Softver za upravljanje voznim parkom
SaaS preglednik prati 4,272 Softver za upravljanje voznim parkom softverskih tvrtki, a 255 ih je dodano u posljednjih 30 dana. Među zemljama koje najviše koriste Softver za upravljanje voznim parkom SaaS su United States (813), United Kingdom (234), India (200).
Ključne podatkovne točke za Softver za upravljanje voznim parkom
Raspodjela veličine tvrtke9
Najpoznatije tvrtke iz Softver za upravljanje voznim parkom
| Tvrtka | Zaposlenici | Ocjena domene | Osnovano | Dodano |
|---|---|---|---|---|
| FlightAware | 200 | — | 2005 | 2025-02-28 |
| ChargePoint | 5,000 | — | 2007 | 2025-02-04 |
| Samsara | 5,000 | — | 2015 | 2025-02-05 |
| Verizon Connect | 5,000 | — | — | 2025-02-26 |
| WEX | 10,000 | — | 1983 | 2025-02-03 |
| Fleetio | 500 | — | 2012 | 2025-02-05 |
| ForeFlight | 1,000 | — | — | 2025-09-10 |
| vesseltracker | 50 | — | 2006 | 2025-02-10 |
| Toyota Material Handling | 5,000 | — | — | 2026-02-20 |
| Teletrac Navman | 1,000 | — | 1988 | 2025-02-28 |
10 najboljih zemalja za Softver za upravljanje voznim parkom SaaS
Sljedeće zemlje predstavljaju mjesta u kojima se nalazi sjedište većine Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki, na temelju naših podataka za 4,272 softverske proizvode.
| Zemlja | Računati | % od ukupnog broja |
|---|---|---|
| United States | 813 | 19.0% |
| United Kingdom | 234 | 5.5% |
| India | 200 | 4.7% |
| Canada | 119 | 2.8% |
| Australia | 96 | 2.2% |
| Germany | 50 | 1.2% |
| South Africa | 47 | 1.1% |
| United Arab Emirates | 41 | 1.0% |
| Netherlands | 35 | 0.8% |
| New Zealand | 33 | 0.8% |
Podaci o cijenama za Softver za upravljanje voznim parkom
Zasićenost tržišta za Softver za upravljanje voznim parkom
Ovaj rezultat se izračunava kombinacijom ukupnih proizvoda, autoriteta domene, referentnih domena, starosti tvrtke, rasta prometa, cijena i prisutnosti poduzeća.
Partnerski programi u Softver za upravljanje voznim parkom
165 Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtke nude partnerske programe (3.9% od ukupnog broja).
Najnovije dodano Softver za upravljanje voznim parkom SaaS
Prosječna starost Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki
Prosječna SaaS tvrtka od Softver za upravljanje voznim parkom osnovana je prije 9.5 godina (prosječna godina osnivanja: 2017).
B2B / B2C raščlamba za Softver za upravljanje voznim parkom16
Na temelju 4,262 tvrtki s podacima o vrsti potrošača (99.8% od ukupnog broja).
Trend otkrivanja SaaS-a za Softver za upravljanje voznim parkom
Mjesečni broj otkrivenih SaaS-ova za Softver za upravljanje voznim parkom u usporedbi s udjelom u svim otkrivenim SaaS-ovima. Rastući postotak ukazuje da ovaj segment raste brže od ukupnog tržišta.
Otkrijte Softver za upravljanje voznim parkom SaaS
Napredni filtri
SnowManager
The Bike Mechanic
Besplatno probno razdobljeTrakk Assets
Besplatno probno razdobljeSynpria
FatesForge Tracker
Besplatno probno razdobljeAssetsLinQ
Ezefare
Često postavljana pitanja
Koliko Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki postoji?
SaaS preglednik prati 4,272 Softver za upravljanje voznim parkom softverskih proizvoda od August 2026. U posljednjih 30 dana dodano je 255 novih Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki.
Koliko se novih Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki dodaje svaki mjesec?
U posljednjih 30 dana u SaaS preglednik je dodano 255 novih Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki. Naša vlasnička infrastruktura za indeksiranje kontinuirano otkriva nove softverske proizvode.
Koje su najetabliranije Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtke?
Najetabliranije Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtke prema autoritetu domene uključuju FlightAware, ChargePoint, Samsara, Verizon Connect, WEX. Ove tvrtke predstavljaju najviše ocjene ranga domene u kategoriji Softver za upravljanje voznim parkom.
Koja je tipična veličina tvrtke za Softver za upravljanje voznim parkom SaaS?
Među Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki s podacima o zaposlenicima, raspodjela veličine je: - 31 (2.4%), - 77 (6.0%), - 222 (17.2%), - 958 (74.4%).
