Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde
SaaS pārlūks izseko 3,668 Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde programmatūras uzņēmumus, un 243 ir pievienoti pēdējo 30 dienu laikā. Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS populārāko valstu vidū ir United States (604), India (216), United Kingdom (135).
Galvenie datu punkti par Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde
Uzņēmuma lieluma sadalījums9
Visvairāk dibināto Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde uzņēmumu
| Uzņēmums | Darbinieki | Domēna reitings | Dibināts | Pievienots |
|---|---|---|---|---|
| Stripe | 10,000 | — | 2010 | 2025-02-07 |
| Authorize.net | 1,000 | — | 1996 | 2026-03-10 |
| Mollie | — | — | — | 2025-02-04 |
| Wave | 500 | — | — | 2025-02-04 |
| FundRazr | — | — | — | 2025-02-28 |
| fastspring | 200 | — | 2005 | 2025-02-28 |
| Dwolla | 200 | — | 2008 | 2025-02-05 |
| Quadient | 5,000 | — | 1924 | 2025-02-26 |
| Refrens | 200 | — | 2018 | 2025-02-06 |
| Invoice Ninja | — | — | — | 2025-02-07 |
10 populārākās valstis X___0 SaaS
Pamatojoties uz mūsu datiem par 3,668 programmatūras produktiem, tālāk norādītās valstis norāda, kur atrodas lielākā daļa Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumu, kuru galvenā mītne atrodas.
| Valsts | Grāfs | % no kopējās summas |
|---|---|---|
| United States | 604 | 16.5% |
| India | 216 | 5.9% |
| United Kingdom | 135 | 3.7% |
| Australia | 77 | 2.1% |
| Canada | 60 | 1.6% |
| Nigeria | 48 | 1.3% |
| South Africa | 48 | 1.3% |
| Malaysia | 33 | 0.9% |
| United Arab Emirates | 31 | 0.8% |
| Bangladesh | 25 | 0.7% |
Cenu dati par Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde
Tirgus piesātinājums Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde
Šis rādītājs tiek aprēķināts, ņemot vērā kopējo produktu skaitu, domēna autoritāti, atsauces domēnus, uzņēmuma vecumu, datplūsmas pieaugumu, cenas un uzņēmuma klātbūtni.
Partnerprogrammas Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde
231 Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumi piedāvā partnerprogrammas (6.3% no kopējā skaita).
Nesen pievienotais Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS
Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumu vidējais vecums
Vidēji Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmums tika dibināts pirms 7.0 gadiem (vidējais dibināšanas gads: 2019).
B2B/B2C sadalījums X___016
Balstoties uz 3,663 uzņēmumiem ar patērētāju tipa datiem (99.9% no kopējā skaita).
SaaS atklāšanas tendence Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde
Ikmēneša SaaS atklāšanas skaits Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde salīdzinājumā ar tā daļu no visiem atklātajiem SaaS. Augošs procentuālais rādītājs norāda, ka šis segments aug ātrāk nekā kopējais tirgus.
Atklājiet Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS
Paplašinātie filtri
uBilly
FlexiLay
InvoiceDeck
Bezmaksas izmēģinājumsDocFLO
Free Pro Invoice
Bezmaksas izmēģinājumsPayStream Pro
Bezmaksas izmēģinājumsBieži uzdotie jautājumi
Cik daudz Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumu ir?
SaaS pārlūks izseko 3,668 Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde programmatūras produktus, sākot ar September 2026. Pēdējo 30 dienu laikā ir pievienoti 243 jauni Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumi.
Cik jaunu Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumu tiek pievienoti katru mēnesi?
Pēdējo 30 dienu laikā SaaS pārlūkam ir pievienoti 243 jauni Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumi. Mūsu patentētā pārmeklēšanas infrastruktūra nepārtraukti atrod jaunus programmatūras produktus.
Kādi ir visizplatītākie Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumi?
Visizplatītākie Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumi pēc domēna autoritātes ir Stripe, Authorize.net, Mollie, Wave, FundRazr. Šiem uzņēmumiem ir augstākie domēna ranga rādītāji Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde kategorijā.
Kāds ir tipiskais uzņēmuma lielums Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS pakalpojumam?
Starp Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumiem ar darbinieku datiem lieluma sadalījums ir: - 17 (2.1%), - 52 (6.3%), - 132 (16.1%), - 619 (75.5%).
Kurās valstīs ir visvairāk Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumu?
Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS galvenās valstis ir: United States (604), India (216), United Kingdom (135), Australia (77), Canada (60). Tās pārstāv vislielāko Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde programmatūras uzņēmumu koncentrāciju pasaulē.
Cik procentu no Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumiem piedāvā partnerprogrammas?
231 Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumi piedāvā saistītās programmas, kas pārstāv 6.3% no visas Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde programmatūras, ko izseko SaaS pārlūks. Vidējā komisijas maksa ir 20%.
