HjemAlle kategorierCI/CD og DevOps-automatisering

CI/CD og DevOps-automatisering

SaaS-nettleser sporer 809 CI/CD og DevOps-automatisering programvareselskaper, med 72 lagt til i løpet av de siste 30 dagene. De beste landene for CI/CD og DevOps-automatisering SaaS inkluderer United States (100), United Kingdom (14), Canada (13).

Viktige datapunkter for CI/CD og DevOps-automatisering

809
Total programvare1
72
Ny (siste 30 dager)2
24
Tilknyttede programmer3
5
Gjnsn. alder (år)4
+574
Ny (siste 365 dager)5
193
Kjernet (siste år)6
25.2%
Årlig frafallsrate7
34.7%
Gratis prøveperiode8

Fordeling av bedriftsstørrelse9

2
Bedrift (1000+)
1.1% av totalt
12
Stor (201–1000)
6.4% av totalt
18
Mellomstørrelse (51–200)
9.6% av totalt
155
Liten (2–50)
82.9% av totalt

De fleste etablerte CI/CD og DevOps-automatisering selskapene

Bedrift Ansatte Domenevurdering Grunnlagt Lagt til
Bitbucket 2025-02-05
GitLab 5,000 2014 2025-12-18
CircleCI 500 2011 2025-02-05
Gulp 2025-02-10
Gradle 200 2025-02-28
Chef 2025-02-10
Travis CI 2025-02-28
CloudBees 1,000 2010 2025-02-04
Harness 1,000 2025-02-04
Digital.ai 1,000 2025-02-04

Topp 10 land for CI/CD og DevOps-automatisering SaaS

Følgende land representerer der de fleste CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper har hovedkontor, basert på våre data for 809 programvareprodukter.

Land Telle % av totalen
United States 100 12.4%
United Kingdom 14 1.7%
Canada 13 1.6%
India 13 1.6%
Netherlands 9 1.1%
Australia 7 0.9%
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha 5 0.6%
Poland 5 0.6%
Germany 5 0.6%
Israel 4 0.5%

Prisdata for CI/CD og DevOps-automatisering

Gjennomsnittlig startpris (USD)12
$12/mnd
Gjennomsnittlig høy pris (USD)13
$80/mnd

Markedsmetning for CI/CD og DevOps-automatisering

Denne poengsummen beregnes fra en kombinasjon av totale produkter, domeneautoritet, henvisende domener, bedriftens alder, trafikkvekst, prising og bedriftens tilstedeværelse.

Metningspoengsum14
54 / 100 (Medium)

Partnerprogrammer i CI/CD og DevOps-automatisering

24 CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper tilbyr affiliateprogrammer (3.0 % av totalen).

Gjennomsnittlig provisjon15
15%
Provisjonstype Fordeling
Engangs 1
Gjentakende 5

Nylig lagt til CI/CD og DevOps-automatisering SaaS

Tensel La til 2026-08-28
dagweave La til 2026-08-28
ScodyX La til 2026-08-26
Conveyor La til 2026-08-26
Codara La til 2026-08-26
ConnectX La til 2026-08-26
And Action La til 2026-08-25
Nodal La til 2026-08-25
Logicworkspace La til 2026-08-25
QLAIRELY La til 2026-08-25

Gjennomsnittsalderen for CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper

Det gjennomsnittlige CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskapet ble grunnlagt for 5.0 år siden (gjennomsnittlig stiftelsesår: 2021).

B2B/B2C-oversikt for CI/CD og DevOps-automatisering16

63
Både B2B og B2C
7.8%
744
Bedrift (B2B)
92.2%

Basert på 807 selskaper med data om forbrukertyper (99.8 % av totalen).

SaaS-oppdagelsestrend for CI/CD og DevOps-automatisering

Månedlig antall SaaS-oppdagelser for CI/CD og DevOps-automatisering sammenlignet med andelen av all SaaS oppdaget. En stigende prosentandel indikerer at dette segmentet vokser raskere enn det samlede markedet.

Loading...

