DomovVšetky technológieReactJS

Zoznam SaaS 28,303 pomocou ReactJS

Nižšie je uvedený zoznam SaaS produktov 28,303 využívajúcich ReactJS. Prehliadač SaaS prehľadáva internet, aby objavil všetky produkty SaaS a spôsob ich tvorby. Zoznam si môžete jednoducho spresniť pomocou filtrov alebo si stiahnuť kompletný zoznam SaaS využívajúcich ReactJS vo formáte CSV.

Chcete preskúmať viac? Zobraziť všetky technológie alebo pridať novú technológiu.

SaaS prehliadač sleduje 25,238 SaaS spoločností používajúcich ReactJS, pričom 814 bolo pridaných za posledných 30 dní. Medzi najobľúbenejšie krajiny pre SaaS v rámci ReactJS patrí United States (6,821), United Kingdom (1,362), India (1,124).

Kľúčové údaje pre ReactJS

25,238
Celkový softvér1
814
Nové (posledných 30 dní)2
3,101
Partnerské programy3
6
Priemerný vek (roky)4

Rozdelenie veľkosti spoločností9

135
Podnik (1 000+)
1.2% z celkového počtu
510
Veľké (201 – 1 000)
4.6% z celkového počtu
1,461
Stredná veľkosť (51 – 200)
13.2% z celkového počtu
8,924
Malé (2 – 50)
80.9% z celkového počtu

Prijatie v priebehu času pre ReactJS

Počet SaaS spoločností detekovaných pomocou ReactJS za mesiac na základe historických údajov o detekcii. SaaS Browser sleduje ReactJS od May 2025.

Nové detekcie za mesiac

Loading...

Celkový počet aktívnych SaaS využívajúcich túto technológiu

Celkový počet SaaS spoločností aktívne používajúcich ReactJS v priebehu času. Spoločnosť sa považuje za aktívnu, ak bolo zistené, že používala túto technológiu v priebehu predchádzajúcich 6 mesiacov. Sledovanie sa začalo v roku May 2025.

Loading...

Najzavedenejšie spoločnosti ReactJS

Spoločnosť Zamestnanci Hodnotenie domény Založené Pridané
Cloudflare 5,000 2009 2025-02-07
Walink 2025-12-17
W3Schools 2025-11-15
iubenda 200 2025-02-28
Intel 2025-10-15
Prezi 500 2009 2025-02-10
Lulu 200 2002 2025-02-10
Xe 1,000 1993 2025-02-04
CookieYes 50 2018 2025-02-11
Experian 2025-02-10

10 najlepších krajín pre SaaS v rámci ReactJS

Nasledujúce krajiny predstavujú miesta, kde má sídlo väčšina spoločností ReactJS SaaS, na základe našich údajov o softvérových produktoch 25,238.

Krajina Počet % z celku
United States 6,821 27.0%
United Kingdom 1,362 5.4%
India 1,124 4.5%
Canada 694 2.7%
Australia 690 2.7%
Germany 361 1.4%
France 269 1.1%
Netherlands 263 1.0%
Singapore 217 0.9%
United Arab Emirates 183 0.7%

10 najlepších kategórií v ReactJS

Nasledujúce kategórie predstavujú najobľúbenejšie typy SaaS spoločností v ReactJS na základe našej klasifikácie softvérových produktov 25,238.

Údaje o cenách pre ReactJS

Priemerná vyvolávacia cena (USD)12
$15/mesiac
Priemerná najvyššia cena (USD)13
$75/mesiac

Partnerské programy v ReactJS

Spoločnosti SaaS ponúkajú partnerské programy (12.3 % z celkového počtu).

Priemerná provízia15
25%
Distribúcia typu provízie
Jednorazové 314
Opakujúce sa 977

Naposledy pridané ReactJS SaaS

Folio Pridané 2026-06-14
Free PDF Editor Pridané 2026-06-14
SabiBooks Pridané 2026-06-14
Ecoinch Pridané 2026-06-13
HubSegment Pridané 2026-06-13
Selevita Pridané 2026-06-13
ConferenceDock Pridané 2026-06-13
Plan with Blocks Pridané 2026-06-13
PassDMARC Pridané 2026-06-13
Platera Pridané 2026-06-13

Priemerný vek ReactJS SaaS spoločností

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou ReactJS bola založená pred 6.0 rokmi (priemerný rok založenia: 2020).

Rozdelenie B2B / B2C pre ReactJS16

7,010
B2B aj B2C
27.8%
17,398
Podnikanie (B2B)
68.9%
827
Spotrebiteľ (B2C)
3.3%

Na základe 25,235 spoločností s údajmi o type spotrebiteľa (100.0 % z celkového počtu).

