HjemAlle kategorierLogghåndtering og -analyse

Logghåndtering og -analyse

SaaS-nettleser sporer 284 Logghåndtering og -analyse programvareselskaper, med 21 lagt til i løpet av de siste 30 dagene. De beste landene for Logghåndtering og -analyse SaaS inkluderer United States (32), United Kingdom (11), Germany (8).

Viktige datapunkter for Logghåndtering og -analyse

284
Total programvare1
21
Ny (siste 30 dager)2
10
Tilknyttede programmer3
9
Gjnsn. alder (år)4
+142
Ny (siste 365 dager)5
32
Kjernet (siste år)6
18.4%
Årlig frafallsrate7
42.6%
Gratis prøveperiode8

Fordeling av bedriftsstørrelse9

5
Stor (201–1000)
11.1% av totalt
7
Mellomstørrelse (51–200)
15.6% av totalt
33
Liten (2–50)
73.3% av totalt

De fleste etablerte Logghåndtering og -analyse selskapene

Bedrift Ansatte Domenevurdering Grunnlagt Lagt til
Sumo Logic 1,000 2010 2025-02-06
SolarWinds 50 2025-02-08
Logz.io 500 2014 2025-02-06
LogRocket 1,000 2016 2025-02-26
Fluent Bit 2025-02-28
Adalytics 2025-04-06
Papertrail 2025-02-07
NXLog 200 2014 2025-02-08
CSS Electronics 10 2015 2025-11-16
Logit.io 2025-02-10

Topp 10 land for Logghåndtering og -analyse SaaS

Følgende land representerer der de fleste Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper har hovedkontor, basert på våre data for 284 programvareprodukter.

Land Telle % av totalen
United States 32 11.3%
United Kingdom 11 3.9%
Germany 8 2.8%
Canada 8 2.8%
Australia 7 2.5%
India 4 1.4%
Switzerland 3 1.1%
Denmark 2 0.7%
Finland 2 0.7%
China 1 0.4%

Prisdata for Logghåndtering og -analyse

Gjennomsnittlig startpris (USD)12
$9/mnd
Gjennomsnittlig høy pris (USD)13
$46/mnd

Markedsmetning for Logghåndtering og -analyse

Denne poengsummen beregnes fra en kombinasjon av totale produkter, domeneautoritet, henvisende domener, bedriftens alder, trafikkvekst, prising og bedriftens tilstedeværelse.

Metningspoengsum14
40 / 100 (Medium)

Partnerprogrammer i Logghåndtering og -analyse

10 Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper tilbyr affiliateprogrammer (3.5 % av totalen).

Gjennomsnittlig provisjon15
25%
Provisjonstype Fordeling
Gjentakende 3

Nylig lagt til Logghåndtering og -analyse SaaS

Actualis La til 2026-08-27
Equipora La til 2026-08-18
hook2catch La til 2026-08-17
RigLog La til 2026-08-12
SlowLogAnalyzer La til 2026-08-11
Apiflow Hub La til 2026-08-11
Flowlycore La til 2026-08-11
Systemlink Tools La til 2026-08-11
Logicroute Center La til 2026-08-11
KiloTrace La til 2026-08-10

Gjennomsnittsalderen for Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper

Det gjennomsnittlige Logghåndtering og -analyse SaaS-selskapet ble grunnlagt for 8.5 år siden (gjennomsnittlig stiftelsesår: 2018).

B2B/B2C-oversikt for Logghåndtering og -analyse16

55
Både B2B og B2C
19.4%
217
Bedrift (B2B)
76.4%
12
Forbruker (B2C)
4.2%

Basert på 284 selskaper med data om forbrukertyper (100.0 % av totalen).

SaaS-oppdagelsestrend for Logghåndtering og -analyse

Månedlig antall SaaS-oppdagelser for Logghåndtering og -analyse sammenlignet med andelen av all SaaS oppdaget. En stigende prosentandel indikerer at dette segmentet vokser raskere enn det samlede markedet.

Oppdag Logghåndtering og -analyse SaaS

Sortere:
Vis filtre
1-filteret er brukt · Fjern alle · Spare
Kategori: Logghåndtering og -analyse
LogYou Logo

LogYou

Gratis prøveperiode
Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
LogYou.app is a comprehensive digital task management platform designed to enhance compliance, safety, and hygiene in food service, fire safety, and other regulatory environments by providing secure cloud-based record keeping, automated reminders, customizable checklists, and multi-site management capabilities. Its main features include real-time progress tracking, automated alerts to prevent missed inspections, validated compliance through printable and standardized documentation, and user-friendly navigation endorsed by regulatory authorities, making it accessible for staff with varying levels of experience. This solution addresses challenges related to manual paperwork, compliance oversight, and multi-location management, making it ideal for restaurant managers, safety officers, regulatory compliance teams, and hospitality industry professionals seeking efficient, reliable, and audit-ready record-keeping tools.
Priser: £10-£100/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Equipora Logo