Oppdag CI/CD og DevOps-automatisering SaaS

Sortere:
Vis filtre
1-filteret er brukt · Fjern alle · Spare
Kategori: CI/CD og DevOps-automatisering
Codeport Logo

Codeport

Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
This AI-powered platform functions as an autonomous cloud architect that analyzes application code and infrastructure to design, deploy, and optimize production environments, simplifying cloud management for developers. Its main features include automated architecture generation based on actual code, cost estimation before deployment, support for multiple cloud providers, live architecture adjustments, and comprehensive explanations for each decision—solving problems related to manual cloud configuration, cost unpredictability, and the need for specialized DevOps expertise. It is designed for software developers, DevOps teams, and organizations seeking to streamline cloud infrastructure development, reduce operational complexity, and achieve cost-efficient, highly available, and scalable cloud solutions without deep cloud engineering knowledge.
Priser: $0-$199/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Cloud Infrastructure & IaaS Platforms
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Vorsq Logo

Vorsq

Gratis prøveperiode
Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
This system automates the process of generating instant, shareable project previews by integrating seamlessly with version control repositories like GitHub, GitLab, or Bitbucket, allowing developers and teams to efficiently showcase their work without traditional staging servers or FTP uploads. It offers key features such as automated dependency installation, isolated build environments that surface errors early, customizable branded preview URLs, and effortless connection through existing git workflows, solving challenges related to preview sharing, client presentations, and collaboration across development teams. Designed for freelancers, small studios, web developers, and frontend teams, it streamlines the deployment of static and modern JavaScript frameworks, enhancing productivity, reducing setup complexity, and improving communication around code modifications and finished work.
Priser: £0-£59/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
Version Control & Git Hosting
Kategorien for denne oppføringen.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
FailPack Logo

FailPack

Gratis prøveperiode
Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
FailPack is a comprehensive diagnostic and reporting tool designed to capture detailed failure contexts from software builds, command executions, and regressions directly on a developer’s local machine, ensuring sensitive information is redacted before sharing. Its main features include local-first data collection of command outputs, git state, and project metadata; automated redaction of secrets and credentials; structured context generation for AI reasoning and automation; offline test scaffolding; targeted bug and security analysis; and seamless integration with cloud services for report synchronization. This solution addresses issues related to debugging, reproducibility, security, and collaborative troubleshooting, making it ideal for software developers, quality assurance teams, security analysts, and support engineers involved in complex, collaborative software development and maintenance.
Priser: zł0-zł399/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
Software Testing & Quality Assurance
Kategorien for denne oppføringen.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Threatcl Logo

Threatcl

Gratis prøveperiode
Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
This platform facilitates comprehensive threat modeling and security management by transforming scattered threat documentation into centralized, organized organizational security intelligence. It offers key features such as collaborative threat registry, real-time executive dashboards, approval workflows, and policy enforcement through code, effectively addressing challenges like siloed threat models, limited discoverability, collaboration barriers, lack of visibility, and governance gaps. Designed for security professionals, developers, legal teams, and compliance officers, it helps organizations proactively identify, analyze, and mitigate security risks across multiple systems and departments.
Threat Intelligence & Incident Response
Kategorien for denne oppføringen.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Cachely Logo

Cachely

Gratis prøveperiode
Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
This managed remote build cache service optimizes software development workflows by enabling teams to store and reuse build artifacts efficiently across multiple build systems, such as Nx, Lerna, Turborepo, Gradle, and Bazel. It addresses challenges like lengthy build times, repeated computations, and fragmented caching infrastructure by providing a secure, scalable, and easy-to-integrate platform that enhances build speed, reduces resource consumption, and improves CI/CD performance for modern engineering teams, developers, and DevOps professionals.
Priser: $0-$29.99/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
CodeMinder Inc Logo

CodeMinder Inc

Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
CodeMinder Inc offers a platform designed to help organizations identify and solve technical debt using machine learning and artificial intelligence. By integrating various development tools, it aims to improve productivity and accelerate innovation for teams facing challenges in their projects.
Priser: $500-$4000/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Application Monitoring & Observability
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Bundle Drop Logo

