DomSve kategorijeUpravljanje i analiza zapisnika

Upravljanje i analiza zapisnika

SaaS preglednik prati 284 Upravljanje i analiza zapisnika softverskih tvrtki, a 21 ih je dodano u posljednjih 30 dana. Među zemljama koje najviše koriste Upravljanje i analiza zapisnika SaaS su United States (32), United Kingdom (11), Germany (8).

Ključne podatkovne točke za Upravljanje i analiza zapisnika

284
Totalni softver1
21
Novo (zadnjih 30 dana)2
10
Partnerski programi3
9
Prosječna dob (godine)4
+142
Novo (zadnjih 365 dana)5
32
Izbaceno (prošla godina)6
18.4%
Godišnja stopa odljeva7
42.6%
Besplatno probno razdoblje8

Raspodjela veličine tvrtke9

5
Veliki (201-1000)
11.1% od ukupnog broja
7
Srednja veličina (51-200)
15.6% od ukupnog broja
33
Mali (2-50)
73.3% od ukupnog broja

Najpoznatije tvrtke iz Upravljanje i analiza zapisnika

Tvrtka Zaposlenici Ocjena domene Osnovano Dodano
Sumo Logic 1,000 2010 2025-02-06
SolarWinds 50 2025-02-08
Logz.io 500 2014 2025-02-06
LogRocket 1,000 2016 2025-02-26
Fluent Bit 2025-02-28
Adalytics 2025-04-06
Papertrail 2025-02-07
NXLog 200 2014 2025-02-08
CSS Electronics 10 2015 2025-11-16
Logit.io 2025-02-10

10 najboljih zemalja za Upravljanje i analiza zapisnika SaaS

Sljedeće zemlje predstavljaju mjesta u kojima se nalazi sjedište većine Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki, na temelju naših podataka za 284 softverske proizvode.

Zemlja Računati % od ukupnog broja
United States 32 11.3%
United Kingdom 11 3.9%
Germany 8 2.8%
Canada 8 2.8%
Australia 7 2.5%
India 4 1.4%
Switzerland 3 1.1%
Denmark 2 0.7%
Finland 2 0.7%
China 1 0.4%

Podaci o cijenama za Upravljanje i analiza zapisnika

Prosječna početna cijena (USD)12
$9/mj.
Prosječna najviša cijena (USD)13
$46/mj.

Zasićenost tržišta za Upravljanje i analiza zapisnika

Ovaj rezultat se izračunava kombinacijom ukupnih proizvoda, autoriteta domene, referentnih domena, starosti tvrtke, rasta prometa, cijena i prisutnosti poduzeća.

Rezultat zasićenosti14
40 / 100 (Srednji)

Partnerski programi u Upravljanje i analiza zapisnika

10 Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtke nude partnerske programe (3.5% od ukupnog broja).

Prosječna provizija15
25%
Raspodjela vrsta provizije
Ponavljajuće 3

Najnovije dodano Upravljanje i analiza zapisnika SaaS

Actualis Dodano 2026-08-27
Equipora Dodano 2026-08-18
hook2catch Dodano 2026-08-17
RigLog Dodano 2026-08-12
SlowLogAnalyzer Dodano 2026-08-11
Apiflow Hub Dodano 2026-08-11
Flowlycore Dodano 2026-08-11
Systemlink Tools Dodano 2026-08-11
Logicroute Center Dodano 2026-08-11
KiloTrace Dodano 2026-08-10

Prosječna starost Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki

Prosječna SaaS tvrtka od Upravljanje i analiza zapisnika osnovana je prije 8.5 godina (prosječna godina osnivanja: 2018).

B2B / B2C raščlamba za Upravljanje i analiza zapisnika16

55
I B2B i B2C
19.4%
217
Poslovanje (B2B)
76.4%
12
Potrošač (B2C)
4.2%

Na temelju 284 tvrtki s podacima o vrsti potrošača (100.0% od ukupnog broja).

Trend otkrivanja SaaS-a za Upravljanje i analiza zapisnika

Mjesečni broj otkrivenih SaaS-ova za Upravljanje i analiza zapisnika u usporedbi s udjelom u svim otkrivenim SaaS-ovima. Rastući postotak ukazuje da ovaj segment raste brže od ukupnog tržišta.

