DomovVšetky kategórieInterné portály pre vývojárov

Interné portály pre vývojárov

SaaS Browser sleduje softvérových spoločností 142 Interné portály pre vývojárov, pričom za posledných 30 dní ich bolo pridaných 6. Medzi najobľúbenejšie krajiny pre SaaS v rámci Interné portály pre vývojárov patrí United States (18), United Kingdom (6), Germany (5).

Kľúčové údaje pre Interné portály pre vývojárov

142
Celkový softvér1
6
Nové (posledných 30 dní)2
7
Partnerské programy3
10
Priemerný vek (roky)4
+63
Nové (posledných 365 dní)5
47
Zmiešané (minulý rok)6
42.7%
Ročná miera odchodu7
24.6%
Bezplatná skúšobná verzia8

Rozdelenie veľkosti spoločností9

1
Podnik (1 000+)
4.3% z celkového počtu
3
Veľké (201 – 1 000)
13.0% z celkového počtu
3
Stredná veľkosť (51 – 200)
13.0% z celkového počtu
16
Malé (2 – 50)
69.6% z celkového počtu

Najzavedenejšie spoločnosti Interné portály pre vývojárov

Spoločnosť Zamestnanci Hodnotenie domény Založené Pridané
Liferay 5,000 2004 2026-01-30
Infragistics 200 1989 2025-02-28
Radix 2025-02-28
Cortex 200 2019 2025-02-07
DevExtreme 2025-11-15
Client Portal 2025-02-10
Liferay 2025-02-28
Spotify 2025-02-11
Port 500 2022 2026-01-30
Roadie 2025-02-11

10 najlepších krajín pre SaaS v rámci Interné portály pre vývojárov

Nasledujúce krajiny predstavujú miesta, kde má sídlo väčšina spoločností Interné portály pre vývojárov SaaS, na základe našich údajov o softvérových produktoch 142.

Krajina Počet % z celku
United States 18 12.7%
United Kingdom 6 4.2%
Germany 5 3.5%
India 3 2.1%
Australia 3 2.1%
Serbia 2 1.4%
Sweden 2 1.4%
Egypt 1 0.7%
Poland 1 0.7%
Portugal 1 0.7%

Údaje o cenách pre Interné portály pre vývojárov

Priemerná vyvolávacia cena (USD)12
$15/mesiac
Priemerná najvyššia cena (USD)13
$79/mesiac

Nasýtenie trhu pre Interné portály pre vývojárov

Toto skóre sa vypočítava z kombinácie celkového počtu produktov, autority domény, odkazujúcich domén, veku spoločnosti, rastu návštevnosti, cien a prítomnosti podniku.

Skóre saturácie14
65 / 100 (Stredné)

Partnerské programy v Interné portály pre vývojárov

Spoločnosti SaaS ponúkajú partnerské programy (4.9 % z celkového počtu).

Priemerná provízia15
30%
Distribúcia typu provízie
Jednorazové 2
Opakujúce sa 3

Naposledy pridané Interné portály pre vývojárov SaaS

nowpublic Pridané 2026-08-26
Portlio Pridané 2026-08-07
Netmatters Pridané 2026-08-06
Platfdev Pridané 2026-08-06
Laravel Pridané 2026-08-03
NoVan Pridané 2026-08-02
InvisHub Pridané 2026-07-23
DronePortal Pridané 2026-07-23
LCKSCRIPTS Pridané 2026-07-22
Integrations Directory Pridané 2026-07-16

Priemerný vek Interné portály pre vývojárov SaaS spoločností

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou Interné portály pre vývojárov bola založená pred 10.0 rokmi (priemerný rok založenia: 2016).

Rozdelenie B2B / B2C pre Interné portály pre vývojárov16

49
B2B aj B2C
34.5%
91
Podnikanie (B2B)
64.1%
2
Spotrebiteľ (B2C)
1.4%

Na základe 142 spoločností s údajmi o type spotrebiteľa (100.0 % z celkového počtu).

Trend objavovania SaaS pre Interné portály pre vývojárov

Mesačný počet objavených SaaS pre Interné portály pre vývojárov v porovnaní s jeho podielom na všetkých objavených SaaS. Rastúce percento naznačuje, že tento segment rastie rýchlejšie ako celkový trh.

Loading...

