, and small enterprises create, send, and manage professional invoices efficiently. Its main features include a selection of customizable, professionally designed templates, client management tools to track customer information and payment history, automated time tracking with billable hour timers, direct email invoicing with delivery confirmation, and payment monitoring to oversee overdue invoices and cash flow insights, thereby solving problems related to invoicing accuracy, payment delays, and client relationship management. It is tailored for individual entrepreneurs, small business owners, and service providers seeking a user-friendly, secure, and feature-rich platform for seamless financial documentation and cash flow optimization directly on Apple devices.
قیمت گذاری: $1.66-$23.96/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Invoicing & Payment Processing
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Procee Logo
Procee is a comprehensive procurement process automation platform designed to enhance efficiency and streamline purchasing operations for organizations of all sizes. With features such as automated invoice entry, customizable approval routes, and a user-friendly vendor portal, Procee transforms procurement into a strategic asset while ensuring financial control and compliance.
قیمت گذاری: $15-$30/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Invoicing & Payment Processing
دسته بندی این آگهی.
Supply Chain Management (SCM) Software
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
* ممکن است برخی یا تمام بخش‌های این صفحه توسط هوش مصنوعی تولید شده باشند، بنابراین لطفاً هرگونه اطلاعات مهم را به‌طور مستقل تأیید کنید.

سوالات متداول

چند صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت SaaS وجود دارد؟

مرورگر SaaS محصولات نرم‌افزاری 3,668 صدور فاکتور و پردازش پرداخت را از تاریخ September 2026 ردیابی می‌کند. 243 شرکت جدید صدور فاکتور و پردازش پرداخت SaaS در 30 روز گذشته اضافه شده‌اند.

هر ماه چند شرکت SaaS جدید به تعداد صدور فاکتور و پردازش پرداخت اضافه می‌شوند؟

243 شرکت جدید صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت SaaS در 30 روز گذشته به مرورگر SaaS اضافه شده‌اند. زیرساخت خزش اختصاصی ما به طور مداوم محصولات نرم‌افزاری جدید را کشف می‌کند.

صدور فاکتور و پردازش پرداخت باسابقه‌ترین شرکت‌های SaaS کدامند؟

صدور فاکتور و پردازش پرداخت باسابقه‌ترین شرکت‌های SaaS بر اساس اعتبار دامنه شامل Stripe, Authorize.net, Mollie, Wave, FundRazr هستند. این شرکت‌ها بالاترین امتیاز رتبه دامنه را در دسته صدور فاکتور و پردازش پرداخت نشان می‌دهند.

اندازه معمول شرکت برای صدور فاکتور و پردازش پرداخت SaaS چقدر است؟

در میان صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت SaaS با داده‌های کارکنان، توزیع اندازه به صورت زیر است: - 17 (2.1%), - 52 (6.3%), - 132 (16.1%), - 619 (75.5%).

کدام کشورها بیشترین صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت SaaS را دارند؟

کشورهای برتر برای صدور فاکتور و پردازش پرداخت SaaS عبارتند از: United States (604), India (216), United Kingdom (135), Australia (77), Canada (60). اینها بزرگترین تمرکز صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت نرم‌افزاری در سطح جهان را نشان می‌دهند.

چند درصد از صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت SaaS برنامه‌های همکاری در فروش ارائه می‌دهند؟

231 صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت‌های SaaS برنامه‌های وابسته ارائه می‌دهند که 6.3٪ از کل نرم‌افزارهای صدور فاکتور و پردازش پرداخت ردیابی شده توسط مرورگر SaaS را تشکیل می‌دهند. میانگین نرخ پورسانت 20% است.

میانگین سنی صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت SaaS چقدر است؟

به طور متوسط، یک شرکت SaaS به تعداد صدور فاکتور و پردازش پرداخت سال پیش تأسیس شده است و میانگین سال تأسیس آن 2019 است.

آیا صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت‌های SaaS عمدتاً B2B هستند یا B2C؟

بر اساس داده‌های موجود، صدور فاکتور و پردازش پرداخت شرکت‌های SaaS به شرح زیر تقسیم می‌شوند: هم B2B و هم B2C (23.9%), کسب و کار (B2B) (75.9%), مصرف‌کننده (B2C) (0.2%).

جدیدترین شرکت‌های SaaS کدامند؟

جدیدترین شرکت‌های SaaS کشف‌شده صدور فاکتور و پردازش پرداخت شامل InvoiceSnooze, QuoteOnSpot, Merchantpayd, AanvraX, Malik Traders می‌شوند. مرورگر SaaS به‌طور مداوم محصولات نرم‌افزاری جدید را با استفاده از زیرساخت خزش اختصاصی کشف و فهرست‌بندی می‌کند.