Bundle Drop

Gratis prøveperiode
Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
This platform facilitates over-the-air (OTA) updates for mobile applications built with React Native, enabling developers to deploy instant, reliable updates without requiring users to download new app store versions. Its key features include patch-optimized delivery for minimal data transfer, comprehensive validation of uploads before release, smart fallback mechanisms to ensure compatibility across devices, and flexible channel management that supports staged rollouts, testing, and feature-specific releases, making it ideal for mobile development teams seeking efficient, dependable update solutions that enhance user experience and streamline app maintenance.
Priser: $0-$54.99/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Mobile App Development Platforms
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Orbit Rample Labs Logo

Orbit Rample Labs

Gratis prøveperiode
Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
This platform automates the deployment and management of web applications by connecting a version-controlled code repository to a fully provisioned production environment that includes databases, caches, HTTPS, monitoring, and scheduled jobs, all managed with minimal user intervention. It features an AI-powered agent that continuously monitors, troubleshoots, and handles routine operational tasks, proactively identifies issues such as slow queries or risky deployments, and requires no DevOps expertise, making it ideal for both experienced developers seeking efficiency and non-technical founders who want effortless infrastructure management. By solving common problems like server babysitting, unpredictable costs, emergency firefighting, and data loss risks, it enables users to focus on building and shipping their products while ensuring reliable, secure, and scalable production environments.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Atmosly Logo

Atmosly

Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
This comprehensive automation solution streamlines DevOps processes, particularly for Kubernetes environments, by offering features such as AI-powered troubleshooting, one-click environment cloning, and visual CI/CD pipeline creation. It addresses challenges like complex deployments, high operational costs, and lengthy troubleshooting times, making it ideal for startups, scale-ups, SaaS companies, and enterprises seeking efficient, secure, and cost-effective Kubernetes management.
Priser: $399-$1200/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Shed Cloud Logo

Shed Cloud

Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
An automated deployment platform that streamlines the process of launching web applications, APIs, workers, scheduled jobs, and services directly from agent-built code by handling environment setup, runtime provisioning, resource allocation, and build steps without requiring manual cloud configuration or complex infrastructure decisions. It features seamless integration with coding agents, automatic environment detection, support for various runtime environments, real-time monitoring of deployment health and logs, and the ability to run long-running tasks on remote agents, making it ideal for developers, DevOps teams, and continuous integration workflows seeking efficient, reliable, and hassle-free deployment solutions.
CI/CD & DevOps Automation
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
* Noen eller alle deler av denne siden kan være generert av kunstig intelligens, så vennligst bekreft all viktig informasjon uavhengig.

Ofte stilte spørsmål

Hvor mange CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper finnes det?

SaaS-nettleseren sporer 809 CI/CD og DevOps-automatisering programvareprodukter per September 2026. 72 nye CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper har blitt lagt til i løpet av de siste 30 dagene.

Hvor mange nye CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper legges til hver måned?

72 nye CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper har blitt lagt til SaaS Browser de siste 30 dagene. Vår proprietære gjennomsøkingsinfrastruktur oppdager kontinuerlig nye programvareprodukter.

Hva er de mest etablerte CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskapene?

De mest etablerte CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskapene etter domeneautoritet inkluderer Bitbucket, GitLab, CircleCI, Gulp, Gradle. Disse selskapene representerer de høyeste domenerangeringene i CI/CD og DevOps-automatisering-kategorien.

Hva er den typiske bedriftsstørrelsen for CI/CD og DevOps-automatisering SaaS?

Blant CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper med ansattdata er størrelsesfordelingen: - 2 (1.1%), - 12 (6.4%), - 18 (9.6%), - 155 (82.9%).

Hvilke land har flest CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper?

De beste landene for CI/CD og DevOps-automatisering SaaS er: United States (100), United Kingdom (14), Canada (13), India (13), Netherlands (9). Disse representerer de største konsentrasjonene av CI/CD og DevOps-automatisering programvareselskaper globalt.

Hvor stor prosentandel av CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper tilbyr affiliateprogrammer?

