Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku
SaaS preglednik prati 3,355 Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku softverskih tvrtki, a 237 ih je dodano u posljednjih 30 dana. Među zemljama koje najviše koriste Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS su United States (884), United Kingdom (136), India (89).
Ključne podatkovne točke za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku
Raspodjela veličine tvrtke9
Najpoznatije tvrtke iz Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku
| Tvrtka | Zaposlenici | Ocjena domene | Osnovano | Dodano |
|---|---|---|---|---|
| Trend Micro | 10,000 | — | — | 2025-02-26 |
| Palo Alto Networks | — | — | — | 2025-02-28 |
| Proofpoint | 5,000 | — | — | 2025-02-26 |
| Check Point | 10,000 | — | 1993 | 2025-02-08 |
| ActiveState | 200 | — | 1997 | 2025-02-04 |
| Dashlane | 500 | — | 2009 | 2025-02-04 |
| Tenable | 5,000 | — | — | 2025-02-03 |
| SentinelOne | 5,000 | — | 2013 | 2025-02-10 |
| SSL Shopper | — | — | — | 2025-10-21 |
| Varonis | 5,000 | — | 2005 | 2025-02-07 |
10 najboljih zemalja za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS
Sljedeće zemlje predstavljaju mjesta u kojima se nalazi sjedište većine Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki, na temelju naših podataka za 3,355 softverske proizvode.
| Zemlja | Računati | % od ukupnog broja |
|---|---|---|
| United States | 884 | 26.3% |
| United Kingdom | 136 | 4.1% |
| India | 89 | 2.7% |
| Canada | 64 | 1.9% |
| Israel | 61 | 1.8% |
| Australia | 60 | 1.8% |
| Germany | 36 | 1.1% |
| Singapore | 36 | 1.1% |
| France | 32 | 1.0% |
| Netherlands | 28 | 0.8% |
Podaci o cijenama za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku
Zasićenost tržišta za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku
Ovaj rezultat se izračunava kombinacijom ukupnih proizvoda, autoriteta domene, referentnih domena, starosti tvrtke, rasta prometa, cijena i prisutnosti poduzeća.
Partnerski programi u Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku
264 Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtke nude partnerske programe (7.9% od ukupnog broja).
Najnovije dodano Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS
Prosječna starost Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki
Prosječna SaaS tvrtka od Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku osnovana je prije 7.0 godina (prosječna godina osnivanja: 2019).
B2B / B2C raščlamba za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku16
Na temelju 3,353 tvrtki s podacima o vrsti potrošača (99.9% od ukupnog broja).
Trend otkrivanja SaaS-a za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku
Mjesečni broj otkrivenih SaaS-ova za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku u usporedbi s udjelom u svim otkrivenim SaaS-ovima. Rastući postotak ukazuje da ovaj segment raste brže od ukupnog tržišta.
Otkrijte Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS
Napredni filtri
Cascade
AMAN Technologies
MonitorWorkspace
Besplatno probno razdobljeConfidios Labs
Treza Labs
IRIS
Rhea
Nubesti
Često postavljana pitanja
Koliko Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki postoji?
SaaS preglednik prati 3,355 Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku softverskih proizvoda od September 2026. U posljednjih 30 dana dodano je 237 novih Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki.
Koliko se novih Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki dodaje svaki mjesec?
U posljednjih 30 dana u SaaS preglednik je dodano 237 novih Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki. Naša vlasnička infrastruktura za indeksiranje kontinuirano otkriva nove softverske proizvode.
Koje su najetabliranije Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtke?
Najetabliranije Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtke prema autoritetu domene uključuju Trend Micro, Palo Alto Networks, Proofpoint, Check Point, ActiveState. Ove tvrtke predstavljaju najviše ocjene ranga domene u kategoriji Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku.
Koja je tipična veličina tvrtke za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS?
Među Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki s podacima o zaposlenicima, raspodjela veličine je: - 48 (3.3%), - 109 (7.4%), - 285 (19.3%), - 1,033 (70.0%).
Koje zemlje imaju najviše Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki?
Najpopularnije zemlje za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS su: United States (884), United Kingdom (136), India (89), Canada (64), Israel (61). To su zemlje koje predstavljaju najveće koncentracije softverskih tvrtki za Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku u svijetu.
