DomovVšetky kategórieAutomatizácia CI/CD a DevOps

Automatizácia CI/CD a DevOps

SaaS Browser sleduje softvérových spoločností 809 Automatizácia CI/CD a DevOps, pričom za posledných 30 dní ich bolo pridaných 72. Medzi najobľúbenejšie krajiny pre SaaS v rámci Automatizácia CI/CD a DevOps patrí United States (100), United Kingdom (14), Canada (13).

Kľúčové údaje pre Automatizácia CI/CD a DevOps

809
Celkový softvér1
72
Nové (posledných 30 dní)2
24
Partnerské programy3
5
Priemerný vek (roky)4
+574
Nové (posledných 365 dní)5
193
Zmiešané (minulý rok)6
25.2%
Ročná miera odchodu7
34.7%
Bezplatná skúšobná verzia8

Rozdelenie veľkosti spoločností9

2
Podnik (1 000+)
1.1% z celkového počtu
12
Veľké (201 – 1 000)
6.4% z celkového počtu
18
Stredná veľkosť (51 – 200)
9.6% z celkového počtu
155
Malé (2 – 50)
82.9% z celkového počtu

Najzavedenejšie spoločnosti Automatizácia CI/CD a DevOps

Spoločnosť Zamestnanci Hodnotenie domény Založené Pridané
Bitbucket 2025-02-05
GitLab 5,000 2014 2025-12-18
CircleCI 500 2011 2025-02-05
Gulp 2025-02-10
Gradle 200 2025-02-28
Chef 2025-02-10
Travis CI 2025-02-28
CloudBees 1,000 2010 2025-02-04
Harness 1,000 2025-02-04
Digital.ai 1,000 2025-02-04

10 najlepších krajín pre SaaS v rámci Automatizácia CI/CD a DevOps

Nasledujúce krajiny predstavujú miesta, kde má sídlo väčšina spoločností Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS, na základe našich údajov o softvérových produktoch 809.

Krajina Počet % z celku
United States 100 12.4%
United Kingdom 14 1.7%
Canada 13 1.6%
India 13 1.6%
Netherlands 9 1.1%
Australia 7 0.9%
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha 5 0.6%
Poland 5 0.6%
Germany 5 0.6%
Israel 4 0.5%

Údaje o cenách pre Automatizácia CI/CD a DevOps

Priemerná vyvolávacia cena (USD)12
$12/mesiac
Priemerná najvyššia cena (USD)13
$80/mesiac

Nasýtenie trhu pre Automatizácia CI/CD a DevOps

Toto skóre sa vypočítava z kombinácie celkového počtu produktov, autority domény, odkazujúcich domén, veku spoločnosti, rastu návštevnosti, cien a prítomnosti podniku.

Skóre saturácie14
54 / 100 (Stredné)

Partnerské programy v Automatizácia CI/CD a DevOps

Spoločnosti SaaS ponúkajú partnerské programy (3.0 % z celkového počtu).

Priemerná provízia15
15%
Distribúcia typu provízie
Jednorazové 1
Opakujúce sa 5

Naposledy pridané Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS

Tensel Pridané 2026-08-28
dagweave Pridané 2026-08-28
ScodyX Pridané 2026-08-26
Conveyor Pridané 2026-08-26
Codara Pridané 2026-08-26
ConnectX Pridané 2026-08-26
And Action Pridané 2026-08-25
Nodal Pridané 2026-08-25
Logicworkspace Pridané 2026-08-25
QLAIRELY Pridané 2026-08-25

Priemerný vek Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS spoločností

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou Automatizácia CI/CD a DevOps bola založená pred 5.0 rokmi (priemerný rok založenia: 2021).

Rozdelenie B2B / B2C pre Automatizácia CI/CD a DevOps16

63
B2B aj B2C
7.8%
744
Podnikanie (B2B)
92.2%

Na základe 807 spoločností s údajmi o type spotrebiteľa (99.8 % z celkového počtu).

Trend objavovania SaaS pre Automatizácia CI/CD a DevOps

Mesačný počet objavených SaaS pre Automatizácia CI/CD a DevOps v porovnaní s jeho podielom na všetkých objavených SaaS. Rastúce percento naznačuje, že tento segment rastie rýchlejšie ako celkový trh.

