EvTüm Kategorilerİnşaat Muhasebe Yazılımı

İnşaat Muhasebe Yazılımı

SaaS Browser, 298 İnşaat Muhasebe Yazılımı yazılım şirketini takip ediyor; bunlardan 20'si son 30 günde eklendi. İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS için en iyi ülkeler arasında United States (85), United Kingdom (25), Australia (13) yer almaktadır.

İnşaat Muhasebe Yazılımı için Önemli Veri Noktaları

298
Toplam Yazılım1
20
Yeni (Son 30 Gün)2
10
Ortaklık Programları3
7
Ortalama Yaş (Yıl)4
+127
Yeni (Son 365 Gün)5
46
Geçen Yılki Müşteri Kaybı6
26.6%
Yıllık Müşteri Kaybı Oranı7
40.3%
Ücretsiz Deneme8

Şirket Büyüklüğü Dağılımı9

2
Kurumsal (1.000+)
2.0% toplamın
4
Büyük (201-1.000)
4.1% toplamın
10
Orta Boy (51-200)
10.2% toplamın
82
Küçük (2-50)
83.7% toplamın

En Köklü İnşaat Muhasebe Yazılımı Şirketleri

Şirket Çalışanlar Alan Adı Puanı Kurulan Eklendi
Acumatica 1,000 2025-02-07
Accruent 5,000 2025-02-10
BQE CORE 500 1995 2025-02-04
Foundation 500 1985 2025-02-05
CarbonChain 50 2025-02-09
SCADACore 50 2015 2025-02-26
Jonas Construction Software 200 2025-02-10
JAMIS Software 200 1987 2025-02-07
Material Hub 200 2021 2025-02-07
Carbon Trail 50 2022 2025-02-08

İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS için En İyi 10 Ülke

Aşağıdaki ülkeler, 298 yazılım ürünlerine ilişkin verilerimize göre, İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketlerinin merkezlerinin çoğunun bulunduğu ülkeleri temsil etmektedir.

Ülke Saymak Toplamın %'si
United States 85 28.5%
United Kingdom 25 8.4%
Australia 13 4.4%
Canada 10 3.4%
India 8 2.7%
New Zealand 5 1.7%
Malaysia 3 1.0%
Belgium 2 0.7%
Egypt 1 0.3%
Estonia 1 0.3%

İnşaat Muhasebe Yazılımı için Fiyatlandırma Verileri

Ortalama Başlangıç Fiyatı (USD)12
$79/ay
Ortalama En Yüksek Fiyat (USD)13
$200/ay

İnşaat Muhasebe Yazılımı için Piyasa Doygunluğu

Bu puan, toplam ürün sayısı, alan adı otoritesi, yönlendiren alan adları, şirket yaşı, trafik büyümesi, fiyatlandırma ve kurumsal varlığın bir kombinasyonundan hesaplanır.

Doygunluk Puanı14
41 / 100 (Orta)

İnşaat Muhasebe Yazılımı'daki Ortaklık Programları

10 İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketleri ortaklık programları sunmaktadır (toplamın %{percentage}'si).

Ortalama Komisyon15
18%
Komisyon Türü Dağılımı
Tek Seferlik 3
Tekrarlayan 1

En Son Eklenen İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS

Challas 2026-08-27 eklendi
Estimates Built Right 2026-08-25 eklendi
PayApplicationGenerator 2026-08-24 eklendi
Abizvo 2026-08-24 eklendi
Quoinvo 2026-08-19 eklendi
CalcEngine 2026-08-19 eklendi
MyCoinWorX 2026-08-17 eklendi
Office Independence Systems 2026-08-17 eklendi
TrackWIP 2026-08-16 eklendi
Acuite 2026-08-14 eklendi

İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS Şirketinin Ortalama Yaşı

Ortalama İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketi 7.0 yıl önce kurulmuştur (ortalama kuruluş yılı: 2019).

İnşaat Muhasebe Yazılımı için B2B / B2C Analizi16

30
Hem B2B hem de B2C
10.1%
265
İşletme (B2B)
88.9%
3
Tüketici (B2C)
1.0%

Tüketici türü verilerine sahip 298 şirkete dayanmaktadır (toplamın 100.0%'i).