Objavte SaaS Interné portály pre vývojárov

Zoradiť:
Zobraziť filtre
Použitý filter 1 · Vymazať všetko · Uložiť
Kategória: Interné portály pre vývojárov
MAINS Logo

MAINS

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
An advanced multi-AI orchestration platform allows users to simultaneously direct multiple artificial intelligence models to tackle complex problems across various domains, such as research, development, legal analysis, and content creation. Its main features include customizable workspaces with structured multi-round debates, integrated live web research to ensure factual accuracy, code editing and deployment tools within the platform, and user-controlled data privacy, making it suitable for students, researchers, engineers, developers, and industry professionals who require comprehensive AI collaboration and decision-making capabilities.
Ceny: $9.99-$29/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
AI-powered Product Recommendation Engines
Kategória tohto záznamu.
AI-powered No-Code App Builders
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Code Swan Logo

Code Swan

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This system is an advanced AI-driven platform designed to automatically analyze and understand complex codebases, including APIs, cloud infrastructure, architecture, and domain-specific components, providing comprehensive, real-time software catalogs and system insights. Main features include automatic discovery of APIs and infrastructure dependencies, architecture auto-detection, semantic code search by business intent, and live catalog management, all integrated through a dedicated server that supplies contextual intelligence to AI coding tools. It addresses challenges of manual documentation, incomplete system visibility, code comprehension difficulties, and deployment risks, making it ideal for software engineers, development teams, and technical architects seeking enhanced system understanding, efficient code maintenance, and reduction of errors during software development and modernization efforts.
Ceny: $13-$18/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
API & Backend-as-a-Service Platforms
Kategória tohto záznamu.
Internal Developer Portals
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
devChallenges Logo
DevChallenges is a premier platform designed for individuals aspiring to master front-end coding and web development through hands-on experience with real-life coding projects. With over 120,000 challenges completed, users can enhance their skills, build impressive portfolios, and prepare for successful careers in technology.
Ceny: $10-$50/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Internal Developer Portals
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Perfect Portal Logo
Perfect Portal AU offers a comprehensive digital onboarding solution designed to streamline client intake and enhance user experience for law firms. With features such as branded mobile apps, automated communication, and smart dashboards, the platform empowers firms to efficiently manage leads, improve client interactions, and drive business growth.
Ceny: A$1800/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Internal Developer Portals
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Invide Logo
Invide Labs is a vibrant community for top developers and tech companies, offering resources for remote teams and hiring managers. The platform supports emerging developers through various programs, including matchmaking, community activities, and an invite-only network to foster collaboration and growth.
Internal Developer Portals
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Kratix Logo
An open-source framework facilitates the development of composable internal developer platforms (IDPs) that streamline resource management and enhance operational efficiency. Key features include self-service access to resources, automated lifecycle management, and standardized workflows that codify essential business processes, ultimately addressing challenges such as technical debt, operational overhead, and delays in development for teams seeking to optimize their platform capabilities.
Internal Developer Portals
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Docksal Logo
Docksal is a web development environment that simplifies the process of building and managing projects using Docker and Docker Compose. It supports multiple operating systems and offers easy installation of popular content management systems, allowing users to automate tasks and streamline their workflows.
Internal Developer Portals
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Client Portal Logo
Client Portal is a user-friendly tool that helps businesses manage client projects and deliverables in one organized space. It integrates seamlessly with WordPress, allowing clients to access files and information easily, reducing the hassle of lost emails and scattered documents.
Ceny: $25-$49/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Internal Developer Portals
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
innDex Logo
innDex is a powerful construction tool designed to simplify site management and enhance team collaboration. It connects all stakeholders, streamlines workflows, and improves safety by digitizing processes and reducing paperwork.
Internal Developer Portals
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Cortex Logo

Cortex

Táto SaaS je trendová! Zaznamenali sme mesačný nárast návštevnosti.
An advanced internal developer portal leverages artificial intelligence to streamline software development processes, enhance team collaboration, and improve operational efficiency. Key features include automated workflows, real-time insights into productivity and service health, and tools for enforcing best practices, all designed to reduce deployment times, minimize mean time to recovery, and ensure compliance with security standards, making it ideal for engineering teams seeking to optimize their development lifecycle and drive innovation.
Internal Developer Portals
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
* Niektoré alebo všetky časti tejto stránky môžu byť generované umelou inteligenciou, preto si, prosím, nezávisle overte všetky dôležité informácie.

Často kladené otázky

Koľko SaaS spoločností Interné portály pre vývojárov existuje?

SaaS prehliadač sleduje 142 Interné portály pre vývojárov softvérových produktov k dátumu September 2026. Za posledných 30 dní bolo pridaných 6 nových Interné portály pre vývojárov SaaS spoločností.

Koľko nových SaaS spoločností Interné portály pre vývojárov sa pridá každý mesiac?

Do prehliadača SaaS bolo za posledných 30 dní pridaných 6 nových Interné portály pre vývojárov spoločností SaaS. Naša vlastná infraštruktúra prehľadávania neustále objavuje nové softvérové produkty.

Ktoré sú najzavedenejšie spoločnosti Interné portály pre vývojárov SaaS?

Medzi najzavedenejšie spoločnosti SaaS v kategórii Interné portály pre vývojárov podľa autority domény patrí Liferay, Infragistics, Radix, Cortex, DevExtreme. Tieto spoločnosti predstavujú najvyššie skóre hodnotenia domény v kategórii Interné portály pre vývojárov.

Aká je typická veľkosť spoločnosti pre SaaS v rámci Interné portály pre vývojárov?

