CI/CD и DevOps автоматизация
SaaS браузърът проследява 973 CI/CD и DevOps автоматизация софтуерни компании, като 108 са добавени през последните 30 дни. Най-популярните страни за CI/CD и DevOps автоматизация SaaS включват United States (103), United Kingdom (14), India (14).
Ключови данни за CI/CD и DevOps автоматизация
Разпределение на размера на компаниите9
Най-утвърдени компании от CI/CD и DevOps автоматизация
| Компания | Служители | Рейтинг на домейна | Основан | Добавено |
|---|---|---|---|---|
| Bitbucket | — | 91 | — | 2025-02-05 |
| Travis CI | — | 88 | — | 2025-02-28 |
| CircleCI | 500 | 87 | 2011 | 2025-02-05 |
| Gradle | 200 | 86 | — | 2025-02-28 |
| Gulp | — | 83 | — | 2025-02-10 |
| Chef | — | 79 | — | 2025-02-10 |
| CloudBees | 1,000 | 76 | 2010 | 2025-02-04 |
| Digital.ai | 1,000 | 75 | — | 2025-02-04 |
| Nx | 50 | 75 | 2016 | 2025-03-04 |
| Harness | 1,000 | 75 | — | 2025-02-04 |
Топ 10 държави за CI/CD и DevOps автоматизация SaaS
Следните държави представляват седалищата на повечето SaaS компании на CI/CD и DevOps автоматизация, въз основа на нашите данни за софтуерните продукти на 973.
| Държава | Брой | % от общата сума |
|---|---|---|
| United States | 103 | 10.6% |
| United Kingdom | 14 | 1.4% |
| India | 14 | 1.4% |
| Canada | 13 | 1.3% |
| Netherlands | 10 | 1.0% |
| Australia | 7 | 0.7% |
| Germany | 6 | 0.6% |
| Poland | 5 | 0.5% |
| Israel | 5 | 0.5% |
| Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha | 5 | 0.5% |
SEO и авторитет на домейна за CI/CD и DevOps автоматизация
Данни за цените за CI/CD и DevOps автоматизация
Пазарна наситеност за CI/CD и DevOps автоматизация
Този резултат се изчислява от комбинация от общия брой продукти, авторитет на домейна, препращащи домейни, възрастта на компанията, ръста на трафика, ценообразуването и корпоративното присъствие.
Партньорски програми в CI/CD и DevOps автоматизация
23 CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компаниите предлагат партньорски програми (2.4% от общия брой).
Най-скоро добавени CI/CD и DevOps автоматизация SaaS
Средна възраст на CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компании
Средностатистическата SaaS компания от CI/CD и DevOps автоматизация клас е основана преди 5.0 години (средна година на основаване: 2021).
B2B / B2C разбивка за CI/CD и DevOps автоматизация16
Въз основа на 971 компании с данни за типа потребители (99.8% от общия брой).
Тенденция за откриване на SaaS за CI/CD и DevOps автоматизация
Месечен брой открити SaaS за CI/CD и DevOps автоматизация в сравнение с дела му от всички открити SaaS. Нарастващият процент показва, че този сегмент расте по-бързо от общия пазар.
Открийте CI/CD и DevOps автоматизация SaaS
Разширени филтри
Threatcl
Безплатен пробен периодOrbit Rample Labs
Безплатен пробен периодJR DevTools
Безплатен пробен периодQaCockpit
CodeMinder Inc
Codeport
Cachely
Безплатен пробен периодVantraOps
Безплатен пробен периодOpenMSI
Atmosly
Този SaaS е актуален! Забелязахме месечен ръст на трафика.FailPack
Безплатен пробен периодBundle Drop
Безплатен пробен периодTensel
Vorsq
Безплатен пробен периодOrbit Rample Labs
Често задавани въпроси
Колко SaaS компании има в CI/CD и DevOps автоматизация?
SaaS браузърът проследява 973 CI/CD и DevOps автоматизация софтуерни продукта към October 2026. 108 нови CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компании са добавени през последните 30 дни.
Колко нови CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компании се добавят всеки месец?
108 нови CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компании бяха добавени към SaaS браузъра през последните 30 дни. Нашата собствена инфраструктура за обхождане непрекъснато открива нови софтуерни продукти.
Кои са най-утвърдените SaaS компании за CI/CD и DevOps автоматизация?
Най-утвърдените SaaS компании в CI/CD и DevOps автоматизация по авторитет на домейна включват Bitbucket, Travis CI, CircleCI, Gradle, Gulp. Тези компании представляват най-високите оценки за ранг на домейна в категорията CI/CD и DevOps автоматизация.
Какъв е типичният размер на компанията за CI/CD и DevOps автоматизация SaaS?
Сред CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компании с данни за служителите, разпределението на размера е: - 3 (1.4%), - 13 (6.2%), - 20 (9.6%), - 173 (82.8%).
