DomovVšetky kategórieSoftvér na podporu predaja

Softvér na podporu predaja

SaaS Browser sleduje softvérových spoločností 582 Softvér na podporu predaja, pričom za posledných 30 dní ich bolo pridaných 21. Medzi najobľúbenejšie krajiny pre SaaS v rámci Softvér na podporu predaja patrí United States (201), India (31), United Kingdom (27).

Kľúčové údaje pre Softvér na podporu predaja

582
Celkový softvér1
21
Nové (posledných 30 dní)2
43
Partnerské programy3
8
Priemerný vek (roky)4
+200
Nové (posledných 365 dní)5
114
Zmiešané (minulý rok)6
36.3%
Ročná miera odchodu7
29.0%
Bezplatná skúšobná verzia8

Rozdelenie veľkosti spoločností9

6
Podnik (1 000+)
2.6% z celkového počtu
8
Veľké (201 – 1 000)
3.4% z celkového počtu
38
Stredná veľkosť (51 – 200)
16.2% z celkového počtu
182
Malé (2 – 50)
77.8% z celkového počtu

Najzavedenejšie spoločnosti Softvér na podporu predaja

Spoločnosť Zamestnanci Hodnotenie domény Založené Pridané
Seismic 5,000 2010 2025-02-07
Scaled Agile 2025-02-09
Highspot 1,000 2012 2025-02-26
SPOTIO 200 2014 2025-02-05
Allego 500 2013 2025-02-07
Outfunnel 50 2018 2025-02-04
Userlane 2025-02-06
Evalueserve 10,000 2000 2025-03-05
Ambition 200 2013 2025-02-05
Boards 200 2020 2025-02-08

10 najlepších krajín pre SaaS v rámci Softvér na podporu predaja

Nasledujúce krajiny predstavujú miesta, kde má sídlo väčšina spoločností Softvér na podporu predaja SaaS, na základe našich údajov o softvérových produktoch 582.

Krajina Počet % z celku
United States 201 34.5%
India 31 5.3%
United Kingdom 27 4.6%
Canada 9 1.5%
Germany 8 1.4%
Australia 7 1.2%
Sweden 6 1.0%
Israel 6 1.0%
United Arab Emirates 4 0.7%
France 4 0.7%

Údaje o cenách pre Softvér na podporu predaja

Priemerná vyvolávacia cena (USD)12
$30/mesiac
Priemerná najvyššia cena (USD)13
$100/mesiac

Nasýtenie trhu pre Softvér na podporu predaja

Toto skóre sa vypočítava z kombinácie celkového počtu produktov, autority domény, odkazujúcich domén, veku spoločnosti, rastu návštevnosti, cien a prítomnosti podniku.

Skóre saturácie14
60 / 100 (Stredné)

Partnerské programy v Softvér na podporu predaja

Spoločnosti SaaS ponúkajú partnerské programy (7.4 % z celkového počtu).

Priemerná provízia15
20%
Distribúcia typu provízie
Jednorazové 8
Opakujúce sa 11

Naposledy pridané Softvér na podporu predaja SaaS

Supercase Pridané 2026-08-27
Vereno Pridané 2026-08-25
SAP EXPERTS ACADEMY Pridané 2026-08-24
Origin Framework Pridané 2026-08-24
FloorMark Pridané 2026-08-20
SimuSell Pridané 2026-08-20
Harshiin Pridané 2026-08-17
Clientreat Pridané 2026-08-17
Telemetry Pridané 2026-08-14
DealerSense Pridané 2026-08-14

Priemerný vek Softvér na podporu predaja SaaS spoločností

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou Softvér na podporu predaja bola založená pred 8.0 rokmi (priemerný rok založenia: 2018).

Rozdelenie B2B / B2C pre Softvér na podporu predaja16

42
B2B aj B2C
7.2%
537
Podnikanie (B2B)
92.3%
3
Spotrebiteľ (B2C)
0.5%

Na základe 582 spoločností s údajmi o type spotrebiteľa (100.0 % z celkového počtu).

