IniciTotes les categoriesSeguretat de l'API

Seguretat de l'API

El navegador SaaS fa un seguiment de 258 i Seguretat de l'API empreses de programari, amb 30 afegides en els darrers 30 dies. Els principals països per a Seguretat de l'API SaaS inclouen United States (53), United Kingdom (9), India (7).

Punts de dades clau per a Seguretat de l'API

258
Programari total1
30
Nou (últims 30 dies)2
10
Programes d'afiliació3
5
Edat mitjana (anys)4
+151
Nou (últims 365 dies)5
62
Batut (any passat)6
29.1%
Taxa de rotació anual7
32.2%
Prova gratuïta8

Distribució de la mida de l'empresa9

1
Empresa (més de 1.000)
1.3% del total
4
Gran (201-1.000)
5.1% del total
10
Mida mitjana (51-200)
12.8% del total
63
Petit (2-50)
80.8% del total

Empreses Seguretat de l'API més establertes

Empresa empleats Valoració del domini Fundada Afegit
Aikido 500 2022 2025-02-08
Invicti 500 2018 2025-02-05
Wicket 2025-02-28
Island 1,000 2020 2025-02-07
Apiiro 200 2019 2025-02-26
Cequence 200 2014 2025-02-11
AuthPro 2001 2026-01-02
Traceable 500 2025-02-04
Authentic8 200 2010 2025-02-04
Authelia 2025-02-28

Els 10 principals països per a Seguretat de l'API SaaS

Els següents països representen on tenen la seu la majoria de les empreses SaaS Seguretat de l'API, segons les nostres dades per a productes de programari 258.

País Compte % del total
United States 53 20.5%
United Kingdom 9 3.5%
India 7 2.7%
Canada 3 1.2%
Australia 3 1.2%
Switzerland 3 1.2%
Hong Kong 2 0.8%
Israel 2 0.8%
Germany 2 0.8%
Brazil 1 0.4%

Dades de preus per a Seguretat de l'API

Preu inicial mitjà (USD)12
$3/mes
Preu mitjà alt (USD)13
$89/mes

Saturació del mercat per a Seguretat de l'API

Aquesta puntuació es calcula a partir d'una combinació del total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial.

Puntuació de saturació14
54 / 100 (Mitjà)

Programes d'afiliació a Seguretat de l'API

10 Seguretat de l'API Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació (3.9% del total).

Afegits més recentment Seguretat de l'API SaaS

Stronghold Afegit 2026-08-27
lumaq Afegit 2026-08-20
PromptShield Afegit 2026-08-20
Nacre Afegit 2026-08-20
Passkey Server Afegit 2026-08-19
DAMAC Afegit 2026-08-19
OmniShield Afegit 2026-08-17
RudeAuth Afegit 2026-08-17
EnforceAuth Afegit 2026-08-16
55 Club Afegit 2026-08-15

Edat mitjana de les empreses SaaS Seguretat de l'API

Una empresa SaaS mitjana de Seguretat de l'API es va fundar fa 5.0 anys (any mitjà de fundació: 2021).

Desglossament B2B / B2C per a Seguretat de l'API16

48
Tant B2B com B2C
18.6%
205
Negocis (B2B)
79.5%
5
Consumidor (B2C)
1.9%

Basat en 258 empreses amb dades de tipus de consumidor (100.0% del total).

Tendència de descobriment SaaS per a Seguretat de l'API

Nombre mensual de SaaS descoberts per a Seguretat de l'API comparat amb la seva participació en tots els SaaS descoberts. Un percentatge creixent indica que aquest segment creix més ràpid que el mercat en general.

Loading...

Descobreix Seguretat de l'API SaaS

Ordenar:
Mostra els filtres
Filtre 1 aplicat · Esborra-ho tot · Desa
Categoria: Seguretat de l'API
Borg Logo

Borg

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This advanced cybersecurity platform offers continuous, automated offensive security testing and asset discovery solutions designed to identify exploitable vulnerabilities in applications, APIs, and cloud environments, helping organizations detect security flaws before malicious actors do. Its main features include real-time asset and surface monitoring, verified vulnerability detection with detailed reproduction steps, seamless integration with workflow tools like Jira and Slack, and specialized modules for autonomous penetration testing, red teaming, and asset discovery, providing an efficient way to maintain a strong security posture for modern, fast-paced development teams. It addresses problems such as delayed vulnerability identification, elusive business logic bugs, and gaps in traditional security reviews, making it ideal for security professionals, DevSecOps teams, and organizations prioritizing proactive, continuous security assurance.
Preus: Des de $800/mes
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
API Security
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Demonic Binary Logo