Какъв е средният авторитет на домейна за SaaS компании от CI/CD и DevOps автоматизация?
Средният рейтинг на домейна за CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компании е 17, в сравнение с общата средна стойност за SaaS от 13.
Кои страни имат най-много SaaS компании от CI/CD и DevOps автоматизация?
Водещите страни за CI/CD и DevOps автоматизация SaaS са: United States (103), United Kingdom (14), India (14), Canada (13), Netherlands (10). Те представляват най-голямата концентрация на софтуерни компании за CI/CD и DevOps автоматизация в световен мащаб.
Какъв процент от CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компаниите предлагат партньорски програми?
23 CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компаниите предлагат партньорски програми, представляващи 2.4% от целия CI/CD и DevOps автоматизация софтуер, проследяван от SaaS браузъра. Средната комисионна е 15%.
Каква е средната възраст на CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компании?
Средностатистическата SaaS компания от CI/CD и DevOps автоматизация клас е основана преди 5.0 години, със средна година на основаване от 2021.
SaaS компаниите на CI/CD и DevOps автоматизация предимно B2B или B2C ли са?
Въз основа на наличните данни, CI/CD и DevOps автоматизация SaaS компаниите се разпределят, както следва: Както B2B, така и B2C (7.9%), Бизнес (B2B) (92.1%).
Кои са най-новите SaaS компании на CI/CD и DevOps автоматизация?
Най-скоро откритите SaaS компании на CI/CD и DevOps автоматизация включват Gulp, Sorus, ITALOT, FlowKey, Shipd. SaaS Browser непрекъснато открива и индексира нови софтуерни продукти, използвайки собствена инфраструктура за обхождане.
Относно SaaS браузъра
SaaS Browser е най-голямата и най-актуална SaaS база данни в интернет - най-добрият инструмент за търсене и проучване за SaaS компании.
Откриваме нововъзникващи инструменти седмици след пускането им на пазара, преди да се появят в Apollo, ZoomInfo или други бази данни. Нашата специално създадена платформа проследява изключително реални софтуерни продукти с проверени данни, за разлика от генеричните инструменти за търсене, замърсени с агенции, консултантски фирми и остарели обяви.
От предприятия от Fortune 500 до стартиращи компании, стартиращи тази седмица - ако става въпрос за SaaS, ние го проследяваме.
Как се изчисляват тези числа
- Общо софтуер. Броят на публикуваните SaaS компании, които в момента са изброени за тази селекция. Отчитат се само компаниите, които преминават нашите автоматизирани проверки за качество.
- Ново (последните 30 дни). Нетният брой на SaaS компаниите, новопубликувани за тази селекция през последните 30 дни.
- Партньорски програми. Броят на изброените SaaS компании, които управляват проверена партньорска или реферална програма.
- Средна възраст (години). Медианната възраст в години на компаниите в тази селекция, въз основа на годината на основаване. Медианата е средната стойност, така че половината са по-стари, а половината по-млади.
- Ново (последните 365 дни). Броят на SaaS компаниите, публикувани за тази селекция през последните 365 дни.
- Избягано (миналата година). Компании, публикувани през последната година, които вече не са в списъка — те са се изключили, били са премахнати или са спрели да преминават нашите проверки за качество.
- Годишен процент на отпадане. Годишният процент на отпадане — отпадналите компании като процент от всички компании, публикувани през последната година (все още изброени плюс отпаднали).
- Безплатен пробен период. Процентът на изброените компании в тази селекция, които предлагат безплатен пробен период.
- Разпределение на размера на компаниите. Разпределение на компаниите по брой служители: самостоятелни (1), малки (2–50), средни (51–200), големи (201–1,000), корпоративни (1,000+). Процентите са от компаниите с данни за служителите.
- Среден рейтинг на домейна. Медианният рейтинг на домейна (0–100) за изброените компании — нашата мярка за линк авторитет от уеб графа на Common Crawl. По-високо означава по-силно. Показан спрямо общата медиана за всички SaaS за сравнение.
- Средна начална цена (USD). Медианната начална месечна цена (USD) за компаниите в тази селекция с данни за цените.
- Средна най-висока цена (USD). Медианната премиум месечна цена (USD) за компаниите в тази селекция с данни за цените.
- Индекс на насищане. Оценка на насищане на пазара от 0–100, съчетаваща общия брой продукти, авторитет на домейна, референтни домейни, възраст на компанията, растеж на трафика, ценообразуване и корпоративно присъствие. По-високо означава по-конкурентно.
- Средна комисионна. Медианната партньорска комисионна ставка, предлагана от компаниите в тази селекция, които управляват партньорска програма.
- Разбивка B2B / B2C. Разпределение на компаниите по целеви пазар — бизнес (B2B), потребител (B2C) или и двете — сред тези с данни за типа потребител.