Loading...

Objavte SaaS Automatizácia CI/CD a DevOps

Zoradiť:
Zobraziť filtre
Použitý filter 1 · Vymazať všetko · Uložiť
Kategória: Automatizácia CI/CD a DevOps
Codeport Logo

Codeport

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This AI-powered platform functions as an autonomous cloud architect that analyzes application code and infrastructure to design, deploy, and optimize production environments, simplifying cloud management for developers. Its main features include automated architecture generation based on actual code, cost estimation before deployment, support for multiple cloud providers, live architecture adjustments, and comprehensive explanations for each decision—solving problems related to manual cloud configuration, cost unpredictability, and the need for specialized DevOps expertise. It is designed for software developers, DevOps teams, and organizations seeking to streamline cloud infrastructure development, reduce operational complexity, and achieve cost-efficient, highly available, and scalable cloud solutions without deep cloud engineering knowledge.
Ceny: $0-$199/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Cloud Infrastructure & IaaS Platforms
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Vorsq Logo

Vorsq

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This system automates the process of generating instant, shareable project previews by integrating seamlessly with version control repositories like GitHub, GitLab, or Bitbucket, allowing developers and teams to efficiently showcase their work without traditional staging servers or FTP uploads. It offers key features such as automated dependency installation, isolated build environments that surface errors early, customizable branded preview URLs, and effortless connection through existing git workflows, solving challenges related to preview sharing, client presentations, and collaboration across development teams. Designed for freelancers, small studios, web developers, and frontend teams, it streamlines the deployment of static and modern JavaScript frameworks, enhancing productivity, reducing setup complexity, and improving communication around code modifications and finished work.
Ceny: £0-£59/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Version Control & Git Hosting
Kategória tohto záznamu.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
FailPack Logo

FailPack

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
FailPack is a comprehensive diagnostic and reporting tool designed to capture detailed failure contexts from software builds, command executions, and regressions directly on a developer’s local machine, ensuring sensitive information is redacted before sharing. Its main features include local-first data collection of command outputs, git state, and project metadata; automated redaction of secrets and credentials; structured context generation for AI reasoning and automation; offline test scaffolding; targeted bug and security analysis; and seamless integration with cloud services for report synchronization. This solution addresses issues related to debugging, reproducibility, security, and collaborative troubleshooting, making it ideal for software developers, quality assurance teams, security analysts, and support engineers involved in complex, collaborative software development and maintenance.
Ceny: zł0-zł399/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Software Testing & Quality Assurance
Kategória tohto záznamu.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Threatcl Logo

Threatcl

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This platform facilitates comprehensive threat modeling and security management by transforming scattered threat documentation into centralized, organized organizational security intelligence. It offers key features such as collaborative threat registry, real-time executive dashboards, approval workflows, and policy enforcement through code, effectively addressing challenges like siloed threat models, limited discoverability, collaboration barriers, lack of visibility, and governance gaps. Designed for security professionals, developers, legal teams, and compliance officers, it helps organizations proactively identify, analyze, and mitigate security risks across multiple systems and departments.
Threat Intelligence & Incident Response
Kategória tohto záznamu.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Cachely Logo

Cachely

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This managed remote build cache service optimizes software development workflows by enabling teams to store and reuse build artifacts efficiently across multiple build systems, such as Nx, Lerna, Turborepo, Gradle, and Bazel. It addresses challenges like lengthy build times, repeated computations, and fragmented caching infrastructure by providing a secure, scalable, and easy-to-integrate platform that enhances build speed, reduces resource consumption, and improves CI/CD performance for modern engineering teams, developers, and DevOps professionals.
Ceny: $0-$29.99/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
CodeMinder Inc Logo

CodeMinder Inc

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
CodeMinder Inc offers a platform designed to help organizations identify and solve technical debt using machine learning and artificial intelligence. By integrating various development tools, it aims to improve productivity and accelerate innovation for teams facing challenges in their projects.
Ceny: $500-$4000/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Application Monitoring & Observability
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Bundle Drop Logo

