Būvniecības projektu vadības rīki
SaaS pārlūks izseko 1,552 Būvniecības projektu vadības rīki programmatūras uzņēmumus, un 167 ir pievienoti pēdējo 30 dienu laikā. Būvniecības projektu vadības rīki SaaS populārāko valstu vidū ir United States (256), United Kingdom (66), Australia (56).
Galvenie datu punkti par Būvniecības projektu vadības rīki
Uzņēmuma lieluma sadalījums9
Visvairāk dibināto Būvniecības projektu vadības rīki uzņēmumu
| Uzņēmums | Darbinieki | Domēna reitings | Dibināts | Pievienots |
|---|---|---|---|---|
| Procore | 5,000 | — | — | 2025-02-05 |
| Constructionline | 1,000 | — | 1998 | 2025-02-09 |
| Hilti | 5,000 | — | 1941 | 2025-06-05 |
| PlanRadar | 500 | — | 2013 | 2025-02-26 |
| Kanban Tool | — | — | — | 2025-02-26 |
| Autodesk Construction Cloud | — | — | — | 2025-02-07 |
| Fieldwire | 500 | — | 2013 | 2025-02-05 |
| OpenSpace | — | — | — | 2025-02-07 |
| OxBlue | 200 | — | 2001 | 2025-02-06 |
| Bridgit | 200 | — | 2012 | 2025-02-05 |
10 populārākās valstis X___0 SaaS
Pamatojoties uz mūsu datiem par 1,552 programmatūras produktiem, tālāk norādītās valstis norāda, kur atrodas lielākā daļa Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumu, kuru galvenā mītne atrodas.
| Valsts | Grāfs | % no kopējās summas |
|---|---|---|
| United States | 256 | 16.5% |
| United Kingdom | 66 | 4.3% |
| Australia | 56 | 3.6% |
| India | 51 | 3.3% |
| Canada | 44 | 2.8% |
| Germany | 13 | 0.8% |
| Norway | 12 | 0.8% |
| Israel | 11 | 0.7% |
| United Arab Emirates | 11 | 0.7% |
| Netherlands | 9 | 0.6% |
Cenu dati par Būvniecības projektu vadības rīki
Tirgus piesātinājums Būvniecības projektu vadības rīki
Šis rādītājs tiek aprēķināts, ņemot vērā kopējo produktu skaitu, domēna autoritāti, atsauces domēnus, uzņēmuma vecumu, datplūsmas pieaugumu, cenas un uzņēmuma klātbūtni.
Partnerprogrammas Būvniecības projektu vadības rīki
43 Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumi piedāvā partnerprogrammas (2.8% no kopējā skaita).
Nesen pievienotais Būvniecības projektu vadības rīki SaaS
Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumu vidējais vecums
Vidēji Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmums tika dibināts pirms 8.0 gadiem (vidējais dibināšanas gads: 2018).
B2B/B2C sadalījums X___016
Balstoties uz 1,549 uzņēmumiem ar patērētāju tipa datiem (99.8% no kopējā skaita).
SaaS atklāšanas tendence Būvniecības projektu vadības rīki
Ikmēneša SaaS atklāšanas skaits Būvniecības projektu vadības rīki salīdzinājumā ar tā daļu no visiem atklātajiem SaaS. Augošs procentuālais rādītājs norāda, ka šis segments aug ātrāk nekā kopējais tirgus.
Atklājiet Būvniecības projektu vadības rīki SaaS
Paplašinātie filtri
Excavation Expert
Bezmaksas izmēģinājumsLedgerStack
Bezmaksas izmēģinājumsSquareFeetConnect
LedgerStack
Bezmaksas izmēģinājumsMistro
Text2Folders
Aedrix
Nialli Inc.
Bezmaksas izmēģinājumsBieži uzdotie jautājumi
Cik daudz Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumu ir?
SaaS pārlūks izseko 1,552 Būvniecības projektu vadības rīki programmatūras produktus, sākot ar September 2026. Pēdējo 30 dienu laikā ir pievienoti 167 jauni Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumi.
Cik jaunu Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumu tiek pievienoti katru mēnesi?
Pēdējo 30 dienu laikā SaaS pārlūkam ir pievienoti 167 jauni Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumi. Mūsu patentētā pārmeklēšanas infrastruktūra nepārtraukti atrod jaunus programmatūras produktus.
Kādi ir visizplatītākie Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumi?
Visizplatītākie Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumi pēc domēna autoritātes ir Procore, Constructionline, Hilti, PlanRadar, Kanban Tool. Šiem uzņēmumiem ir augstākie domēna ranga rādītāji Būvniecības projektu vadības rīki kategorijā.
Kāds ir tipiskais uzņēmuma lielums Būvniecības projektu vadības rīki SaaS pakalpojumam?
Starp Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumiem ar darbinieku datiem lieluma sadalījums ir: - 8 (1.7%), - 16 (3.4%), - 87 (18.7%), - 354 (76.1%).
Kurās valstīs ir visvairāk Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumu?
Būvniecības projektu vadības rīki SaaS galvenās valstis ir: United States (256), United Kingdom (66), Australia (56), India (51), Canada (44). Tās pārstāv vislielāko Būvniecības projektu vadības rīki programmatūras uzņēmumu koncentrāciju pasaulē.