İnşaat Muhasebe Yazılımı için SaaS Keşif Trendi

İnşaat Muhasebe Yazılımı için aylık SaaS keşif sayısı, keşfedilen tüm SaaS'ların payıyla karşılaştırıldığında. Yükselen bir yüzde, bu segmentin genel pazardan daha hızlı büyüdüğünü gösterir.

İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS'ı keşfedin

Düzenlemek:
Filtreleri Göster
1 filtresi uygulandı · Tümünü temizle · Kaydetmek
Kategori: İnşaat Muhasebe Yazılımı
Office Independence Systems Logo

Office Independence Systems

Sahibi bu sayfada görüntülenen profil bilgilerini doğruladı.
This comprehensive construction management software solution enables companies to generate estimates, manage change orders, process invoices, and handle progress billing within a unified system, ensuring seamless project financial workflow and document control. Its key features include a perpetual, one-time license that is installed on clients' infrastructure, customizable branding, hands-on training for staff, remote support and bug fixes, and flexible ownership payment plans, making it ideal for construction firms seeking to eliminate ongoing subscription costs, maintain full control over their software environment, and streamline their project accounting processes.
Fiyatlandırma: $2000/ay'dan itibaren
Bu SaaS ürünü için aylık fiyat aralığı. Fiyatlar mümkün olduğunca aylık tutarlara göre ayarlanmıştır.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
CloudCalc Logo
CloudCalc is a cloud-based engineering analysis software designed for structural steel and pipe stress analysis. It allows users to work from any device, offers quick licensing, and eliminates the need for IT support, making it easy to start a free trial and explore its features.
Fiyatlandırma: $29-$59/mo
Bu SaaS ürünü için aylık fiyat aralığı. Fiyatlar mümkün olduğunca aylık tutarlara göre ayarlanmıştır.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
GlassManager Logo
This comprehensive software solution streamlines operations for glass companies by integrating various functionalities such as estimating, scheduling, job management, invoicing, and customer relationship management into a single platform. Key features include mobile access for field technicians, real-time reporting and dashboards for financial insights, and seamless accounting integration, all designed to enhance productivity, reduce paperwork, and improve cash flow for both residential and commercial glass businesses.
Fiyatlandırma: $65-$125/mo
Bu SaaS ürünü için aylık fiyat aralığı. Fiyatlar mümkün olduğunca aylık tutarlara göre ayarlanmıştır.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
Clearing Logo
Clearing offers automated bookkeeping and trust accounting solutions specifically designed for property managers, streamlining financial management and reducing time spent on manual tasks. With features like expense tracking, integrated reporting, and seamless payment processing, Clearing enhances operational efficiency and improves owner satisfaction.
Fiyatlandırma: $25/mo
Bu SaaS ürünü için aylık fiyat aralığı. Fiyatlar mümkün olduğunca aylık tutarlara göre ayarlanmıştır.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
CarbonInvoice Logo
CarbonInvoice offers a streamlined solution for businesses to effortlessly measure their carbon footprint and take immediate action by funding native tree planting. With a user-friendly interface and integration with popular accounting software, businesses can track their sustainability efforts, share their impact, and enhance brand loyalty through personalized marketing content.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
ICAT Systems Logo

ICAT Systems

Bu SaaS trend oluyor! Aylık trafik artışı tespit ettik. Ücretsiz Deneme
ICAT Systems offers specialized government contract accounting software designed to integrate seamlessly with QuickBooks, enabling contractors to manage indirect costs and ensure compliance with DCAA regulations. The platform streamlines reporting, automates workflows, and provides essential tools for budgeting and incurred cost proposals, empowering businesses to confidently pursue and manage government contracts.
Fiyatlandırma: $1200-$3600/mo
Bu SaaS ürünü için aylık fiyat aralığı. Fiyatlar mümkün olduğunca aylık tutarlara göre ayarlanmıştır.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
CHS Logo

