DomovVšechny kategorieSoftware pro hubení škůdců

Software pro hubení škůdců

SaaS Browser sleduje softwarové společnosti 173 Software pro hubení škůdců, přičemž v posledních 30 dnech jich bylo přidáno 6. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Software pro hubení škůdců, patří United States (40), United Kingdom (4), Netherlands (3).

Klíčové datové body pro Software pro hubení škůdců

173
Celkový software1
6
Nové (posledních 30 dní)2
8
Partnerské programy3
8
Průměrný věk (roky)4
+80
Nové (posledních 365 dní)5
22
Stloukané (minulý rok)6
21.6%
Roční míra odchodu7
29.5%
Bezplatná zkušební verze8

Rozložení velikosti společností9

2
Velká (201–1 000)
5.6% z celkového počtu
2
Střední velikost (51–200)
5.6% z celkového počtu
32
Malé (2–50)
88.9% z celkového počtu

Nejvíce zavedených společností z Software pro hubení škůdců

Společnost Zaměstnanci Rating domény Založeno Přidáno
Geek Uninstaller 2025-11-14
Molekule 2025-06-04
Spider Strategies 200 2003 2025-02-05
pXc-coding 2025-02-28
Smart PC Utilities 2025-02-10
GorillaDesk 2025-02-04
Briostack 50 2011 2025-02-10
SenesTech 50 2004 2025-03-04
Pest Share 200 2019 2025-04-05
PestPac 1,000 1984 2025-02-11

10 nejlepších zemí pro SaaS v Software pro hubení škůdců

Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Software pro hubení škůdců, na základě našich údajů o softwarových produktech 173.

Země Počítat % z celkového počtu
United States 40 23.1%
United Kingdom 4 2.3%
Netherlands 3 1.7%
India 3 1.7%
Canada 3 1.7%
Romania 2 1.2%
Australia 2 1.2%
Singapore 2 1.2%
Denmark 1 0.6%
Czechia 1 0.6%

Cenové údaje pro Software pro hubení škůdců

Průměrná vyvolávací cena (USD)12
$40/měsíc
Průměrná nejvyšší cena (USD)13
$99/měsíc

Nasycení trhu pro Software pro hubení škůdců

Toto skóre se vypočítává z kombinace celkového počtu produktů, autority domény, odkazujících domén, stáří společnosti, růstu návštěvnosti, cen a přítomnosti podniku.

Skóre saturace14
19 / 100 (Nízký)

Partnerské programy v Software pro hubení škůdců

SaaS společnosti 8 Software pro hubení škůdců nabízejí affiliate programy (4.6 % z celkového počtu).

Průměrná provize15
70%
Distribuce typu provize
Jednorázové 2
Opakující se 1

Naposledy přidané Software pro hubení škůdců SaaS

VectorAxe Přidáno 2026-08-28
ProPest Hub Přidáno 2026-08-19
PCTuneUp PRO Přidáno 2026-08-14
Servonas Přidáno 2026-08-08
SprayRate Přidáno 2026-08-07
Virginia Invasive Species Přidáno 2026-08-06
CrusaderHQ Přidáno 2026-08-05
Deratix Přidáno 2026-08-02
TechnicianOps Přidáno 2026-07-27
Pest Cert Exam Přidáno 2026-07-27

Průměrné stáří Software pro hubení škůdců SaaS společností

Průměrná SaaS společnost s velikostí Software pro hubení škůdců byla založena před 8.0 lety (průměrný rok založení: 2018).

Rozdělení B2B / B2C pro Software pro hubení škůdců16

53
B2B i B2C
30.8%
104
Obchod (B2B)
60.5%
15
Spotřebitel (B2C)
8.7%

Na základě 172 společností s údaji o typu spotřebitele (99.4 % z celkového počtu).

Trend objevování SaaS pro Software pro hubení škůdců

Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Software pro hubení škůdců ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.

Loading...

Objevte SaaS Software pro hubení škůdců

Seřadit:
Zobrazit filtry
Použit filtr 1 · Vymazat vše · Uložit
Kategorie: Software pro hubení škůdců
BedbugOps NYC Logo