24 CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper tilbyr tilknyttede programmer, som representerer 3.0 % av all CI/CD og DevOps-automatisering programvare sporet av SaaS-nettleseren. Den gjennomsnittlige provisjonssatsen er 15 %.

Hva er gjennomsnittsalderen til CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper?

Det gjennomsnittlige CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskapet ble grunnlagt for 5.0 år siden, med et gjennomsnittlig stiftelsesår på 2021.

Er CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper hovedsakelig B2B eller B2C?

Basert på tilgjengelige data fordeler CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskaper seg som følger: Både B2B og B2C (7.8%), Bedrift (B2B) (92.2%).

Hva er de nyeste CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskapene?

De nylig oppdagede CI/CD og DevOps-automatisering SaaS-selskapene inkluderer Tensel, dagweave, ScodyX, Conveyor, Codara. SaaS Browser oppdager og indekserer kontinuerlig nye programvareprodukter ved hjelp av proprietær gjennomsøkingsinfrastruktur.

Om SaaS-nettleser

SaaS Browser er den største og mest oppdaterte SaaS-databasen på internett – det ultimate prospekterings- og forskningsverktøyet for SaaS-selskaper.

Vi oppdager nye verktøy uker etter lansering, før de vises i Apollo, ZoomInfo eller andre databaser. Vår spesialbygde plattform sporer utelukkende ekte programvareprodukter med verifiserte data, i motsetning til generiske prospekteringsverktøy som er forurenset med byråer, konsulentfirmaer og utdaterte oppføringer.

Fra Fortune 500-bedrifter til oppstartsbedrifter som er selvstendig etablerte og lanseres denne uken – hvis det er SaaS, sporer vi det.

Slik beregnes disse tallene

  1. Total programvare. Antallet publiserte SaaS-selskaper som for øyeblikket er oppført for dette utvalget. Kun selskaper som består de automatiske kvalitetskontrollene våre telles.
  2. Ny (siste 30 dager). Nettoantallet SaaS-selskaper nylig publisert for dette utvalget de siste 30 dagene.
  3. Tilknyttede programmer. Antallet oppførte SaaS-selskaper som driver et verifisert tilknyttet program eller henvisningsprogram.
  4. Gjnsn. alder (år). Medianalderen, i år, for selskaper i dette utvalget, basert på grunnleggelsesår. Medianen er midtverdien, så halvparten er eldre og halvparten yngre.
  5. Ny (siste 365 dager). Antallet SaaS-selskaper publisert for dette utvalget de siste 365 dagene.
  6. Kjernet (siste år). Selskaper publisert det siste året som ikke lenger er oppført — de gikk offline, ble fjernet eller sluttet å bestå kvalitetskontrollene våre.
  7. Årlig frafallsrate. Den årlige frafallsraten — frafalte selskaper som en prosentandel av alle selskaper publisert det siste året (fortsatt oppførte pluss frafalte).
  8. Gratis prøveperiode. Prosentandelen av oppførte selskaper i dette utvalget som tilbyr en gratis prøveperiode.
  9. Fordeling av bedriftsstørrelse. Fordeling av selskaper etter antall ansatte: solo (1), små (2–50), mellomstore (51–200), store (201–1,000), bedrift (1,000+). Prosenter er av selskaper med data om ansatte.
  10. Gjennomsnittlig startpris (USD). Median månedspris på inngangsnivå (USD) på tvers av selskaper i dette utvalget med prisdata.
  11. Gjennomsnittlig høy pris (USD). Median premium månedspris (USD) på tvers av selskaper i dette utvalget med prisdata.
  12. Metningspoengsum. En markedsmetningsscore på 0–100 som kombinerer totalt antall produkter, domeneautoritet, referansedomener, selskapsalder, trafikkvekst, prissetting og tilstedeværelse i bedriftsmarkedet. Høyere betyr mer konkurranse.
  13. Gjennomsnittlig provisjon. Median provisjonssats for tilknyttede programmer som tilbys av selskaper i dette utvalget som driver et tilknyttet program.
  14. B2B / B2C-oversikt. Fordeling av selskaper etter målmarked — bedrift (B2B), forbruker (B2C) eller begge — blant de med data om forbrukertype.