DomovVšechny kategorieSpráva golfového hřiště

Správa golfového hřiště

SaaS Browser sleduje softwarové společnosti 542 Správa golfového hřiště, přičemž v posledních 30 dnech jich bylo přidáno 19. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Správa golfového hřiště, patří United States (125), United Kingdom (21), Canada (19).

Klíčové datové body pro Správa golfového hřiště

542
Celkový software1
19
Nové (posledních 30 dní)2
17
Partnerské programy3
6
Průměrný věk (roky)4
+269
Nové (posledních 365 dní)5
66
Stloukané (minulý rok)6
19.7%
Roční míra odchodu7
35.2%
Bezplatná zkušební verze8

Rozložení velikosti společností9

1
Podnik (1 000+)
1.1% z celkového počtu
6
Velká (201–1 000)
6.3% z celkového počtu
6
Střední velikost (51–200)
6.3% z celkového počtu
82
Malé (2–50)
86.3% z celkového počtu

Nejvíce zavedených společností z Správa golfového hřiště

Společnost Zaměstnanci Rating domény Založeno Přidáno
UDisc 2025-02-28
Foresight Sports 200 2025-06-05
Golftec 1,000 1995 2025-06-27
Hole19 2025-03-08
18Birdies 200 2014 2025-03-05
GolfLogix 2025-02-28
Golf GameBook 2025-06-16
Club Caddie 200 2019 2025-02-12
Teesnap 200 2013 2025-02-06
TheGrint 2025-02-10

10 nejlepších zemí pro SaaS v Správa golfového hřiště

Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Správa golfového hřiště, na základě našich údajů o softwarových produktech 542.

Země Počítat % z celkového počtu
United States 125 23.1%
United Kingdom 21 3.9%
Canada 19 3.5%
Australia 5 0.9%
Ireland 4 0.7%
Denmark 4 0.7%
France 3 0.6%
Spain 3 0.6%
Germany 2 0.4%
Switzerland 2 0.4%

Cenové údaje pro Správa golfového hřiště

Průměrná vyvolávací cena (USD)12
$15/měsíc
Průměrná nejvyšší cena (USD)13
$59/měsíc

Nasycení trhu pro Správa golfového hřiště

Toto skóre se vypočítává z kombinace celkového počtu produktů, autority domény, odkazujících domén, stáří společnosti, růstu návštěvnosti, cen a přítomnosti podniku.

Skóre saturace14
31 / 100 (Nízký)

Partnerské programy v Správa golfového hřiště

SaaS společnosti 17 Správa golfového hřiště nabízejí affiliate programy (3.1 % z celkového počtu).

Průměrná provize15
20%
Distribuce typu provize
Jednorázové 3

Naposledy přidané Správa golfového hřiště SaaS

Horizon Golf Přidáno 2026-08-26
DownRange Přidáno 2026-08-25
Got Golf Přidáno 2026-08-24
GolfSignal Přidáno 2026-08-24
ClubTally Přidáno 2026-08-24
BeaverGolfLeagues Přidáno 2026-08-20
BirdiePay Přidáno 2026-08-16
Reciprocal Golf Přidáno 2026-08-14
PuttPapi Přidáno 2026-08-13
TeeLedger Přidáno 2026-08-11

Průměrné stáří Správa golfového hřiště SaaS společností

Průměrná SaaS společnost s velikostí Správa golfového hřiště byla založena před 6.0 lety (průměrný rok založení: 2020).

Rozdělení B2B / B2C pro Správa golfového hřiště16

323
B2B i B2C
59.6%
175
Obchod (B2B)
32.3%
44
Spotřebitel (B2C)
8.1%

Na základě 542 společností s údaji o typu spotřebitele (100.0 % z celkového počtu).

Trend objevování SaaS pro Správa golfového hřiště

Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Správa golfového hřiště ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.

Loading...

