Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas
„SaaS Browser“ seka 3,668 Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas programinės įrangos įmonių, iš kurių 243 buvo pridėtos per pastarąsias 30 dienų. Populiariausios Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS šalys yra United States (604), India (216), United Kingdom (135).
Svarbiausi Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas duomenys
Įmonės dydžio pasiskirstymas9
Labiausiai įsitvirtinusios Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas įmonės
| Įmonė | Darbuotojai | Domeno reitingas | Įkurta | Pridėta |
|---|---|---|---|---|
| Stripe | 10,000 | — | 2010 | 2025-02-07 |
| Authorize.net | 1,000 | — | 1996 | 2026-03-10 |
| Mollie | — | — | — | 2025-02-04 |
| Wave | 500 | — | — | 2025-02-04 |
| FundRazr | — | — | — | 2025-02-28 |
| fastspring | 200 | — | 2005 | 2025-02-28 |
| Dwolla | 200 | — | 2008 | 2025-02-05 |
| Quadient | 5,000 | — | 1924 | 2025-02-26 |
| Refrens | 200 | — | 2018 | 2025-02-06 |
| Invoice Ninja | — | — | — | 2025-02-07 |
10 geriausių šalių, kuriose siūlomas Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS
Remiantis mūsų duomenimis apie 3,668 programinės įrangos produktus, toliau nurodytose šalyse yra įsikūrusios daugumos Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių būstinės.
| Šalis | Grafas | % viso |
|---|---|---|
| United States | 604 | 16.5% |
| India | 216 | 5.9% |
| United Kingdom | 135 | 3.7% |
| Australia | 77 | 2.1% |
| Canada | 60 | 1.6% |
| Nigeria | 48 | 1.3% |
| South Africa | 48 | 1.3% |
| Malaysia | 33 | 0.9% |
| United Arab Emirates | 31 | 0.8% |
| Bangladesh | 25 | 0.7% |
Kainodaros duomenys, skirti Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas
Rinkos prisotinimas Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas
Šis balas apskaičiuojamas pagal bendrą produktų skaičių, domeno autoritetą, nukreipiančius domenus, įmonės amžių, srauto augimą, kainodarą ir įmonės buvimą.
Partnerių programos Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas
231 Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonės siūlo partnerių programas (6.3 % visų).
Neseniai pridėta Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS
Vidutinis Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių amžius
Vidutinė Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonė buvo įkurta prieš 7.0 metus (vidutiniai įkūrimo metai: 2019).
B2B / B2C suskirstymas X___016
Remiantis 3,663 įmonių su vartotojų tipo duomenimis (99.9 % visų).
SaaS atradimo tendencija Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas
Mėnesinis SaaS atradimų skaičius Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas, palyginti su jo dalimi visų atrastų SaaS. Augantis procentas rodo, kad šis segmentas auga greičiau nei bendra rinka.
Atraskite Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS
Išplėstiniai filtrai
Chalkful
Nemokamas bandomasis laikotarpisZyrapay
Nemokamas bandomasis laikotarpisClickWerxs
Nemokamas bandomasis laikotarpisToolsMingo
Nemokamas bandomasis laikotarpisFocusFlow
Nemokamas bandomasis laikotarpisInvoiceNexora
Nemokamas bandomasis laikotarpisInvoicious
Nemokamas bandomasis laikotarpisDažnai užduodami klausimai
Kiek yra Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių?
„SaaS Browser“ stebi 3,668 Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas programinės įrangos produktų nuo August 2026. Per pastarąsias 30 dienų buvo pridėta 243 naujų Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas „SaaS“ įmonių.
Kiek naujų Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių pridedama kiekvieną mėnesį?
Per pastarąsias 30 dienų į SaaS naršyklę buvo pridėta 243 naujų Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių. Mūsų patentuota nuskaitymo infrastruktūra nuolat atranda naujus programinės įrangos produktus.
Kokios yra labiausiai įsitvirtinusios Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonės?
Pagal domeno autoritetą labiausiai įsitvirtinusios Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonės yra Stripe, Authorize.net, Mollie, Wave, FundRazr. Šios įmonės užima aukščiausius domenų reitingo balus Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas kategorijoje.
Koks yra tipinis įmonės dydis, naudojantis Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS?
Tarp Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių, turinčių darbuotojų duomenis, dydžio pasiskirstymas yra: - 17 (2.1%), - 52 (6.3%), - 132 (16.1%), - 619 (75.5%).
Kuriose šalyse yra daugiausia Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių?
Geriausios Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS šalys yra: United States (604), India (216), United Kingdom (135), Australia (77), Canada (60). Jose susitelkusios didžiausia Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas programinės įrangos įmonių koncentracija pasaulyje.
Koks procentas Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių siūlo filialų programas?