Demonic Binary

El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This service provides comprehensive mobile, backend, and security engineering solutions designed to optimize product stability, integrity, and safety under high load or pressure. It offers core features such as stabilization of iOS and Android clients, backend API hardening, control over authentication and session security, and targeted security reviews to prevent vulnerabilities before high-stakes launches, addressing challenges like brittle workflows, authorization regressions, and inconsistent security enforcement. Primarily aimed at product teams and engineering organizations managing consumer-facing applications, it helps improve release reliability, ensure compliance, and strengthen boundary defenses, effectively solving issues related to fragile code, unauthorized access, and unpredictable system behavior.
API Security
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
ReqKey Logo

ReqKey

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This platform provides comprehensive API key management and monitoring solutions that enable users to generate, validate, and control access to their APIs through secure keys, rate limiting, and quotas. It offers real-time observability of API traffic, including request logs, response status codes, and latency metrics, ensuring API performance and security across global edge networks with minimal latency. Designed for developers, API providers, and businesses, it addresses challenges such as unauthorized access, abuse prevention, accurate usage tracking, flexible billing, and seamless integration into various technical stacks.
Preus: $0-$25/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
Subscription Billing & Recurring Payments
La categoria d'aquest anunci.
API & Backend-as-a-Service Platforms
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Ratelane Logo

Ratelane

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This system simplifies API management by providing a lightweight, deployment-free solution for telemetry handling, rate limiting, policy enforcement, and fallback mechanisms, ensuring high availability and real-time visibility without the need for extensive infrastructure configuration or redeployments. It offers core features such as fleet-wide monitoring, instant policy updates propagated within seconds, IP allow/deny lists, circuit breakers, request size restrictions, geo-blocking, and automatic emergency profiles, making it ideal for developers and operations teams seeking reliable, low-latency control over their APIs, while eliminating complexity, maintenance overhead, and operational risks.
Preus: $15-$60/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
API Management & Documentation
La categoria d'aquest anunci.
API Security
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Rekuway Security Logo

Rekuway Security

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
Rekuway IDN enhances cybersecurity defenses by adding an intelligent, adaptive layer that operates after authentication to detect, respond to, and mitigate persistent and evolving threats targeting application APIs, especially credential stuffing and account takeover attacks. Its key features include seamless deployment without migration, integration with existing security infrastructure such as WAF, firewall, IAM, and SIEM, and utilizing behavioral analysis to identify and neutralize sophisticated, automated threat activities that traditional perimeter security measures may miss, making it ideal for organizations seeking to bolster their API security and protect critical digital assets from advanced cyber threats.
Preus: $1000-$10000/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
API Security
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
API Test Lab Logo

API Test Lab

Prova gratuïta
El propietari ha verificat la informació del seu perfil que es mostra en aquesta pàgina.
This platform provides an integrated environment for comprehensive API testing, load simulation, and traffic analysis, enabling developers and engineers to validate, monitor, and optimize application programming interfaces efficiently. Its main features include advanced request builders with authentication and headers, real-time load testing with concurrent runs, traffic monitoring dashboards, team collaboration tools, and server-side analysis without external AI dependencies, solving problems related to API performance bottlenecks, reliability, and security for software development teams of all sizes.
Preus: $0-$20/mo
El rang de preus mensual per a aquest producte SaaS. Els preus es normalitzen a imports mensuals sempre que sigui possible.
API & Backend-as-a-Service Platforms
La categoria d'aquest anunci.
API Management & Documentation
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Appsian Logo
Appsian offers a comprehensive platform for ERP data security and compliance, supporting systems like SAP, PeopleSoft, and Oracle EBS. The solution enhances security through features such as dynamic access controls, insider threat prevention, and automated compliance management, helping organizations protect sensitive data and streamline user management processes.
API Security
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Island Logo
Island is redefining enterprise productivity and security through its innovative browser solution, seamlessly integrating essential features like data protection and app access into the user experience. Designed for modern work environments, it empowers organizations to enhance security while enabling flexibility for their workforce.
API Security
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Prefactor Logo
Prefactor offers a Customer Identity Platform that simplifies authentication for developers, allowing them to manage user flows as code. With features like adaptive authentication and version control, it provides a secure and flexible solution for APIs, agents, and users, all while integrating seamlessly into existing workflows.
API Security
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
Polyguard Logo
Polyguard offers advanced cybersecurity solutions to protect calls and meetings in the AI era. With features like strong identity verification and integrated number blocking, it aims to create a world free from fraud and secure every interaction.
API Security
La categoria d'aquest anunci.
Registra't per veure totes les mètriques
* Algunes o totes les parts d'aquesta pàgina poden ser generades per IA, així que verifiqueu qualsevol informació important de manera independent.

Preguntes freqüents

Quantes empreses SaaS Seguretat de l'API hi ha?

El navegador SaaS fa un seguiment dels productes de programari 258 Seguretat de l'API a partir de September 2026. S'han afegit 30 noves empreses SaaS Seguretat de l'API en els darrers 30 dies.

Quantes noves empreses SaaS Seguretat de l'API s'afegeixen cada mes?

