DomovVšechny kategorieSoftware pro správu odměňování

Software pro správu odměňování

SaaS Browser sleduje softwarové společnosti 192 Software pro správu odměňování, přičemž v posledních 30 dnech jich bylo přidáno 12. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Software pro správu odměňování, patří United States (72), United Kingdom (8), Canada (4).

Klíčové datové body pro Software pro správu odměňování

192
Celkový software1
12
Nové (posledních 30 dní)2
7
Partnerské programy3
9
Průměrný věk (roky)4
+81
Nové (posledních 365 dní)5
30
Stloukané (minulý rok)6
27.0%
Roční míra odchodu7
21.9%
Bezplatná zkušební verze8

Rozložení velikosti společností9

3
Podnik (1 000+)
3.7% z celkového počtu
7
Velká (201–1 000)
8.5% z celkového počtu
14
Střední velikost (51–200)
17.1% z celkového počtu
58
Malé (2–50)
70.7% z celkového počtu

Nejvíce zavedených společností z Software pro správu odměňování

Společnost Zaměstnanci Rating domény Založeno Přidáno
Salary.com 500 1999 2025-02-06
Xactly 1,000 2005 2025-02-04
State Fund 5,000 1914 2026-01-24
Pave 200 2019 2025-02-04
CaptivateIQ 500 2017 2025-02-26
beqom 500 2009 2025-02-26
Coverflex 500 2025-02-28
Figures 50 2020 2025-02-06
Ravio 200 2025-02-04
Qobra 200 2020 2025-02-04

10 nejlepších zemí pro SaaS v Software pro správu odměňování

Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Software pro správu odměňování, na základě našich údajů o softwarových produktech 192.

Země Počítat % z celkového počtu
United States 72 37.5%
United Kingdom 8 4.2%
Canada 4 2.1%
India 4 2.1%
France 3 1.6%
Sweden 2 1.0%
Switzerland 2 1.0%
Serbia 2 1.0%
Iceland 1 0.5%
Jersey 1 0.5%

Cenové údaje pro Software pro správu odměňování

Průměrná vyvolávací cena (USD)12
$30/měsíc
Průměrná nejvyšší cena (USD)13
$149/měsíc

Nasycení trhu pro Software pro správu odměňování

Toto skóre se vypočítává z kombinace celkového počtu produktů, autority domény, odkazujících domén, stáří společnosti, růstu návštěvnosti, cen a přítomnosti podniku.

Skóre saturace14
57 / 100 (Střední)

Partnerské programy v Software pro správu odměňování

SaaS společnosti 7 Software pro správu odměňování nabízejí affiliate programy (3.6 % z celkového počtu).

Naposledy přidané Software pro správu odměňování SaaS

Sequifi Přidáno 2026-08-27
Payarity Přidáno 2026-08-24
Global IQ Data Přidáno 2026-08-24
CompPlan Přidáno 2026-08-24
IncentivWize Přidáno 2026-08-16
Plum Tree Systems Přidáno 2026-08-16
Reasonable Compensation Přidáno 2026-08-14
Plum Tree Systems Přidáno 2026-08-14
1win Přidáno 2026-08-13
Mikéz Přidáno 2026-08-12

Průměrné stáří Software pro správu odměňování SaaS společností

Průměrná SaaS společnost s velikostí Software pro správu odměňování byla založena před 9.0 lety (průměrný rok založení: 2017).

Rozdělení B2B / B2C pro Software pro správu odměňování16

21
B2B i B2C
10.9%
171
Obchod (B2B)
89.1%

Na základě 192 společností s údaji o typu spotřebitele (100.0 % z celkového počtu).

Trend objevování SaaS pro Software pro správu odměňování

Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Software pro správu odměňování ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.

Loading...

Objevte SaaS Software pro správu odměňování

Seřadit:
Zobrazit filtry
Použit filtr 1 · Vymazat vše · Uložit
Kategorie: Software pro správu odměňování
Compflow Logo

Compflow

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This automated commission management platform centralizes plan creation, data imports, and rule-based calculations for splits, accelerators, and quotas, generating accurate, transparent payouts and eliminating spreadsheet errors and payout disputes for finance teams and sales reps. Key features include plug-and-play integrations with CRM and payroll systems, real-time calculations and reporting, automatic deal processing, payroll and accounting synchronization, end-to-end encryption and role-based access, real-time monitoring for fraud, encrypted cloud storage, and easy report sharing across collaboration tools, designed for growing organizations that want faster payouts, scalable governance, and reduced administrative overhead.
Ceny: $25-$30/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Compensation Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Quota Queue Logo