Cik procentu no Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumiem piedāvā partnerprogrammas?
43 Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumi piedāvā saistītās programmas, kas pārstāv 2.8% no visas Būvniecības projektu vadības rīki programmatūras, ko izseko SaaS pārlūks. Vidējā komisijas maksa ir 15%.
Kāds ir Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumu vidējais vecums?
Vidēji Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmums tika dibināts pirms 8.0 gadiem, un vidējais dibināšanas gads bija 2018.
Vai Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumi galvenokārt ir B2B vai B2C?
Pamatojoties uz pieejamajiem datiem, Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumi iedalās šādi: Gan B2B, gan B2C (8.3%), Bizness (B2B) (91.0%), Patērētājs (B2C) (0.7%).
Kādi ir jaunākie Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumi?
Starp jaunākajiem atklātajiem Būvniecības projektu vadības rīki SaaS uzņēmumiem ir BidClear, Safewall, PILINGSOFT, Foremind, Stroyka. SaaS pārlūks nepārtraukti atrod un indeksē jaunus programmatūras produktus, izmantojot patentētu pārmeklēšanas infrastruktūru.
Par SaaS pārlūku
SaaS Browser ir lielākā un atjauninātākā SaaS datubāze internetā - galvenais meklēšanas un pētniecības rīks SaaS uzņēmumiem.
Mēs atklājam jaunus rīkus vairākas nedēļas pēc to palaišanas, pirms tie parādās Apollo, ZoomInfo vai citās datubāzēs. Mūsu mērķtiecīgi izveidotā platforma izseko tikai reālus programmatūras produktus ar pārbaudītiem datiem, atšķirībā no vispārīgiem izpētes rīkiem, kas ir piesārņoti ar aģentūrām, konsultāciju uzņēmumiem un novecojušiem sarakstiem.
No Fortune 500 uzņēmumiem līdz pašiem mazāk attīstītiem jaunuzņēmumiem, kas sāk darbību šonedēļ - ja tas ir SaaS, mēs to izsekojam.
Kā šie skaitļi tiek aprēķināti
- Kopējā programmatūra. Pašlaik šai atlasei uzskaitīto publicēto SaaS uzņēmumu skaits. Tiek skaitīti tikai uzņēmumi, kas iztur mūsu automatizētās kvalitātes pārbaudes.
- Jauns (pēdējo 30 dienu laikā). Pēdējo 30 dienu laikā šai atlasei no jauna publicēto SaaS uzņēmumu neto skaits.
- Partnerprogrammas. To uzskaitīto SaaS uzņēmumu skaits, kuri pārvalda verificētu partneru vai ieteikumu programmu.
- Vidējais vecums (gados). Mediānais vecums gados uzņēmumiem šajā atlasē, pamatojoties uz dibināšanas gadu. Mediāna ir vidējā vērtība, tāpēc puse ir vecāki un puse jaunāki.
- Jauns (pēdējo 365 dienu laikā). Pēdējo 365 dienu laikā šai atlasei publicēto SaaS uzņēmumu skaits.
- Atkritumi (pagājušajā gadā). Pēdējā gada laikā publicētie uzņēmumi, kas vairs nav uzskaitīti — tie pārtrauca darbu, tika noņemti vai pārstāja iziet mūsu kvalitātes pārbaudes.
- Gada mainības rādītājs. Gada aizplūšanas rādītājs — aizplūdušie uzņēmumi procentos no visiem pēdējā gadā publicētajiem uzņēmumiem (joprojām uzskaitītie plus aizplūdušie).
- Bezmaksas izmēģinājums. To uzskaitīto uzņēmumu procentuālā daļa šajā atlasē, kuri piedāvā bezmaksas izmēģinājumu.
- Uzņēmuma lieluma sadalījums. Uzņēmumu sadalījums pēc darbinieku skaita: solo (1), mazs (2–50), vidējs (51–200), liels (201–1,000), uzņēmums (1,000+). Procenti ir no uzņēmumiem ar darbinieku datiem.
- Vidējā sākuma cena (USD). Mediānā sākuma līmeņa mēneša cena (USD) starp uzņēmumiem šajā atlasē ar cenu datiem.
- Vidēji augstākā cena (USD). Mediānā premium mēneša cena (USD) starp uzņēmumiem šajā atlasē ar cenu datiem.
- Piesātinājuma rādītājs. 0–100 tirgus piesātinājuma rādītājs, kas apvieno kopējo produktu skaitu, domēna autoritāti, atsaucošos domēnus, uzņēmuma vecumu, datplūsmas pieaugumu, cenas un uzņēmuma klātbūtni. Augstāks nozīmē konkurētspējīgāku.
- Vidējā komisija. Mediānā partneru komisijas likme, ko piedāvā uzņēmumi šajā atlasē, kuri pārvalda partnerprogrammu.
- B2B/B2C sadalījums. Uzņēmumu sadalījums pēc mērķa tirgus — bizness (B2B), patērētājs (B2C) vai abi — starp tiem, kuriem ir patērētāju tipa dati.