Facturació i processament de pagaments
El navegador SaaS fa un seguiment de 3,668 i Facturació i processament de pagaments empreses de programari, amb 243 afegides en els darrers 30 dies. Els principals països per a Facturació i processament de pagaments SaaS inclouen United States (604), India (216), United Kingdom (135).
Punts de dades clau per a Facturació i processament de pagaments
Distribució de la mida de l'empresa9
Empreses Facturació i processament de pagaments més establertes
| Empresa | empleats | Valoració del domini | Fundada | Afegit |
|---|---|---|---|---|
| Stripe | 10,000 | — | 2010 | 2025-02-07 |
| Authorize.net | 1,000 | — | 1996 | 2026-03-10 |
| Mollie | — | — | — | 2025-02-04 |
| Wave | 500 | — | — | 2025-02-04 |
| FundRazr | — | — | — | 2025-02-28 |
| fastspring | 200 | — | 2005 | 2025-02-28 |
| Dwolla | 200 | — | 2008 | 2025-02-05 |
| Quadient | 5,000 | — | 1924 | 2025-02-26 |
| Refrens | 200 | — | 2018 | 2025-02-06 |
| Invoice Ninja | — | — | — | 2025-02-07 |
Els 10 principals països per a Facturació i processament de pagaments SaaS
Els següents països representen on tenen la seu la majoria de les empreses SaaS Facturació i processament de pagaments, segons les nostres dades per a productes de programari 3,668.
| País | Compte | % del total |
|---|---|---|
| United States | 604 | 16.5% |
| India | 216 | 5.9% |
| United Kingdom | 135 | 3.7% |
| Australia | 77 | 2.1% |
| Canada | 60 | 1.6% |
| Nigeria | 48 | 1.3% |
| South Africa | 48 | 1.3% |
| Malaysia | 33 | 0.9% |
| United Arab Emirates | 31 | 0.8% |
| Bangladesh | 25 | 0.7% |
Dades de preus per a Facturació i processament de pagaments
Saturació del mercat per a Facturació i processament de pagaments
Aquesta puntuació es calcula a partir d'una combinació del total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial.
Programes d'afiliació a Facturació i processament de pagaments
231 Facturació i processament de pagaments Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació (6.3% del total).
Afegits més recentment Facturació i processament de pagaments SaaS
Edat mitjana de les empreses SaaS Facturació i processament de pagaments
Una empresa SaaS mitjana de Facturació i processament de pagaments es va fundar fa 7.0 anys (any mitjà de fundació: 2019).
Desglossament B2B / B2C per a Facturació i processament de pagaments16
Basat en 3,663 empreses amb dades de tipus de consumidor (99.9% del total).
Tendència de descobriment SaaS per a Facturació i processament de pagaments
Nombre mensual de SaaS descoberts per a Facturació i processament de pagaments comparat amb la seva participació en tots els SaaS descoberts. Un percentatge creixent indica que aquest segment creix més ràpid que el mercat en general.
Descobreix Facturació i processament de pagaments SaaS
Filtres avançats
uBilly
FlexiLay
InvoiceDeck
Prova gratuïtaRostavo
Prova gratuïtaDocFLO
Free Pro Invoice
Prova gratuïtaSablora
Prova gratuïtaPayStream Pro
Prova gratuïtaPreguntes freqüents
Quantes empreses SaaS Facturació i processament de pagaments hi ha?
El navegador SaaS fa un seguiment dels productes de programari 3,668 Facturació i processament de pagaments a partir de September 2026. S'han afegit 243 noves empreses SaaS Facturació i processament de pagaments en els darrers 30 dies.
Quantes noves empreses SaaS Facturació i processament de pagaments s'afegeixen cada mes?
S'han afegit 243 noves Facturació i processament de pagaments empreses SaaS al navegador SaaS en els darrers 30 dies. La nostra infraestructura de rastreig pròpia descobreix contínuament nous productes de programari.
Quines són les empreses SaaS Facturació i processament de pagaments més consolidades?
Les empreses SaaS Facturació i processament de pagaments més consolidades per autoritat de domini inclouen Stripe, Authorize.net, Mollie, Wave, FundRazr. Aquestes empreses representen les puntuacions de classificació de domini més altes a la categoria Facturació i processament de pagaments.
Quina és la mida típica d'una empresa per a un SaaS Facturació i processament de pagaments?
Entre Facturació i processament de pagaments empreses SaaS amb dades d'empleats, la distribució per mida és: - 17 (2.1%), - 52 (6.3%), - 132 (16.1%), - 619 (75.5%).
Quins països tenen més empreses SaaS Facturació i processament de pagaments?