Otkrijte Upravljanje i analiza zapisnika SaaS

Vrsta:
Prikaži filtere
Primijenjen je filtar 1 · Obriši sve · Uštedjeti
Kategorija: Upravljanje i analiza zapisnika
LogYou Logo

LogYou

Besplatno probno razdoblje
Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
LogYou.app is a comprehensive digital task management platform designed to enhance compliance, safety, and hygiene in food service, fire safety, and other regulatory environments by providing secure cloud-based record keeping, automated reminders, customizable checklists, and multi-site management capabilities. Its main features include real-time progress tracking, automated alerts to prevent missed inspections, validated compliance through printable and standardized documentation, and user-friendly navigation endorsed by regulatory authorities, making it accessible for staff with varying levels of experience. This solution addresses challenges related to manual paperwork, compliance oversight, and multi-location management, making it ideal for restaurant managers, safety officers, regulatory compliance teams, and hospitality industry professionals seeking efficient, reliable, and audit-ready record-keeping tools.
Cijene: £10-£100/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Equipora Logo

Equipora

Besplatno probno razdoblje
Vlasnik je potvrdio podatke profila prikazane na ovoj stranici.
This equipment maintenance management system automates the reporting, scheduling, and analysis of machinery upkeep to minimize downtime and reduce operational costs for small businesses reliant on machinery. Key features include QR code scanning for instant problem reporting, automated work order creation, cost analytics, maintenance reminders, and user-friendly insights presented in plain language, making it accessible without complex installations or extensive training. It addresses the critical challenge of equipment failure causing work stoppages and financial leaks by providing quick, seamless communication between technicians and management, making it ideal for industries such as auto repair, manufacturing, fitness centers, construction fleets, hospitality, and laundromats that need reliable equipment operation to ensure continuous productivity.
Cijene: $49/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Maintenance Management (CMMS)
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
LogSnag Logo
LogSnag is a powerful event tracking tool designed for SaaS businesses, enabling real-time monitoring of user activity, billing, orders, and more. With easy integration and instant insights, it empowers teams to make data-driven decisions and optimize their operations efficiently.
Cijene: $0-$66/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Sumo Logic Logo
Sumo Logic offers a comprehensive cloud log management and monitoring platform powered by advanced AI and machine learning technologies, enabling organizations to effectively troubleshoot, automate, and enhance their security posture. With robust integrations and a focus on observability, the platform empowers users to detect threats, ensure compliance, and optimize performance across diverse cloud environments.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Logdy Logo
This tool enhances the management and analysis of terminal logs by providing a user-friendly web interface that allows for efficient searching and browsing, significantly reducing the time spent on log-related tasks. Key features include support for various log formats, a low-code log parsing capability using TypeScript, real-time log updates in the browser, and a self-hosted solution that ensures data security by processing everything locally, making it ideal for developers and system administrators who need to streamline their log analysis workflows.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
SecureLogix Logo
SecureLogix provides a comprehensive platform for call security and trust, offering solutions that enhance call branding, protect against spoofing, and manage phone number reputations. With advanced call authentication and defense systems, the service safeguards businesses from various threats, ensuring secure and reliable communication for industries such as banking, healthcare, and emergency services.
Cijene: $30/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
ZoeLog Logo
ZoeLog is a simple and powerful camera report app that allows users to create, share, and back up their camera logs easily. With features like instant sharing, customizable keypads, and a clear interface, it helps streamline the production process for everyone involved.
Cijene: $4.17-$4.99/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
Hydrolix Logo
A comprehensive managed solution designed for high-volume streaming log data enables organizations to efficiently ingest, analyze, and retain vast amounts of log information in real-time. Key features include exceptional data compression, rapid query performance, and seamless integration with existing tools, addressing challenges in observability, cybersecurity, and data analytics for industries such as media, adtech, and AIOps, ultimately empowering data teams to optimize costs while enhancing operational insights.
Cijene: $0.2/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
ThingLogix Logo
ThingLogix is a cloud services company that specializes in helping businesses grow through advanced technology solutions. The company offers a range of services, including app modernization, AI applications, and IoT integration, designed to enhance operations and drive innovation across various industries.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
LogRocket Logo
LogRocket is a powerful tool that helps developers understand issues in their web applications by replaying user sessions. It provides insights into user actions, network activity, and errors, making it easier to identify and fix bugs quickly.
Cijene: $0-$295/mo
Mjesečni raspon cijena za ovaj SaaS proizvod. Cijene su normalizirane na mjesečne iznose gdje je to moguće.
Log Management & Analysis
Kategorija ovog oglasa.
Prijavite se za pregled svih metrika
* Neki ili svi dijelovi ove stranice mogu biti generirani umjetnom inteligencijom, stoga neovisno provjerite sve ključne informacije.

Često postavljana pitanja

Koliko Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki postoji?

SaaS preglednik prati 284 Upravljanje i analiza zapisnika softverskih proizvoda od September 2026. U posljednjih 30 dana dodano je 21 novih Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki.

Koliko se novih Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki dodaje svaki mjesec?

U posljednjih 30 dana u SaaS preglednik je dodano 21 novih Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki. Naša vlasnička infrastruktura za indeksiranje kontinuirano otkriva nove softverske proizvode.

Koje su najetabliranije Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtke?

Najetabliranije Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtke prema autoritetu domene uključuju Sumo Logic, SolarWinds, Logz.io, LogRocket, Fluent Bit. Ove tvrtke predstavljaju najviše ocjene ranga domene u kategoriji Upravljanje i analiza zapisnika.

Koja je tipična veličina tvrtke za Upravljanje i analiza zapisnika SaaS?