Bundle Drop

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This platform facilitates over-the-air (OTA) updates for mobile applications built with React Native, enabling developers to deploy instant, reliable updates without requiring users to download new app store versions. Its key features include patch-optimized delivery for minimal data transfer, comprehensive validation of uploads before release, smart fallback mechanisms to ensure compatibility across devices, and flexible channel management that supports staged rollouts, testing, and feature-specific releases, making it ideal for mobile development teams seeking efficient, dependable update solutions that enhance user experience and streamline app maintenance.
Ceny: $0-$54.99/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Mobile App Development Platforms
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Orbit Rample Labs Logo

Orbit Rample Labs

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This platform automates the deployment and management of web applications by connecting a version-controlled code repository to a fully provisioned production environment that includes databases, caches, HTTPS, monitoring, and scheduled jobs, all managed with minimal user intervention. It features an AI-powered agent that continuously monitors, troubleshoots, and handles routine operational tasks, proactively identifies issues such as slow queries or risky deployments, and requires no DevOps expertise, making it ideal for both experienced developers seeking efficiency and non-technical founders who want effortless infrastructure management. By solving common problems like server babysitting, unpredictable costs, emergency firefighting, and data loss risks, it enables users to focus on building and shipping their products while ensuring reliable, secure, and scalable production environments.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Atmosly Logo

Atmosly

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This comprehensive automation solution streamlines DevOps processes, particularly for Kubernetes environments, by offering features such as AI-powered troubleshooting, one-click environment cloning, and visual CI/CD pipeline creation. It addresses challenges like complex deployments, high operational costs, and lengthy troubleshooting times, making it ideal for startups, scale-ups, SaaS companies, and enterprises seeking efficient, secure, and cost-effective Kubernetes management.
Ceny: $399-$1200/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Shed Cloud Logo

Shed Cloud

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
An automated deployment platform that streamlines the process of launching web applications, APIs, workers, scheduled jobs, and services directly from agent-built code by handling environment setup, runtime provisioning, resource allocation, and build steps without requiring manual cloud configuration or complex infrastructure decisions. It features seamless integration with coding agents, automatic environment detection, support for various runtime environments, real-time monitoring of deployment health and logs, and the ability to run long-running tasks on remote agents, making it ideal for developers, DevOps teams, and continuous integration workflows seeking efficient, reliable, and hassle-free deployment solutions.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
* Niektoré alebo všetky časti tejto stránky môžu byť generované umelou inteligenciou, preto si, prosím, nezávisle overte všetky dôležité informácie.

Často kladené otázky

Koľko SaaS spoločností Automatizácia CI/CD a DevOps existuje?

SaaS prehliadač sleduje 809 Automatizácia CI/CD a DevOps softvérových produktov k dátumu September 2026. Za posledných 30 dní bolo pridaných 72 nových Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS spoločností.

Koľko nových SaaS spoločností Automatizácia CI/CD a DevOps sa pridá každý mesiac?

Do prehliadača SaaS bolo za posledných 30 dní pridaných 72 nových Automatizácia CI/CD a DevOps spoločností SaaS. Naša vlastná infraštruktúra prehľadávania neustále objavuje nové softvérové produkty.

Ktoré sú najzavedenejšie spoločnosti Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS?

Medzi najzavedenejšie spoločnosti SaaS v kategórii Automatizácia CI/CD a DevOps podľa autority domény patrí Bitbucket, GitLab, CircleCI, Gulp, Gradle. Tieto spoločnosti predstavujú najvyššie skóre hodnotenia domény v kategórii Automatizácia CI/CD a DevOps.

Aká je typická veľkosť spoločnosti pre SaaS v rámci Automatizácia CI/CD a DevOps?

Medzi Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS spoločnosťami s údajmi o zamestnancoch je rozdelenie veľkosti: - 2 (1.1%), - 12 (6.4%), - 18 (9.6%), - 155 (82.9%).

Ktoré krajiny majú najviac SaaS spoločností typu Automatizácia CI/CD a DevOps?

Najväčšie krajiny pre Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS sú: United States (100), United Kingdom (14), Canada (13), India (13), Netherlands (9). Tieto krajiny predstavujú najväčšiu koncentráciu softvérových spoločností Automatizácia CI/CD a DevOps na celom svete.

Aké percento SaaS spoločností z Automatizácia CI/CD a DevOps ponúka partnerské programy?

