Software pro správu zájezdů a aktivit
SaaS Browser sleduje softwarové společnosti 2,019 Software pro správu zájezdů a aktivit, přičemž v posledních 30 dnech jich bylo přidáno 110. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Software pro správu zájezdů a aktivit, patří United States (266), United Kingdom (104), India (99).
Klíčové datové body pro Software pro správu zájezdů a aktivit
Rozložení velikosti společností9
Nejvíce zavedených společností z Software pro správu zájezdů a aktivit
| Společnost | Zaměstnanci | Rating domény | Založeno | Přidáno |
|---|---|---|---|---|
| FareHarbor | 1,000 | — | 2013 | 2025-02-05 |
| osTicket | — | — | — | 2025-02-10 |
| Wanderlog | — | — | — | 2025-02-28 |
| TripIt | 10,000 | — | — | 2025-02-28 |
| Polarsteps | — | — | — | 2026-01-08 |
| WP Travel Engine | 50 | — | — | 2025-02-06 |
| CheckMyTrip | — | — | — | 2025-02-28 |
| wetu | 200 | — | 2006 | 2025-02-28 |
| Apptivo | 500 | — | 2009 | 2025-02-05 |
| Zenoti | 1,000 | — | 2010 | 2025-02-11 |
10 nejlepších zemí pro SaaS v Software pro správu zájezdů a aktivit
Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Software pro správu zájezdů a aktivit, na základě našich údajů o softwarových produktech 2,019.
| Země | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| United States | 266 | 13.2% |
| United Kingdom | 104 | 5.2% |
| India | 99 | 4.9% |
| Australia | 52 | 2.6% |
| Canada | 34 | 1.7% |
| Spain | 19 | 0.9% |
| Germany | 19 | 0.9% |
| France | 17 | 0.8% |
| Netherlands | 16 | 0.8% |
| Singapore | 14 | 0.7% |
Cenové údaje pro Software pro správu zájezdů a aktivit
Nasycení trhu pro Software pro správu zájezdů a aktivit
Toto skóre se vypočítává z kombinace celkového počtu produktů, autority domény, odkazujících domén, stáří společnosti, růstu návštěvnosti, cen a přítomnosti podniku.
Partnerské programy v Software pro správu zájezdů a aktivit
SaaS společnosti 106 Software pro správu zájezdů a aktivit nabízejí affiliate programy (5.3 % z celkového počtu).
Naposledy přidané Software pro správu zájezdů a aktivit SaaS
Průměrné stáří Software pro správu zájezdů a aktivit SaaS společností
Průměrná SaaS společnost s velikostí Software pro správu zájezdů a aktivit byla založena před 8.0 lety (průměrný rok založení: 2018).
Rozdělení B2B / B2C pro Software pro správu zájezdů a aktivit16
Na základě 2,018 společností s údaji o typu spotřebitele (100.0 % z celkového počtu).
Trend objevování SaaS pro Software pro správu zájezdů a aktivit
Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Software pro správu zájezdů a aktivit ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.
Objevte SaaS Software pro správu zájezdů a aktivit
Pokročilé filtry
northrock
Bezplatná zkušební verzeMyGigFlow
Bezplatná zkušební verzeMilepost
Bezplatná zkušební verzeDiveclick
Go: TravelApp
Tripvio
TourPro
Často kladené otázky
Kolik SaaS společností typu Software pro správu zájezdů a aktivit existuje?
SaaS Browser sleduje softwarové produkty 2,019 Software pro správu zájezdů a aktivit k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 110 nových Software pro správu zájezdů a aktivit SaaS společností.
Kolik nových SaaS společností Software pro správu zájezdů a aktivit je přidáno každý měsíc?
Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 110 nových Software pro správu zájezdů a aktivit SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.
Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Software pro správu zájezdů a aktivit?
Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Software pro správu zájezdů a aktivit podle autority domény patří FareHarbor, osTicket, Wanderlog, TripIt, Polarsteps. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Software pro správu zájezdů a aktivit.
Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Software pro správu zájezdů a aktivit?
Mezi Software pro správu zájezdů a aktivit SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 8 (1.7%), - 17 (3.5%), - 39 (8.1%), - 415 (86.6%).
Které země mají nejvíce SaaS společností s Software pro správu zájezdů a aktivit platformou?
Největší země pro Software pro správu zájezdů a aktivit SaaS jsou: United States (266), United Kingdom (104), India (99), Australia (52), Canada (34). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Software pro správu zájezdů a aktivit na světě.
Jaké procento SaaS společností z Software pro správu zájezdů a aktivit nabízí partnerské programy?
SaaS společnosti 106 Software pro správu zájezdů a aktivit nabízejí partnerské programy, které představují 5.3 % veškerého softwaru Software pro správu zájezdů a aktivit sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 25 %.
Jaké je průměrné stáří SaaS společností Software pro správu zájezdů a aktivit?
Průměrná SaaS společnost typu Software pro správu zájezdů a aktivit byla založena před 8.0 lety, s průměrným rokem založení 2018.
Jsou SaaS společnosti Software pro správu zájezdů a aktivit převážně B2B nebo B2C?
Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Software pro správu zájezdů a aktivit dělí následovně: B2B i B2C (38.0%), Obchod (B2B) (57.9%), Spotřebitel (B2C) (4.1%).
Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Software pro správu zájezdů a aktivit?
Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Software pro správu zájezdů a aktivit patří Tranxdocs, GapCM, DiveOps, Outfitter, StackVolt. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.
O prohlížeči SaaS
SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.
Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.
Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.
Jak se tato čísla počítají
- Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
- Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
- Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
- Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
- Nové (posledních 365 dní). Počet SaaS společností zveřejněných pro tento výběr za posledních 365 dní.
- Stloukané (minulý rok). Společnosti zveřejněné v posledním roce, které již nejsou uvedeny — přešly do offline, byly odstraněny nebo přestaly procházet našimi kontrolami kvality.
- Roční míra odchodu. Roční míra churnu — churnované společnosti jako procento všech společností zveřejněných za poslední rok (stále uvedené plus churnované).
- Bezplatná zkušební verze. Procento uvedených společností v tomto výběru, které nabízejí zkušební verzi zdarma.
- Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
- Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Skóre saturace. Skóre nasycenosti trhu 0–100 kombinující celkový počet produktů, autoritu domény, odkazující domény, stáří společnosti, růst návštěvnosti, ceny a přítomnost v enterprise segmentu. Vyšší znamená konkurenčnější.
- Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
- Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.