Među Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki s podacima o zaposlenicima, raspodjela veličine je: - 5 (11.1%), - 7 (15.6%), - 33 (73.3%).

Koje zemlje imaju najviše Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki?

Najpopularnije zemlje za Upravljanje i analiza zapisnika SaaS su: United States (32), United Kingdom (11), Germany (8), Canada (8), Australia (7). To su zemlje koje predstavljaju najveće koncentracije softverskih tvrtki za Upravljanje i analiza zapisnika u svijetu.

Koji postotak Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki nudi partnerske programe?

10 Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtke nude partnerske programe, koji predstavljaju 3.5% ukupnog Upravljanje i analiza zapisnika softvera koji prati SaaS preglednik. Prosječna stopa provizije je 25%.

Kolika je prosječna starost Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki?

Prosječna SaaS tvrtka od Upravljanje i analiza zapisnika osnovana je prije 8.5 godina, s prosječnom godinom osnivanja od 2018.

Jesu li Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtke uglavnom B2B ili B2C?

Na temelju dostupnih podataka, Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtki se raščlanjuju na sljedeći način: I B2B i B2C (19.4%), Poslovanje (B2B) (76.4%), Potrošač (B2C) (4.2%).

Koje su najnovije Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtke?

Najnovije otkrivene Upravljanje i analiza zapisnika SaaS tvrtke uključuju Actualis, Equipora, hook2catch, RigLog, SlowLogAnalyzer. SaaS preglednik kontinuirano otkriva i indeksira nove softverske proizvode koristeći vlasničku infrastrukturu za indeksiranje.

O SaaS pregledniku

SaaS preglednik je najveća i najnovija SaaS baza podataka na internetu - ultimativni alat za istraživanje i istraživanje za SaaS tvrtke.

Nove alate otkrivamo tjednima nakon lansiranja, prije nego što se pojave u Apollu, ZoomInfo ili drugim bazama podataka. Naša namjenski izrađena platforma isključivo prati stvarne softverske proizvode s provjerenim podacima, za razliku od generičkih alata za istraživanje tržišta zagađenih agencijama, konzultantskim tvrtkama i zastarjelim popisima.

Od poduzeća s Fortune 500 liste do startupa koji pokreću vlastite tvrtke ovog tjedna - ako se radi o SaaS-u, pratimo ga.

Kako se ovi brojevi izračunavaju

  1. Totalni softver. Broj objavljenih SaaS tvrtki trenutno navedenih za ovaj odabir. Broje se samo tvrtke koje prođu naše automatizirane provjere kvalitete.
  2. Novo (zadnjih 30 dana). Neto broj SaaS tvrtki novoobjavljenih za ovaj odabir u posljednjih 30 dana.
  3. Partnerski programi. Broj navedenih SaaS tvrtki koje vode verificirani partnerski ili preporučiteljski program.
  4. Prosječna dob (godine). Medijan starosti tvrtki u ovom odabiru, u godinama, na temelju godine osnivanja. Medijan je srednja vrijednost, pa je polovica starija, a polovica mlađa.
  5. Novo (zadnjih 365 dana). Broj SaaS tvrtki objavljenih za ovaj odabir tijekom posljednjih 365 dana.
  6. Izbaceno (prošla godina). Tvrtke objavljene u posljednjoj godini koje više nisu navedene — prestale su s radom, uklonjene su ili više ne prolaze naše provjere kvalitete.
  7. Godišnja stopa odljeva. Godišnja stopa odljeva — odljevljene tvrtke kao postotak svih tvrtki objavljenih u posljednjoj godini (još navedene plus odljevljene).
  8. Besplatno probno razdoblje. Postotak navedenih tvrtki u ovom odabiru koje nude besplatno probno razdoblje.
  9. Raspodjela veličine tvrtke. Raspodjela tvrtki prema broju zaposlenika: samostalne (1), male (2–50), srednje (51–200), velike (201–1,000), poduzeća (1,000+). Postoci se odnose na tvrtke s podacima o zaposlenicima.
  10. Prosječna početna cijena (USD). Medijan početne mjesečne cijene (USD) među tvrtkama u ovom odabiru s podacima o cijenama.
  11. Prosječna najviša cijena (USD). Medijan premium mjesečne cijene (USD) među tvrtkama u ovom odabiru s podacima o cijenama.
  12. Rezultat zasićenosti. Rezultat zasićenosti tržišta (0–100) koji kombinira ukupan broj proizvoda, autoritet domene, referentne domene, starost tvrtke, rast prometa, cijene i prisutnost poduzeća. Viši znači konkurentnije.
  13. Prosječna provizija. Medijan stope partnerske provizije koju nude tvrtke u ovom odabiru koje vode partnerski program.
  14. B2B / B2C raščlamba. Podjela tvrtki prema ciljnom tržištu — poslovno (B2B), potrošačko (B2C) ili oboje — među onima s podacima o vrsti potrošača.