DomSve kategorijeCI/CD i DevOps automatizacija

CI/CD i DevOps automatizacija

SaaS preglednik prati 809 CI/CD i DevOps automatizacija softverskih tvrtki, a 72 ih je dodano u posljednjih 30 dana. Među zemljama koje najviše koriste CI/CD i DevOps automatizacija SaaS su United States (100), United Kingdom (14), Canada (13).

Ključne podatkovne točke za CI/CD i DevOps automatizacija

809
Totalni softver1
72
Novo (zadnjih 30 dana)2
24
Partnerski programi3
5
Prosječna dob (godine)4
+574
Novo (zadnjih 365 dana)5
193
Izbaceno (prošla godina)6
25.2%
Godišnja stopa odljeva7
34.7%
Besplatno probno razdoblje8

Raspodjela veličine tvrtke9

2
Poduzeće (1.000+)
1.1% od ukupnog broja
12
Veliki (201-1000)
6.4% od ukupnog broja
18
Srednja veličina (51-200)
9.6% od ukupnog broja
155
Mali (2-50)
82.9% od ukupnog broja

Najpoznatije tvrtke iz CI/CD i DevOps automatizacija

Tvrtka Zaposlenici Ocjena domene Osnovano Dodano
Bitbucket 2025-02-05
GitLab 5,000 2014 2025-12-18
CircleCI 500 2011 2025-02-05
Gulp 2025-02-10
Gradle 200 2025-02-28
Chef 2025-02-10
Travis CI 2025-02-28
CloudBees 1,000 2010 2025-02-04
Harness 1,000 2025-02-04
Digital.ai 1,000 2025-02-04

10 najboljih zemalja za CI/CD i DevOps automatizacija SaaS

Sljedeće zemlje predstavljaju mjesta u kojima se nalazi sjedište većine CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki, na temelju naših podataka za 809 softverske proizvode.

Zemlja Računati % od ukupnog broja
United States 100 12.4%
United Kingdom 14 1.7%
Canada 13 1.6%
India 13 1.6%
Netherlands 9 1.1%
Australia 7 0.9%
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha 5 0.6%
Poland 5 0.6%
Germany 5 0.6%
Israel 4 0.5%

Podaci o cijenama za CI/CD i DevOps automatizacija

Prosječna početna cijena (USD)12
$12/mj.
Prosječna najviša cijena (USD)13
$80/mj.

Zasićenost tržišta za CI/CD i DevOps automatizacija

Ovaj rezultat se izračunava kombinacijom ukupnih proizvoda, autoriteta domene, referentnih domena, starosti tvrtke, rasta prometa, cijena i prisutnosti poduzeća.

Rezultat zasićenosti14
54 / 100 (Srednji)

Partnerski programi u CI/CD i DevOps automatizacija

24 CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtke nude partnerske programe (3.0% od ukupnog broja).

Prosječna provizija15
15%
Raspodjela vrsta provizije
Jednokratno 1
Ponavljajuće 5

Najnovije dodano CI/CD i DevOps automatizacija SaaS

Tensel Dodano 2026-08-28
dagweave Dodano 2026-08-28
ScodyX Dodano 2026-08-26
Conveyor Dodano 2026-08-26
Codara Dodano 2026-08-26
ConnectX Dodano 2026-08-26
And Action Dodano 2026-08-25
Nodal Dodano 2026-08-25
Logicworkspace Dodano 2026-08-25
QLAIRELY Dodano 2026-08-25

Prosječna starost CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki

Prosječna SaaS tvrtka od CI/CD i DevOps automatizacija osnovana je prije 5.0 godina (prosječna godina osnivanja: 2021).

B2B / B2C raščlamba za CI/CD i DevOps automatizacija16

63
I B2B i B2C
7.8%
744
Poslovanje (B2B)
92.2%

Na temelju 807 tvrtki s podacima o vrsti potrošača (99.8% od ukupnog broja).

Trend otkrivanja SaaS-a za CI/CD i DevOps automatizacija

Mjesečni broj otkrivenih SaaS-ova za CI/CD i DevOps automatizacija u usporedbi s udjelom u svim otkrivenim SaaS-ovima. Rastući postotak ukazuje da ovaj segment raste brže od ukupnog tržišta.

