DomovVšetky kategórieOchrana cloudovej záťaže

Ochrana cloudovej záťaže

SaaS Browser sleduje softvérových spoločností 102 Ochrana cloudovej záťaže, pričom za posledných 30 dní ich bolo pridaných 4. Medzi najobľúbenejšie krajiny pre SaaS v rámci Ochrana cloudovej záťaže patrí United States (27), India (3), Netherlands (2).

Kľúčové údaje pre Ochrana cloudovej záťaže

102
Celkový softvér1
4
Nové (posledných 30 dní)2
5
Partnerské programy3
8
Priemerný vek (roky)4
+50
Nové (posledných 365 dní)5
20
Zmiešané (minulý rok)6
28.6%
Ročná miera odchodu7
36.3%
Bezplatná skúšobná verzia8

Rozdelenie veľkosti spoločností9

4
Veľké (201 – 1 000)
9.8% z celkového počtu
15
Stredná veľkosť (51 – 200)
36.6% z celkového počtu
22
Malé (2 – 50)
53.7% z celkového počtu

Najzavedenejšie spoločnosti Ochrana cloudovej záťaže

Spoločnosť Zamestnanci Hodnotenie domény Založené Pridané
Zerto 1,000 2026-01-30
ChromeOS 2025-02-10
Portworx 200 2014 2025-02-28
Lakera 200 2021 2025-02-10
HYCU 500 2018 2025-02-04
Atomicorp 50 2015 2025-02-11
Upwind 500 2022 2025-03-04
Material 200 2017 2025-02-09
SoloProtect 200 2003 2025-02-04
Afi 200 2025-02-10

10 najlepších krajín pre SaaS v rámci Ochrana cloudovej záťaže

Nasledujúce krajiny predstavujú miesta, kde má sídlo väčšina spoločností Ochrana cloudovej záťaže SaaS, na základe našich údajov o softvérových produktoch 102.

Krajina Počet % z celku
United States 27 26.5%
India 3 2.9%
Netherlands 2 2.0%
United Kingdom 2 2.0%
Singapore 2 2.0%
South Africa 2 2.0%
Canada 1 1.0%
Romania 1 1.0%
Saudi Arabia 1 1.0%
Hungary 1 1.0%

Údaje o cenách pre Ochrana cloudovej záťaže

Priemerná vyvolávacia cena (USD)12
$9/mesiac
Priemerná najvyššia cena (USD)13
$49/mesiac

Nasýtenie trhu pre Ochrana cloudovej záťaže

Toto skóre sa vypočítava z kombinácie celkového počtu produktov, autority domény, odkazujúcich domén, veku spoločnosti, rastu návštevnosti, cien a prítomnosti podniku.

Skóre saturácie14
54 / 100 (Stredné)

Partnerské programy v Ochrana cloudovej záťaže

Spoločnosti SaaS ponúkajú partnerské programy (4.9 % z celkového počtu).

Priemerná provízia15
15%
Distribúcia typu provízie
Opakujúce sa 1

Naposledy pridané Ochrana cloudovej záťaže SaaS

Koreflow Pridané 2026-08-19
Uhakika Flow Pridané 2026-08-17
CruiseKube Pridané 2026-08-17
LineGuard Pridané 2026-08-06
Tascarrel Pridané 2026-07-28
Harmony Nexus Pridané 2026-07-28
SnoozeDB Pridané 2026-07-22
Azure Resource Backup Pridané 2026-07-20
DemoAPI Pridané 2026-07-17
Mark Compute Pridané 2026-07-13

Priemerný vek Ochrana cloudovej záťaže SaaS spoločností

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou Ochrana cloudovej záťaže bola založená pred 8.0 rokmi (priemerný rok založenia: 2018).

Rozdelenie B2B / B2C pre Ochrana cloudovej záťaže16

7
B2B aj B2C
6.9%
94
Podnikanie (B2B)
92.2%
1
Spotrebiteľ (B2C)
1.0%

Na základe 102 spoločností s údajmi o type spotrebiteľa (100.0 % z celkového počtu).

Trend objavovania SaaS pre Ochrana cloudovej záťaže

Mesačný počet objavených SaaS pre Ochrana cloudovej záťaže v porovnaní s jeho podielom na všetkých objavených SaaS. Rastúce percento naznačuje, že tento segment rastie rýchlejšie ako celkový trh.

Loading...

Objavte SaaS Ochrana cloudovej záťaže

Zoradiť:
Zobraziť filtre
Použitý filter 1 · Vymazať všetko · Uložiť
Kategória: Ochrana cloudovej záťaže
DoksOps Logo