S'han afegit 30 noves Seguretat de l'API empreses SaaS al navegador SaaS en els darrers 30 dies. La nostra infraestructura de rastreig pròpia descobreix contínuament nous productes de programari.

Quines són les empreses SaaS Seguretat de l'API més consolidades?

Les empreses SaaS Seguretat de l'API més consolidades per autoritat de domini inclouen Aikido, Invicti, Wicket, Island, Apiiro. Aquestes empreses representen les puntuacions de classificació de domini més altes a la categoria Seguretat de l'API.

Quina és la mida típica d'una empresa per a un SaaS Seguretat de l'API?

Entre Seguretat de l'API empreses SaaS amb dades d'empleats, la distribució per mida és: - 1 (1.3%), - 4 (5.1%), - 10 (12.8%), - 63 (80.8%).

Quins països tenen més empreses SaaS Seguretat de l'API?

Els principals països per a Seguretat de l'API SaaS són: United States (53), United Kingdom (9), India (7), Canada (3), Australia (3). Aquests representen les concentracions més grans d'empreses de programari Seguretat de l'API a nivell mundial.

Quin percentatge d'empreses SaaS Seguretat de l'API ofereixen programes d'afiliació?

10 Seguretat de l'API Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació, que representen el 3.9% de tot el programari Seguretat de l'API que fa el seguiment del navegador SaaS.

Quina és l'edat mitjana de les empreses SaaS Seguretat de l'API?

Una empresa SaaS mitjana de Seguretat de l'API es va fundar fa 5.0 anys, amb un any de fundació mitjà de 2021.

Les empreses SaaS Seguretat de l'API són majoritàriament B2B o B2C?

Segons les dades disponibles, les empreses SaaS Seguretat de l'API es desglossen de la manera següent: Tant B2B com B2C (18.6%), Negocis (B2B) (79.5%), Consumidor (B2C) (1.9%).

Quines són les empreses SaaS Seguretat de l'API més noves?

Entre les empreses SaaS Seguretat de l'API descobertes més recentment hi ha Stronghold, lumaq, PromptShield, Nacre, Passkey Server. El navegador SaaS descobreix i indexa contínuament nous productes de programari mitjançant una infraestructura de rastreig pròpia.

Sobre el navegador SaaS

El navegador SaaS és la base de dades SaaS més gran i actualitzada d'Internet: l'eina definitiva de prospecció i recerca per a empreses SaaS.

Descobrim eines emergents setmanes després del seu llançament, abans que apareguin a Apollo, ZoomInfo o altres bases de dades. La nostra plataforma específica per a aquest propòsit rastreja exclusivament productes de programari reals amb dades verificades, a diferència de les eines de prospecció genèriques contaminades amb agències, consultories i llistats obsolets.

Des d'empreses de la llista Fortune 500 fins a startups autofinançades que es llancen aquesta setmana, si és SaaS, ho fem seguiment.

Com es calculen aquests números

  1. Programari total. El nombre d'empreses SaaS publicades actualment llistades per a aquesta selecció. Només es comptabilitzen les empreses que superen les nostres verificacions de qualitat automatitzades.
  2. Nou (últims 30 dies). El nombre net d'empreses SaaS publicades de nou per a aquesta selecció durant els darrers 30 dies.
  3. Programes d'afiliació. El nombre d'empreses SaaS llistades que operen un programa d'afiliació o de referència verificat.
  4. Edat mitjana (anys). L'edat mitjana, en anys, de les empreses d'aquesta selecció, basada en l'any de fundació. La mitjana és el valor central, de manera que la meitat són més antigues i la meitat més joves.
  5. Nou (últims 365 dies). El nombre d'empreses SaaS publicades per a aquesta selecció durant els darrers 365 dies.
  6. Batut (any passat). Empreses publicades durant l'any passat que ja no estan llistades — van quedar fora de línia, van ser eliminades o van deixar de superar les nostres verificacions de qualitat.
  7. Taxa de rotació anual. La taxa de rotació anual — empreses abandonades com a percentatge de totes les empreses publicades durant l'any passat (les encara llistades més les abandonades).
  8. Prova gratuïta. El percentatge d'empreses llistades d'aquesta selecció que ofereixen una prova gratuïta.
  9. Distribució de la mida de l'empresa. Distribució d'empreses per nombre d'empleats: individual (1), petita (2–50), mitjana (51–200), gran (201–1,000), gran empresa (1,000+). Els percentatges són sobre les empreses amb dades d'empleats.
  10. Preu inicial mitjà (USD). El preu mensual d'entrada mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
  11. Preu mitjà alt (USD). El preu mensual premium mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
  12. Puntuació de saturació. Una puntuació de saturació del mercat de 0–100 que combina el total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial. Com més alta, més competitiu.
  13. Desglossament B2B / B2C. Desglossament d'empreses per mercat objectiu — empresa (B2B), consumidor (B2C) o tots dos — entre aquelles amb dades de tipus de consumidor.