Spoločnosti SaaS 24 Automatizácia CI/CD a DevOps ponúkajú partnerské programy, ktoré predstavujú 3.0 % všetkého softvéru Automatizácia CI/CD a DevOps sledovaného prehliadačom SaaS. Priemerná sadzba provízie je 15 %.

Aký je priemerný vek Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS spoločností?

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou Automatizácia CI/CD a DevOps bola založená pred 5.0 rokmi, s priemerným rokom založenia 2021.

Sú spoločnosti Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS prevažne B2B alebo B2C?

Na základe dostupných údajov sa spoločnosti Automatizácia CI/CD a DevOps SaaS delia takto: B2B aj B2C (7.8%), Podnikanie (B2B) (92.2%).

Aké sú najnovšie spoločnosti SaaS na platforme Automatizácia CI/CD a DevOps?

Medzi naposledy objavené spoločnosti SaaS na platforme Automatizácia CI/CD a DevOps patrí Tensel, dagweave, ScodyX, Conveyor, Codara. Prehliadač SaaS neustále objavuje a indexuje nové softvérové produkty pomocou proprietárnej infraštruktúry prehľadávania.

O prehliadači SaaS

SaaS Browser je najväčšia a najaktuálnejšia SaaS databáza na internete – dokonalý nástroj na vyhľadávanie a výskum pre SaaS spoločnosti.

Nové nástroje objavujeme týždne po ich uvedení na trh, ešte predtým, ako sa objavia v databázach Apollo, ZoomInfo alebo iných. Naša účelovo vytvorená platforma sleduje výlučne skutočné softvérové produkty s overenými údajmi, na rozdiel od generických nástrojov na vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov zamorených agentúrami, konzultačnými spoločnosťami a zastaranými zoznamami.

Od podnikov z rebríčka Fortune 500 až po startupy založené na vlastných zdrojoch, ktoré sa tento týždeň spúšťajú – ak ide o SaaS, sledujeme to.

Ako sa tieto čísla počítajú

  1. Celkový softvér. Počet zverejnených SaaS spoločností momentálne uvedených pre tento výber. Započítavajú sa iba spoločnosti, ktoré prejdú našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledných 30 dní). Čistý počet SaaS spoločností novo zverejnených pre tento výber za posledných 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS spoločností, ktoré prevádzkujú overený partnerský alebo referenčný program.
  4. Priemerný vek (roky). Medián veku v rokoch spoločností v tomto výbere na základe roku založenia. Medián je stredná hodnota, takže polovica je staršia a polovica mladšia.
  5. Nové (posledných 365 dní). Počet SaaS spoločností zverejnených pre tento výber za posledných 365 dní.
  6. Zmiešané (minulý rok). Spoločnosti zverejnené za posledný rok, ktoré už nie sú uvedené — prešli do offline, boli odstránené alebo prestali prechádzať našimi kontrolami kvality.
  7. Ročná miera odchodu. Ročná miera odchodu — odídené spoločnosti ako percento všetkých spoločností zverejnených za posledný rok (stále uvedené plus odídené).
  8. Bezplatná skúšobná verzia. Percento uvedených spoločností v tomto výbere, ktoré ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu.
  9. Rozdelenie veľkosti spoločností. Rozdelenie spoločností podľa počtu zamestnancov: sólo (1), malé (2–50), stredné (51–200), veľké (201–1,000), podnikové (1,000+). Percentá sú zo spoločností s údajmi o zamestnancoch.
  10. Priemerná vyvolávacia cena (USD). Medián vstupnej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  11. Priemerná najvyššia cena (USD). Medián prémiovej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  12. Skóre saturácie. Skóre nasýtenosti trhu 0–100 kombinujúce celkový počet produktov, autoritu domény, odkazujúce domény, vek spoločnosti, rast návštevnosti, ceny a podnikovú prítomnosť. Vyššie znamená konkurenčnejšie.
  13. Priemerná provízia. Medián sadzby partnerskej provízie ponúkanej spoločnosťami v tomto výbere, ktoré prevádzkujú partnerský program.
  14. Rozdelenie B2B / B2C. Rozdelenie spoločností podľa cieľového trhu — biznis (B2B), spotrebiteľ (B2C) alebo oboje — spomedzi tých s údajmi o type spotrebiteľa.