DomovVšetky kategórieA/B testovanie a CRO

A/B testovanie a CRO

SaaS Browser sleduje softvérových spoločností 236 A/B testovanie a CRO, pričom za posledných 30 dní ich bolo pridaných 11. Medzi najobľúbenejšie krajiny pre SaaS v rámci A/B testovanie a CRO patrí United States (40), United Kingdom (12), Canada (6).

Kľúčové údaje pre A/B testovanie a CRO

236
Celkový softvér1
11
Nové (posledných 30 dní)2
22
Partnerské programy3
6
Priemerný vek (roky)4
+122
Nové (posledných 365 dní)5
45
Zmiešané (minulý rok)6
26.9%
Ročná miera odchodu7
53.0%
Bezplatná skúšobná verzia8

Rozdelenie veľkosti spoločností9

1
Veľké (201 – 1 000)
1.6% z celkového počtu
4
Stredná veľkosť (51 – 200)
6.3% z celkového počtu
58
Malé (2 – 50)
92.1% z celkového počtu

Najzavedenejšie spoločnosti A/B testovanie a CRO

Spoločnosť Zamestnanci Hodnotenie domény Založené Pridané
VWO 2025-02-07
Omniconvert 50 2013 2025-02-26
Kameleoon 200 2012 2025-02-06
Convert 50 2008 2025-02-06
BetaTesting 50 2012 2025-02-28
SearchPilot 50 2025-02-27
Spiralyze 500 2011 2025-02-07
The CRO Club 10 2025-06-05
Creyos 200 2014 2025-02-09
Blend 50 2017 2025-11-15

10 najlepších krajín pre SaaS v rámci A/B testovanie a CRO

Nasledujúce krajiny predstavujú miesta, kde má sídlo väčšina spoločností A/B testovanie a CRO SaaS, na základe našich údajov o softvérových produktoch 236.

Krajina Počet % z celku
United States 40 16.9%
United Kingdom 12 5.1%
Canada 6 2.5%
Germany 5 2.1%
Australia 4 1.7%
Israel 3 1.3%
France 3 1.3%
India 2 0.8%
Estonia 2 0.8%
Bulgaria 1 0.4%

Údaje o cenách pre A/B testovanie a CRO

Priemerná vyvolávacia cena (USD)12
$38/mesiac
Priemerná najvyššia cena (USD)13
$192/mesiac

Nasýtenie trhu pre A/B testovanie a CRO

Toto skóre sa vypočítava z kombinácie celkového počtu produktov, autority domény, odkazujúcich domén, veku spoločnosti, rastu návštevnosti, cien a prítomnosti podniku.

Skóre saturácie14
37 / 100 (Nízka)

Partnerské programy v A/B testovanie a CRO

Spoločnosti SaaS ponúkajú partnerské programy (9.3 % z celkového počtu).

Priemerná provízia15
30%
Distribúcia typu provízie
Jednorazové 1
Opakujúce sa 11

Naposledy pridané A/B testovanie a CRO SaaS

MAGE Pridané 2026-08-26
Luria Pridané 2026-08-26
A-Backtest Pridané 2026-08-25
Eventfieldbase Pridané 2026-08-20
Tracsio Pridané 2026-08-18
Calibr Pridané 2026-08-17
AuditInMinutes Pridané 2026-08-13
Big Wow Theory Pridané 2026-08-12
VividLamp Pridané 2026-08-10
Testing Framework Pridané 2026-08-06

Priemerný vek A/B testovanie a CRO SaaS spoločností

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou A/B testovanie a CRO bola založená pred 6.0 rokmi (priemerný rok založenia: 2020).

Rozdelenie B2B / B2C pre A/B testovanie a CRO16

36
B2B aj B2C
15.3%
198
Podnikanie (B2B)
83.9%
2
Spotrebiteľ (B2C)
0.8%

Na základe 236 spoločností s údajmi o type spotrebiteľa (100.0 % z celkového počtu).

Trend objavovania SaaS pre A/B testovanie a CRO

Mesačný počet objavených SaaS pre A/B testovanie a CRO v porovnaní s jeho podielom na všetkých objavených SaaS. Rastúce percento naznačuje, že tento segment rastie rýchlejšie ako celkový trh.

Loading...