Rozdelenie modelu rastu pre SaaS ReactJS17

8,066
Obaja
32.0%
8,948
Rast riadený produktmi
35.5%
8,218
Rast riadený predajom
32.6%

Využitie umelej inteligencie medzi SaaS ReactJS

54.4%
Používajte funkcie umelej inteligencie18

Trend objavovania SaaS pre ReactJS

Mesačný počet objavených SaaS pre ReactJS v porovnaní s jeho podielom na všetkých objavených SaaS. Rastúce percento naznačuje, že tento segment rastie rýchlejšie ako celkový trh.

Loading...

Objavte SaaS pomocou ReactJS

Zoradiť:
Zobraziť filtre
Použitý filter 1 · Vymazať všetko · Uložiť
Technológia: ReactJS
Najlepší výber
Simplified Logo
Povýšený Toto je propagovaný záznam a ak sa zaregistrujete, môžeme získať províziu. Bezplatná skúšobná verzia
Simplified is an all-in-one AI-powered marketing platform designed to streamline workflows and enhance productivity for modern marketing teams. With a comprehensive suite of tools for content creation, social media management, and project organization, it empowers users to efficiently manage their marketing efforts from a single application.
Ceny: $24-$399/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Odhad: 2015 Najskorší dátum vytvorenia tohto záznamu, ktorý máme k dispozícii. Používame rôzne verejne dostupné zdroje údajov.
Typ spotrebiteľa: B2B
Či už je to zamerané na obchodné alebo individuálne použitie.
Marketing Automation Platforms
Kategória tohto záznamu.
Najlepší výber
OneStream Live Logo
Povýšený Toto je propagovaný záznam a ak sa zaregistrujete, môžeme získať províziu. Bezplatná skúšobná verzia
OneStream Live is a premier cloud-based live streaming platform designed for seamless multistreaming to over 45 social media platforms and the web simultaneously. With features like Live Studio, pre-recorded streaming, and unified chat, it empowers users to create professional-quality broadcasts effortlessly while maximizing audience engagement.
Odhad: 2018 Najskorší dátum vytvorenia tohto záznamu, ktorý máme k dispozícii. Používame rôzne verejne dostupné zdroje údajov.
Typ spotrebiteľa: B2B a B2C
Či už je to zamerané na obchodné alebo individuálne použitie.
Streaming & Live Broadcast Platforms
Kategória tohto záznamu.
Najlepší výber
Smodin Logo
Povýšený Toto je propagovaný záznam a ak sa zaregistrujete, môžeme získať províziu. Bezplatná skúšobná verzia
Smodin is an AI writing assistant that helps users create, rewrite, and check their writing for plagiarism. With a variety of tools available, it supports students, teachers, and professionals in improving their writing and completing tasks more efficiently.
Odhad: 2017 Najskorší dátum vytvorenia tohto záznamu, ktorý máme k dispozícii. Používame rôzne verejne dostupné zdroje údajov.
Typ spotrebiteľa: B2B a B2C
Či už je to zamerané na obchodné alebo individuálne použitie.
AI-powered Writing & Copy Generation
Kategória tohto záznamu.
Najlepší výber
upcoach Logo
Povýšený Toto je propagovaný záznam a ak sa zaregistrujete, môžeme získať províziu.
Upcoach is an innovative online coaching platform designed to streamline the coaching process, enabling coaches to deliver transformational results efficiently. With a comprehensive suite of features, including client management, course creation, and community engagement, it empowers coaches to manage their businesses seamlessly while maintaining full control over their content and branding.
Ceny: $49-$199/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Odhad: 2020 Najskorší dátum vytvorenia tohto záznamu, ktorý máme k dispozícii. Používame rôzne verejne dostupné zdroje údajov.
Typ spotrebiteľa: B2B
Či už je to zamerané na obchodné alebo individuálne použitie.
Online Course Platforms
Kategória tohto záznamu.
Unicorn Platform Logo