Quota Queue

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
A commission management platform streamlines the calculation, review, and export of sales compensation by integrating deal data, customizable compensation plans, and automation features, thereby reducing manual effort and errors in sales incentive processes. Its main features include AI-assisted plan creation, seamless data import from CRM or files, flexible rule configuration such as tiered rates and accelerators, and payroll-ready report generation, making it ideal for sales teams, compensation managers, and HR professionals seeking accurate, efficient, and scalable commission solutions while solving problems related to manual calculations, plan complexity, and data inconsistency.
Ceny: $0-$999/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Sales Enablement Software
Kategorie tohoto záznamu.
Revenue Operations (RevOps)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
J. Thelander Consulting Logo
This platform aggregates private market compensation data, pay benchmarks, and market insights to deliver data-driven analytics, charts, and expert commentary for private companies, investment firms, and corporate venture capital teams. It addresses pay transparency, compensation planning, benchmarking, and market trend forecasting by offering millions of data points, newsletters, podcasts, videos and webinars, and interactive demos, enabling media outlets, executives, analysts, and investors to stay informed, competitive, and strategic.
Compensation Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Coverflex Logo
Coverflex offers a flexible compensation platform that allows companies to manage various employee benefits, including meal vouchers, insurance, and childcare, all in one place. The service is designed to help employees maximize their compensation while providing businesses with a streamlined and efficient management solution.
Ceny: €0-€9/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Compensation Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Pave Logo
This platform enhances compensation management by providing real-time benchmarks, predictive insights, and streamlined workflows, enabling organizations to make informed pay decisions. Key features include AI-driven job matching, automated market pricing, and dynamic total rewards communication, which collectively address challenges in compensation planning and employee engagement for businesses of all sizes.
Compensation Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
MetaComet Logo
MetaComet® offers advanced royalty management software designed to streamline revenue sharing and royalty tracking processes, significantly reducing manual processing time and minimizing errors. With features tailored for various industries, the platform enhances efficiency, accuracy, and communication, making royalty management a seamless experience for businesses.
Compensation Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
CaptivateIQ Logo
This platform streamlines the management of sales compensation and planning, enabling organizations to automate commission calculations, optimize territory assignments, and enhance revenue forecasting through advanced predictive modeling. Key features include real-time data integration, AI-driven insights, and a no-code interface that allows users to create and adapt compensation plans quickly, addressing challenges related to complexity, transparency, and alignment with business objectives for sales and finance teams.
Compensation Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Corpim Logo
Corpim offers software and consulting services that help businesses simplify their operations and improve performance. With a focus on cloud computing, data modernization, and enterprise management, the company serves various industries, including automotive, healthcare, and financial services.
Compensation Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
VisceralApps Logo
This application streamlines the management of consignor commissions and payouts, enabling users to automatically track earnings and facilitate payments to multiple vendors. Key features include customizable payout calculations, a white-label portal for consignors to view their earnings, and seamless payment integration, making it ideal for consignment shops and businesses that sell merchandise on behalf of others.
Ceny: $9.99-$59.99/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Compensation Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
CloudComp Logo
This native CRM extension transforms manual, spreadsheet-driven compensation processes into an automated, real-time sales performance and commission engine, featuring no-code configuration, AI-guided guidance, real-time dashboards, multi-currency with dated FX, tiered payout logic, automated payments, and support for draws and clawbacks—all operating inside the core system with no middleware. It solves problems such as data fragmentation, duplicate data, slow and costly deployments, and vendor lock-in by offering flexible DIY or fully supported implementation paths, and it serves revenue operations professionals, sales teams, finance staff, and system administrators who design quotas, compensation plans, and payout rules.
Compensation Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
* Některé nebo všechny části této stránky mohou být generovány umělou inteligencí, proto si prosím nezávisle ověřte veškeré důležité informace.

Často kladené otázky

Kolik SaaS společností typu Software pro správu odměňování existuje?

SaaS Browser sleduje softwarové produkty 192 Software pro správu odměňování k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 12 nových Software pro správu odměňování SaaS společností.

Kolik nových SaaS společností Software pro správu odměňování je přidáno každý měsíc?

Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 12 nových Software pro správu odměňování SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.

Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Software pro správu odměňování?

Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Software pro správu odměňování podle autority domény patří Salary.com, Xactly, State Fund, Pave, CaptivateIQ. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Software pro správu odměňování.

Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Software pro správu odměňování?

Mezi Software pro správu odměňování SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 3 (3.7%), - 7 (8.5%), - 14 (17.1%), - 58 (70.7%).

Které země mají nejvíce SaaS společností s Software pro správu odměňování platformou?

Největší země pro Software pro správu odměňování SaaS jsou: United States (72), United Kingdom (8), Canada (4), India (4), France (3). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Software pro správu odměňování na světě.

Jaké procento SaaS společností z Software pro správu odměňování nabízí partnerské programy?

SaaS společnosti 7 Software pro správu odměňování nabízejí partnerské programy, které představují 3.6 % veškerého softwaru Software pro správu odměňování sledovaného prohlížečem SaaS.

Jaké je průměrné stáří SaaS společností Software pro správu odměňování?

Průměrná SaaS společnost typu Software pro správu odměňování byla založena před 9.0 lety, s průměrným rokem založení 2017.

Jsou SaaS společnosti Software pro správu odměňování převážně B2B nebo B2C?

Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Software pro správu odměňování dělí následovně: B2B i B2C (10.9%), Obchod (B2B) (89.1%).

Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Software pro správu odměňování?

Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Software pro správu odměňování patří Sequifi, Payarity, Global IQ Data, CompPlan, IncentivWize. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.

O prohlížeči SaaS

SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.

Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.

Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.

Jak se tato čísla počítají

  1. Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
  4. Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
  5. Nové (posledních 365 dní). Počet SaaS společností zveřejněných pro tento výběr za posledních 365 dní.
  6. Stloukané (minulý rok). Společnosti zveřejněné v posledním roce, které již nejsou uvedeny — přešly do offline, byly odstraněny nebo přestaly procházet našimi kontrolami kvality.
  7. Roční míra odchodu. Roční míra churnu — churnované společnosti jako procento všech společností zveřejněných za poslední rok (stále uvedené plus churnované).
  8. Bezplatná zkušební verze. Procento uvedených společností v tomto výběru, které nabízejí zkušební verzi zdarma.
  9. Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
  10. Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  11. Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  12. Skóre saturace. Skóre nasycenosti trhu 0–100 kombinující celkový počet produktů, autoritu domény, odkazující domény, stáří společnosti, růst návštěvnosti, ceny a přítomnost v enterprise segmentu. Vyšší znamená konkurenčnější.
  13. Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.