DomovVšechny kategorieZabezpečení API

Zabezpečení API

SaaS Browser sleduje softwarové společnosti 258 Zabezpečení API, přičemž v posledních 30 dnech jich bylo přidáno 30. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Zabezpečení API, patří United States (53), United Kingdom (9), India (7).

Klíčové datové body pro Zabezpečení API

258
Celkový software1
30
Nové (posledních 30 dní)2
10
Partnerské programy3
5
Průměrný věk (roky)4
+151
Nové (posledních 365 dní)5
62
Stloukané (minulý rok)6
29.1%
Roční míra odchodu7
32.2%
Bezplatná zkušební verze8

Rozložení velikosti společností9

1
Podnik (1 000+)
1.3% z celkového počtu
4
Velká (201–1 000)
5.1% z celkového počtu
10
Střední velikost (51–200)
12.8% z celkového počtu
63
Malé (2–50)
80.8% z celkového počtu

Nejvíce zavedených společností z Zabezpečení API

Společnost Zaměstnanci Rating domény Založeno Přidáno
Aikido 500 2022 2025-02-08
Invicti 500 2018 2025-02-05
Wicket 2025-02-28
Island 1,000 2020 2025-02-07
Apiiro 200 2019 2025-02-26
Cequence 200 2014 2025-02-11
AuthPro 2001 2026-01-02
Traceable 500 2025-02-04
Authentic8 200 2010 2025-02-04
Authelia 2025-02-28

10 nejlepších zemí pro SaaS v Zabezpečení API

Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Zabezpečení API, na základě našich údajů o softwarových produktech 258.

Země Počítat % z celkového počtu
United States 53 20.5%
United Kingdom 9 3.5%
India 7 2.7%
Canada 3 1.2%
Australia 3 1.2%
Switzerland 3 1.2%
Hong Kong 2 0.8%
Israel 2 0.8%
Germany 2 0.8%
Brazil 1 0.4%

Cenové údaje pro Zabezpečení API

Průměrná vyvolávací cena (USD)12
$3/měsíc
Průměrná nejvyšší cena (USD)13
$89/měsíc

Nasycení trhu pro Zabezpečení API

Toto skóre se vypočítává z kombinace celkového počtu produktů, autority domény, odkazujících domén, stáří společnosti, růstu návštěvnosti, cen a přítomnosti podniku.

Skóre saturace14
54 / 100 (Střední)

Partnerské programy v Zabezpečení API

SaaS společnosti 10 Zabezpečení API nabízejí affiliate programy (3.9 % z celkového počtu).

Naposledy přidané Zabezpečení API SaaS

Stronghold Přidáno 2026-08-27
lumaq Přidáno 2026-08-20
PromptShield Přidáno 2026-08-20
Nacre Přidáno 2026-08-20
Passkey Server Přidáno 2026-08-19
DAMAC Přidáno 2026-08-19
OmniShield Přidáno 2026-08-17
RudeAuth Přidáno 2026-08-17
EnforceAuth Přidáno 2026-08-16
55 Club Přidáno 2026-08-15

Průměrné stáří Zabezpečení API SaaS společností

Průměrná SaaS společnost s velikostí Zabezpečení API byla založena před 5.0 lety (průměrný rok založení: 2021).

Rozdělení B2B / B2C pro Zabezpečení API16

48
B2B i B2C
18.6%
205
Obchod (B2B)
79.5%
5
Spotřebitel (B2C)
1.9%

Na základě 258 společností s údaji o typu spotřebitele (100.0 % z celkového počtu).

Trend objevování SaaS pro Zabezpečení API

Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Zabezpečení API ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.

Loading...