Loading...

Otkrijte CI/CD i DevOps automatizacija SaaS

Vrsta:
Prikaži filtere
Primijenjen je filtar 1 · Obriši sve · Uštedjeti
Kategorija: CI/CD i DevOps automatizacija
Codeport Logo

Codeport

Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
This AI-powered platform functions as an autonomous cloud architect that analyzes application code and infrastructure to design, deploy, and optimize production environments, simplifying cloud management for developers. Its main features include automated architecture generation based on actual code, cost estimation before deployment, support for multiple cloud providers, live architecture adjustments, and comprehensive explanations for each decision—solving problems related to manual cloud configuration, cost unpredictability, and the need for specialized DevOps expertise. It is designed for software developers, DevOps teams, and organizations seeking to streamline cloud infrastructure development, reduce operational complexity, and achieve cost-efficient, highly available, and scalable cloud solutions without deep cloud engineering knowledge.
Cijene: $0-$199/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Cloud Infrastructure & IaaS Platforms
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Vorsq Logo

Vorsq

Besplatno probno razdoblje
Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
This system automates the process of generating instant, shareable project previews by integrating seamlessly with version control repositories like GitHub, GitLab, or Bitbucket, allowing developers and teams to efficiently showcase their work without traditional staging servers or FTP uploads. It offers key features such as automated dependency installation, isolated build environments that surface errors early, customizable branded preview URLs, and effortless connection through existing git workflows, solving challenges related to preview sharing, client presentations, and collaboration across development teams. Designed for freelancers, small studios, web developers, and frontend teams, it streamlines the deployment of static and modern JavaScript frameworks, enhancing productivity, reducing setup complexity, and improving communication around code modifications and finished work.
Cijene: £0-£59/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
Version Control & Git Hosting
Kategorija ovog oglasa.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
FailPack Logo

FailPack

Besplatno probno razdoblje
Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
FailPack is a comprehensive diagnostic and reporting tool designed to capture detailed failure contexts from software builds, command executions, and regressions directly on a developer’s local machine, ensuring sensitive information is redacted before sharing. Its main features include local-first data collection of command outputs, git state, and project metadata; automated redaction of secrets and credentials; structured context generation for AI reasoning and automation; offline test scaffolding; targeted bug and security analysis; and seamless integration with cloud services for report synchronization. This solution addresses issues related to debugging, reproducibility, security, and collaborative troubleshooting, making it ideal for software developers, quality assurance teams, security analysts, and support engineers involved in complex, collaborative software development and maintenance.
Cijene: zł0-zł399/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
Software Testing & Quality Assurance
Kategorija ovog oglasa.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Threatcl Logo

Threatcl

Besplatno probno razdoblje
Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
This platform facilitates comprehensive threat modeling and security management by transforming scattered threat documentation into centralized, organized organizational security intelligence. It offers key features such as collaborative threat registry, real-time executive dashboards, approval workflows, and policy enforcement through code, effectively addressing challenges like siloed threat models, limited discoverability, collaboration barriers, lack of visibility, and governance gaps. Designed for security professionals, developers, legal teams, and compliance officers, it helps organizations proactively identify, analyze, and mitigate security risks across multiple systems and departments.
Threat Intelligence & Incident Response
Kategorija ovog oglasa.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Cachely Logo

Cachely

Besplatno probno razdoblje
Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
This managed remote build cache service optimizes software development workflows by enabling teams to store and reuse build artifacts efficiently across multiple build systems, such as Nx, Lerna, Turborepo, Gradle, and Bazel. It addresses challenges like lengthy build times, repeated computations, and fragmented caching infrastructure by providing a secure, scalable, and easy-to-integrate platform that enhances build speed, reduces resource consumption, and improves CI/CD performance for modern engineering teams, developers, and DevOps professionals.
Cijene: $0-$29.99/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
CodeMinder Inc Logo

CodeMinder Inc

Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
CodeMinder Inc offers a platform designed to help organizations identify and solve technical debt using machine learning and artificial intelligence. By integrating various development tools, it aims to improve productivity and accelerate innovation for teams facing challenges in their projects.
Cijene: $500-$4000/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Application Monitoring & Observability
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Bundle Drop Logo