Objavte SaaS A/B testovanie a CRO

Zoradiť:
Zobraziť filtre
Použitý filter 1 · Vymazať všetko · Uložiť
Kategória: A/B testovanie a CRO
VibeAuditapp Logo

VibeAuditapp

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This advanced conversion rate optimization (CRO) infrastructure analyzes user interfaces across diverse digital platforms, including e-commerce sites, landing pages, dashboards, and pre-launch files, to identify friction points that hinder user engagement and revenue. Its core features include rapid, professional-grade assessments through URL or HTML uploads, context-aware audits that cover live and staging environments, and a decision-making metric called the Vibe Score, which evaluates clarity, trust, and user experience psychology, generating actionable 30-day growth plans; it addresses problems like user hesitation, abandonment, and distrust by decoding psychological obstacles, making it ideal for digital marketers, UX designers, product managers, and growth teams aiming to maximize online conversions and revenue.
Ceny: $29-$299/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
A/B Testing & CRO
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
CanvaPlugin - No Icon
Canva Plugin enhances Canva websites by integrating professional features such as analytics, SEO optimization, and interactive tools, all hosted on a fast Cloudflare server. Users can easily install advertising pixels, optimize images, and create engaging content without needing advanced technical skills, making it an ideal solution for anyone looking to elevate their online presence.
Ceny: $197/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
A/B Testing & CRO
Kategória tohto záznamu.
CDN (Content Delivery Network) Services
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Viaretina Logo

Viaretina

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This solution provides comprehensive UX and conversion auditing services designed to evaluate and optimize digital content, including web landing pages and email campaigns, by analyzing user behavior and visual attention. Its main features include visual behavior analytics, friction point identification, data-driven insights, mockup and design audits, and collaborative tools to improve internal team alignment, making it ideal for marketing, UX, CRM, and e-commerce teams seeking to enhance user engagement, increase conversion rates, and deliver more effective digital experiences. It addresses challenges related to ineffective user journeys, low engagement, poor visual hierarchy, and difficulty in making informed design decisions by offering pragmatic, measurable, and actionable recommendations to improve online performance and customer satisfaction.
A/B Testing & CRO
Kategória tohto záznamu.
Website Heatmaps & UX Analysis
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Data Growth Engine Logo

Data Growth Engine

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This platform provides revenue recovery solutions for B2B SaaS companies by identifying and resolving issues related to poor data quality, inaccurate attribution, and inefficient audience segmentation, ultimately maximizing the return on existing paid advertising spend. Its main features include a quick diagnostic test, a comprehensive revenue recovery audit, and a strategic data growth stack implementation that enhances visitor tracking, cleanses audience data, and improves attribution reliability, solving problems such as hidden pipeline leaks, wasted ad budgets, and false channel performance signals. Designed for growth-oriented teams and internal demand generation leaders managing media budgets between $50,000 and $500,000 monthly, it helps optimize paid acquisition efforts, recover revenue leaks, and enable scalable growth through better data integrity and insights.
Ceny: Od $5000/mesiac
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
A/B Testing & CRO
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
LaunchCut Logo

LaunchCut

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This tool enables developers and designers to swiftly capture, prototype, and share interactive app previews directly from the simulator without requiring physical devices, making it ideal for showcasing iOS applications during development, testing, and pitching processes. Its main features include quick screen recording, intuitive hotspot mapping to create navigable prototypes, and instant generation of shareable URLs that do not necessitate app downloads or TestFlight access, effectively solving the problems of lengthy setup, stale recordings, and limited device compatibility. It is designed for independent developers, design teams, marketers, and stakeholders who need fast, interactive, and easily distributable app demonstrations to gather feedback, attract investors, or enhance social sharing efforts.
Ceny: $7.99/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
A/B Testing & CRO
Kategória tohto záznamu.
AI-powered No-Code App Builders
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Croliq Logo

Croliq

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This advanced landing page optimization tool automatically conducts A/B testing by combining various headlines, images, and call-to-action buttons to enhance conversion rates for digital advertising campaigns across multiple platforms such as Meta, Google, TikTok, native, and affiliate traffic. It addresses the common problem of underperforming landing pages by intelligently analyzing visitor interactions and dynamically directing more traffic to the most effective page variations, thereby maximizing return on ad spend for marketers, media buyers, and online advertisers seeking to improve performance without manual effort or extensive technical setup.
Ceny: $29-$49/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
A/B Testing & CRO
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Kimonix Logo