درباره مرورگر SaaS

مرورگر SaaS بزرگترین و به‌روزترین پایگاه داده SaaS در اینترنت است - ابزار نهایی جستجو و تحقیق برای شرکت‌های SaaS.

ما ابزارهای نوظهور را هفته‌ها پس از راه‌اندازی، قبل از اینکه در پایگاه‌های داده Apollo، ZoomInfo یا سایر پایگاه‌های داده ظاهر شوند، کشف می‌کنیم. پلتفرم هدفمند ما منحصراً محصولات نرم‌افزاری واقعی را با داده‌های تأیید شده ردیابی می‌کند، برخلاف ابزارهای عمومی جستجوی اطلاعات که مملو از آژانس‌ها، مشاوره‌ها و فهرست‌های قدیمی هستند.

از شرکت‌های برتر فهرست فورچون ۵۰۰ گرفته تا استارت‌آپ‌های خودگردانی که این هفته راه‌اندازی می‌شوند - اگر SaaS باشد، ما آن را پیگیری می‌کنیم.

این اعداد چگونه محاسبه می‌شوند

  1. نرم‌افزار توتال. تعداد شرکت‌های SaaS منتشرشده که در حال حاضر برای این انتخاب فهرست شده‌اند. تنها شرکت‌هایی که بررسی‌های کیفیت خودکار ما را پشت سر می‌گذارند شمارش می‌شوند.
  2. جدید (۳۰ روز گذشته). تعداد خالص شرکت‌های SaaS که برای این انتخاب در ۳۰ روز گذشته به‌تازگی منتشر شده‌اند.
  3. برنامه‌های وابسته. تعداد شرکت‌های SaaS فهرست‌شده که یک برنامه همکاری در فروش یا ارجاع تأییدشده را اجرا می‌کنند.
  4. میانگین سن (سال). میانه سن، بر حسب سال، شرکت‌های این انتخاب، بر اساس سال تأسیس. میانه مقدار میانی است، بنابراین نیمی مسن‌تر و نیمی جوان‌تر هستند.
  5. جدید (۳۶۵ روز گذشته). تعداد شرکت‌های SaaS که برای این انتخاب در ۳۶۵ روز گذشته منتشر شده‌اند.
  6. حذف شده (سال گذشته). شرکت‌هایی که در سال گذشته منتشر شدند و دیگر فهرست نمی‌شوند — آن‌ها آفلاین شدند، حذف شدند یا دیگر بررسی‌های کیفیت ما را پشت سر نگذاشتند.
  7. نرخ ریزش سالانه. نرخ ریزش سالانه — شرکت‌های ریزش‌کرده به عنوان درصدی از همه شرکت‌های منتشرشده در سال گذشته (هنوز فهرست‌شده به‌علاوه ریزش‌کرده).
  8. دوره آزمایشی رایگان. درصد شرکت‌های فهرست‌شده در این انتخاب که نسخه آزمایشی رایگان ارائه می‌دهند.
  9. توزیع اندازه شرکت. توزیع شرکت‌ها بر اساس تعداد کارمندان: تک‌نفره (1)، کوچک (2–50)، متوسط (51–200)، بزرگ (201–1,000)، سازمانی (1,000+). درصدها از شرکت‌هایی است که داده کارمند دارند.
  10. میانگین قیمت شروع (دلار آمریکا). میانه قیمت ماهانه سطح ورودی (USD) در میان شرکت‌های این انتخاب که داده قیمت‌گذاری دارند.
  11. میانگین قیمت بالا (دلار آمریکا). میانه قیمت ماهانه پریمیوم (USD) در میان شرکت‌های این انتخاب که داده قیمت‌گذاری دارند.
  12. امتیاز اشباع. یک امتیاز اشباع بازار 0–100 که مجموع محصولات، اعتبار دامنه، دامنه‌های ارجاع‌دهنده، سن شرکت، رشد ترافیک، قیمت‌گذاری و حضور سازمانی را ترکیب می‌کند. بالاتر به معنای رقابتی‌تر است.
  13. کمیسیون متوسط. میانه نرخ کمیسیون همکاری در فروش ارائه‌شده توسط شرکت‌های این انتخاب که یک برنامه همکاری در فروش را اجرا می‌کنند.
  14. تفکیک B2B / B2C. تفکیک شرکت‌ها بر اساس بازار هدف — کسب‌وکار (B2B)، مصرف‌کننده (B2C) یا هر دو — در میان آن‌هایی که داده نوع مصرف‌کننده دارند.