DomovVšechny kategorieSpráva tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

SaaS Browser sleduje softwarové společnosti 109 Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace, přičemž v posledních 30 dnech jich bylo přidáno 2. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace, patří United States (22), United Kingdom (8), India (7).

Klíčové datové body pro Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

109
Celkový software1
2
Nové (posledních 30 dní)2
6
Partnerské programy3
6
Průměrný věk (roky)4
+43
Nové (posledních 365 dní)5
8
Stloukané (minulý rok)6
15.7%
Roční míra odchodu7
32.1%
Bezplatná zkušební verze8

Rozložení velikosti společností9

3
Velká (201–1 000)
6.8% z celkového počtu
6
Střední velikost (51–200)
13.6% z celkového počtu
35
Malé (2–50)
79.5% z celkového počtu

Nejvíce zavedených společností z Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

Společnost Zaměstnanci Rating domény Založeno Přidáno
Levels.fyi 2025-02-26
EquityNet 50 2005 2025-02-28
Eqvista 200 2018 2025-02-07
SeedBlink 50 2020 2025-02-05
Ledgy 200 2019 2025-02-07
Pulley 200 2019 2025-02-07
Slicing Pie 10 2010 2025-02-28
Cake 50 2025-02-04
Xumane 50 2025-12-28
Qapita 500 2019 2025-03-04

10 nejlepších zemí pro SaaS v Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace, na základě našich údajů o softwarových produktech 109.

Země Počítat % z celkového počtu
United States 22 20.2%
United Kingdom 8 7.3%
India 7 6.4%
Singapore 3 2.8%
Switzerland 2 1.8%
Israel 2 1.8%
Estonia 1 0.9%
Germany 1 0.9%
Brazil 1 0.9%
Ireland 1 0.9%

Cenové údaje pro Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

Průměrná vyvolávací cena (USD)12
$49/měsíc
Průměrná nejvyšší cena (USD)13
$299/měsíc

Nasycení trhu pro Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

Toto skóre se vypočítává z kombinace celkového počtu produktů, autority domény, odkazujících domén, stáří společnosti, růstu návštěvnosti, cen a přítomnosti podniku.

Skóre saturace14
28 / 100 (Nízký)

Partnerské programy v Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

SaaS společnosti 6 Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace nabízejí affiliate programy (5.5 % z celkového počtu).

Průměrná provize15
18%
Distribuce typu provize
Opakující se 2

Naposledy přidané Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace SaaS

MarginDeck Přidáno 2026-08-06
AVAL Přidáno 2026-08-02
Launchboard Přidáno 2026-07-29
Corpotal Přidáno 2026-07-29
INEPHCO Přidáno 2026-07-27
Capitexflow Přidáno 2026-07-20
FOUREE Přidáno 2026-07-17
Foundily Přidáno 2026-07-15
Equilibria Přidáno 2026-06-30
Aether Capital Přidáno 2026-06-29

Průměrné stáří Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace SaaS společností

Průměrná SaaS společnost s velikostí Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace byla založena před 6.0 lety (průměrný rok založení: 2020).

Rozdělení B2B / B2C pro Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace16

12
B2B i B2C
11.0%
95
Obchod (B2B)
87.2%
2
Spotřebitel (B2C)
1.8%

Na základě 109 společností s údaji o typu spotřebitele (100.0 % z celkového počtu).

Trend objevování SaaS pro Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.

Loading...