Kāds ir Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumu vidējais vecums?
Vidēji Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmums tika dibināts pirms 7.0 gadiem, un vidējais dibināšanas gads bija 2019.
Vai Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumi galvenokārt ir B2B vai B2C?
Pamatojoties uz pieejamajiem datiem, Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumi iedalās šādi: Gan B2B, gan B2C (23.9%), Bizness (B2B) (75.9%), Patērētājs (B2C) (0.2%).
Kādi ir jaunākie Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumi?
Starp jaunākajiem atklātajiem Rēķinu izrakstīšana un maksājumu apstrāde SaaS uzņēmumiem ir InvoiceSnooze, QuoteOnSpot, Merchantpayd, AanvraX, Malik Traders. SaaS pārlūks nepārtraukti atrod un indeksē jaunus programmatūras produktus, izmantojot patentētu pārmeklēšanas infrastruktūru.
Par SaaS pārlūku
SaaS Browser ir lielākā un atjauninātākā SaaS datubāze internetā - galvenais meklēšanas un pētniecības rīks SaaS uzņēmumiem.
Mēs atklājam jaunus rīkus vairākas nedēļas pēc to palaišanas, pirms tie parādās Apollo, ZoomInfo vai citās datubāzēs. Mūsu mērķtiecīgi izveidotā platforma izseko tikai reālus programmatūras produktus ar pārbaudītiem datiem, atšķirībā no vispārīgiem izpētes rīkiem, kas ir piesārņoti ar aģentūrām, konsultāciju uzņēmumiem un novecojušiem sarakstiem.
No Fortune 500 uzņēmumiem līdz pašiem mazāk attīstītiem jaunuzņēmumiem, kas sāk darbību šonedēļ - ja tas ir SaaS, mēs to izsekojam.
Kā šie skaitļi tiek aprēķināti
- Kopējā programmatūra. Pašlaik šai atlasei uzskaitīto publicēto SaaS uzņēmumu skaits. Tiek skaitīti tikai uzņēmumi, kas iztur mūsu automatizētās kvalitātes pārbaudes.
- Jauns (pēdējo 30 dienu laikā). Pēdējo 30 dienu laikā šai atlasei no jauna publicēto SaaS uzņēmumu neto skaits.
- Partnerprogrammas. To uzskaitīto SaaS uzņēmumu skaits, kuri pārvalda verificētu partneru vai ieteikumu programmu.
- Vidējais vecums (gados). Mediānais vecums gados uzņēmumiem šajā atlasē, pamatojoties uz dibināšanas gadu. Mediāna ir vidējā vērtība, tāpēc puse ir vecāki un puse jaunāki.
- Jauns (pēdējo 365 dienu laikā). Pēdējo 365 dienu laikā šai atlasei publicēto SaaS uzņēmumu skaits.
- Atkritumi (pagājušajā gadā). Pēdējā gada laikā publicētie uzņēmumi, kas vairs nav uzskaitīti — tie pārtrauca darbu, tika noņemti vai pārstāja iziet mūsu kvalitātes pārbaudes.
- Gada mainības rādītājs. Gada aizplūšanas rādītājs — aizplūdušie uzņēmumi procentos no visiem pēdējā gadā publicētajiem uzņēmumiem (joprojām uzskaitītie plus aizplūdušie).
- Bezmaksas izmēģinājums. To uzskaitīto uzņēmumu procentuālā daļa šajā atlasē, kuri piedāvā bezmaksas izmēģinājumu.
- Uzņēmuma lieluma sadalījums. Uzņēmumu sadalījums pēc darbinieku skaita: solo (1), mazs (2–50), vidējs (51–200), liels (201–1,000), uzņēmums (1,000+). Procenti ir no uzņēmumiem ar darbinieku datiem.
- Vidējā sākuma cena (USD). Mediānā sākuma līmeņa mēneša cena (USD) starp uzņēmumiem šajā atlasē ar cenu datiem.
- Vidēji augstākā cena (USD). Mediānā premium mēneša cena (USD) starp uzņēmumiem šajā atlasē ar cenu datiem.
- Piesātinājuma rādītājs. 0–100 tirgus piesātinājuma rādītājs, kas apvieno kopējo produktu skaitu, domēna autoritāti, atsaucošos domēnus, uzņēmuma vecumu, datplūsmas pieaugumu, cenas un uzņēmuma klātbūtni. Augstāks nozīmē konkurētspējīgāku.
- Vidējā komisija. Mediānā partneru komisijas likme, ko piedāvā uzņēmumi šajā atlasē, kuri pārvalda partnerprogrammu.
- B2B/B2C sadalījums. Uzņēmumu sadalījums pēc mērķa tirgus — bizness (B2B), patērētājs (B2C) vai abi — starp tiem, kuriem ir patērētāju tipa dati.