CHS

This all-in-one platform combines construction accounting, job costing, and project management by centralizing estimating, change orders, purchase orders, cost tracking, and real-time financial reporting into a single system. Designed for luxury custom home builders, it solves the chaos of scattered spreadsheets and data silos by delivering real-time visibility, centralized information, and collaborative tools for estimators, project managers, bookkeepers, lenders, trades, and clients, including client-facing draws, allowances, selections, ECC calculations, and automated contract balance updates, with flexible, contract-free subscriptions.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
Albi Logo
Albi offers a comprehensive restoration management software designed to streamline business operations, enhance productivity, and facilitate seamless communication between office and field teams. With features such as job management, customer relationship management, and robust integrations, Albi empowers restoration businesses to efficiently manage their workflows and drive growth.
Fiyatlandırma: $60-$100/mo
Bu SaaS ürünü için aylık fiyat aralığı. Fiyatlar mümkün olduğunca aylık tutarlara göre ayarlanmıştır.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
Styck Logo
This construction-focused financial management platform enables project teams in the Australian construction sector to manage costs, budgets, forecasts, and cash flow, while providing real-time visibility into budget versus actuals, work-in-progress, and overall profitability. Core features include budget creation, cost forecasting, WIP tracking, progress claims, variations, purchase orders, retention tracking, document management, RFIs, subcontract agreements, insurance tracking, and accounting integrations, along with dashboards and automated notifications; it addresses challenges such as data silos, spreadsheet dependence, delayed or disputed invoicing, unclear financial performance, and budget overruns, and it is designed for main contractors, subcontractors, residential builders, and commercial developers in Australia seeking an affordable, user-friendly, contract-compliant, scalable solution.
Fiyatlandırma: A$239-A$499/mo
Bu SaaS ürünü için aylık fiyat aralığı. Fiyatlar mümkün olduğunca aylık tutarlara göre ayarlanmıştır.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
Controlqore Logo
ControlQore offers a financial management solution tailored for the construction industry, simplifying expense tracking and corporate card management. Designed by industry professionals, it enhances financial control and transparency for general contractors, sub-contractors, and controllers.
Construction Accounting Software
Bu ilanın kategorisi.
Tüm ölçümleri görüntülemek için kaydolun
* Bu sayfanın bazı veya tüm bölümleri yapay zeka tarafından oluşturulmuş olabilir, bu nedenle lütfen kritik bilgileri bağımsız olarak doğrulayın.

Sıkça Sorulan Sorular

İnşaat Muhasebe Yazılımı adet SaaS şirketi var?

SaaS Browser, September 2026 itibariyle 298 İnşaat Muhasebe Yazılımı yazılım ürününü takip etmektedir. Son 30 günde 20 yeni İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketi eklendi.

Her ay kaç tane yeni İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketi ekleniyor?

Son 30 günde SaaS Browser'a 20 yeni İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketi eklendi. Tescilli tarama altyapımız sürekli olarak yeni yazılım ürünleri keşfediyor.

En köklü İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketleri hangileridir?

Alan otoritesi bakımından en köklü İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketleri arasında Acumatica, Accruent, BQE CORE, Foundation, CarbonChain yer almaktadır. Bu şirketler, İnşaat Muhasebe Yazılımı kategorisinde en yüksek alan sıralama puanlarını temsil etmektedir.

İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS için tipik şirket büyüklüğü nedir?

Çalışan verilerine sahip İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketi arasında, büyüklük dağılımı şu şekildedir: - 2 (2.0%), - 4 (4.1%), - 10 (10.2%), - 82 (83.7%).

Hangi ülkelerde en çok İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketi bulunmaktadır?

İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS için en iyi ülkeler şunlardır: United States (85), United Kingdom (25), Australia (13), Canada (10), India (8). Bunlar, dünya çapındaki İnşaat Muhasebe Yazılımı yazılım şirketlerinin en büyük yoğunlaşmalarını temsil etmektedir.

İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketinin yüzde kaçı ortaklık programı sunmaktadır?

10 İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketleri, SaaS Browser tarafından izlenen tüm İnşaat Muhasebe Yazılımı yazılımlarının 3.4%'sini temsil eden ortaklık programları sunmaktadır. Ortalama komisyon oranı 18%'dır.

İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketinin ortalama yaşı kaçtır?

Ortalama İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketi 7.0 yıl önce kurulmuş olup, ortalama kuruluş yılı 2019'dir.

İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketlerinin çoğu B2B mi yoksa B2C mi?