Equipora

Gratis prøveperiode
Eieren har bekreftet profilinformasjonen som vises på denne siden.
This equipment maintenance management system automates the reporting, scheduling, and analysis of machinery upkeep to minimize downtime and reduce operational costs for small businesses reliant on machinery. Key features include QR code scanning for instant problem reporting, automated work order creation, cost analytics, maintenance reminders, and user-friendly insights presented in plain language, making it accessible without complex installations or extensive training. It addresses the critical challenge of equipment failure causing work stoppages and financial leaks by providing quick, seamless communication between technicians and management, making it ideal for industries such as auto repair, manufacturing, fitness centers, construction fleets, hospitality, and laundromats that need reliable equipment operation to ensure continuous productivity.
Priser: $49/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Maintenance Management (CMMS)
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
LogSnag Logo
LogSnag is a powerful event tracking tool designed for SaaS businesses, enabling real-time monitoring of user activity, billing, orders, and more. With easy integration and instant insights, it empowers teams to make data-driven decisions and optimize their operations efficiently.
Priser: $0-$66/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Sumo Logic Logo
Sumo Logic offers a comprehensive cloud log management and monitoring platform powered by advanced AI and machine learning technologies, enabling organizations to effectively troubleshoot, automate, and enhance their security posture. With robust integrations and a focus on observability, the platform empowers users to detect threats, ensure compliance, and optimize performance across diverse cloud environments.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Logdy Logo
This tool enhances the management and analysis of terminal logs by providing a user-friendly web interface that allows for efficient searching and browsing, significantly reducing the time spent on log-related tasks. Key features include support for various log formats, a low-code log parsing capability using TypeScript, real-time log updates in the browser, and a self-hosted solution that ensures data security by processing everything locally, making it ideal for developers and system administrators who need to streamline their log analysis workflows.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
SecureLogix Logo
SecureLogix provides a comprehensive platform for call security and trust, offering solutions that enhance call branding, protect against spoofing, and manage phone number reputations. With advanced call authentication and defense systems, the service safeguards businesses from various threats, ensuring secure and reliable communication for industries such as banking, healthcare, and emergency services.
Priser: $30/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
ZoeLog Logo
ZoeLog is a simple and powerful camera report app that allows users to create, share, and back up their camera logs easily. With features like instant sharing, customizable keypads, and a clear interface, it helps streamline the production process for everyone involved.
Priser: $4.17-$4.99/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
Hydrolix Logo
A comprehensive managed solution designed for high-volume streaming log data enables organizations to efficiently ingest, analyze, and retain vast amounts of log information in real-time. Key features include exceptional data compression, rapid query performance, and seamless integration with existing tools, addressing challenges in observability, cybersecurity, and data analytics for industries such as media, adtech, and AIOps, ultimately empowering data teams to optimize costs while enhancing operational insights.
Priser: $0.2/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
ThingLogix Logo
ThingLogix is a cloud services company that specializes in helping businesses grow through advanced technology solutions. The company offers a range of services, including app modernization, AI applications, and IoT integration, designed to enhance operations and drive innovation across various industries.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
LogRocket Logo
LogRocket is a powerful tool that helps developers understand issues in their web applications by replaying user sessions. It provides insights into user actions, network activity, and errors, making it easier to identify and fix bugs quickly.
Priser: $0-$295/mo
Månedlig prisintervall for dette SaaS-produktet. Prisene er normalisert til månedlige beløp der det er mulig.
Log Management & Analysis
Kategorien for denne oppføringen.
Registrer deg for å se alle målinger
* Noen eller alle deler av denne siden kan være generert av kunstig intelligens, så vennligst bekreft all viktig informasjon uavhengig.

Ofte stilte spørsmål

Hvor mange Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper finnes det?

SaaS-nettleseren sporer 284 Logghåndtering og -analyse programvareprodukter per September 2026. 21 nye Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper har blitt lagt til i løpet av de siste 30 dagene.

Hvor mange nye Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper legges til hver måned?

21 nye Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper har blitt lagt til SaaS Browser de siste 30 dagene. Vår proprietære gjennomsøkingsinfrastruktur oppdager kontinuerlig nye programvareprodukter.

Hva er de mest etablerte Logghåndtering og -analyse SaaS-selskapene?

De mest etablerte Logghåndtering og -analyse SaaS-selskapene etter domeneautoritet inkluderer Sumo Logic, SolarWinds, Logz.io, LogRocket, Fluent Bit. Disse selskapene representerer de høyeste domenerangeringene i Logghåndtering og -analyse-kategorien.

Hva er den typiske bedriftsstørrelsen for Logghåndtering og -analyse SaaS?

