Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely
SaaS-selain seuraa 2,957 Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely ohjelmistoyritystä, ja 200 on lisätty viimeisen 30 päivän aikana. Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS:n suosituimpiin maihin kuuluu United States (387), India (91), United Kingdom (90).
Keskeiset datapisteet Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely:lle
Yrityksen kokoluokkajakauma9
Vakiintuneimmat Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely yritystä
| Yritys | Työntekijät | Verkkotunnuksen arvosana | Perustettu | Lisätty |
|---|---|---|---|---|
| Laserfiche | 500 | — | 1976 | 2025-02-05 |
| DocAccess | — | — | — | 2026-01-24 |
| LlamaIndex | — | — | — | 2025-02-07 |
| Learneo | 500 | — | 2006 | 2026-01-08 |
| Bloomfire | 200 | — | 2010 | 2025-02-04 |
| Attach | — | — | — | 2025-02-05 |
| Apryse | 1,000 | — | — | 2025-02-07 |
| Accusoft | 200 | — | — | 2025-02-10 |
| Scandit | 500 | — | 2009 | 2025-02-26 |
| Tungsten | 5,000 | — | 1985 | 2025-02-28 |
10 parasta maata X___0 SaaS:lle
Seuraavat maat edustavat niitä, joissa useimpien Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritysten pääkonttorit sijaitsevat, 2,957-ohjelmistotuotteita koskevien tietojemme perusteella.
| Maa | Laskea | Kokonaissummasta % |
|---|---|---|
| United States | 387 | 13.1% |
| India | 91 | 3.1% |
| United Kingdom | 90 | 3.0% |
| Canada | 44 | 1.5% |
| Germany | 35 | 1.2% |
| Australia | 24 | 0.8% |
| Singapore | 23 | 0.8% |
| France | 19 | 0.6% |
| Switzerland | 19 | 0.6% |
| Netherlands | 17 | 0.6% |
SEO ja verkkotunnuksen auktoriteetti X___0:lle
Hinnoittelutiedot kohteelle Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely
Markkinoiden kyllästyminen Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely:lle
Tämä pistemäärä lasketaan yhdistämällä tuotteiden kokonaismäärä, verkkotunnuksen auktoriteetti, viittaavat verkkotunnukset, yrityksen ikä, liikenteen kasvu, hinnoittelu ja yrityksen läsnäolo.
Yhteistyökumppaniohjelmat Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely:ssa
114 Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritykset tarjoavat kumppanuusohjelmia (3.9 % kokonaismäärästä).
Viimeksi lisätyt Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS
Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yrityksen keski-ikä
Keskimääräinen Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritys perustettiin 4.0 vuotta sitten (keskimääräinen perustamisvuosi: 2022).
B2B/B2C-erittely kohteelle Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely16
Perustuu 2,941 yritykseen, joilla on kuluttajatyyppitiedot (99.5 % kokonaismäärästä).
SaaS-löytötrendi kohteelle Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely
Kuukausittainen SaaS-löytöjen määrä kohteelle Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely verrattuna sen osuuteen kaikista löydetyistä SaaS-palveluista. Nouseva prosenttiosuus osoittaa, että tämä segmentti kasvaa kokonaismarkkinaa nopeammin.
Tutustu Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-palveluun
Lisäsuodattimet
Receipt Bot
MindMarshal
Octopora
Cintas Systems
PropCheckAI
Usein kysytyt kysymykset
Kuinka monta Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritystä on olemassa?
SaaS-selain seuraa 2,957 Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely ohjelmistotuotetta September 2026 päivästä lähtien. 200 uutta Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritystä on lisätty viimeisten 30 päivän aikana.
Kuinka monta uutta Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritystä lisätään joka kuukausi?
200 uutta Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritystä on lisätty SaaS-selaimeen viimeisten 30 päivän aikana. Oma indeksointiinfrastruktuurimme löytää jatkuvasti uusia ohjelmistotuotteita.
Mitkä ovat vakiintuneimmat Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritykset?
Vakiintuneimpiin Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yrityksiin verkkotunnusten auktoriteetin perusteella kuuluu Laserfiche, DocAccess, LlamaIndex, Learneo, Bloomfire. Nämä yritykset edustavat korkeimpia verkkotunnusten sijoituspisteitä Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely-kategoriassa.
Mikä on tyypillinen yrityksen koko Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS:lle?
Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yrityksen joukossa, joilla on työntekijätietoja, kokoluokkajakauma on: - 6 (0.8%), - 26 (3.7%), - 89 (12.6%), - 588 (82.9%).
Mikä on Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritysten verkkotunnusauktoriteetin mediaani?
Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritysten verkkotunnuksen arvosanan mediaani on 12, kun taas kaikkien SaaS-yritysten mediaani on 14.
Missä maissa on eniten Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritystä?
Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS:n kärkimaat ovat: United States (387), India (91), United Kingdom (90), Canada (44), Germany (35). Nämä edustavat suurimpia Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely-ohjelmistoyritysten keskittymiä maailmanlaajuisesti.
Kuinka monta prosenttia Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yrityksestä tarjoaa kumppanuusohjelmia?
114 Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritykset tarjoavat kumppanuusohjelmia, jotka edustavat 3.9 % kaikista SaaS-selaimen seuraamista Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely ohjelmistoista. Keskimääräinen palkkioprosentti on 30 %.