Objevte SaaS Správa golfového hřiště

Seřadit:
Zobrazit filtry
Použit filtr 1 · Vymazat vše · Uložit
Kategorie: Správa golfového hřiště
PlaysLike Golf Caddie  Logo

PlaysLike Golf Caddie

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This application provides professional-grade golf shot adjustments by calculating how environmental factors such as wind, temperature, atmospheric pressure, and elevation influence ball flight in real-time, helping golfers choose the correct club and improve accuracy. It features a live compass that displays wind direction in relation to the target, a precise distance calculator that accounts for weather conditions, and customizable inputs based on player-specific ball flight profiles or launch monitor data, addressing common challenges like guessing yardages and environmental unpredictability, making it ideal for amateur to professional golfers seeking enhanced on-course performance.
Ceny: $3.99/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Grey Hornbill Logo

Grey Hornbill

Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This system automates the booking and scheduling process for golf courses by utilizing artificial intelligence voice recognition, natural language processing, and integrative calendar synchronization to handle reservations, check availability, and send confirmation messages without requiring additional staff. It features real-time updates to existing tee sheets, seamless integration with popular calendar platforms, automated SMS confirmations, and the ability to operate 24/7, thereby eliminating double bookings, reducing overhead costs, and enhancing customer engagement. Designed for golf course operators, club managers, and hospitality professionals, this solution addresses problems such as missed tee times, manual booking inefficiencies, staffing expenses, and outdated reservation methods, offering an efficient, reliable, and contactless reservation experience.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Tourney Command Logo

Tourney Command

Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This comprehensive tournament management platform streamlines the organization and execution of golf or similar sporting events by integrating real-time scoring, online registration, sponsor management, and live leaderboards into a single centralized system. Its key features include phone-based scoring that updates live leaderboards, customizable registration forms that track participant details and dietary preferences, promotional sponsor modules with tiered advertising and live spotlights, and a dynamic visual display called the Big Board for scores, arrivals, and sponsor recognition, all supported by secure payment processing through integrated account systems. Designed for event organizers, charities, clubs, and tournament directors, it solves problems related to manual scoring, tedious registration processes, lack of instant visibility into event progress, and financial management challenges, enabling seamless, professional, and error-free.
Ceny: C$198-C$1250/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Esports Tournament Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Caddyio Logo

Caddyio

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This comprehensive platform provides golf clubs with a unified management system that consolidates live scoring, on-course experience, competitions, coaching, reservations, and member engagement into a single, branded digital environment. It offers key features such as real-time course tracking, seamless tee-time booking, personalized member apps, tournament management, and data ownership, effectively solving issues related to disjointed communication, fragmented software tools, and lack of branding ownership. Designed for golf club operators and administrators, it enables them to deliver a modern, cohesive experience that enhances member satisfaction, streamlines operations, and maintains control over their branding and user data.
Ceny: £99-£500/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Golftec Logo
A coaching and technology program that blends personalized instruction with data-driven swing analysis, video review, motion capture, simulator practice, and customized club fitting to help golfers elevate their game. It resolves common challenges such as inconsistent ball striking, inaccurate distance, and stalled improvement by providing tailored improvement plans, measurable performance metrics, digital practice schedules, and access to certified instructors, making it suitable for beginners, weekend players, and competitive amateurs aiming for faster, lasting gains.
Ceny: $95/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
GemGolfers Logo
GEM Golfers offers a comprehensive app for managing golf events, leagues, and tournaments, making the game more enjoyable and social for golfers. With features like live leaderboards, digital scorecards, and easy tournament setup, it simplifies the golfing experience for players and organizers alike.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Golf Daddy Logo
This innovative platform enhances the golfing experience by providing real-time data and personalized coaching, allowing players to practice and improve their skills from the comfort of their homes or any location. Key features include detailed analytics on swing performance, unlimited one-on-one coaching sessions, and a personalized skill ladder that guides users through their golfing journey, effectively addressing the challenges of inconsistent practice and lack of immediate feedback for golfers of all skill levels.
Ceny: $49-$588/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Golf League Tracker Logo
Golf League Tracker is a comprehensive online platform designed to streamline the management of recreational golf leagues by automating tasks such as calculating handicaps, organizing schedules, tracking standings, managing skins, and handling substitution requests. Its key features include live scoring via mobile devices, customizable dashboards with over 250 settings, automated communication tools, and printable scorecards, all aimed at reducing administrative workload and enhancing player engagement. This software is ideal for amateur golf league organizers, club managers, and avid players seeking to efficiently coordinate league activities, improve communication, and focus more on enjoying the game while minimizing manual administrative responsibilities.
Ceny: $89-$119/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Clippd Logo
Clippd is a platform designed to enhance the game of US college golf, offering tools for players, coaches, and colleges to track performance and improve skills. With features like a detailed scoreboard, data analysis, and personalized training insights, it aims to help golfers understand their game better and reach their full potential.
Ceny: $20-$240/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Johnson, Gottlieb and Hayes Enterprise Logo
GEM Golfers offers a comprehensive app for managing golf events, leagues, and tournaments, making the game more enjoyable and social for golfers. With features like live leaderboards, digital scorecards, and easy tournament setup, it simplifies the golfing experience for players and organizers alike.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
myGolf2u Logo
This comprehensive golf management platform consolidates various operational functions such as tee time booking, tournament administration, membership management, electronic scoring, handicap tracking, and real-time analytics into a single, user-friendly system accessible via mobile apps and web browsers. It addresses common challenges faced by individual golfers, golf clubs, and tournament organizers by streamlining scheduling, registration, payments, scoring, and member engagement, thereby enhancing efficiency, accuracy, and the overall golfing experience for players and administrators alike.
Golf Course Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
* Některé nebo všechny části této stránky mohou být generovány umělou inteligencí, proto si prosím nezávisle ověřte veškeré důležité informace.