Bundle Drop

Besplatno probno razdoblje
Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
This platform facilitates over-the-air (OTA) updates for mobile applications built with React Native, enabling developers to deploy instant, reliable updates without requiring users to download new app store versions. Its key features include patch-optimized delivery for minimal data transfer, comprehensive validation of uploads before release, smart fallback mechanisms to ensure compatibility across devices, and flexible channel management that supports staged rollouts, testing, and feature-specific releases, making it ideal for mobile development teams seeking efficient, dependable update solutions that enhance user experience and streamline app maintenance.
Cijene: $0-$54.99/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Mobile App Development Platforms
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Orbit Rample Labs Logo

Orbit Rample Labs

Besplatno probno razdoblje
Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
This platform automates the deployment and management of web applications by connecting a version-controlled code repository to a fully provisioned production environment that includes databases, caches, HTTPS, monitoring, and scheduled jobs, all managed with minimal user intervention. It features an AI-powered agent that continuously monitors, troubleshoots, and handles routine operational tasks, proactively identifies issues such as slow queries or risky deployments, and requires no DevOps expertise, making it ideal for both experienced developers seeking efficiency and non-technical founders who want effortless infrastructure management. By solving common problems like server babysitting, unpredictable costs, emergency firefighting, and data loss risks, it enables users to focus on building and shipping their products while ensuring reliable, secure, and scalable production environments.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Atmosly Logo

Atmosly

Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
This comprehensive automation solution streamlines DevOps processes, particularly for Kubernetes environments, by offering features such as AI-powered troubleshooting, one-click environment cloning, and visual CI/CD pipeline creation. It addresses challenges like complex deployments, high operational costs, and lengthy troubleshooting times, making it ideal for startups, scale-ups, SaaS companies, and enterprises seeking efficient, secure, and cost-effective Kubernetes management.
Cijene: $399-$1200/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Shed Cloud Logo

Shed Cloud

Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
An automated deployment platform that streamlines the process of launching web applications, APIs, workers, scheduled jobs, and services directly from agent-built code by handling environment setup, runtime provisioning, resource allocation, and build steps without requiring manual cloud configuration or complex infrastructure decisions. It features seamless integration with coding agents, automatic environment detection, support for various runtime environments, real-time monitoring of deployment health and logs, and the ability to run long-running tasks on remote agents, making it ideal for developers, DevOps teams, and continuous integration workflows seeking efficient, reliable, and hassle-free deployment solutions.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
* Neki ili svi dijelovi ove stranice mogu biti generirani umjetnom inteligencijom, stoga neovisno provjerite sve ključne informacije.

Često postavljana pitanja

Koliko CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki postoji?

SaaS preglednik prati 809 CI/CD i DevOps automatizacija softverskih proizvoda od September 2026. U posljednjih 30 dana dodano je 72 novih CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki.

Koliko se novih CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki dodaje svaki mjesec?

U posljednjih 30 dana u SaaS preglednik je dodano 72 novih CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki. Naša vlasnička infrastruktura za indeksiranje kontinuirano otkriva nove softverske proizvode.

Koje su najetabliranije CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtke?

Najetabliranije CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtke prema autoritetu domene uključuju Bitbucket, GitLab, CircleCI, Gulp, Gradle. Ove tvrtke predstavljaju najviše ocjene ranga domene u kategoriji CI/CD i DevOps automatizacija.

Koja je tipična veličina tvrtke za CI/CD i DevOps automatizacija SaaS?

Među CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki s podacima o zaposlenicima, raspodjela veličine je: - 2 (1.1%), - 12 (6.4%), - 18 (9.6%), - 155 (82.9%).

Koje zemlje imaju najviše CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki?

Najpopularnije zemlje za CI/CD i DevOps automatizacija SaaS su: United States (100), United Kingdom (14), Canada (13), India (13), Netherlands (9). To su zemlje koje predstavljaju najveće koncentracije softverskih tvrtki za CI/CD i DevOps automatizacija u svijetu.

Koji postotak CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki nudi partnerske programe?

24 CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtke nude partnerske programe, koji predstavljaju 3.0% ukupnog CI/CD i DevOps automatizacija softvera koji prati SaaS preglednik. Prosječna stopa provizije je 15%.

