DomWszystkie kategorieZarządzanie logami i analiza

Zarządzanie logami i analiza

Przeglądarka SaaS śledzi 284 Zarządzanie logami i analiza firm zajmujących się oprogramowaniem, przy czym w ciągu ostatnich 30 dni dodano 21. Najpopularniejsze kraje dla Zarządzanie logami i analiza SaaS to United States (32), United Kingdom (11), Germany (8).

Kluczowe punkty danych dla Zarządzanie logami i analiza

284
Total Software1
21
Nowe (ostatnie 30 dni)2
10
Programy partnerskie3
9
Średni wiek (lata)4
+142
Nowe (ostatnie 365 dni)5
32
Zmieniony (rok ubiegły)6
18.4%
Roczny wskaźnik odejść7
42.6%
Bezpłatny okres próbny8

Dystrybucja wielkości firmy9

5
Duży (201-1000)
11.1% całości
7
Średniej wielkości (51-200)
15.6% całości
33
Mały (2-50)
73.3% całości

Najbardziej znane firmy Zarządzanie logami i analiza

Firma Pracownicy Ocena domeny Założony W dodatku
Sumo Logic 1,000 2010 2025-02-06
SolarWinds 50 2025-02-08
Logz.io 500 2014 2025-02-06
LogRocket 1,000 2016 2025-02-26
Fluent Bit 2025-02-28
Adalytics 2025-04-06
Papertrail 2025-02-07
NXLog 200 2014 2025-02-08
CSS Electronics 10 2015 2025-11-16
Logit.io 2025-02-10

10 najlepszych krajów dla Zarządzanie logami i analiza SaaS

W poniższych krajach znajduje się większość siedzib firm Zarządzanie logami i analiza SaaS, na podstawie naszych danych dotyczących produktów oprogramowania 284.

Kraj Liczyć % całości
United States 32 11.3%
United Kingdom 11 3.9%
Germany 8 2.8%
Canada 8 2.8%
Australia 7 2.5%
India 4 1.4%
Switzerland 3 1.1%
Denmark 2 0.7%
Finland 2 0.7%
China 1 0.4%

Dane cenowe dla Zarządzanie logami i analiza

Średnia cena początkowa (USD)12
$9/miesiąc
Średnia najwyższa cena (USD)13
$46/miesiąc

Nasycenie rynku dla Zarządzanie logami i analiza

Wynik ten oblicza się na podstawie kombinacji wszystkich produktów, autorytetu domeny, domen odsyłających, wieku firmy, wzrostu ruchu, cen i obecności przedsiębiorstwa.

Wynik nasycenia14
40 / 100 (Średni)

Programy partnerskie w Zarządzanie logami i analiza

10 Zarządzanie logami i analiza Firmy SaaS oferują programy partnerskie (3.5% całości).

Średnia prowizja15
25%
Dystrybucja typu prowizji
Powtarzający się 3

Ostatnio dodane Zarządzanie logami i analiza SaaS

Actualis Dodano 2026-08-27
Equipora Dodano 2026-08-18
hook2catch Dodano 2026-08-17
RigLog Dodano 2026-08-12
SlowLogAnalyzer Dodano 2026-08-11
Apiflow Hub Dodano 2026-08-11
Flowlycore Dodano 2026-08-11
Systemlink Tools Dodano 2026-08-11
Logicroute Center Dodano 2026-08-11
KiloTrace Dodano 2026-08-10

Średni wiek Zarządzanie logami i analiza firm SaaS

Średnia liczba firm SaaS: Zarządzanie logami i analiza została założona 8.5 lat temu (średni rok założenia: 2018).

Podział B2B/B2C dla Zarządzanie logami i analiza16

55
Zarówno B2B, jak i B2C
19.4%
217
Biznes (B2B)
76.4%
12
Konsument (B2C)
4.2%

Na podstawie 284 firm dysponujących danymi dotyczącymi typu konsumenta (100.0% całości).

Trend odkrywania SaaS dla Zarządzanie logami i analiza

Miesięczna liczba odkrytych SaaS dla Zarządzanie logami i analiza w porównaniu z udziałem wśród wszystkich odkrytych SaaS. Rosnący procent wskazuje, że ten segment rośnie szybciej niż cały rynek.

