Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat
SaaS-selain seuraa 2,189 Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat ohjelmistoyritystä, ja 167 on lisätty viimeisen 30 päivän aikana. Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS:n suosituimpiin maihin kuuluu United States (300), India (68), United Kingdom (53).
Keskeiset datapisteet Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat:lle
Yrityksen kokoluokkajakauma9
Vakiintuneimmat Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat yritystä
| Yritys | Työntekijät | Verkkotunnuksen arvosana | Perustettu | Lisätty |
|---|---|---|---|---|
| Criteo | 5,000 | — | — | 2025-02-10 |
| Zaya Solutions | — | — | — | 2026-03-08 |
| Ezoic | 500 | — | 2010 | 2025-02-06 |
| Monetate | 200 | — | 2008 | 2025-02-04 |
| Teads | 5,000 | — | — | 2025-03-11 |
| bidvertiser | 50 | — | 1998 | 2025-02-28 |
| Raptive | 500 | — | — | 2025-11-20 |
| Ryte | 200 | — | 2012 | 2025-12-19 |
| Xsolla | 5,000 | — | 2005 | 2025-02-10 |
| Improve Digital | — | — | — | 2025-02-28 |
10 parasta maata X___0 SaaS:lle
Seuraavat maat edustavat niitä, joissa useimpien Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritysten pääkonttorit sijaitsevat, 2,189-ohjelmistotuotteita koskevien tietojemme perusteella.
| Maa | Laskea | Kokonaissummasta % |
|---|---|---|
| United States | 300 | 13.7% |
| India | 68 | 3.1% |
| United Kingdom | 53 | 2.4% |
| Germany | 26 | 1.2% |
| Singapore | 21 | 1.0% |
| Nigeria | 16 | 0.7% |
| United Arab Emirates | 16 | 0.7% |
| Israel | 14 | 0.6% |
| Canada | 11 | 0.5% |
| France | 9 | 0.4% |
Hinnoittelutiedot kohteelle Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat
Markkinoiden kyllästyminen Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat:lle
Tämä pistemäärä lasketaan yhdistämällä tuotteiden kokonaismäärä, verkkotunnuksen auktoriteetti, viittaavat verkkotunnukset, yrityksen ikä, liikenteen kasvu, hinnoittelu ja yrityksen läsnäolo.
Yhteistyökumppaniohjelmat Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat:ssa
244 Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritykset tarjoavat kumppanuusohjelmia (11.1 % kokonaismäärästä).
Viimeksi lisätyt Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS
Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yrityksen keski-ikä
Keskimääräinen Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritys perustettiin 6.0 vuotta sitten (keskimääräinen perustamisvuosi: 2020).
B2B/B2C-erittely kohteelle Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat16
Perustuu 2,185 yritykseen, joilla on kuluttajatyyppitiedot (99.8 % kokonaismäärästä).
SaaS-löytötrendi kohteelle Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat
Kuukausittainen SaaS-löytöjen määrä kohteelle Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat verrattuna sen osuuteen kaikista löydetyistä SaaS-palveluista. Nouseva prosenttiosuus osoittaa, että tämä segmentti kasvaa kokonaismarkkinaa nopeammin.
Tutustu Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-palveluun
Lisäsuodattimet
Influcraft
Tolliva
GrowTube
CreatorTools
Tämä SaaS on trendikäs! Olemme havainneet kuukausittaisen liikenteen kasvun.Adpact
Usein kysytyt kysymykset
Kuinka monta Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritystä on olemassa?
SaaS-selain seuraa 2,189 Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat ohjelmistotuotetta September 2026 päivästä lähtien. 167 uutta Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritystä on lisätty viimeisten 30 päivän aikana.
Kuinka monta uutta Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritystä lisätään joka kuukausi?
167 uutta Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritystä on lisätty SaaS-selaimeen viimeisten 30 päivän aikana. Oma indeksointiinfrastruktuurimme löytää jatkuvasti uusia ohjelmistotuotteita.
Mitkä ovat vakiintuneimmat Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritykset?
Vakiintuneimpiin Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yrityksiin verkkotunnusten auktoriteetin perusteella kuuluu Criteo, Zaya Solutions, Ezoic, Monetate, Teads. Nämä yritykset edustavat korkeimpia verkkotunnusten sijoituspisteitä Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat-kategoriassa.
Mikä on tyypillinen yrityksen koko Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS:lle?
Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yrityksen joukossa, joilla on työntekijätietoja, kokoluokkajakauma on: - 9 (2.4%), - 18 (4.8%), - 50 (13.3%), - 300 (79.6%).
Missä maissa on eniten Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritystä?
Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS:n kärkimaat ovat: United States (300), India (68), United Kingdom (53), Germany (26), Singapore (21). Nämä edustavat suurimpia Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat-ohjelmistoyritysten keskittymiä maailmanlaajuisesti.
Kuinka monta prosenttia Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yrityksestä tarjoaa kumppanuusohjelmia?
244 Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritykset tarjoavat kumppanuusohjelmia, jotka edustavat 11.1 % kaikista SaaS-selaimen seuraamista Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat ohjelmistoista. Keskimääräinen palkkioprosentti on 10 %.