Kolika je prosječna starost CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki?

Prosječna SaaS tvrtka od CI/CD i DevOps automatizacija osnovana je prije 5.0 godina, s prosječnom godinom osnivanja od 2021.

Jesu li CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtke uglavnom B2B ili B2C?

Na temelju dostupnih podataka, CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtki se raščlanjuju na sljedeći način: I B2B i B2C (7.8%), Poslovanje (B2B) (92.2%).

Koje su najnovije CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtke?

Najnovije otkrivene CI/CD i DevOps automatizacija SaaS tvrtke uključuju Tensel, dagweave, ScodyX, Conveyor, Codara. SaaS preglednik kontinuirano otkriva i indeksira nove softverske proizvode koristeći vlasničku infrastrukturu za indeksiranje.

O SaaS pregledniku

SaaS preglednik je najveća i najnovija SaaS baza podataka na internetu - ultimativni alat za istraživanje i istraživanje za SaaS tvrtke.

Nove alate otkrivamo tjednima nakon lansiranja, prije nego što se pojave u Apollu, ZoomInfo ili drugim bazama podataka. Naša namjenski izrađena platforma isključivo prati stvarne softverske proizvode s provjerenim podacima, za razliku od generičkih alata za istraživanje tržišta zagađenih agencijama, konzultantskim tvrtkama i zastarjelim popisima.

Od poduzeća s Fortune 500 liste do startupa koji pokreću vlastite tvrtke ovog tjedna - ako se radi o SaaS-u, pratimo ga.

Kako se ovi brojevi izračunavaju

  1. Totalni softver. Broj objavljenih SaaS tvrtki trenutno navedenih za ovaj odabir. Broje se samo tvrtke koje prođu naše automatizirane provjere kvalitete.
  2. Novo (zadnjih 30 dana). Neto broj SaaS tvrtki novoobjavljenih za ovaj odabir u posljednjih 30 dana.
  3. Partnerski programi. Broj navedenih SaaS tvrtki koje vode verificirani partnerski ili preporučiteljski program.
  4. Prosječna dob (godine). Medijan starosti tvrtki u ovom odabiru, u godinama, na temelju godine osnivanja. Medijan je srednja vrijednost, pa je polovica starija, a polovica mlađa.
  5. Novo (zadnjih 365 dana). Broj SaaS tvrtki objavljenih za ovaj odabir tijekom posljednjih 365 dana.
  6. Izbaceno (prošla godina). Tvrtke objavljene u posljednjoj godini koje više nisu navedene — prestale su s radom, uklonjene su ili više ne prolaze naše provjere kvalitete.
  7. Godišnja stopa odljeva. Godišnja stopa odljeva — odljevljene tvrtke kao postotak svih tvrtki objavljenih u posljednjoj godini (još navedene plus odljevljene).
  8. Besplatno probno razdoblje. Postotak navedenih tvrtki u ovom odabiru koje nude besplatno probno razdoblje.
  9. Raspodjela veličine tvrtke. Raspodjela tvrtki prema broju zaposlenika: samostalne (1), male (2–50), srednje (51–200), velike (201–1,000), poduzeća (1,000+). Postoci se odnose na tvrtke s podacima o zaposlenicima.
  10. Prosječna početna cijena (USD). Medijan početne mjesečne cijene (USD) među tvrtkama u ovom odabiru s podacima o cijenama.
  11. Prosječna najviša cijena (USD). Medijan premium mjesečne cijene (USD) među tvrtkama u ovom odabiru s podacima o cijenama.
  12. Rezultat zasićenosti. Rezultat zasićenosti tržišta (0–100) koji kombinira ukupan broj proizvoda, autoritet domene, referentne domene, starost tvrtke, rast prometa, cijene i prisutnost poduzeća. Viši znači konkurentnije.
  13. Prosječna provizija. Medijan stope partnerske provizije koju nude tvrtke u ovom odabiru koje vode partnerski program.
  14. B2B / B2C raščlamba. Podjela tvrtki prema ciljnom tržištu — poslovno (B2B), potrošačko (B2C) ili oboje — među onima s podacima o vrsti potrošača.