Trend objavovania SaaS pre Softvér na podporu predaja

Mesačný počet objavených SaaS pre Softvér na podporu predaja v porovnaní s jeho podielom na všetkých objavených SaaS. Rastúce percento naznačuje, že tento segment rastie rýchlejšie ako celkový trh.

Loading...

Objavte SaaS Softvér na podporu predaja

Zoradiť:
Zobraziť filtre
Použitý filter 1 · Vymazať všetko · Uložiť
Kategória: Softvér na podporu predaja
Seminara Logo

Seminara

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This platform provides an autonomous AI-hosted webinar and virtual event solution designed to enhance engagement, scalability, and interactivity for educators, business teams, consultants, and content creators. Its main features include an intelligent AI host that presents content, answers questions during live or pre-recorded sessions, personalizes attendee interactions, and automatically follows up to reinforce key messages, thereby solving problems related to limited scalability, participant engagement, and resource-intensive live hosting. It is intended for professionals seeking to deliver seamless, lifelike virtual presentations, workshops, onboarding, training, or marketing sessions without requiring constant human presence or effort.
Ceny: Od $49/mesiac
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Sales Enablement Software
Kategória tohto záznamu.
Presentation Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
PropoKit Logo

PropoKit

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This platform enables professionals to efficiently create, customize, and send comprehensive, visually appealing proposals that showcase their expertise, streamline sales processes, and facilitate secure client approvals through e-signatures. It features AI-assisted content generation, easy drag-and-drop editing, customizable templates, real-time pricing adjustments, and secure sharing options, addressing the needs of home automation specialists, contractors, consultants, and service providers seeking to win more projects and build client trust. It is designed for industry professionals aiming to improve proposal accuracy, speed up workflows, and enhance client engagement across various service and project-based sectors.
Ceny: $79-$149/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Proposal & Contract Management
Kategória tohto záznamu.
Construction Project Management Tools
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
SunShip Logo

SunShip

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This platform empowers solar sales professionals and independent contractors to maximize their earnings by providing dealer-level pricing, comprehensive sales management tools, and vetted installer partnerships within a single, user-friendly system. It offers features such as map-based door knocking, online scheduling, real-time commission tracking, team management, and seamless installer routing, effectively solving the challenges of high equipment costs, disjointed workflows, and unreliable installation networks; making it ideal for individual solar reps, small sales teams, and entrepreneurs seeking to increase profitability, streamline operations, and operate independently without the complexity of multiple software solutions.
Ceny: $39-$59/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Sales Automation Software
Kategória tohto záznamu.
Appointment Scheduling Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Quota Queue Logo

Quota Queue

Bezplatná skúšobná verzia
Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
A commission management platform streamlines the calculation, review, and export of sales compensation by integrating deal data, customizable compensation plans, and automation features, thereby reducing manual effort and errors in sales incentive processes. Its main features include AI-assisted plan creation, seamless data import from CRM or files, flexible rule configuration such as tiered rates and accelerators, and payroll-ready report generation, making it ideal for sales teams, compensation managers, and HR professionals seeking accurate, efficient, and scalable commission solutions while solving problems related to manual calculations, plan complexity, and data inconsistency.
Ceny: $0-$999/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Sales Enablement Software
Kategória tohto záznamu.
Revenue Operations (RevOps)
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Vinyard Logo

Vinyard

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This advanced AI customer messaging platform seamlessly integrates with popular messaging channels like WhatsApp Business, Instagram, Messenger, and TikTok, providing automated yet human-like responses in multiple languages, primarily Hebrew and English. It offers features such as real-time multilingual support, knowledge-based answer accuracy, escalation to human agents when necessary, centralized inbox management, customizable business parameters like hours and policies, and quick deployment without coding, making it ideal for businesses seeking efficient, round-the-clock customer service that enhances customer experience and reduces operational workload. By addressing the challenges of multilingual communication, consistent messaging, and rapid response times, it is designed to empower support teams, improve customer satisfaction, and streamline communication workflows.
Chatbot & Conversational Marketing Tools
Kategória tohto záznamu.
Sales Enablement Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
SightLine Telecom Logo