Odkryj Zarządzanie logami i analiza SaaS

Sortować:
Pokaż filtry
Zastosowano filtr 1 · Wyczyść wszystko · Ratować
Kategoria: Zarządzanie logami i analiza
LogYou Logo

LogYou

Bezpłatny okres próbny
Właściciel zweryfikował informacje profilowe wyświetlane na tej stronie.
LogYou.app is a comprehensive digital task management platform designed to enhance compliance, safety, and hygiene in food service, fire safety, and other regulatory environments by providing secure cloud-based record keeping, automated reminders, customizable checklists, and multi-site management capabilities. Its main features include real-time progress tracking, automated alerts to prevent missed inspections, validated compliance through printable and standardized documentation, and user-friendly navigation endorsed by regulatory authorities, making it accessible for staff with varying levels of experience. This solution addresses challenges related to manual paperwork, compliance oversight, and multi-location management, making it ideal for restaurant managers, safety officers, regulatory compliance teams, and hospitality industry professionals seeking efficient, reliable, and audit-ready record-keeping tools.
Wycena: £10-£100/mo
Miesięczny zakres cen dla tego produktu SaaS. Ceny są znormalizowane do kwot miesięcznych, tam gdzie to możliwe.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
Equipora Logo

Equipora

Bezpłatny okres próbny
Właściciel zweryfikował informacje profilowe wyświetlane na tej stronie.
This equipment maintenance management system automates the reporting, scheduling, and analysis of machinery upkeep to minimize downtime and reduce operational costs for small businesses reliant on machinery. Key features include QR code scanning for instant problem reporting, automated work order creation, cost analytics, maintenance reminders, and user-friendly insights presented in plain language, making it accessible without complex installations or extensive training. It addresses the critical challenge of equipment failure causing work stoppages and financial leaks by providing quick, seamless communication between technicians and management, making it ideal for industries such as auto repair, manufacturing, fitness centers, construction fleets, hospitality, and laundromats that need reliable equipment operation to ensure continuous productivity.
Wycena: $49/mo
Miesięczny zakres cen dla tego produktu SaaS. Ceny są znormalizowane do kwot miesięcznych, tam gdzie to możliwe.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Maintenance Management (CMMS)
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
LogSnag Logo
LogSnag is a powerful event tracking tool designed for SaaS businesses, enabling real-time monitoring of user activity, billing, orders, and more. With easy integration and instant insights, it empowers teams to make data-driven decisions and optimize their operations efficiently.
Wycena: $0-$66/mo
Miesięczny zakres cen dla tego produktu SaaS. Ceny są znormalizowane do kwot miesięcznych, tam gdzie to możliwe.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
Sumo Logic Logo
Sumo Logic offers a comprehensive cloud log management and monitoring platform powered by advanced AI and machine learning technologies, enabling organizations to effectively troubleshoot, automate, and enhance their security posture. With robust integrations and a focus on observability, the platform empowers users to detect threats, ensure compliance, and optimize performance across diverse cloud environments.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
Logdy Logo
This tool enhances the management and analysis of terminal logs by providing a user-friendly web interface that allows for efficient searching and browsing, significantly reducing the time spent on log-related tasks. Key features include support for various log formats, a low-code log parsing capability using TypeScript, real-time log updates in the browser, and a self-hosted solution that ensures data security by processing everything locally, making it ideal for developers and system administrators who need to streamline their log analysis workflows.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
SecureLogix Logo
SecureLogix provides a comprehensive platform for call security and trust, offering solutions that enhance call branding, protect against spoofing, and manage phone number reputations. With advanced call authentication and defense systems, the service safeguards businesses from various threats, ensuring secure and reliable communication for industries such as banking, healthcare, and emergency services.
Wycena: $30/mo
Miesięczny zakres cen dla tego produktu SaaS. Ceny są znormalizowane do kwot miesięcznych, tam gdzie to możliwe.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
ZoeLog Logo
ZoeLog is a simple and powerful camera report app that allows users to create, share, and back up their camera logs easily. With features like instant sharing, customizable keypads, and a clear interface, it helps streamline the production process for everyone involved.
Wycena: $4.17-$4.99/mo
Miesięczny zakres cen dla tego produktu SaaS. Ceny są znormalizowane do kwot miesięcznych, tam gdzie to możliwe.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
Hydrolix Logo
A comprehensive managed solution designed for high-volume streaming log data enables organizations to efficiently ingest, analyze, and retain vast amounts of log information in real-time. Key features include exceptional data compression, rapid query performance, and seamless integration with existing tools, addressing challenges in observability, cybersecurity, and data analytics for industries such as media, adtech, and AIOps, ultimately empowering data teams to optimize costs while enhancing operational insights.
Wycena: $0.2/mo
Miesięczny zakres cen dla tego produktu SaaS. Ceny są znormalizowane do kwot miesięcznych, tam gdzie to możliwe.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
ThingLogix Logo
ThingLogix is a cloud services company that specializes in helping businesses grow through advanced technology solutions. The company offers a range of services, including app modernization, AI applications, and IoT integration, designed to enhance operations and drive innovation across various industries.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
LogRocket Logo
LogRocket is a powerful tool that helps developers understand issues in their web applications by replaying user sessions. It provides insights into user actions, network activity, and errors, making it easier to identify and fix bugs quickly.
Wycena: $0-$295/mo
Miesięczny zakres cen dla tego produktu SaaS. Ceny są znormalizowane do kwot miesięcznych, tam gdzie to możliwe.
Log Management & Analysis
Kategoria tej oferty.
Zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie wskaźniki
* Część lub całość tej strony może być wygenerowana przez sztuczną inteligencję, dlatego prosimy o niezależne sprawdzenie wszelkich istotnych informacji.