Unicorn Platform

Táto SaaS je trendová! Zaznamenali sme mesačný nárast návštevnosti. Bezplatná skúšobná verzia
Unicorn Platform is an AI-powered website builder designed for busy founders, enabling the rapid creation of websites without the need for design or development skills. With features like customizable templates, responsive design, and secure payment integration, it caters to a variety of projects including SaaS, blogs, and personal pages.
Ceny: $0-$350/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Website Builders
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
LeadCapture Logo
This software facilitates the creation of high-converting lead funnels, enabling users to capture, qualify, and verify leads efficiently without the need for coding or extensive technical knowledge. Key features include real-time phone and email verification, compliance with regulations, seamless integration with existing tech stacks, and advanced routing capabilities, making it ideal for performance marketers, lead generation agencies, and businesses in high-volume industries seeking to enhance lead quality and maximize return on investment.
Lead Generation Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
GlockApps Logo
A comprehensive email marketing solution addresses email deliverability and security challenges faced by businesses globally. Key features include spam testing across major ISPs, real-time monitoring of domain reputation, detailed content analysis for engagement optimization, and customizable DMARC policies to protect against phishing attacks, making it ideal for marketers and organizations seeking to enhance their email performance and safeguard their brand reputation.
Ceny: $0-$129/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Email Marketing Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Clerk Chat Logo
Clerk Chat is a cutting-edge business messaging platform designed to enhance communication through AI-driven SMS, mass texting, and personalized messaging solutions. With seamless integrations and robust security features, it empowers businesses across various industries to engage customers effectively and efficiently.
Ceny: Od $1/mesiac
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Live Chat Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Collect.chat Logo

Collect.chat

Táto SaaS je trendová! Zaznamenali sme mesačný nárast návštevnosti.
Collect.chat offers a simple and beautiful conversational form that enhances user engagement on websites by collecting leads, appointments, and customer feedback seamlessly. With its user-friendly drag-and-drop builder and 24/7 availability, businesses can effortlessly integrate the chatbot to drive higher conversions and improve customer experiences.
Ceny: $0-$299/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Live Chat Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
Mailmodo Logo

Mailmodo

Táto SaaS je trendová! Zaznamenali sme mesačný nárast návštevnosti. Bezplatná skúšobná verzia
This platform enhances email marketing by enabling the creation of interactive and engaging emails without the need for coding skills. Key features include a drag-and-drop editor, smart segmentation for targeted campaigns, automated customer journeys, and managed deliverability, all designed to solve challenges related to low engagement rates and ineffective communication, making it ideal for marketers and businesses seeking to boost customer interaction and drive growth.
Ceny: $59-$425/mo
Mesačný cenový rozsah pre tento SaaS produkt. Ceny sú normalizované na mesačné sumy, kde je to možné.
Email Marketing Software
Kategória tohto záznamu.
Zaregistrujte sa a zobrazte si všetky metriky
* Niektoré alebo všetky časti tejto stránky môžu byť generované umelou inteligenciou, preto si, prosím, nezávisle overte všetky dôležité informácie.

Často kladené otázky

Koľko SaaS spoločností ReactJS existuje?

SaaS prehliadač sleduje 25,238 ReactJS softvérových produktov k dátumu September 2026. Za posledných 30 dní bolo pridaných 814 nových ReactJS SaaS spoločností.

Koľko nových SaaS spoločností ReactJS sa pridá každý mesiac?

Do prehliadača SaaS bolo za posledných 30 dní pridaných 814 nových ReactJS spoločností SaaS. Naša vlastná infraštruktúra prehľadávania neustále objavuje nové softvérové produkty.

Ktoré sú najzavedenejšie spoločnosti ReactJS SaaS?

Medzi najzavedenejšie spoločnosti SaaS v kategórii ReactJS podľa autority domény patrí Cloudflare, Walink, W3Schools, iubenda, Intel. Tieto spoločnosti predstavujú najvyššie skóre hodnotenia domény v kategórii ReactJS.

Aká je typická veľkosť spoločnosti pre SaaS v rámci ReactJS?

Medzi ReactJS SaaS spoločnosťami s údajmi o zamestnancoch je rozdelenie veľkosti: - 135 (1.2%), - 510 (4.6%), - 1,461 (13.2%), - 8,924 (80.9%).

Ktoré krajiny majú najviac SaaS spoločností typu ReactJS?

Najväčšie krajiny pre ReactJS SaaS sú: United States (6,821), United Kingdom (1,362), India (1,124), Canada (694), Australia (690). Tieto krajiny predstavujú najväčšiu koncentráciu softvérových spoločností ReactJS na celom svete.

Aké sú najbežnejšie typy SaaS v ReactJS?

Najbežnejšie kategórie SaaS v ReactJS sú: Stock Trading & Brokerage Platforms (668), AI-powered Resume Screening Tools (457), Learning and Education Platforms (417), AI-powered Virtual Avatars & Digital Assistants (346), AI-powered Legal Research Platforms (277). Tieto kategórie predstavujú najvyššiu koncentráciu softvérových produktov v regióne.