Mikä on Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yrityksen keski-ikä?
Keskimääräinen Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritys perustettiin 6.0 vuotta sitten, ja keskimääräinen perustamisvuosi oli 2020.
Ovatko Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritykset enimmäkseen B2B- vai B2C-yrityksiä?
Saatavilla olevien tietojen perusteella Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritystä jakautuu seuraavasti: Sekä B2B- että B2C-yritykset (54.0%), Liiketoiminta (B2B) (35.8%), Kuluttaja (B2C) (10.3%).
Mitkä ovat uusimmat Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yritykset?
Viimeisimpiin löydettyihin Sisällöntuottajien rahaksi muuttamisen alustat SaaS-yrityksiin kuuluu Jamique Ads, Gigowi, Dolicash, Rewardo, Ara. SaaS Browser löytää ja indeksoi jatkuvasti uusia ohjelmistotuotteita käyttämällä omaa indeksointiinfrastruktuuriaan.
Tietoja SaaS-selaimesta
SaaS Browser on internetin suurin ja ajantasaisin SaaS-tietokanta - SaaS-yritysten paras mahdollinen etsintä- ja tutkimustyökalu.
Löydämme uusia työkaluja viikkoja julkaisun jälkeen, ennen kuin ne ilmestyvät Apolloon, ZoomInfoon tai muihin tietokantoihin. Tarkoituksenmukaisesti rakennettu alustamme seuraa yksinomaan oikeita ohjelmistotuotteita, joilla on varmennettua dataa, toisin kuin geneeriset prospektointityökalut, jotka ovat täynnä toimistoja, konsulttiyrityksiä ja vanhentuneita listauksia.
Fortune 500 -yrityksistä tällä viikolla lanseerattuihin startup-yrityksiin – jos kyseessä on SaaS, me seuraamme sitä.
Miten nämä luvut lasketaan
- Ohjelmisto yhteensä. Tähän valikoimaan tällä hetkellä listattujen julkaistujen SaaS-yritysten määrä. Vain automaattiset laatutarkastuksemme läpäisevät yritykset lasketaan.
- Uusi (viimeiset 30 päivää). Tähän valikoimaan viimeisten 30 päivän aikana uutena julkaistujen SaaS-yritysten nettomäärä.
- Yhteistyökumppaniohjelmat. Niiden listattujen SaaS-yritysten määrä, jotka ylläpitävät varmennettua kumppanuus- tai suositteluohjelmaa.
- Keskimääräinen ikä (vuotta). Tämän valikoiman yritysten iän mediaani vuosina perustamisvuoden perusteella. Mediaani on keskimmäinen arvo, joten puolet on vanhempia ja puolet nuorempia.
- Uusi (viimeiset 365 päivää). Tähän valikoimaan viimeisten 365 päivän aikana julkaistujen SaaS-yritysten määrä.
- Vaihtuneet (viime vuonna). Viimeisen vuoden aikana julkaistut yritykset, joita ei enää ole listattu — ne menivät offline-tilaan, poistettiin tai lakkasivat läpäisemästä laatutarkastuksiamme.
- Vuosittainen vaihtuvuusaste. Vuosittainen vaihtuvuusaste — vaihtuneet yritykset prosentteina kaikista viime vuonna julkaistuista yrityksistä (edelleen listatut plus vaihtuneet).
- Ilmainen kokeilu. Niiden listattujen yritysten prosenttiosuus tässä valikoimassa, jotka tarjoavat ilmaisen kokeilujakson.
- Yrityksen kokoluokkajakauma. Yritysten jakauma työntekijämäärän mukaan: yksin (1), pieni (2–50), keskikokoinen (51–200), suuri (201–1,000), suuryritys (1,000+). Prosenttiosuudet ovat niistä yrityksistä, joilla on työntekijätietoja.
- Keskimääräinen lähtöhinta (USD). Lähtötason kuukausihinnan (USD) mediaani niiden tämän valikoiman yritysten osalta, joilla on hinnoittelutietoja.
- Keskimääräinen korkein hinta (USD). Premium-kuukausihinnan (USD) mediaani niiden tämän valikoiman yritysten osalta, joilla on hinnoittelutietoja.
- Saturaatiopisteet. 0–100 markkinoiden kyllästymispisteet, jotka yhdistävät tuotteiden kokonaismäärän, verkkotunnuksen auktoriteetin, viiteverkkotunnukset, yrityksen iän, liikenteen kasvun, hinnoittelun ja suuryrityksen läsnäolon. Korkeampi tarkoittaa kilpaillumpaa.
- Keskimääräinen palkkio. Tämän valikoiman kumppanuusohjelmaa ylläpitävien yritysten tarjoaman kumppanuuspalkkion mediaani.
- B2B/B2C-erittely. Yritysten jakauma kohdemarkkinan mukaan — yritys (B2B), kuluttaja (B2C) tai molemmat — niiden joukossa, joilla on kuluttajatyyppitietoja.