Objevte SaaS Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace

Seřadit:
Zobrazit filtry
Použit filtr 1 · Vymazat vše · Uložit
Kategorie: Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace
Quoroom Logo
Quoroom is a modern platform designed to simplify the management of capital raising, equity, debt, and employee options for private companies. It offers tools for fundraising, cap table management, and document storage, all while ensuring top-grade security and compliance.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
SeedBlink Logo
A comprehensive platform facilitates equity management, stakeholder governance, and investment tracking for both investors and companies. Key features include access to premium tech deals, streamlined capital pooling through syndicates, secondary market trading for liquidity, and tools for effective fundraising and equity administration, addressing the challenges of managing investments and navigating the complexities of the private market for startups, investors, and investment clubs.
Ceny: €0-€50/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Foundily Logo
This comprehensive equity calculation API and toolset allows startup founders and investors to precisely model capitalization tables, dilution, SAFE conversions, fundraising rounds, and exit waterfalls with instant updates and accurate mathematics. Its main features include a self-service interface for building fully-diluted cap tables, calculating SAFE and note conversions, stacking multiple funding rounds, and simulating exit scenarios—all in real time—solving complex equity management challenges and enabling transparent, error-free financial planning. Designed for entrepreneurs, startup teams, investors, and financial advisors, it provides a reliable, automated solution for navigating startup equity distribution, fundraising impacts, and exit distributions efficiently.
Ceny: $0-$29/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Aktionariat Logo
Aktionariat offers innovative solutions for companies to access and utilize tokenized equity, streamlining the process of raising funds and managing investor relations. With a robust legal framework and advanced tools for primary and secondary markets, Aktionariat empowers businesses to thrive in the evolving landscape of blockchain finance.
Ceny: Fr5900/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Pulley Logo
Pulley offers a comprehensive cap table solution designed to streamline equity management for companies of all sizes. With features like 409A valuations, fundraising modeling, and employee experience tools, Pulley simplifies the complexities of equity issuance and compliance, empowering founders and their teams to make informed decisions.
Ceny: $1200-$3500/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
GetEquity Logo
GetEquity simplifies investment access for individuals and institutions, allowing ownership in various assets like real estate and mutual funds. The platform offers tools for managing investments, compliance, and trading, making it easy for users to diversify their portfolios and engage in private investment opportunities.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Hissa Logo
This platform streamlines the management of equity ownership, enabling businesses to efficiently issue, track, and manage employee stock ownership plans (ESOPs) and cap tables. Key features include real-time tracking of ESOPs, automated share issuance, portfolio management tools, and comprehensive compliance services, addressing challenges related to liquidity, employee incentives, and regulatory requirements, making it ideal for startups and private companies looking to optimize their equity administration.
Ceny: ₹13000-₹13120/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Fidelity Private Shares Logo
Fidelity Private Shares offers a comprehensive equity management platform designed to streamline operations for startups, investors, and legal professionals. The platform facilitates cap table management, automated financing, and secure document organization, enhancing communication and collaboration among all stakeholders involved.
Ceny: $0/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
EquityList Logo
This platform streamlines equity management for businesses, providing tools for cap table management, ESOP administration, and shareholder coordination. Key features include real-time ownership clarity, automated equity grants, and comprehensive dashboards that enhance investor relations, making it ideal for both public and private companies seeking to simplify complex equity operations and improve stakeholder engagement.
Ceny: $96-$384/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
DealsPlus Logo
DealsPlus simplifies capital structure management for private equity firms by providing a single source of truth for valuations, share registers, and more. The platform reduces administrative work, enhances collaboration, and ensures that all capital records are accurate and up to date in real time.
Equity & Cap Table Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
* Některé nebo všechny části této stránky mohou být generovány umělou inteligencí, proto si prosím nezávisle ověřte veškeré důležité informace.

Často kladené otázky

Kolik SaaS společností typu Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace existuje?

SaaS Browser sleduje softwarové produkty 109 Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 2 nových Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace SaaS společností.

Kolik nových SaaS společností Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace je přidáno každý měsíc?

Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 2 nových Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.

Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace?

Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace podle autority domény patří Levels.fyi, EquityNet, Eqvista, SeedBlink, Ledgy. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace.

Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace?

Mezi Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 3 (6.8%), - 6 (13.6%), - 35 (79.5%).

Které země mají nejvíce SaaS společností s Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace platformou?

Největší země pro Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace SaaS jsou: United States (22), United Kingdom (8), India (7), Singapore (3), Switzerland (2). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace na světě.

Jaké procento SaaS společností z Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace nabízí partnerské programy?

SaaS společnosti 6 Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace nabízejí partnerské programy, které představují 5.5 % veškerého softwaru Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 18 %.

Jaké je průměrné stáří SaaS společností Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace?

Průměrná SaaS společnost typu Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace byla založena před 6.0 lety, s průměrným rokem založení 2020.

Jsou SaaS společnosti Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace převážně B2B nebo B2C?

Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace dělí následovně: B2B i B2C (11.0%), Obchod (B2B) (87.2%), Spotřebitel (B2C) (1.8%).

Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace?

Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Správa tabulky vlastního kapitálu a kapitalizace patří MarginDeck, AVAL, Launchboard, Corpotal, INEPHCO. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.

O prohlížeči SaaS

SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.

Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.

Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.

Jak se tato čísla počítají

  1. Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
  4. Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
  5. Nové (posledních 365 dní). Počet SaaS společností zveřejněných pro tento výběr za posledních 365 dní.
  6. Stloukané (minulý rok). Společnosti zveřejněné v posledním roce, které již nejsou uvedeny — přešly do offline, byly odstraněny nebo přestaly procházet našimi kontrolami kvality.
  7. Roční míra odchodu. Roční míra churnu — churnované společnosti jako procento všech společností zveřejněných za poslední rok (stále uvedené plus churnované).
  8. Bezplatná zkušební verze. Procento uvedených společností v tomto výběru, které nabízejí zkušební verzi zdarma.
  9. Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
  10. Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  11. Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  12. Skóre saturace. Skóre nasycenosti trhu 0–100 kombinující celkový počet produktů, autoritu domény, odkazující domény, stáří společnosti, růst návštěvnosti, ceny a přítomnost v enterprise segmentu. Vyšší znamená konkurenčnější.
  13. Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
  14. Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.