Kimonix

Táto SaaS je trendová! Zaznamenali sme mesačný nárast návštevnosti.
Kimonix offers a powerful merchandising platform designed to enhance eCommerce performance through advanced sorting strategies and personalized product recommendations. With features like A/B testing and cross-selling, businesses can optimize their collections and drive higher conversion rates effortlessly.
Ceny: $15-$239/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Business Intelligence & Analytics
Kategória tohto záznamu.
Multi-Channel E-commerce Management
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Linesol Logo

Linesol

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This tool facilitates controlled experimentation of consumer decision-making by systematically testing variations in question-card features such as titles, images, descriptions, and pricing, allowing businesses to optimize messaging, product presentation, and pricing strategies before large-scale deployment. It offers advanced data collection and analysis functionalities, including demographic segmentation, behavioral insights, automated machine learning-powered results, and comprehensive analytical reports, addressing challenges related to understanding audience preferences and improving product-market fit. Designed for marketing teams, product managers, and researchers, it helps reduce risks, enhance decision accuracy, and maximize resource allocation by delivering precise insights into which features positively influence customer responses and buying intentions.
Ceny: Od $10/mesiac
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
A/B Testing & CRO
Kategória tohto záznamu.
AutoML Platforms
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
GHL Cloner Logo

GHL Cloner

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This suite of advanced software tools enhances, automates, and protects GoHighLevel agency operations by addressing native platform gaps through plug-and-play SaaS solutions that deliver immediate value. Key features include funnel cloning, theft protection, WhatsApp integration, comprehensive workflow management, user account handling, website accessibility, AI-powered support, review widgets, workflow sharing, bulk custom field management, and AI-driven onboarding, all designed to streamline workflows, safeguard assets, improve client engagement, and scale agencies efficiently. These tools are tailored for digital marketing agencies, consultants, and freelancers seeking to optimize their operational efficiency, increase productivity, and enhance client satisfaction while solving common challenges like manual tasks, content protection, multi-channel communication, onboarding personalization, and workflow sharing.
Ceny: $20-$100/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Sales Automation Software
Kategória tohto záznamu.
A/B Testing & CRO
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Blend Logo
This website offers a range of resources and tools for improving eCommerce performance through conversion rate optimization (CRO). Users can access checklists, guides, and kits designed to enhance website effectiveness, boost sales, and streamline customer experiences.
A/B Testing & CRO
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
* Niektoré alebo všetky časti tejto stránky môžu byť generované umelou inteligenciou, preto si, prosím, nezávisle overte všetky dôležité informácie.

Často kladené otázky

Koľko SaaS spoločností A/B testovanie a CRO existuje?

SaaS prehliadač sleduje 236 A/B testovanie a CRO softvérových produktov k dátumu September 2026. Za posledných 30 dní bolo pridaných 11 nových A/B testovanie a CRO SaaS spoločností.

Koľko nových SaaS spoločností A/B testovanie a CRO sa pridá každý mesiac?

Do prehliadača SaaS bolo za posledných 30 dní pridaných 11 nových A/B testovanie a CRO spoločností SaaS. Naša vlastná infraštruktúra prehľadávania neustále objavuje nové softvérové produkty.

Ktoré sú najzavedenejšie spoločnosti A/B testovanie a CRO SaaS?

Medzi najzavedenejšie spoločnosti SaaS v kategórii A/B testovanie a CRO podľa autority domény patrí VWO, Omniconvert, Kameleoon, Convert, BetaTesting. Tieto spoločnosti predstavujú najvyššie skóre hodnotenia domény v kategórii A/B testovanie a CRO.

Aká je typická veľkosť spoločnosti pre SaaS v rámci A/B testovanie a CRO?

Medzi A/B testovanie a CRO SaaS spoločnosťami s údajmi o zamestnancoch je rozdelenie veľkosti: - 1 (1.6%), - 4 (6.3%), - 58 (92.1%).

Ktoré krajiny majú najviac SaaS spoločností typu A/B testovanie a CRO?

Najväčšie krajiny pre A/B testovanie a CRO SaaS sú: United States (40), United Kingdom (12), Canada (6), Germany (5), Australia (4). Tieto krajiny predstavujú najväčšiu koncentráciu softvérových spoločností A/B testovanie a CRO na celom svete.

Aké percento SaaS spoločností z A/B testovanie a CRO ponúka partnerské programy?