Mikä on Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yrityksen keski-ikä?
Keskimääräinen Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritys perustettiin 4.0 vuotta sitten, ja keskimääräinen perustamisvuosi oli 2022.
Ovatko Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritykset enimmäkseen B2B- vai B2C-yrityksiä?
Saatavilla olevien tietojen perusteella Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritystä jakautuu seuraavasti: Sekä B2B- että B2C-yritykset (26.4%), Liiketoiminta (B2B) (73.0%), Kuluttaja (B2C) (0.6%).
Mitkä ovat uusimmat Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yritykset?
Viimeisimpiin löydettyihin Tekoälyllä toimiva asiakirjojen käsittely SaaS-yrityksiin kuuluu Trovio, Harrier Systems, Junior, Azthena, Zhaviso. SaaS Browser löytää ja indeksoi jatkuvasti uusia ohjelmistotuotteita käyttämällä omaa indeksointiinfrastruktuuriaan.
Tietoja SaaS-selaimesta
SaaS Browser on internetin suurin ja ajantasaisin SaaS-tietokanta - SaaS-yritysten paras mahdollinen etsintä- ja tutkimustyökalu.
Löydämme uusia työkaluja viikkoja julkaisun jälkeen, ennen kuin ne ilmestyvät Apolloon, ZoomInfoon tai muihin tietokantoihin. Tarkoituksenmukaisesti rakennettu alustamme seuraa yksinomaan oikeita ohjelmistotuotteita, joilla on varmennettua dataa, toisin kuin geneeriset prospektointityökalut, jotka ovat täynnä toimistoja, konsulttiyrityksiä ja vanhentuneita listauksia.
Fortune 500 -yrityksistä tällä viikolla lanseerattuihin startup-yrityksiin – jos kyseessä on SaaS, me seuraamme sitä.
Miten nämä luvut lasketaan
- Ohjelmisto yhteensä. Tähän valikoimaan tällä hetkellä listattujen julkaistujen SaaS-yritysten määrä. Vain automaattiset laatutarkastuksemme läpäisevät yritykset lasketaan.
- Uusi (viimeiset 30 päivää). Tähän valikoimaan viimeisten 30 päivän aikana uutena julkaistujen SaaS-yritysten nettomäärä.
- Yhteistyökumppaniohjelmat. Niiden listattujen SaaS-yritysten määrä, jotka ylläpitävät varmennettua kumppanuus- tai suositteluohjelmaa.
- Keskimääräinen ikä (vuotta). Tämän valikoiman yritysten iän mediaani vuosina perustamisvuoden perusteella. Mediaani on keskimmäinen arvo, joten puolet on vanhempia ja puolet nuorempia.
- Uusi (viimeiset 365 päivää). Tähän valikoimaan viimeisten 365 päivän aikana julkaistujen SaaS-yritysten määrä.
- Vaihtuneet (viime vuonna). Viimeisen vuoden aikana julkaistut yritykset, joita ei enää ole listattu — ne menivät offline-tilaan, poistettiin tai lakkasivat läpäisemästä laatutarkastuksiamme.
- Vuosittainen vaihtuvuusaste. Vuosittainen vaihtuvuusaste — vaihtuneet yritykset prosentteina kaikista viime vuonna julkaistuista yrityksistä (edelleen listatut plus vaihtuneet).
- Ilmainen kokeilu. Niiden listattujen yritysten prosenttiosuus tässä valikoimassa, jotka tarjoavat ilmaisen kokeilujakson.
- Yrityksen kokoluokkajakauma. Yritysten jakauma työntekijämäärän mukaan: yksin (1), pieni (2–50), keskikokoinen (51–200), suuri (201–1,000), suuryritys (1,000+). Prosenttiosuudet ovat niistä yrityksistä, joilla on työntekijätietoja.
- Keskimääräinen verkkotunnuksen arvosana. Verkkotunnuksen arvosanan mediaani (0–100) listattujen yritysten osalta, oma mittarimme linkkiauktoriteetille Common Crawl -verkkograafista. Korkeampi on vahvempi. Esitetään vertailun vuoksi kaikkien SaaS-palveluiden yleistä mediaania vasten.
- Keskimääräinen lähtöhinta (USD). Lähtötason kuukausihinnan (USD) mediaani niiden tämän valikoiman yritysten osalta, joilla on hinnoittelutietoja.
- Keskimääräinen korkein hinta (USD). Premium-kuukausihinnan (USD) mediaani niiden tämän valikoiman yritysten osalta, joilla on hinnoittelutietoja.
- Saturaatiopisteet. 0–100 markkinoiden kyllästymispisteet, jotka yhdistävät tuotteiden kokonaismäärän, verkkotunnuksen auktoriteetin, viiteverkkotunnukset, yrityksen iän, liikenteen kasvun, hinnoittelun ja suuryrityksen läsnäolon. Korkeampi tarkoittaa kilpaillumpaa.
- Keskimääräinen palkkio. Tämän valikoiman kumppanuusohjelmaa ylläpitävien yritysten tarjoaman kumppanuuspalkkion mediaani.
- B2B/B2C-erittely. Yritysten jakauma kohdemarkkinan mukaan — yritys (B2B), kuluttaja (B2C) tai molemmat — niiden joukossa, joilla on kuluttajatyyppitietoja.