Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai
„SaaS Browser“ seka 2,956 Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai programinės įrangos įmonių, iš kurių 202 buvo pridėtos per pastarąsias 30 dienų. Populiariausios Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS šalys yra United States (636), United Kingdom (126), India (83).
Svarbiausi Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai duomenys
Įmonės dydžio pasiskirstymas9
Labiausiai įsitvirtinusios Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai įmonės
| Įmonė | Darbuotojai | Domeno reitingas | Įkurta | Pridėta |
|---|---|---|---|---|
| Smallpdf | 200 | — | 2013 | 2025-02-11 |
| Docusign | 10,000 | — | 2003 | 2025-02-08 |
| PandaDoc | 1,000 | — | 2014 | 2025-02-04 |
| Foxit | 1,000 | — | 2001 | 2025-02-05 |
| Nitro | 500 | — | 2005 | 2025-02-10 |
| airSlate SignNow | 1,000 | — | — | 2025-01-23 |
| WiseStamp | 200 | — | 2008 | 2025-02-06 |
| DocuWare | 1,000 | — | 1988 | 2025-12-27 |
| Everplans | 50 | — | 2012 | 2025-06-05 |
| Lumin | 200 | — | 2014 | 2025-02-04 |
10 geriausių šalių, kuriose siūlomas Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS
Remiantis mūsų duomenimis apie 2,956 programinės įrangos produktus, toliau nurodytose šalyse yra įsikūrusios daugumos Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių būstinės.
| Šalis | Grafas | % viso |
|---|---|---|
| United States | 636 | 21.5% |
| United Kingdom | 126 | 4.3% |
| India | 83 | 2.8% |
| Australia | 72 | 2.4% |
| Canada | 68 | 2.3% |
| Netherlands | 26 | 0.9% |
| Germany | 26 | 0.9% |
| Singapore | 20 | 0.7% |
| South Africa | 19 | 0.6% |
| Spain | 17 | 0.6% |
Kainodaros duomenys, skirti Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai
Rinkos prisotinimas Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai
Šis balas apskaičiuojamas pagal bendrą produktų skaičių, domeno autoritetą, nukreipiančius domenus, įmonės amžių, srauto augimą, kainodarą ir įmonės buvimą.
Partnerių programos Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai
288 Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonės siūlo partnerių programas (9.7 % visų).
Neseniai pridėta Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS
Vidutinis Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių amžius
Vidutinė Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonė buvo įkurta prieš 13.0 metus (vidutiniai įkūrimo metai: 2013).
B2B / B2C suskirstymas X___016
Remiantis 2,949 įmonių su vartotojų tipo duomenimis (99.8 % visų).
SaaS atradimo tendencija Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai
Mėnesinis SaaS atradimų skaičius Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai, palyginti su jo dalimi visų atrastų SaaS. Augantis procentas rodo, kad šis segmentas auga greičiau nei bendra rinka.
Atraskite Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS
Išplėstiniai filtrai
eSignBase
Signaturely
Šis SaaS yra populiarėjantis! Aptikome mėnesinį srauto augimą.QuickerConvert
Nemokamas bandomasis laikotarpisPaperworkChaser
Nemokamas bandomasis laikotarpisTiniDrop
Nemokamas bandomasis laikotarpisAllPDFStuff
Nemokamas bandomasis laikotarpisInvoiceDeck
Nemokamas bandomasis laikotarpisNeuVault
InvoiceDeck
Nemokamas bandomasis laikotarpisdoctagd
Nemokamas bandomasis laikotarpisDažnai užduodami klausimai
Kiek yra Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių?
„SaaS Browser“ stebi 2,956 Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai programinės įrangos produktų nuo September 2026. Per pastarąsias 30 dienų buvo pridėta 202 naujų Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai „SaaS“ įmonių.
Kiek naujų Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių pridedama kiekvieną mėnesį?
Per pastarąsias 30 dienų į SaaS naršyklę buvo pridėta 202 naujų Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių. Mūsų patentuota nuskaitymo infrastruktūra nuolat atranda naujus programinės įrangos produktus.
Kokios yra labiausiai įsitvirtinusios Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonės?
Pagal domeno autoritetą labiausiai įsitvirtinusios Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonės yra Smallpdf, Docusign, PandaDoc, Foxit, Nitro. Šios įmonės užima aukščiausius domenų reitingo balus Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai kategorijoje.
Koks yra tipinis įmonės dydis, naudojantis Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS?
Tarp Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių, turinčių darbuotojų duomenis, dydžio pasiskirstymas yra: - 16 (1.8%), - 183 (20.7%), - 101 (11.4%), - 585 (66.1%).
Kuriose šalyse yra daugiausia Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių?
Geriausios Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS šalys yra: United States (636), United Kingdom (126), India (83), Australia (72), Canada (68). Jose susitelkusios didžiausia Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai programinės įrangos įmonių koncentracija pasaulyje.