DoksOps

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This automated cloud documentation and security auditing platform is designed to enable DevOps, SRE, and security teams to effortlessly generate comprehensive, accurate, and compliance-ready reports for cloud infrastructure, specifically tailored for AWS environments. Its key features include automatic architecture diagram creation, real-time security posture analysis, automated compliance mappings to frameworks such as SOC 2, ISO 27001, and SOX, detailed cost breakdowns and optimization recommendations, and multi-audience documentation generation for engineers, executives, and auditors, all while ensuring data privacy through read-only access, self-hosted AI inference, and strict data residency controls. It addresses common challenges like keeping infrastructure documentation up to date, reducing manual effort, mitigating security and compliance risks, and providing trusted, reproducible insights.
Cloud Security & Compliance Tools
Kategória tohto záznamu.
CI/CD & DevOps Automation
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Lakera Logo
Lakera Guard offers instant protection for LLM applications against various security threats, ensuring safe and reliable AI deployment. With seamless integration and advanced threat intelligence, organizations can confidently build and manage their AI systems without the worry of data loss or harmful content.
Cloud Workload Protection
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Conductor Logo
Conductor Cloud Rendering provides powerful tools for artists and studios to enhance their rendering capabilities in the cloud. With features like cost control, scalability, and data security, it simplifies the rendering process while allowing users to focus on their creative work.
Ceny: $0.18/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Cloud Workload Protection
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
CloudThrottle Logo
A comprehensive cloud cost management solution empowers teams to gain control over their cloud spending by implementing automated budget workflows, real-time monitoring, and off-hours resource management. Key features include centralized budget oversight, anomaly detection, and role-based escalation, which collectively address the challenges of overspending and lack of visibility, making it ideal for organizations seeking to optimize their cloud expenditures while maintaining financial accountability.
Ceny: $600-$2400/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Cloud Workload Protection
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
ETI-NET Logo
This solution provides robust data protection and storage management for critical environments, ensuring seamless backup and recovery processes. Key features include integrated deduplication to minimize storage requirements, advanced workload automation for efficient task scheduling, and real-time transaction monitoring to enhance operational visibility, addressing challenges such as data loss, inefficiencies, and compliance for industries like finance, healthcare, and telecommunications.
Cloud Workload Protection
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Blast Security Logo
A proactive, preventive cloud defense platform foresees and blocks risk before it materializes by turning security into preventive guardrails that automatically adapt your cloud into a living defense fabric, bridging the gap between change and control and surpassing what traditional detection tools can identify. Built for security teams, cloud engineers, DevSecOps, CISOs, and IT leaders managing multi-cloud environments, it delivers scalable cloud governance across AWS, Azure, GCP and Kubernetes, upfront policy impact simulation, safe enforcement of native controls, automated guardrail deployment, and continuous breach containment to reduce blast radius, solving problems like alert fatigue, misconfigurations, delayed responses, and the endless detection-remediation cycle.
Cloud Workload Protection
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Atomicorp Logo
Atomicorp offers a Unified Workload Security Platform built on OSSEC, providing comprehensive security solutions for various environments, including cloud and datacenters. The platform features advanced tools for intrusion detection, compliance, and workload protection, ensuring organizations can maintain security while delivering new software releases.
Ceny: $22.5-$250/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Cloud Workload Protection
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Upwind Logo
Upwind offers advanced cloud security solutions that protect systems during runtime. With tools for vulnerability management, API security, and multi-cloud protection, it helps teams identify risks and respond to threats quickly.
Cloud Workload Protection
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Afi Logo
This technology provides comprehensive data protection for various cloud applications, ensuring that critical information is securely backed up and easily recoverable. Key features include automated high-frequency backups, full-text search capabilities, granular restore options, and robust ransomware protection, making it an ideal solution for businesses seeking to safeguard their data across platforms like Google Workspace, Microsoft 365, and Kubernetes.
Ceny: $53-$0/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Cloud Workload Protection
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Material Logo
This platform enhances security for cloud-based workspaces by providing comprehensive protection against sophisticated email threats, data breaches, and account takeovers. Key features include automated detection and remediation of malicious emails, sensitive data protection across shared drives, and proactive incident response, making it ideal for organizations seeking to streamline their security operations while safeguarding critical assets in environments like Google Workspace and Microsoft 365.
Ceny: $3-$6/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Cloud Workload Protection
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
* Niektoré alebo všetky časti tejto stránky môžu byť generované umelou inteligenciou, preto si, prosím, nezávisle overte všetky dôležité informácie.

Často kladené otázky

Koľko SaaS spoločností Ochrana cloudovej záťaže existuje?

SaaS prehliadač sleduje 102 Ochrana cloudovej záťaže softvérových produktov k dátumu September 2026. Za posledných 30 dní bolo pridaných 4 nových Ochrana cloudovej záťaže SaaS spoločností.

Koľko nových SaaS spoločností Ochrana cloudovej záťaže sa pridá každý mesiac?

Do prehliadača SaaS bolo za posledných 30 dní pridaných 4 nových Ochrana cloudovej záťaže spoločností SaaS. Naša vlastná infraštruktúra prehľadávania neustále objavuje nové softvérové produkty.

Ktoré sú najzavedenejšie spoločnosti Ochrana cloudovej záťaže SaaS?

Medzi najzavedenejšie spoločnosti SaaS v kategórii Ochrana cloudovej záťaže podľa autority domény patrí Zerto, ChromeOS, Portworx, Lakera, HYCU. Tieto spoločnosti predstavujú najvyššie skóre hodnotenia domény v kategórii Ochrana cloudovej záťaže.

Aká je typická veľkosť spoločnosti pre SaaS v rámci Ochrana cloudovej záťaže?