Często zadawane pytania

Ile jest Zarządzanie logami i analiza firm SaaS?

Przeglądarka SaaS śledzi 284 Zarządzanie logami i analiza produktów oprogramowania od September 2026. W ciągu ostatnich 30 dni dodano 21 nowych Zarządzanie logami i analiza firm SaaS.

Ile nowych firm Zarządzanie logami i analiza SaaS dodaje się każdego miesiąca?

W ciągu ostatnich 30 dni do przeglądarki SaaS dodano 21 nowych firm SaaS (Zarządzanie logami i analiza). Nasza autorska infrastruktura indeksowania stale odkrywa nowe produkty oprogramowania.

Które firmy Zarządzanie logami i analiza SaaS są najbardziej znane?

Najbardziej znane firmy SaaS z kategorii Zarządzanie logami i analiza według autorytetu domeny to Sumo Logic, SolarWinds, Logz.io, LogRocket, Fluent Bit. Firmy te reprezentują najwyższe wyniki rankingu domeny w kategorii Zarządzanie logami i analiza.

Jaka jest typowa wielkość firmy dla Zarządzanie logami i analiza SaaS?

Wśród Zarządzanie logami i analiza firm SaaS dysponujących danymi pracowników rozkład wielkości jest następujący: - 5 (11.1%), - 7 (15.6%), - 33 (73.3%).

W których krajach jest najwięcej firm SaaS Zarządzanie logami i analiza?

Kraje, w których działa najwięcej firm SaaS na świecie (Zarządzanie logami i analiza), to: United States (32), United Kingdom (11), Germany (8), Canada (8), Australia (7). Stanowią one największą koncentrację Zarządzanie logami i analiza firm zajmujących się oprogramowaniem na świecie.

Jaki procent firm SaaS Zarządzanie logami i analiza oferuje programy partnerskie?

10 Zarządzanie logami i analiza Firmy SaaS oferują programy partnerskie, które stanowią 3.5% całego Zarządzanie logami i analiza oprogramowania śledzonego przez przeglądarkę SaaS. Średnia stawka prowizji wynosi 25%.

Jaki jest średni wiek Zarządzanie logami i analiza firm SaaS?

Średnia liczba firm SaaS o numerze Zarządzanie logami i analiza została założona 8.5 lat temu, a średni rok założenia to 2018.

Czy firmy Zarządzanie logami i analiza SaaS działają głównie w modelu B2B czy B2C?