BedbugOps NYC

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This system efficiently streamlines bedbug reporting and management for multi-unit buildings by utilizing quick-response QR codes, mobile web forms, and centralized tracking to facilitate fast incident reporting, prompt resolution by exterminators, and simplified compliance with local regulations. Its core features include instant case creation through tenant scans, seamless communication with pest control teams, structured incident documentation, and automated export of reports needed for annual filings, making pest control workflows more organized, transparent, and compliant. Designed for property managers, building maintenance teams, and extermination companies, it addresses challenges such as manual report filing, miscommunication, delayed response times, and cumbersome record-keeping, ensuring quicker issue resolution, better tenant safety, and effortless legal compliance.
Ceny: $125-$500/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Property Maintenance & Work Orders
Kategorie tohoto záznamu.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Molekule Logo
Molekule offers advanced air purifiers that use patented PECO technology to effectively eliminate indoor air pollutants. The range includes models suitable for various spaces, along with options for monthly rentals and FSA/HSA eligibility.
Ceny: $0/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
RePure - No Icon
RePure offers advanced solutions for improving indoor air and water quality, ensuring a healthier living environment. The platform features smart technology that detects and removes harmful contaminants, providing peace of mind for users year-round.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
PestaRoo Logo
PestaRoo is a user-friendly pest control software designed to help businesses manage scheduling, invoicing, and reporting efficiently. With features like payment processing and data security, it supports companies of all sizes in delivering excellent pest control services.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Service Tracker Logo
This software platform streamlines the management of pest control businesses by automating key operational processes such as job scheduling, quoting, invoicing, and compliance tracking, thereby enhancing efficiency, transparency, and accountability. It offers features including real-time data monitoring, automated compliance reporting for various regulations, centralized record-keeping accessible to multiple team members, and tools for work automation tailored for small to large organizations, helping users reduce administrative burdens, mitigate risks, and deliver improved customer service across various industries requiring regulatory adherence and operational oversight.
Ceny: £63/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Sensibee Logo
Sensibee offers automated pollinator monitoring to provide real-time insights into insect biodiversity and health. The platform generates actionable data that helps organizations make informed decisions to protect essential pollinators and enhance ecosystems.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Pest Share Logo
Pest Share offers a simple and effective solution for pest control, making it easy for renters to request services online without needing to involve property managers. The platform connects tenants with trusted professionals to ensure a quick response and a pest-free living environment.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Geek Uninstaller Logo
Geek Uninstaller is a fast and efficient tool for removing programs from Windows, ensuring a clean uninstall without leftover files. It features a simple user interface, supports multiple languages, and can uninstall Microsoft Store apps easily.
Ceny: $0/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Arden Logo
This pest management system offers comprehensive solutions for diagnosing and eliminating various infestations of insects such as termites, bed bugs, and flying or subterranean pests, utilizing advanced chemical treatments and inspection techniques. Its main features include detailed termite inspections, targeted fumigation, use of effective insecticides like Termidor and Vikane, and discreet treatment options designed specifically for residential and commercial properties, helping clients prevent structural damage and health issues caused by pests. It is designed for homeowners, property managers, and business owners seeking reliable, professional pest control services that address specific pest problems, protect property integrity, and ensure a pest-free environment through early detection, effective eradication, and preventative treatments.
Ceny: $0-$200/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
GorillaDesk Logo
GorillaDesk is the leading field service management software designed specifically for pest control, lawn care, and cleaning businesses, offering a comprehensive suite of tools to streamline operations and enhance customer satisfaction. With features like automated billing, route optimization, and a user-friendly mobile app, GorillaDesk empowers teams to work efficiently while delivering exceptional service.
Ceny: $49-$99/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Pest Control Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
* Některé nebo všechny části této stránky mohou být generovány umělou inteligencí, proto si prosím nezávisle ověřte veškeré důležité informace.

Často kladené otázky

Kolik SaaS společností typu Software pro hubení škůdců existuje?

SaaS Browser sleduje softwarové produkty 173 Software pro hubení škůdců k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 6 nových Software pro hubení škůdců SaaS společností.

Kolik nových SaaS společností Software pro hubení škůdců je přidáno každý měsíc?

Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 6 nových Software pro hubení škůdců SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.

Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Software pro hubení škůdců?

Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Software pro hubení škůdců podle autority domény patří Geek Uninstaller, Molekule, Spider Strategies, pXc-coding, Smart PC Utilities. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Software pro hubení škůdců.

Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Software pro hubení škůdců?

Mezi Software pro hubení škůdců SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 2 (5.6%), - 2 (5.6%), - 32 (88.9%).

Které země mají nejvíce SaaS společností s Software pro hubení škůdců platformou?

Největší země pro Software pro hubení škůdců SaaS jsou: United States (40), United Kingdom (4), Netherlands (3), India (3), Canada (3). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Software pro hubení škůdců na světě.

Jaké procento SaaS společností z Software pro hubení škůdců nabízí partnerské programy?

SaaS společnosti 8 Software pro hubení škůdců nabízejí partnerské programy, které představují 4.6 % veškerého softwaru Software pro hubení škůdců sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 70 %.

Jaké je průměrné stáří SaaS společností Software pro hubení škůdců?

Průměrná SaaS společnost typu Software pro hubení škůdců byla založena před 8.0 lety, s průměrným rokem založení 2018.

Jsou SaaS společnosti Software pro hubení škůdců převážně B2B nebo B2C?

Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Software pro hubení škůdců dělí následovně: B2B i B2C (30.8%), Obchod (B2B) (60.5%), Spotřebitel (B2C) (8.7%).

Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Software pro hubení škůdců?

Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Software pro hubení škůdců patří VectorAxe, ProPest Hub, PCTuneUp PRO, Servonas, SprayRate. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.

O prohlížeči SaaS

SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.

Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.

Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.

Jak se tato čísla počítají

  1. Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
  4. Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
  5. Nové (posledních 365 dní). Počet SaaS společností zveřejněných pro tento výběr za posledních 365 dní.
  6. Stloukané (minulý rok). Společnosti zveřejněné v posledním roce, které již nejsou uvedeny — přešly do offline, byly odstraněny nebo přestaly procházet našimi kontrolami kvality.
  7. Roční míra odchodu. Roční míra churnu — churnované společnosti jako procento všech společností zveřejněných za poslední rok (stále uvedené plus churnované).
  8. Bezplatná zkušební verze. Procento uvedených společností v tomto výběru, které nabízejí zkušební verzi zdarma.
  9. Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
  10. Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  11. Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  12. Skóre saturace. Skóre nasycenosti trhu 0–100 kombinující celkový počet produktů, autoritu domény, odkazující domény, stáří společnosti, růst návštěvnosti, ceny a přítomnost v enterprise segmentu. Vyšší znamená konkurenčnější.
  13. Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
  14. Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.