Koji postotak Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki nudi partnerske programe?
264 Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtke nude partnerske programe, koji predstavljaju 7.9% ukupnog Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku softvera koji prati SaaS preglednik. Prosječna stopa provizije je 18%.
Kolika je prosječna starost Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki?
Prosječna SaaS tvrtka od Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku osnovana je prije 7.0 godina, s prosječnom godinom osnivanja od 2019.
Jesu li Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtke uglavnom B2B ili B2C?
Na temelju dostupnih podataka, Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtki se raščlanjuju na sljedeći način: I B2B i B2C (5.8%), Poslovanje (B2B) (93.8%), Potrošač (B2C) (0.4%).
Koje su najnovije Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtke?
Najnovije otkrivene Alati za sigurnost i usklađenost u oblaku SaaS tvrtke uključuju Cloud Advisory Solutions, Offscript, Vivadere, GuardRails, ittools. SaaS preglednik kontinuirano otkriva i indeksira nove softverske proizvode koristeći vlasničku infrastrukturu za indeksiranje.
O SaaS pregledniku
SaaS preglednik je najveća i najnovija SaaS baza podataka na internetu - ultimativni alat za istraživanje i istraživanje za SaaS tvrtke.
Nove alate otkrivamo tjednima nakon lansiranja, prije nego što se pojave u Apollu, ZoomInfo ili drugim bazama podataka. Naša namjenski izrađena platforma isključivo prati stvarne softverske proizvode s provjerenim podacima, za razliku od generičkih alata za istraživanje tržišta zagađenih agencijama, konzultantskim tvrtkama i zastarjelim popisima.
Od poduzeća s Fortune 500 liste do startupa koji pokreću vlastite tvrtke ovog tjedna - ako se radi o SaaS-u, pratimo ga.
Kako se ovi brojevi izračunavaju
- Totalni softver. Broj objavljenih SaaS tvrtki trenutno navedenih za ovaj odabir. Broje se samo tvrtke koje prođu naše automatizirane provjere kvalitete.
- Novo (zadnjih 30 dana). Neto broj SaaS tvrtki novoobjavljenih za ovaj odabir u posljednjih 30 dana.
- Partnerski programi. Broj navedenih SaaS tvrtki koje vode verificirani partnerski ili preporučiteljski program.
- Prosječna dob (godine). Medijan starosti tvrtki u ovom odabiru, u godinama, na temelju godine osnivanja. Medijan je srednja vrijednost, pa je polovica starija, a polovica mlađa.
- Novo (zadnjih 365 dana). Broj SaaS tvrtki objavljenih za ovaj odabir tijekom posljednjih 365 dana.
- Izbaceno (prošla godina). Tvrtke objavljene u posljednjoj godini koje više nisu navedene — prestale su s radom, uklonjene su ili više ne prolaze naše provjere kvalitete.
- Godišnja stopa odljeva. Godišnja stopa odljeva — odljevljene tvrtke kao postotak svih tvrtki objavljenih u posljednjoj godini (još navedene plus odljevljene).
- Besplatno probno razdoblje. Postotak navedenih tvrtki u ovom odabiru koje nude besplatno probno razdoblje.
- Raspodjela veličine tvrtke. Raspodjela tvrtki prema broju zaposlenika: samostalne (1), male (2–50), srednje (51–200), velike (201–1,000), poduzeća (1,000+). Postoci se odnose na tvrtke s podacima o zaposlenicima.
- Prosječna početna cijena (USD). Medijan početne mjesečne cijene (USD) među tvrtkama u ovom odabiru s podacima o cijenama.
- Prosječna najviša cijena (USD). Medijan premium mjesečne cijene (USD) među tvrtkama u ovom odabiru s podacima o cijenama.
- Rezultat zasićenosti. Rezultat zasićenosti tržišta (0–100) koji kombinira ukupan broj proizvoda, autoritet domene, referentne domene, starost tvrtke, rast prometa, cijene i prisutnost poduzeća. Viši znači konkurentnije.
- Prosječna provizija. Medijan stope partnerske provizije koju nude tvrtke u ovom odabiru koje vode partnerski program.
- B2B / B2C raščlamba. Podjela tvrtki prema ciljnom tržištu — poslovno (B2B), potrošačko (B2C) ili oboje — među onima s podacima o vrsti potrošača.