SightLine Telecom

Vlastník overil informácie o svojom profile zobrazené na tejto stránke.
This system enables telecommunications providers and wireless internet service providers to rapidly verify line-of-sight coverage for potential customers, facilitating faster lead qualification and reducing sales cycle times. Its key features include real-time address-based analysis, bulk qualification for large-scale marketing campaigns, automatic speed estimation, and compatibility with multiple vendor equipment, solving problems such as delays in site surveys, wasted site visits, and costly installation failures, making it ideal for sales teams, marketers, and technical staff aiming to improve sales efficiency and customer satisfaction.
Ceny: $250-$750/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Sales Enablement Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
SmartWinnr Logo
This platform enhances sales training and performance through AI-driven role plays, gamification, and targeted learning modules, enabling teams to engage in realistic practice scenarios that improve their skills and confidence. Key features include personalized coaching, automated incentive tracking, and structured feedback mechanisms, which collectively address challenges such as inconsistent sales performance, lengthy onboarding processes, and knowledge retention, making it ideal for sales leaders, training professionals, and marketing teams across various industries.
Sales Enablement Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Skillibrium Logo
Skillibrium is a powerful platform designed to help sales teams and leaders achieve better performance and growth. With customizable tools and resources, it simplifies the go-to-market process, enabling teams to work together effectively and drive success.
Sales Enablement Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Axiom Logo
Axiom offers a modern approach to sales training that helps companies with large sales teams achieve higher performance and revenue. By embedding continuous learning and coaching into daily operations, Axiom transforms salespeople into trusted advisors who excel in building customer relationships and closing deals.
Sales Enablement Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
ConveYour Logo
ConveYour is a comprehensive Rep Experience Platform designed to streamline the recruitment, onboarding, training, and retention of field teams, enhancing efficiency and engagement. By automating key processes and providing tailored support, it empowers organizations to build and maintain high-performing teams with ease.
Ceny: $205-$1077/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Sales Enablement Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
* Niektoré alebo všetky časti tejto stránky môžu byť generované umelou inteligenciou, preto si, prosím, nezávisle overte všetky dôležité informácie.

Často kladené otázky

Koľko SaaS spoločností Softvér na podporu predaja existuje?

SaaS prehliadač sleduje 582 Softvér na podporu predaja softvérových produktov k dátumu September 2026. Za posledných 30 dní bolo pridaných 21 nových Softvér na podporu predaja SaaS spoločností.

Koľko nových SaaS spoločností Softvér na podporu predaja sa pridá každý mesiac?

Do prehliadača SaaS bolo za posledných 30 dní pridaných 21 nových Softvér na podporu predaja spoločností SaaS. Naša vlastná infraštruktúra prehľadávania neustále objavuje nové softvérové produkty.

Ktoré sú najzavedenejšie spoločnosti Softvér na podporu predaja SaaS?

Medzi najzavedenejšie spoločnosti SaaS v kategórii Softvér na podporu predaja podľa autority domény patrí Seismic, Scaled Agile, Highspot, SPOTIO, Allego. Tieto spoločnosti predstavujú najvyššie skóre hodnotenia domény v kategórii Softvér na podporu predaja.

Aká je typická veľkosť spoločnosti pre SaaS v rámci Softvér na podporu predaja?

Medzi Softvér na podporu predaja SaaS spoločnosťami s údajmi o zamestnancoch je rozdelenie veľkosti: - 6 (2.6%), - 8 (3.4%), - 38 (16.2%), - 182 (77.8%).

Ktoré krajiny majú najviac SaaS spoločností typu Softvér na podporu predaja?

Najväčšie krajiny pre Softvér na podporu predaja SaaS sú: United States (201), India (31), United Kingdom (27), Canada (9), Germany (8). Tieto krajiny predstavujú najväčšiu koncentráciu softvérových spoločností Softvér na podporu predaja na celom svete.

Aké percento SaaS spoločností z Softvér na podporu predaja ponúka partnerské programy?

Spoločnosti SaaS 43 Softvér na podporu predaja ponúkajú partnerské programy, ktoré predstavujú 7.4 % všetkého softvéru Softvér na podporu predaja sledovaného prehliadačom SaaS. Priemerná sadzba provízie je 20 %.