Els principals països per a Facturació i processament de pagaments SaaS són: United States (604), India (216), United Kingdom (135), Australia (77), Canada (60). Aquests representen les concentracions més grans d'empreses de programari Facturació i processament de pagaments a nivell mundial.
Quin percentatge d'empreses SaaS Facturació i processament de pagaments ofereixen programes d'afiliació?
231 Facturació i processament de pagaments Les empreses SaaS ofereixen programes d'afiliació, que representen el 6.3% de tot el programari Facturació i processament de pagaments que fa el seguiment del navegador SaaS. La comissió mitjana és del 20%.
Quina és l'edat mitjana de les empreses SaaS Facturació i processament de pagaments?
Una empresa SaaS mitjana de Facturació i processament de pagaments es va fundar fa 7.0 anys, amb un any de fundació mitjà de 2019.
Les empreses SaaS Facturació i processament de pagaments són majoritàriament B2B o B2C?
Segons les dades disponibles, les empreses SaaS Facturació i processament de pagaments es desglossen de la manera següent: Tant B2B com B2C (23.9%), Negocis (B2B) (75.9%), Consumidor (B2C) (0.2%).
Quines són les empreses SaaS Facturació i processament de pagaments més noves?
Entre les empreses SaaS Facturació i processament de pagaments descobertes més recentment hi ha InvoiceSnooze, QuoteOnSpot, Merchantpayd, AanvraX, Malik Traders. El navegador SaaS descobreix i indexa contínuament nous productes de programari mitjançant una infraestructura de rastreig pròpia.
Sobre el navegador SaaS
El navegador SaaS és la base de dades SaaS més gran i actualitzada d'Internet: l'eina definitiva de prospecció i recerca per a empreses SaaS.
Descobrim eines emergents setmanes després del seu llançament, abans que apareguin a Apollo, ZoomInfo o altres bases de dades. La nostra plataforma específica per a aquest propòsit rastreja exclusivament productes de programari reals amb dades verificades, a diferència de les eines de prospecció genèriques contaminades amb agències, consultories i llistats obsolets.
Des d'empreses de la llista Fortune 500 fins a startups autofinançades que es llancen aquesta setmana, si és SaaS, ho fem seguiment.
Com es calculen aquests números
- Programari total. El nombre d'empreses SaaS publicades actualment llistades per a aquesta selecció. Només es comptabilitzen les empreses que superen les nostres verificacions de qualitat automatitzades.
- Nou (últims 30 dies). El nombre net d'empreses SaaS publicades de nou per a aquesta selecció durant els darrers 30 dies.
- Programes d'afiliació. El nombre d'empreses SaaS llistades que operen un programa d'afiliació o de referència verificat.
- Edat mitjana (anys). L'edat mitjana, en anys, de les empreses d'aquesta selecció, basada en l'any de fundació. La mitjana és el valor central, de manera que la meitat són més antigues i la meitat més joves.
- Nou (últims 365 dies). El nombre d'empreses SaaS publicades per a aquesta selecció durant els darrers 365 dies.
- Batut (any passat). Empreses publicades durant l'any passat que ja no estan llistades — van quedar fora de línia, van ser eliminades o van deixar de superar les nostres verificacions de qualitat.
- Taxa de rotació anual. La taxa de rotació anual — empreses abandonades com a percentatge de totes les empreses publicades durant l'any passat (les encara llistades més les abandonades).
- Prova gratuïta. El percentatge d'empreses llistades d'aquesta selecció que ofereixen una prova gratuïta.
- Distribució de la mida de l'empresa. Distribució d'empreses per nombre d'empleats: individual (1), petita (2–50), mitjana (51–200), gran (201–1,000), gran empresa (1,000+). Els percentatges són sobre les empreses amb dades d'empleats.
- Preu inicial mitjà (USD). El preu mensual d'entrada mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
- Preu mitjà alt (USD). El preu mensual premium mitjà (USD) en les empreses d'aquesta selecció amb dades de preus.
- Puntuació de saturació. Una puntuació de saturació del mercat de 0–100 que combina el total de productes, l'autoritat del domini, els dominis de referència, l'edat de l'empresa, el creixement del trànsit, els preus i la presència empresarial. Com més alta, més competitiu.
- Comissió mitjana. La comissió d'afiliació mitjana que ofereixen les empreses d'aquesta selecció que gestionen un programa d'afiliació.
- Desglossament B2B / B2C. Desglossament d'empreses per mercat objectiu — empresa (B2B), consumidor (B2C) o tots dos — entre aquelles amb dades de tipus de consumidor.