Blant Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper med ansattdata er størrelsesfordelingen: - 5 (11.1%), - 7 (15.6%), - 33 (73.3%).

Hvilke land har flest Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper?

De beste landene for Logghåndtering og -analyse SaaS er: United States (32), United Kingdom (11), Germany (8), Canada (8), Australia (7). Disse representerer de største konsentrasjonene av Logghåndtering og -analyse programvareselskaper globalt.

Hvor stor prosentandel av Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper tilbyr affiliateprogrammer?

10 Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper tilbyr tilknyttede programmer, som representerer 3.5 % av all Logghåndtering og -analyse programvare sporet av SaaS-nettleseren. Den gjennomsnittlige provisjonssatsen er 25 %.

Hva er gjennomsnittsalderen til Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper?

Det gjennomsnittlige Logghåndtering og -analyse SaaS-selskapet ble grunnlagt for 8.5 år siden, med et gjennomsnittlig stiftelsesår på 2018.

Er Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper hovedsakelig B2B eller B2C?

Basert på tilgjengelige data fordeler Logghåndtering og -analyse SaaS-selskaper seg som følger: Både B2B og B2C (19.4%), Bedrift (B2B) (76.4%), Forbruker (B2C) (4.2%).

Hva er de nyeste Logghåndtering og -analyse SaaS-selskapene?

De nylig oppdagede Logghåndtering og -analyse SaaS-selskapene inkluderer Actualis, Equipora, hook2catch, RigLog, SlowLogAnalyzer. SaaS Browser oppdager og indekserer kontinuerlig nye programvareprodukter ved hjelp av proprietær gjennomsøkingsinfrastruktur.

Om SaaS-nettleser

SaaS Browser er den største og mest oppdaterte SaaS-databasen på internett – det ultimate prospekterings- og forskningsverktøyet for SaaS-selskaper.

Vi oppdager nye verktøy uker etter lansering, før de vises i Apollo, ZoomInfo eller andre databaser. Vår spesialbygde plattform sporer utelukkende ekte programvareprodukter med verifiserte data, i motsetning til generiske prospekteringsverktøy som er forurenset med byråer, konsulentfirmaer og utdaterte oppføringer.

Fra Fortune 500-bedrifter til oppstartsbedrifter som er selvstendig etablerte og lanseres denne uken – hvis det er SaaS, sporer vi det.

Slik beregnes disse tallene

  1. Total programvare. Antallet publiserte SaaS-selskaper som for øyeblikket er oppført for dette utvalget. Kun selskaper som består de automatiske kvalitetskontrollene våre telles.
  2. Ny (siste 30 dager). Nettoantallet SaaS-selskaper nylig publisert for dette utvalget de siste 30 dagene.
  3. Tilknyttede programmer. Antallet oppførte SaaS-selskaper som driver et verifisert tilknyttet program eller henvisningsprogram.
  4. Gjnsn. alder (år). Medianalderen, i år, for selskaper i dette utvalget, basert på grunnleggelsesår. Medianen er midtverdien, så halvparten er eldre og halvparten yngre.
  5. Ny (siste 365 dager). Antallet SaaS-selskaper publisert for dette utvalget de siste 365 dagene.
  6. Kjernet (siste år). Selskaper publisert det siste året som ikke lenger er oppført — de gikk offline, ble fjernet eller sluttet å bestå kvalitetskontrollene våre.
  7. Årlig frafallsrate. Den årlige frafallsraten — frafalte selskaper som en prosentandel av alle selskaper publisert det siste året (fortsatt oppførte pluss frafalte).
  8. Gratis prøveperiode. Prosentandelen av oppførte selskaper i dette utvalget som tilbyr en gratis prøveperiode.
  9. Fordeling av bedriftsstørrelse. Fordeling av selskaper etter antall ansatte: solo (1), små (2–50), mellomstore (51–200), store (201–1,000), bedrift (1,000+). Prosenter er av selskaper med data om ansatte.
  10. Gjennomsnittlig startpris (USD). Median månedspris på inngangsnivå (USD) på tvers av selskaper i dette utvalget med prisdata.
  11. Gjennomsnittlig høy pris (USD). Median premium månedspris (USD) på tvers av selskaper i dette utvalget med prisdata.
  12. Metningspoengsum. En markedsmetningsscore på 0–100 som kombinerer totalt antall produkter, domeneautoritet, referansedomener, selskapsalder, trafikkvekst, prissetting og tilstedeværelse i bedriftsmarkedet. Høyere betyr mer konkurranse.
  13. Gjennomsnittlig provisjon. Median provisjonssats for tilknyttede programmer som tilbys av selskaper i dette utvalget som driver et tilknyttet program.
  14. B2B / B2C-oversikt. Fordeling av selskaper etter målmarked — bedrift (B2B), forbruker (B2C) eller begge — blant de med data om forbrukertype.