Aký je priemerný vek Softvér na podporu predaja SaaS spoločností?

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou Softvér na podporu predaja bola založená pred 8.0 rokmi, s priemerným rokom založenia 2018.

Sú spoločnosti Softvér na podporu predaja SaaS prevažne B2B alebo B2C?

Na základe dostupných údajov sa spoločnosti Softvér na podporu predaja SaaS delia takto: B2B aj B2C (7.2%), Podnikanie (B2B) (92.3%), Spotrebiteľ (B2C) (0.5%).

Aké sú najnovšie spoločnosti SaaS na platforme Softvér na podporu predaja?

Medzi naposledy objavené spoločnosti SaaS na platforme Softvér na podporu predaja patrí Supercase, Vereno, SAP EXPERTS ACADEMY, Origin Framework, FloorMark. Prehliadač SaaS neustále objavuje a indexuje nové softvérové produkty pomocou proprietárnej infraštruktúry prehľadávania.

O prehliadači SaaS

SaaS Browser je najväčšia a najaktuálnejšia SaaS databáza na internete – dokonalý nástroj na vyhľadávanie a výskum pre SaaS spoločnosti.

Nové nástroje objavujeme týždne po ich uvedení na trh, ešte predtým, ako sa objavia v databázach Apollo, ZoomInfo alebo iných. Naša účelovo vytvorená platforma sleduje výlučne skutočné softvérové produkty s overenými údajmi, na rozdiel od generických nástrojov na vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov zamorených agentúrami, konzultačnými spoločnosťami a zastaranými zoznamami.

Od podnikov z rebríčka Fortune 500 až po startupy založené na vlastných zdrojoch, ktoré sa tento týždeň spúšťajú – ak ide o SaaS, sledujeme to.

Ako sa tieto čísla počítajú

  1. Celkový softvér. Počet zverejnených SaaS spoločností momentálne uvedených pre tento výber. Započítavajú sa iba spoločnosti, ktoré prejdú našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledných 30 dní). Čistý počet SaaS spoločností novo zverejnených pre tento výber za posledných 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS spoločností, ktoré prevádzkujú overený partnerský alebo referenčný program.
  4. Priemerný vek (roky). Medián veku v rokoch spoločností v tomto výbere na základe roku založenia. Medián je stredná hodnota, takže polovica je staršia a polovica mladšia.
  5. Nové (posledných 365 dní). Počet SaaS spoločností zverejnených pre tento výber za posledných 365 dní.
  6. Zmiešané (minulý rok). Spoločnosti zverejnené za posledný rok, ktoré už nie sú uvedené — prešli do offline, boli odstránené alebo prestali prechádzať našimi kontrolami kvality.
  7. Ročná miera odchodu. Ročná miera odchodu — odídené spoločnosti ako percento všetkých spoločností zverejnených za posledný rok (stále uvedené plus odídené).
  8. Bezplatná skúšobná verzia. Percento uvedených spoločností v tomto výbere, ktoré ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu.
  9. Rozdelenie veľkosti spoločností. Rozdelenie spoločností podľa počtu zamestnancov: sólo (1), malé (2–50), stredné (51–200), veľké (201–1,000), podnikové (1,000+). Percentá sú zo spoločností s údajmi o zamestnancoch.
  10. Priemerná vyvolávacia cena (USD). Medián vstupnej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  11. Priemerná najvyššia cena (USD). Medián prémiovej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  12. Skóre saturácie. Skóre nasýtenosti trhu 0–100 kombinujúce celkový počet produktov, autoritu domény, odkazujúce domény, vek spoločnosti, rast návštevnosti, ceny a podnikovú prítomnosť. Vyššie znamená konkurenčnejšie.
  13. Priemerná provízia. Medián sadzby partnerskej provízie ponúkanej spoločnosťami v tomto výbere, ktoré prevádzkujú partnerský program.
  14. Rozdelenie B2B / B2C. Rozdelenie spoločností podľa cieľového trhu — biznis (B2B), spotrebiteľ (B2C) alebo oboje — spomedzi tých s údajmi o type spotrebiteľa.