Spoločnosti SaaS 22 A/B testovanie a CRO ponúkajú partnerské programy, ktoré predstavujú 9.3 % všetkého softvéru A/B testovanie a CRO sledovaného prehliadačom SaaS. Priemerná sadzba provízie je 30 %.

Aký je priemerný vek A/B testovanie a CRO SaaS spoločností?

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou A/B testovanie a CRO bola založená pred 6.0 rokmi, s priemerným rokom založenia 2020.

Sú spoločnosti A/B testovanie a CRO SaaS prevažne B2B alebo B2C?

Na základe dostupných údajov sa spoločnosti A/B testovanie a CRO SaaS delia takto: B2B aj B2C (15.3%), Podnikanie (B2B) (83.9%), Spotrebiteľ (B2C) (0.8%).

Aké sú najnovšie spoločnosti SaaS na platforme A/B testovanie a CRO?

Medzi naposledy objavené spoločnosti SaaS na platforme A/B testovanie a CRO patrí MAGE, Luria, A-Backtest, Eventfieldbase, Tracsio. Prehliadač SaaS neustále objavuje a indexuje nové softvérové produkty pomocou proprietárnej infraštruktúry prehľadávania.

O prehliadači SaaS

SaaS Browser je najväčšia a najaktuálnejšia SaaS databáza na internete – dokonalý nástroj na vyhľadávanie a výskum pre SaaS spoločnosti.

Nové nástroje objavujeme týždne po ich uvedení na trh, ešte predtým, ako sa objavia v databázach Apollo, ZoomInfo alebo iných. Naša účelovo vytvorená platforma sleduje výlučne skutočné softvérové produkty s overenými údajmi, na rozdiel od generických nástrojov na vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov zamorených agentúrami, konzultačnými spoločnosťami a zastaranými zoznamami.

Od podnikov z rebríčka Fortune 500 až po startupy založené na vlastných zdrojoch, ktoré sa tento týždeň spúšťajú – ak ide o SaaS, sledujeme to.

Ako sa tieto čísla počítajú

  1. Celkový softvér. Počet zverejnených SaaS spoločností momentálne uvedených pre tento výber. Započítavajú sa iba spoločnosti, ktoré prejdú našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledných 30 dní). Čistý počet SaaS spoločností novo zverejnených pre tento výber za posledných 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS spoločností, ktoré prevádzkujú overený partnerský alebo referenčný program.
  4. Priemerný vek (roky). Medián veku v rokoch spoločností v tomto výbere na základe roku založenia. Medián je stredná hodnota, takže polovica je staršia a polovica mladšia.
  5. Nové (posledných 365 dní). Počet SaaS spoločností zverejnených pre tento výber za posledných 365 dní.
  6. Zmiešané (minulý rok). Spoločnosti zverejnené za posledný rok, ktoré už nie sú uvedené — prešli do offline, boli odstránené alebo prestali prechádzať našimi kontrolami kvality.
  7. Ročná miera odchodu. Ročná miera odchodu — odídené spoločnosti ako percento všetkých spoločností zverejnených za posledný rok (stále uvedené plus odídené).
  8. Bezplatná skúšobná verzia. Percento uvedených spoločností v tomto výbere, ktoré ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu.
  9. Rozdelenie veľkosti spoločností. Rozdelenie spoločností podľa počtu zamestnancov: sólo (1), malé (2–50), stredné (51–200), veľké (201–1,000), podnikové (1,000+). Percentá sú zo spoločností s údajmi o zamestnancoch.
  10. Priemerná vyvolávacia cena (USD). Medián vstupnej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  11. Priemerná najvyššia cena (USD). Medián prémiovej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  12. Skóre saturácie. Skóre nasýtenosti trhu 0–100 kombinujúce celkový počet produktov, autoritu domény, odkazujúce domény, vek spoločnosti, rast návštevnosti, ceny a podnikovú prítomnosť. Vyššie znamená konkurenčnejšie.
  13. Priemerná provízia. Medián sadzby partnerskej provízie ponúkanej spoločnosťami v tomto výbere, ktoré prevádzkujú partnerský program.
  14. Rozdelenie B2B / B2C. Rozdelenie spoločností podľa cieľového trhu — biznis (B2B), spotrebiteľ (B2C) alebo oboje — spomedzi tých s údajmi o type spotrebiteľa.