Koje zemlje imaju najviše Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki?
Najpopularnije zemlje za Softver za upravljanje voznim parkom SaaS su: United States (813), United Kingdom (234), India (200), Canada (119), Australia (96). To su zemlje koje predstavljaju najveće koncentracije softverskih tvrtki za Softver za upravljanje voznim parkom u svijetu.
Koji postotak Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki nudi partnerske programe?
165 Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtke nude partnerske programe, koji predstavljaju 3.9% ukupnog Softver za upravljanje voznim parkom softvera koji prati SaaS preglednik. Prosječna stopa provizije je 20%.
Kolika je prosječna starost Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki?
Prosječna SaaS tvrtka od Softver za upravljanje voznim parkom osnovana je prije 9.5 godina, s prosječnom godinom osnivanja od 2017.
Jesu li Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtke uglavnom B2B ili B2C?
Na temelju dostupnih podataka, Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtki se raščlanjuju na sljedeći način: I B2B i B2C (14.2%), Poslovanje (B2B) (85.1%), Potrošač (B2C) (0.6%).
Koje su najnovije Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtke?
Najnovije otkrivene Softver za upravljanje voznim parkom SaaS tvrtke uključuju NexuraStack, SmartOps, VelocityAI, Remind Yacht, 12Volt Locate. SaaS preglednik kontinuirano otkriva i indeksira nove softverske proizvode koristeći vlasničku infrastrukturu za indeksiranje.
O SaaS pregledniku
SaaS preglednik je najveća i najnovija SaaS baza podataka na internetu - ultimativni alat za istraživanje i istraživanje za SaaS tvrtke.
Nove alate otkrivamo tjednima nakon lansiranja, prije nego što se pojave u Apollu, ZoomInfo ili drugim bazama podataka. Naša namjenski izrađena platforma isključivo prati stvarne softverske proizvode s provjerenim podacima, za razliku od generičkih alata za istraživanje tržišta zagađenih agencijama, konzultantskim tvrtkama i zastarjelim popisima.
Od poduzeća s Fortune 500 liste do startupa koji pokreću vlastite tvrtke ovog tjedna - ako se radi o SaaS-u, pratimo ga.
Kako se ovi brojevi izračunavaju
- Totalni softver. Broj objavljenih SaaS tvrtki trenutno navedenih za ovaj odabir. Broje se samo tvrtke koje prođu naše automatizirane provjere kvalitete.
- Novo (zadnjih 30 dana). Neto broj SaaS tvrtki novoobjavljenih za ovaj odabir u posljednjih 30 dana.
- Partnerski programi. Broj navedenih SaaS tvrtki koje vode verificirani partnerski ili preporučiteljski program.
- Prosječna dob (godine). Medijan starosti tvrtki u ovom odabiru, u godinama, na temelju godine osnivanja. Medijan je srednja vrijednost, pa je polovica starija, a polovica mlađa.
- Novo (zadnjih 365 dana). Broj SaaS tvrtki objavljenih za ovaj odabir tijekom posljednjih 365 dana.
- Izbaceno (prošla godina). Tvrtke objavljene u posljednjoj godini koje više nisu navedene — prestale su s radom, uklonjene su ili više ne prolaze naše provjere kvalitete.
- Godišnja stopa odljeva. Godišnja stopa odljeva — odljevljene tvrtke kao postotak svih tvrtki objavljenih u posljednjoj godini (još navedene plus odljevljene).
- Besplatno probno razdoblje. Postotak navedenih tvrtki u ovom odabiru koje nude besplatno probno razdoblje.
- Raspodjela veličine tvrtke. Raspodjela tvrtki prema broju zaposlenika: samostalne (1), male (2–50), srednje (51–200), velike (201–1,000), poduzeća (1,000+). Postoci se odnose na tvrtke s podacima o zaposlenicima.
- Prosječna početna cijena (USD). Medijan početne mjesečne cijene (USD) među tvrtkama u ovom odabiru s podacima o cijenama.
- Prosječna najviša cijena (USD). Medijan premium mjesečne cijene (USD) među tvrtkama u ovom odabiru s podacima o cijenama.
- Rezultat zasićenosti. Rezultat zasićenosti tržišta (0–100) koji kombinira ukupan broj proizvoda, autoritet domene, referentne domene, starost tvrtke, rast prometa, cijene i prisutnost poduzeća. Viši znači konkurentnije.
- Prosječna provizija. Medijan stope partnerske provizije koju nude tvrtke u ovom odabiru koje vode partnerski program.
- B2B / B2C raščlamba. Podjela tvrtki prema ciljnom tržištu — poslovno (B2B), potrošačko (B2C) ili oboje — među onima s podacima o vrsti potrošača.