Na podstawie dostępnych danych, Zarządzanie logami i analiza firm SaaS dzieli się w następujący sposób: Zarówno B2B, jak i B2C (19.4%), Biznes (B2B) (76.4%), Konsument (B2C) (4.2%).

Jakie są najnowsze firmy Zarządzanie logami i analiza SaaS?

Ostatnio odkryte firmy SaaS Zarządzanie logami i analiza to m.in. Actualis, Equipora, hook2catch, RigLog, SlowLogAnalyzer. Przeglądarka SaaS Browser stale odkrywa i indeksuje nowe produkty oprogramowania, wykorzystując opatentowaną infrastrukturę indeksowania.

O przeglądarce SaaS

SaaS Browser to największa i najbardziej aktualna baza danych SaaS w internecie - doskonałe narzędzie do pozyskiwania i badania klientów dla firm SaaS.

Odkrywamy nowe narzędzia tygodnie po premierze, zanim pojawią się w Apollo, ZoomInfo czy innych bazach danych. Nasza platforma, stworzona specjalnie dla tego celu, śledzi wyłącznie rzeczywiste produkty programowe za pomocą zweryfikowanych danych, w przeciwieństwie do ogólnych narzędzi do pozyskiwania klientów, przeładowanych agencjami, firmami konsultingowymi i przestarzałymi ofertami.

Od przedsiębiorstw z listy Fortune 500 po startupy, które dopiero zaczynają działalność w tym tygodniu - jeśli chodzi o oprogramowanie jako usługę, śledzimy to.

Jak obliczane są te liczby

  1. Total Software. Liczba opublikowanych firm SaaS aktualnie wymienionych dla tego wyboru. Liczone są tylko firmy, które przechodzą nasze automatyczne kontrole jakości.
  2. Nowe (ostatnie 30 dni). Liczba netto firm SaaS nowo opublikowanych dla tego wyboru w ciągu ostatnich 30 dni.
  3. Programy partnerskie. Liczba wymienionych firm SaaS, które prowadzą zweryfikowany program partnerski lub poleceń.
  4. Średni wiek (lata). Mediana wieku firm w tym wyborze, w latach, na podstawie roku założenia. Mediana to wartość środkowa, więc połowa jest starsza, a połowa młodsza.
  5. Nowe (ostatnie 365 dni). Liczba firm SaaS opublikowanych dla tego wyboru w ciągu ostatnich 365 dni.
  6. Zmieniony (rok ubiegły). Firmy opublikowane w ciągu ostatniego roku, które nie są już wymienione — przeszły w tryb offline, zostały usunięte lub przestały spełniać nasze wymagania jakościowe.
  7. Roczny wskaźnik odejść. Roczny wskaźnik odejść — firmy, które odeszły, jako odsetek wszystkich firm opublikowanych w ciągu ostatniego roku (nadal wymienione plus te, które odeszły).
  8. Bezpłatny okres próbny. Odsetek wymienionych firm w tym wyborze, które oferują bezpłatny okres próbny.
  9. Dystrybucja wielkości firmy. Rozkład firm według liczby pracowników: solo (1), małe (2–50), średnie (51–200), duże (201–1,000), przedsiębiorstwa (1,000+). Wartości procentowe dotyczą firm z danymi o liczbie pracowników.
  10. Średnia cena początkowa (USD). Mediana początkowej miesięcznej ceny (USD) wśród firm w tym wyborze z danymi cenowymi.
  11. Średnia najwyższa cena (USD). Mediana premium miesięcznej ceny (USD) wśród firm w tym wyborze z danymi cenowymi.
  12. Wynik nasycenia. Wskaźnik nasycenia rynku (0–100) łączący łączną liczbę produktów, autorytet domeny, domeny odsyłające, wiek firmy, wzrost ruchu, ceny i obecność przedsiębiorstwa. Wyższy oznacza bardziej konkurencyjny.
  13. Średnia prowizja. Mediana stawki prowizji partnerskiej oferowanej przez firmy w tym wyborze, które prowadzą program partnerski.
  14. Podział B2B/B2C. Podział firm według rynku docelowego — biznes (B2B), konsument (B2C) lub oba — wśród tych z danymi o typie konsumenta.