Aké percento SaaS spoločností z ReactJS ponúka partnerské programy?

Spoločnosti SaaS 3,101 ReactJS ponúkajú partnerské programy, ktoré predstavujú 12.3 % všetkého softvéru ReactJS sledovaného prehliadačom SaaS. Priemerná sadzba provízie je 25 %.

Aký je priemerný vek ReactJS SaaS spoločností?

Priemerná SaaS spoločnosť s hodnotou ReactJS bola založená pred 6.0 rokmi, s priemerným rokom založenia 2020.

Sú spoločnosti ReactJS SaaS prevažne B2B alebo B2C?

Na základe dostupných údajov sa spoločnosti ReactJS SaaS delia takto: B2B aj B2C (27.8%), Podnikanie (B2B) (68.9%), Spotrebiteľ (B2C) (3.3%).

Aké sú najnovšie spoločnosti SaaS na platforme ReactJS?

Medzi naposledy objavené spoločnosti SaaS na platforme ReactJS patrí Folio, Free PDF Editor, SabiBooks, Ecoinch, HubSegment. Prehliadač SaaS neustále objavuje a indexuje nové softvérové produkty pomocou proprietárnej infraštruktúry prehľadávania.

Ako sa v priebehu času zmenilo prijatie ReactJS?

Na základe našich detekčných údajov nové spoločnosti SaaS konzistentne prijímajú platformu ReactJS. Pozrite si graf prijatia, kde nájdete podrobné mesačné trendy.

Aké rastové modely používajú spoločnosti ReactJS SaaS?

Medzi SaaS spoločnosťami používajúcimi ReactJS s údajmi rastového modelu je rozdelenie nasledovné: Obaja (32.0%), Rast riadený produktmi (35.5%), Rast riadený predajom (32.6%).

Aké percento SaaS spoločností z ReactJS používa umelú inteligenciu?

54.4 % SaaS spoločností používajúcich ReactJS začleňuje funkcie umelej inteligencie.

O prehliadači SaaS

SaaS Browser je najväčšia a najaktuálnejšia SaaS databáza na internete – dokonalý nástroj na vyhľadávanie a výskum pre SaaS spoločnosti.

Nové nástroje objavujeme týždne po ich uvedení na trh, ešte predtým, ako sa objavia v databázach Apollo, ZoomInfo alebo iných. Naša účelovo vytvorená platforma sleduje výlučne skutočné softvérové produkty s overenými údajmi, na rozdiel od generických nástrojov na vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov zamorených agentúrami, konzultačnými spoločnosťami a zastaranými zoznamami.

Od podnikov z rebríčka Fortune 500 až po startupy založené na vlastných zdrojoch, ktoré sa tento týždeň spúšťajú – ak ide o SaaS, sledujeme to.

Ako sa tieto čísla počítajú

  1. Celkový softvér. Počet zverejnených SaaS spoločností momentálne uvedených pre tento výber. Započítavajú sa iba spoločnosti, ktoré prejdú našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledných 30 dní). Čistý počet SaaS spoločností novo zverejnených pre tento výber za posledných 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS spoločností, ktoré prevádzkujú overený partnerský alebo referenčný program.
  4. Priemerný vek (roky). Medián veku v rokoch spoločností v tomto výbere na základe roku založenia. Medián je stredná hodnota, takže polovica je staršia a polovica mladšia.
  5. Rozdelenie veľkosti spoločností. Rozdelenie spoločností podľa počtu zamestnancov: sólo (1), malé (2–50), stredné (51–200), veľké (201–1,000), podnikové (1,000+). Percentá sú zo spoločností s údajmi o zamestnancoch.
  6. Priemerná vyvolávacia cena (USD). Medián vstupnej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  7. Priemerná najvyššia cena (USD). Medián prémiovej mesačnej ceny (USD) naprieč spoločnosťami v tomto výbere s údajmi o cenách.
  8. Priemerná provízia. Medián sadzby partnerskej provízie ponúkanej spoločnosťami v tomto výbere, ktoré prevádzkujú partnerský program.
  9. Rozdelenie B2B / B2C. Rozdelenie spoločností podľa cieľového trhu — biznis (B2B), spotrebiteľ (B2C) alebo oboje — spomedzi tých s údajmi o type spotrebiteľa.
  10. Model rastu. Rozdelenie spoločností podľa prístupu na trh — rast vedený produktom alebo predajom — spomedzi tých s údajmi o modeli rastu.
  11. Použitie umelej inteligencie. Percento spoločností v tomto výbere zistených ako začleňujúce AI funkcie do svojho produktu.