Objevte SaaS Zabezpečení API

Seřadit:
Zobrazit filtry
Použit filtr 1 · Vymazat vše · Uložit
Kategorie: Zabezpečení API
Borg Logo

Borg

Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This advanced cybersecurity platform offers continuous, automated offensive security testing and asset discovery solutions designed to identify exploitable vulnerabilities in applications, APIs, and cloud environments, helping organizations detect security flaws before malicious actors do. Its main features include real-time asset and surface monitoring, verified vulnerability detection with detailed reproduction steps, seamless integration with workflow tools like Jira and Slack, and specialized modules for autonomous penetration testing, red teaming, and asset discovery, providing an efficient way to maintain a strong security posture for modern, fast-paced development teams. It addresses problems such as delayed vulnerability identification, elusive business logic bugs, and gaps in traditional security reviews, making it ideal for security professionals, DevSecOps teams, and organizations prioritizing proactive, continuous security assurance.
Ceny: Od $800/měsíc
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
API Security
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Demonic Binary Logo

Demonic Binary

Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This service provides comprehensive mobile, backend, and security engineering solutions designed to optimize product stability, integrity, and safety under high load or pressure. It offers core features such as stabilization of iOS and Android clients, backend API hardening, control over authentication and session security, and targeted security reviews to prevent vulnerabilities before high-stakes launches, addressing challenges like brittle workflows, authorization regressions, and inconsistent security enforcement. Primarily aimed at product teams and engineering organizations managing consumer-facing applications, it helps improve release reliability, ensure compliance, and strengthen boundary defenses, effectively solving issues related to fragile code, unauthorized access, and unpredictable system behavior.
API Security
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
ReqKey Logo

ReqKey

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This platform provides comprehensive API key management and monitoring solutions that enable users to generate, validate, and control access to their APIs through secure keys, rate limiting, and quotas. It offers real-time observability of API traffic, including request logs, response status codes, and latency metrics, ensuring API performance and security across global edge networks with minimal latency. Designed for developers, API providers, and businesses, it addresses challenges such as unauthorized access, abuse prevention, accurate usage tracking, flexible billing, and seamless integration into various technical stacks.
Ceny: $0-$25/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Subscription Billing & Recurring Payments
Kategorie tohoto záznamu.
API & Backend-as-a-Service Platforms
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Ratelane Logo

Ratelane

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This system simplifies API management by providing a lightweight, deployment-free solution for telemetry handling, rate limiting, policy enforcement, and fallback mechanisms, ensuring high availability and real-time visibility without the need for extensive infrastructure configuration or redeployments. It offers core features such as fleet-wide monitoring, instant policy updates propagated within seconds, IP allow/deny lists, circuit breakers, request size restrictions, geo-blocking, and automatic emergency profiles, making it ideal for developers and operations teams seeking reliable, low-latency control over their APIs, while eliminating complexity, maintenance overhead, and operational risks.
Ceny: $15-$60/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
API Management & Documentation
Kategorie tohoto záznamu.
API Security
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Rekuway Security Logo

Rekuway Security

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
Rekuway IDN enhances cybersecurity defenses by adding an intelligent, adaptive layer that operates after authentication to detect, respond to, and mitigate persistent and evolving threats targeting application APIs, especially credential stuffing and account takeover attacks. Its key features include seamless deployment without migration, integration with existing security infrastructure such as WAF, firewall, IAM, and SIEM, and utilizing behavioral analysis to identify and neutralize sophisticated, automated threat activities that traditional perimeter security measures may miss, making it ideal for organizations seeking to bolster their API security and protect critical digital assets from advanced cyber threats.
Ceny: $1000-$10000/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
API Security
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
API Test Lab Logo