Často kladené otázky

Kolik SaaS společností typu Správa golfového hřiště existuje?

SaaS Browser sleduje softwarové produkty 542 Správa golfového hřiště k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 19 nových Správa golfového hřiště SaaS společností.

Kolik nových SaaS společností Správa golfového hřiště je přidáno každý měsíc?

Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 19 nových Správa golfového hřiště SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.

Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Správa golfového hřiště?

Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Správa golfového hřiště podle autority domény patří UDisc, Foresight Sports, Golftec, Hole19, 18Birdies. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Správa golfového hřiště.

Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Správa golfového hřiště?

Mezi Správa golfového hřiště SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 1 (1.1%), - 6 (6.3%), - 6 (6.3%), - 82 (86.3%).

Které země mají nejvíce SaaS společností s Správa golfového hřiště platformou?

Největší země pro Správa golfového hřiště SaaS jsou: United States (125), United Kingdom (21), Canada (19), Australia (5), Ireland (4). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Správa golfového hřiště na světě.

Jaké procento SaaS společností z Správa golfového hřiště nabízí partnerské programy?

SaaS společnosti 17 Správa golfového hřiště nabízejí partnerské programy, které představují 3.1 % veškerého softwaru Správa golfového hřiště sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 20 %.

Jaké je průměrné stáří SaaS společností Správa golfového hřiště?

Průměrná SaaS společnost typu Správa golfového hřiště byla založena před 6.0 lety, s průměrným rokem založení 2020.

Jsou SaaS společnosti Správa golfového hřiště převážně B2B nebo B2C?

Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Správa golfového hřiště dělí následovně: B2B i B2C (59.6%), Obchod (B2B) (32.3%), Spotřebitel (B2C) (8.1%).

Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Správa golfového hřiště?

Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Správa golfového hřiště patří Horizon Golf, DownRange, Got Golf, GolfSignal, ClubTally. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.

O prohlížeči SaaS

SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.

Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.

Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.

Jak se tato čísla počítají

  1. Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
  4. Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
  5. Nové (posledních 365 dní). Počet SaaS společností zveřejněných pro tento výběr za posledních 365 dní.
  6. Stloukané (minulý rok). Společnosti zveřejněné v posledním roce, které již nejsou uvedeny — přešly do offline, byly odstraněny nebo přestaly procházet našimi kontrolami kvality.
  7. Roční míra odchodu. Roční míra churnu — churnované společnosti jako procento všech společností zveřejněných za poslední rok (stále uvedené plus churnované).
  8. Bezplatná zkušební verze. Procento uvedených společností v tomto výběru, které nabízejí zkušební verzi zdarma.
  9. Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
  10. Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  11. Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  12. Skóre saturace. Skóre nasycenosti trhu 0–100 kombinující celkový počet produktů, autoritu domény, odkazující domény, stáří společnosti, růst návštěvnosti, ceny a přítomnost v enterprise segmentu. Vyšší znamená konkurenčnější.
  13. Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
  14. Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.