Software pro správu prostor
SaaS Browser sleduje softwarové společnosti 2,148 Software pro správu prostor, přičemž v posledních 30 dnech jich bylo přidáno 145. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Software pro správu prostor, patří United States (326), United Kingdom (130), India (79).
Klíčové datové body pro Software pro správu prostor
Rozložení velikosti společností9
Nejvíce zavedených společností z Software pro správu prostor
| Společnost | Zaměstnanci | Rating domény | Založeno | Přidáno |
|---|---|---|---|---|
| Events Manager | — | — | — | 2025-02-06 |
| Phorest | 500 | — | 2003 | 2025-02-04 |
| Momence | 200 | — | 2020 | 2025-02-07 |
| TeamUp | 50 | — | 2011 | 2025-02-04 |
| Aisle Planner | 50 | — | 2013 | 2025-12-17 |
| ACTIVENet | 1,000 | — | 1999 | 2025-02-11 |
| IDeaS | 1,000 | — | 1989 | 2025-05-12 |
| Wellyx | 200 | — | 2016 | 2025-02-06 |
| Clubspot | — | — | — | 2025-02-08 |
| Userful | — | — | — | 2025-02-10 |
10 nejlepších zemí pro SaaS v Software pro správu prostor
Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Software pro správu prostor, na základě našich údajů o softwarových produktech 2,148.
| Země | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| United States | 326 | 15.2% |
| United Kingdom | 130 | 6.1% |
| India | 79 | 3.7% |
| Australia | 59 | 2.7% |
| Canada | 50 | 2.3% |
| Germany | 20 | 0.9% |
| Netherlands | 19 | 0.9% |
| Belgium | 17 | 0.8% |
| South Africa | 15 | 0.7% |
| Singapore | 13 | 0.6% |
Cenové údaje pro Software pro správu prostor
Nasycení trhu pro Software pro správu prostor
Toto skóre se vypočítává z kombinace celkového počtu produktů, autority domény, odkazujících domén, stáří společnosti, růstu návštěvnosti, cen a přítomnosti podniku.
Partnerské programy v Software pro správu prostor
SaaS společnosti 80 Software pro správu prostor nabízejí affiliate programy (3.7 % z celkového počtu).
Naposledy přidané Software pro správu prostor SaaS
Průměrné stáří Software pro správu prostor SaaS společností
Průměrná SaaS společnost s velikostí Software pro správu prostor byla založena před 10.0 lety (průměrný rok založení: 2016).
Rozdělení B2B / B2C pro Software pro správu prostor16
Na základě 2,145 společností s údaji o typu spotřebitele (99.9 % z celkového počtu).
Trend objevování SaaS pro Software pro správu prostor
Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Software pro správu prostor ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.
Objevte SaaS Software pro správu prostor
Pokročilé filtry
MyPromoPlay
Bezplatná zkušební verzeKhayash
Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti. Bezplatná zkušební verzeRoomReservePro
Bezplatná zkušební verzeParkCore
Market Maps Interactive
Greetly
Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti.Často kladené otázky
Kolik SaaS společností typu Software pro správu prostor existuje?
SaaS Browser sleduje softwarové produkty 2,148 Software pro správu prostor k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 145 nových Software pro správu prostor SaaS společností.
Kolik nových SaaS společností Software pro správu prostor je přidáno každý měsíc?
Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 145 nových Software pro správu prostor SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.
Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Software pro správu prostor?
Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Software pro správu prostor podle autority domény patří Events Manager, Phorest, Momence, TeamUp, Aisle Planner. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Software pro správu prostor.
Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Software pro správu prostor?
Mezi Software pro správu prostor SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 6 (1.3%), - 12 (2.7%), - 43 (9.7%), - 384 (86.3%).
Které země mají nejvíce SaaS společností s Software pro správu prostor platformou?
Největší země pro Software pro správu prostor SaaS jsou: United States (326), United Kingdom (130), India (79), Australia (59), Canada (50). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Software pro správu prostor na světě.
Jaké procento SaaS společností z Software pro správu prostor nabízí partnerské programy?
SaaS společnosti 80 Software pro správu prostor nabízejí partnerské programy, které představují 3.7 % veškerého softwaru Software pro správu prostor sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 30 %.
Jaké je průměrné stáří SaaS společností Software pro správu prostor?
Průměrná SaaS společnost typu Software pro správu prostor byla založena před 10.0 lety, s průměrným rokem založení 2016.
Jsou SaaS společnosti Software pro správu prostor převážně B2B nebo B2C?
Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Software pro správu prostor dělí následovně: B2B i B2C (22.8%), Obchod (B2B) (76.8%), Spotřebitel (B2C) (0.4%).
Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Software pro správu prostor?
Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Software pro správu prostor patří ProductionOS, Omra, Code Red Developments, Ommez, BEAM CTRL. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.
O prohlížeči SaaS
SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.
Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.
Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.
Jak se tato čísla počítají
- Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
- Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
- Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
- Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
- Nové (posledních 365 dní). Počet SaaS společností zveřejněných pro tento výběr za posledních 365 dní.
- Stloukané (minulý rok). Společnosti zveřejněné v posledním roce, které již nejsou uvedeny — přešly do offline, byly odstraněny nebo přestaly procházet našimi kontrolami kvality.
- Roční míra odchodu. Roční míra churnu — churnované společnosti jako procento všech společností zveřejněných za poslední rok (stále uvedené plus churnované).
- Bezplatná zkušební verze. Procento uvedených společností v tomto výběru, které nabízejí zkušební verzi zdarma.
- Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
- Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Skóre saturace. Skóre nasycenosti trhu 0–100 kombinující celkový počet produktů, autoritu domény, odkazující domény, stáří společnosti, růst návštěvnosti, ceny a přítomnost v enterprise segmentu. Vyšší znamená konkurenčnější.
- Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
- Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.