API Test Lab

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This platform provides an integrated environment for comprehensive API testing, load simulation, and traffic analysis, enabling developers and engineers to validate, monitor, and optimize application programming interfaces efficiently. Its main features include advanced request builders with authentication and headers, real-time load testing with concurrent runs, traffic monitoring dashboards, team collaboration tools, and server-side analysis without external AI dependencies, solving problems related to API performance bottlenecks, reliability, and security for software development teams of all sizes.
Ceny: $0-$20/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
API & Backend-as-a-Service Platforms
Kategorie tohoto záznamu.
API Management & Documentation
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Appsian Logo
Appsian offers a comprehensive platform for ERP data security and compliance, supporting systems like SAP, PeopleSoft, and Oracle EBS. The solution enhances security through features such as dynamic access controls, insider threat prevention, and automated compliance management, helping organizations protect sensitive data and streamline user management processes.
API Security
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Island Logo
Island is redefining enterprise productivity and security through its innovative browser solution, seamlessly integrating essential features like data protection and app access into the user experience. Designed for modern work environments, it empowers organizations to enhance security while enabling flexibility for their workforce.
API Security
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Prefactor Logo
Prefactor offers a Customer Identity Platform that simplifies authentication for developers, allowing them to manage user flows as code. With features like adaptive authentication and version control, it provides a secure and flexible solution for APIs, agents, and users, all while integrating seamlessly into existing workflows.
API Security
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Polyguard Logo
Polyguard offers advanced cybersecurity solutions to protect calls and meetings in the AI era. With features like strong identity verification and integrated number blocking, it aims to create a world free from fraud and secure every interaction.
API Security
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
* Některé nebo všechny části této stránky mohou být generovány umělou inteligencí, proto si prosím nezávisle ověřte veškeré důležité informace.

Často kladené otázky

Kolik SaaS společností typu Zabezpečení API existuje?

SaaS Browser sleduje softwarové produkty 258 Zabezpečení API k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 30 nových Zabezpečení API SaaS společností.

Kolik nových SaaS společností Zabezpečení API je přidáno každý měsíc?

Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 30 nových Zabezpečení API SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.

Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Zabezpečení API?

Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Zabezpečení API podle autority domény patří Aikido, Invicti, Wicket, Island, Apiiro. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Zabezpečení API.

Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Zabezpečení API?

Mezi Zabezpečení API SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 1 (1.3%), - 4 (5.1%), - 10 (12.8%), - 63 (80.8%).

Které země mají nejvíce SaaS společností s Zabezpečení API platformou?

Největší země pro Zabezpečení API SaaS jsou: United States (53), United Kingdom (9), India (7), Canada (3), Australia (3). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Zabezpečení API na světě.

Jaké procento SaaS společností z Zabezpečení API nabízí partnerské programy?

SaaS společnosti 10 Zabezpečení API nabízejí partnerské programy, které představují 3.9 % veškerého softwaru Zabezpečení API sledovaného prohlížečem SaaS.

Jaké je průměrné stáří SaaS společností Zabezpečení API?

Průměrná SaaS společnost typu Zabezpečení API byla založena před 5.0 lety, s průměrným rokem založení 2021.

Jsou SaaS společnosti Zabezpečení API převážně B2B nebo B2C?

Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Zabezpečení API dělí následovně: B2B i B2C (18.6%), Obchod (B2B) (79.5%), Spotřebitel (B2C) (1.9%).

Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Zabezpečení API?

Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Zabezpečení API patří Stronghold, lumaq, PromptShield, Nacre, Passkey Server. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.

O prohlížeči SaaS

SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.

Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.

Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.

Jak se tato čísla počítají

  1. Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
  4. Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
  5. Nové (posledních 365 dní). Počet SaaS společností zveřejněných pro tento výběr za posledních 365 dní.
  6. Stloukané (minulý rok). Společnosti zveřejněné v posledním roce, které již nejsou uvedeny — přešly do offline, byly odstraněny nebo přestaly procházet našimi kontrolami kvality.
  7. Roční míra odchodu. Roční míra churnu — churnované společnosti jako procento všech společností zveřejněných za poslední rok (stále uvedené plus churnované).
  8. Bezplatná zkušební verze. Procento uvedených společností v tomto výběru, které nabízejí zkušební verzi zdarma.
  9. Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
  10. Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  11. Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  12. Skóre saturace. Skóre nasycenosti trhu 0–100 kombinující celkový počet produktů, autoritu domény, odkazující domény, stáří společnosti, růst návštěvnosti, ceny a přítomnost v enterprise segmentu. Vyšší znamená konkurenčnější.
  13. Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.