Koks procentas Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių siūlo filialų programas?
288 Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonės siūlo partnerių programas, kurios sudaro 9.7 % visos Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai programinės įrangos, kurią stebi SaaS naršyklė. Vidutinis komisinis tarifas yra 15%.
Koks yra vidutinis Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių amžius?
Vidutinė Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonė buvo įkurta prieš 13.0 metų, o vidutiniai įkūrimo metai buvo 2013.
Ar Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonės dažniausiai yra B2B ar B2C?
Remiantis turimais duomenimis, Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonių pasiskirsto taip: Tiek B2B, tiek B2C (30.3%), Verslas (B2B) (67.5%), Vartotojas (B2C) (2.1%).
Kokios yra naujausios Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonės?
Naujausios atrastos Dokumentų valdymo ir elektroninio parašo įrankiai SaaS įmonės yra Cogency, Scantrix, DocFlexa, PDFAA, hazel-docs. SaaS naršyklė nuolat atranda ir indeksuoja naujus programinės įrangos produktus naudodama patentuotą nuskaitymo infrastruktūrą.
Apie SaaS naršyklę
„SaaS Browser“ yra didžiausia ir naujausia „SaaS“ duomenų bazė internete – geriausias paieškos ir tyrimų įrankis „SaaS“ įmonėms.
Naujus įrankius aptinkame praėjus kelioms savaitėms po jų paleidimo, dar prieš jiems pasirodant „Apollo“, „ZoomInfo“ ar kitose duomenų bazėse. Mūsų specialiai sukurta platforma seka tik tikrus programinės įrangos produktus su patikrintais duomenimis, kitaip nei generiniai paieškos įrankiai, užteršti agentūromis, konsultacinėmis įmonėmis ir pasenusiais sąrašais.
Nuo „Fortune 500“ įmonių iki šią savaitę startuojančių startuolių – jei tai SaaS, mes tai stebime.
Kaip apskaičiuojami šie skaičiai
- Visa programinė įranga. Šiuo metu šiai atrankai įtrauktų paskelbtų SaaS įmonių skaičius. Skaičiuojamos tik įmonės, praėjusios mūsų automatines kokybės patikras.
- Nauja (per pastarąsias 30 dienų). Grynasis naujai paskelbtų SaaS įmonių skaičius šiai atrankai per pastarąsias 30 dienų.
- Partnerių programos. Įtrauktų SaaS įmonių, valdančių patvirtintą partnerių arba rekomendacijų programą, skaičius.
- Vid. amžius (metais). Medianinis šios atrankos įmonių amžius metais, pagrįstas įkūrimo metais. Mediana yra vidurinė reikšmė, todėl pusė yra senesnės, o pusė jaunesnės.
- Nauja (per pastarąsias 365 dienas). SaaS įmonių, paskelbtų šiai atrankai per pastarąsias 365 dienas, skaičius.
- Sumažintas (praėjusiais metais). Per pastaruosius metus paskelbtos įmonės, kurios nebėra įtrauktos — jos nustojo veikti, buvo pašalintos arba nustojo praeiti mūsų kokybės patikras.
- Metinis klientų praradimo rodiklis. Metinis nutekėjimo rodiklis — nutekėjusios įmonės kaip procentinė dalis nuo visų per pastaruosius metus paskelbtų įmonių (vis dar įtrauktos plius nutekėjusios).
- Nemokamas bandomasis laikotarpis. Šios atrankos įtrauktų įmonių procentinė dalis, kuri siūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį.
- Įmonės dydžio pasiskirstymas. Įmonių pasiskirstymas pagal darbuotojų skaičių: solo (1), mažos (2–50), vidutinės (51–200), didelės (201–1,000), įmonės (1,000+). Procentai skaičiuojami nuo įmonių, turinčių darbuotojų duomenis.
- Vidutinė pradinė kaina (USD). Medianinė pradinio lygio mėnesinė kaina (USD) tarp šios atrankos įmonių, turinčių kainodaros duomenis.
- Vidutinė aukščiausia kaina (USD). Medianinė premium mėnesinė kaina (USD) tarp šios atrankos įmonių, turinčių kainodaros duomenis.
- Sotumo balas. 0–100 rinkos prisotinimo balas, jungiantis bendrą produktų skaičių, domeno autoritetą, nukreipiančius domenus, įmonės amžių, srauto augimą, kainodarą ir įmonių buvimą. Aukštesnis reiškia konkurencingesnę rinką.
- Vidutinis komisinis mokestis. Medianinis partnerių komisinių tarifas, kurį siūlo šios atrankos įmonės, valdančios partnerių programą.
- B2B / B2C suskirstymas. Įmonių suskirstymas pagal tikslinę rinką — verslas (B2B), vartotojas (B2C) arba abu — tarp tų, kurios turi vartotojo tipo duomenis.