231 Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonės siūlo partnerių programas, kurios sudaro 6.3 % visos Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas programinės įrangos, kurią stebi SaaS naršyklė. Vidutinis komisinis tarifas yra 20%.
Koks yra vidutinis Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių amžius?
Vidutinė Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonė buvo įkurta prieš 7.0 metų, o vidutiniai įkūrimo metai buvo 2019.
Ar Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonės dažniausiai yra B2B ar B2C?
Remiantis turimais duomenimis, Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonių pasiskirsto taip: Tiek B2B, tiek B2C (23.9%), Verslas (B2B) (75.9%), Vartotojas (B2C) (0.2%).
Kokios yra naujausios Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonės?
Naujausios atrastos Sąskaitų faktūrų išrašymas ir mokėjimų apdorojimas SaaS įmonės yra InvoiceSnooze, QuoteOnSpot, Merchantpayd, AanvraX, Malik Traders. SaaS naršyklė nuolat atranda ir indeksuoja naujus programinės įrangos produktus naudodama patentuotą nuskaitymo infrastruktūrą.
Apie SaaS naršyklę
„SaaS Browser“ yra didžiausia ir naujausia „SaaS“ duomenų bazė internete – geriausias paieškos ir tyrimų įrankis „SaaS“ įmonėms.
Naujus įrankius aptinkame praėjus kelioms savaitėms po jų paleidimo, dar prieš jiems pasirodant „Apollo“, „ZoomInfo“ ar kitose duomenų bazėse. Mūsų specialiai sukurta platforma seka tik tikrus programinės įrangos produktus su patikrintais duomenimis, kitaip nei generiniai paieškos įrankiai, užteršti agentūromis, konsultacinėmis įmonėmis ir pasenusiais sąrašais.
Nuo „Fortune 500“ įmonių iki šią savaitę startuojančių startuolių – jei tai SaaS, mes tai stebime.
Kaip apskaičiuojami šie skaičiai
- Visa programinė įranga. Šiuo metu šiai atrankai įtrauktų paskelbtų SaaS įmonių skaičius. Skaičiuojamos tik įmonės, praėjusios mūsų automatines kokybės patikras.
- Nauja (per pastarąsias 30 dienų). Grynasis naujai paskelbtų SaaS įmonių skaičius šiai atrankai per pastarąsias 30 dienų.
- Partnerių programos. Įtrauktų SaaS įmonių, valdančių patvirtintą partnerių arba rekomendacijų programą, skaičius.
- Vid. amžius (metais). Medianinis šios atrankos įmonių amžius metais, pagrįstas įkūrimo metais. Mediana yra vidurinė reikšmė, todėl pusė yra senesnės, o pusė jaunesnės.
- Nauja (per pastarąsias 365 dienas). SaaS įmonių, paskelbtų šiai atrankai per pastarąsias 365 dienas, skaičius.
- Sumažintas (praėjusiais metais). Per pastaruosius metus paskelbtos įmonės, kurios nebėra įtrauktos — jos nustojo veikti, buvo pašalintos arba nustojo praeiti mūsų kokybės patikras.
- Metinis klientų praradimo rodiklis. Metinis nutekėjimo rodiklis — nutekėjusios įmonės kaip procentinė dalis nuo visų per pastaruosius metus paskelbtų įmonių (vis dar įtrauktos plius nutekėjusios).
- Nemokamas bandomasis laikotarpis. Šios atrankos įtrauktų įmonių procentinė dalis, kuri siūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį.
- Įmonės dydžio pasiskirstymas. Įmonių pasiskirstymas pagal darbuotojų skaičių: solo (1), mažos (2–50), vidutinės (51–200), didelės (201–1,000), įmonės (1,000+). Procentai skaičiuojami nuo įmonių, turinčių darbuotojų duomenis.
- Vidutinė pradinė kaina (USD). Medianinė pradinio lygio mėnesinė kaina (USD) tarp šios atrankos įmonių, turinčių kainodaros duomenis.
- Vidutinė aukščiausia kaina (USD). Medianinė premium mėnesinė kaina (USD) tarp šios atrankos įmonių, turinčių kainodaros duomenis.
- Sotumo balas. 0–100 rinkos prisotinimo balas, jungiantis bendrą produktų skaičių, domeno autoritetą, nukreipiančius domenus, įmonės amžių, srauto augimą, kainodarą ir įmonių buvimą. Aukštesnis reiškia konkurencingesnę rinką.
- Vidutinis komisinis mokestis. Medianinis partnerių komisinių tarifas, kurį siūlo šios atrankos įmonės, valdančios partnerių programą.
- B2B / B2C suskirstymas. Įmonių suskirstymas pagal tikslinę rinką — verslas (B2B), vartotojas (B2C) arba abu — tarp tų, kurios turi vartotojo tipo duomenis.