Medzi Interné portály pre vývojárov SaaS spoločnosťami s údajmi o zamestnancoch je rozdelenie veľkosti: - 1 (4.3%), - 3 (13.0%), - 3 (13.0%), - 16 (69.6%).

Ktoré krajiny majú najviac SaaS spoločností typu Interné portály pre vývojárov?

Najväčšie krajiny pre Interné portály pre vývojárov SaaS sú: United States (18), United Kingdom (6), Germany (5), India (3), Australia (3). Tieto krajiny predstavujú najväčšiu koncentráciu softvérových spoločností Interné portály pre vývojárov na celom svete.

Aké percento SaaS spoločností z Interné portály pre vývojárov ponúka partnerské programy?

Spoločnosti SaaS 7 Interné portály pre vývojárov ponúkajú partnerské programy, ktoré predstavujú 4.9 % všetkého softvéru Interné portály pre vývojárov sledovaného prehliadačom SaaS. Priemerná sadzba provízie je 30 %.

Aký je priemerný vek Interné portály pre vývojárov SaaS spoločností?

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou Interné portály pre vývojárov bola založená pred 10.0 rokmi, s priemerným rokom založenia 2016.

Sú spoločnosti Interné portály pre vývojárov SaaS prevažne B2B alebo B2C?

Na základe dostupných údajov sa spoločnosti Interné portály pre vývojárov SaaS delia takto: B2B aj B2C (34.5%), Podnikanie (B2B) (64.1%), Spotrebiteľ (B2C) (1.4%).

Aké sú najnovšie spoločnosti SaaS na platforme Interné portály pre vývojárov?

Medzi naposledy objavené spoločnosti SaaS na platforme Interné portály pre vývojárov patrí nowpublic, Portlio, Netmatters, Platfdev, Laravel. Prehliadač SaaS neustále objavuje a indexuje nové softvérové produkty pomocou proprietárnej infraštruktúry prehľadávania.

O prehliadači SaaS

SaaS Browser je najväčšia a najaktuálnejšia SaaS databáza na internete – dokonalý nástroj na vyhľadávanie a výskum pre SaaS spoločnosti.

Nové nástroje objavujeme týždne po ich uvedení na trh, ešte predtým, ako sa objavia v databázach Apollo, ZoomInfo alebo iných. Naša účelovo vytvorená platforma sleduje výlučne skutočné softvérové produkty s overenými údajmi, na rozdiel od generických nástrojov na vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov zamorených agentúrami, konzultačnými spoločnosťami a zastaranými zoznamami.

Od podnikov z rebríčka Fortune 500 až po startupy založené na vlastných zdrojoch, ktoré sa tento týždeň spúšťajú – ak ide o SaaS, sledujeme to.

Ako sa tieto čísla počítajú

  1. Celkový softvér. Počet zverejnených SaaS spoločností momentálne uvedených pre tento výber. Započítavajú sa iba spoločnosti, ktoré prejdú našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledných 30 dní). Čistý počet SaaS spoločností novo zverejnených pre tento výber za posledných 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS spoločností, ktoré prevádzkujú overený partnerský alebo referenčný program.
  4. Priemerný vek (roky). Medián veku v rokoch spoločností v tomto výbere na základe roku založenia. Medián je stredná hodnota, takže polovica je staršia a polovica mladšia.
  5. Nové (posledných 365 dní). Počet SaaS spoločností zverejnených pre tento výber za posledných 365 dní.
  6. Zmiešané (minulý rok). Spoločnosti zverejnené za posledný rok, ktoré už nie sú uvedené — prešli do offline, boli odstránené alebo prestali prechádzať našimi kontrolami kvality.
  7. Ročná miera odchodu. Ročná miera odchodu — odídené spoločnosti ako percento všetkých spoločností zverejnených za posledný rok (stále uvedené plus odídené).
  8. Bezplatná skúšobná verzia. Percento uvedených spoločností v tomto výbere, ktoré ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu.
  9. Rozdelenie veľkosti spoločností. Rozdelenie spoločností podľa počtu zamestnancov: sólo (1), malé (2–50), stredné (51–200), veľké (201–1,000), podnikové (1,000+). Percentá sú zo spoločností s údajmi o zamestnancoch.
  10. Priemerná vyvolávacia cena (USD). Medián vstupnej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  11. Priemerná najvyššia cena (USD). Medián prémiovej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  12. Skóre saturácie. Skóre nasýtenosti trhu 0–100 kombinujúce celkový počet produktov, autoritu domény, odkazujúce domény, vek spoločnosti, rast návštevnosti, ceny a podnikovú prítomnosť. Vyššie znamená konkurenčnejšie.
  13. Priemerná provízia. Medián sadzby partnerskej provízie ponúkanej spoločnosťami v tomto výbere, ktoré prevádzkujú partnerský program.
  14. Rozdelenie B2B / B2C. Rozdelenie spoločností podľa cieľového trhu — biznis (B2B), spotrebiteľ (B2C) alebo oboje — spomedzi tých s údajmi o type spotrebiteľa.