Medzi Ochrana cloudovej záťaže SaaS spoločnosťami s údajmi o zamestnancoch je rozdelenie veľkosti: - 4 (9.8%), - 15 (36.6%), - 22 (53.7%).

Ktoré krajiny majú najviac SaaS spoločností typu Ochrana cloudovej záťaže?

Najväčšie krajiny pre Ochrana cloudovej záťaže SaaS sú: United States (27), India (3), Netherlands (2), United Kingdom (2), Singapore (2). Tieto krajiny predstavujú najväčšiu koncentráciu softvérových spoločností Ochrana cloudovej záťaže na celom svete.

Aké percento SaaS spoločností z Ochrana cloudovej záťaže ponúka partnerské programy?

Spoločnosti SaaS 5 Ochrana cloudovej záťaže ponúkajú partnerské programy, ktoré predstavujú 4.9 % všetkého softvéru Ochrana cloudovej záťaže sledovaného prehliadačom SaaS. Priemerná sadzba provízie je 15 %.

Aký je priemerný vek Ochrana cloudovej záťaže SaaS spoločností?

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou Ochrana cloudovej záťaže bola založená pred 8.0 rokmi, s priemerným rokom založenia 2018.

Sú spoločnosti Ochrana cloudovej záťaže SaaS prevažne B2B alebo B2C?

Na základe dostupných údajov sa spoločnosti Ochrana cloudovej záťaže SaaS delia takto: B2B aj B2C (6.9%), Podnikanie (B2B) (92.2%), Spotrebiteľ (B2C) (1.0%).

Aké sú najnovšie spoločnosti SaaS na platforme Ochrana cloudovej záťaže?

Medzi naposledy objavené spoločnosti SaaS na platforme Ochrana cloudovej záťaže patrí Koreflow, Uhakika Flow, CruiseKube, LineGuard, Tascarrel. Prehliadač SaaS neustále objavuje a indexuje nové softvérové produkty pomocou proprietárnej infraštruktúry prehľadávania.

O prehliadači SaaS

SaaS Browser je najväčšia a najaktuálnejšia SaaS databáza na internete – dokonalý nástroj na vyhľadávanie a výskum pre SaaS spoločnosti.

Nové nástroje objavujeme týždne po ich uvedení na trh, ešte predtým, ako sa objavia v databázach Apollo, ZoomInfo alebo iných. Naša účelovo vytvorená platforma sleduje výlučne skutočné softvérové produkty s overenými údajmi, na rozdiel od generických nástrojov na vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov zamorených agentúrami, konzultačnými spoločnosťami a zastaranými zoznamami.

Od podnikov z rebríčka Fortune 500 až po startupy založené na vlastných zdrojoch, ktoré sa tento týždeň spúšťajú – ak ide o SaaS, sledujeme to.

Ako sa tieto čísla počítajú

  1. Celkový softvér. Počet zverejnených SaaS spoločností momentálne uvedených pre tento výber. Započítavajú sa iba spoločnosti, ktoré prejdú našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledných 30 dní). Čistý počet SaaS spoločností novo zverejnených pre tento výber za posledných 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS spoločností, ktoré prevádzkujú overený partnerský alebo referenčný program.
  4. Priemerný vek (roky). Medián veku v rokoch spoločností v tomto výbere na základe roku založenia. Medián je stredná hodnota, takže polovica je staršia a polovica mladšia.
  5. Nové (posledných 365 dní). Počet SaaS spoločností zverejnených pre tento výber za posledných 365 dní.
  6. Zmiešané (minulý rok). Spoločnosti zverejnené za posledný rok, ktoré už nie sú uvedené — prešli do offline, boli odstránené alebo prestali prechádzať našimi kontrolami kvality.
  7. Ročná miera odchodu. Ročná miera odchodu — odídené spoločnosti ako percento všetkých spoločností zverejnených za posledný rok (stále uvedené plus odídené).
  8. Bezplatná skúšobná verzia. Percento uvedených spoločností v tomto výbere, ktoré ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu.
  9. Rozdelenie veľkosti spoločností. Rozdelenie spoločností podľa počtu zamestnancov: sólo (1), malé (2–50), stredné (51–200), veľké (201–1,000), podnikové (1,000+). Percentá sú zo spoločností s údajmi o zamestnancoch.
  10. Priemerná vyvolávacia cena (USD). Medián vstupnej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  11. Priemerná najvyššia cena (USD). Medián prémiovej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  12. Skóre saturácie. Skóre nasýtenosti trhu 0–100 kombinujúce celkový počet produktov, autoritu domény, odkazujúce domény, vek spoločnosti, rast návštevnosti, ceny a podnikovú prítomnosť. Vyššie znamená konkurenčnejšie.
  13. Priemerná provízia. Medián sadzby partnerskej provízie ponúkanej spoločnosťami v tomto výbere, ktoré prevádzkujú partnerský program.
  14. Rozdelenie B2B / B2C. Rozdelenie spoločností podľa cieľového trhu — biznis (B2B), spotrebiteľ (B2C) alebo oboje — spomedzi tých s údajmi o type spotrebiteľa.