Mevcut verilere göre, İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketinin dağılımı şu şekildedir: Hem B2B hem de B2C (10.1%), İşletme (B2B) (88.9%), Tüketici (B2C) (1.0%).

En yeni İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketleri hangileri?

Son zamanlarda keşfedilen İnşaat Muhasebe Yazılımı SaaS şirketleri arasında Challas, Estimates Built Right, PayApplicationGenerator, Abizvo, Quoinvo de bulunmaktadır. SaaS Browser, tescilli tarama altyapısını kullanarak sürekli olarak yeni yazılım ürünlerini keşfeder ve indeksler.

SaaS Tarayıcısı Hakkında

SaaS Browser, internetteki en büyük ve en güncel SaaS veritabanıdır; SaaS şirketleri için en üst düzey müşteri bulma ve araştırma aracıdır.

Yeni çıkan araçları, Apollo, ZoomInfo veya diğer veritabanlarında görünmeden haftalar sonra keşfediyoruz. Amaca yönelik olarak geliştirdiğimiz platformumuz, ajanslar, danışmanlık şirketleri ve güncel olmayan listelerle dolu genel arama araçlarının aksine, yalnızca doğrulanmış verilere sahip gerçek yazılım ürünlerini takip eder.

Fortune 500 şirketlerinden bu hafta piyasaya sürülen, kendi kaynaklarıyla kurulan girişimlere kadar, SaaS ile ilgili her şeyi takip ediyoruz.

Bu sayılar nasıl hesaplanıyor

  1. Toplam Yazılım. Bu seçim için şu anda listelenen yayınlanmış SaaS şirketlerinin sayısı. Yalnızca otomatik kalite kontrollerimizi geçen şirketler sayılır.
  2. Yeni (Son 30 Gün). Bu seçim için son 30 günde yeni yayınlanan SaaS şirketlerinin net sayısı.
  3. Ortaklık Programları. Doğrulanmış bir ortaklık veya tavsiye programı yürüten listelenen SaaS şirketlerinin sayısı.
  4. Ortalama Yaş (Yıl). Kuruluş yılına göre bu seçimdeki şirketlerin yıl cinsinden medyan yaşı. Medyan ortadaki değerdir, dolayısıyla yarısı daha yaşlı yarısı daha gençtir.
  5. Yeni (Son 365 Gün). Bu seçim için son 365 günde yayınlanan SaaS şirketlerinin sayısı.
  6. Geçen Yılki Müşteri Kaybı. Son bir yılda yayınlanan ancak artık listede olmayan şirketler — çevrimdışı oldular, kaldırıldılar veya kalite kontrollerimizi geçmeyi bıraktılar.
  7. Yıllık Müşteri Kaybı Oranı. Yıllık kayıp oranı — kaybedilen şirketlerin, son bir yılda yayınlanan tüm şirketlere (hâlâ listede olanlar artı kaybedilenler) oranı.
  8. Ücretsiz Deneme. Bu seçimde ücretsiz deneme sunan listelenen şirketlerin yüzdesi.
  9. Şirket Büyüklüğü Dağılımı. Şirketlerin çalışan sayısına göre dağılımı: solo (1), küçük (2–50), orta (51–200), büyük (201–1,000), kurumsal (1,000+). Yüzdeler, çalışan verisi olan şirketler üzerindendir.
  10. Ortalama Başlangıç Fiyatı (USD). Bu seçimde fiyatlandırma verisi olan şirketler genelinde medyan giriş seviyesi aylık fiyat (USD).
  11. Ortalama En Yüksek Fiyat (USD). Bu seçimde fiyatlandırma verisi olan şirketler genelinde medyan premium aylık fiyat (USD).
  12. Doygunluk Puanı. Toplam ürün sayısı, alan adı otoritesi, referans alan adları, şirket yaşı, trafik büyümesi, fiyatlandırma ve kurumsal varlığı birleştiren 0–100 piyasa doygunluğu puanı. Yüksek olması daha rekabetçi demektir.
  13. Ortalama Komisyon. Bu seçimde bir ortaklık programı yürüten şirketlerin sunduğu medyan ortaklık komisyon oranı.
  14. B2B / B2C Dağılımı. Şirketlerin hedef pazara göre dağılımı — işletme (B2B), tüketici (B2C) veya her ikisi — tüketici tipi verisi olanlar arasında.