Seznam SaaS 5,528 používající Django
Níže je uveden seznam SaaS produktů s platformou 5,528 využívajících Django. Prohlížeč SaaS prohledává internet a vyhledává všechny SaaS produkty a způsob jejich konstrukce. Seznam si můžete snadno upřesnit pomocí filtrů nebo si stáhnout kompletní seznam SaaS produktů využívajících Django ve formátu CSV.
Chcete prozkoumat více? Zobrazit všechny technologie nebo přidat novou technologii.
SaaS Browser sleduje 5,226 SaaS společností používajících Django, přičemž 208 bylo přidáno v posledních 30 dnech. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Django, patří United States (1,000), United Kingdom (264), India (246).
Klíčové datové body pro Django
Rozložení velikosti společností9
Přijetí v průběhu času pro Django
Počet SaaS společností detekovaných pomocí Django za měsíc na základě historických dat detekce. SaaS Browser sleduje Django od May 2025.
Nové detekce za měsíc
Celkem aktivní SaaS využívající tuto technologii
Celkový počet SaaS společností aktivně používajících technologii Django v průběhu času. Společnost je považována za aktivní, pokud bylo zjištěno, že technologii používá v předchozích 6 měsících. Sledování začalo v roce May 2025.
Nejvíce zavedených společností z Django
| Společnost | Zaměstnanci | Rating domény | Založeno | Přidáno |
|---|---|---|---|---|
| Opera | 1,000 | — | 1995 | 2025-10-04 |
| W3Schools | — | — | — | 2025-11-15 |
| Semrush | 5,000 | — | 2008 | 2025-02-07 |
| Prezi | 500 | — | 2009 | 2025-02-10 |
| Zapier | 1,000 | — | — | 2026-01-30 |
| Sketchfab | 50 | — | — | 2025-02-28 |
| Last.fm | — | — | — | 2025-02-10 |
| Figma | — | — | — | 2025-02-26 |
| AI Innovation Workspace | 5,000 | — | 2011 | 2025-02-10 |
| Criteo | 5,000 | — | — | 2025-02-10 |
10 nejlepších zemí pro SaaS v Django
Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Django, na základě našich údajů o softwarových produktech 5,226.
| Země | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| United States | 1,000 | 19.1% |
| United Kingdom | 264 | 5.1% |
| India | 246 | 4.7% |
| Canada | 105 | 2.0% |
| Australia | 72 | 1.4% |
| Nigeria | 57 | 1.1% |
| Netherlands | 53 | 1.0% |
| Germany | 53 | 1.0% |
| France | 39 | 0.7% |
| United Arab Emirates | 38 | 0.7% |
10 nejlepších kategorií v Django
Následující kategorie představují nejoblíbenější typy SaaS společností v Django na základě naší klasifikace softwarových produktů 5,226.
| Kategorie | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| Stock Trading & Brokerage Platforms | 220 | 4.2% |
| AI-powered Resume Screening Tools | 95 | 1.8% |
| Learning and Education Platforms | 94 | 1.8% |
| School Management Software | 64 | 1.2% |
| AI-powered Legal Research Platforms | 64 | 1.2% |
| Financial Planning & Budgeting Tools | 61 | 1.2% |
| Health & Fitness Tracking | 56 | 1.1% |
| AI-powered Virtual Avatars & Digital Assistants | 50 | 1.0% |
| Fleet Management Software | 44 | 0.8% |
| Cryptocurrency Exchanges | 44 | 0.8% |
Cenové údaje pro Django
Partnerské programy v Django
SaaS společnosti 377 Django nabízejí affiliate programy (7.2 % z celkového počtu).
Naposledy přidané Django SaaS
Průměrné stáří Django SaaS společností
Průměrná SaaS společnost s velikostí Django byla založena před 8.0 lety (průměrný rok založení: 2018).
Rozdělení B2B / B2C pro Django16
Na základě 5,225 společností s údaji o typu spotřebitele (100.0 % z celkového počtu).
Rozklad modelu růstu pro SaaS Django17
Využití umělé inteligence mezi SaaS Django
Trend objevování SaaS pro Django
Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Django ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.
Objevte SaaS pomocí Django
Pokročilé filtry
APITemplate
Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti.Rankability
Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti.QuicklyListed
Avant Insider
Bezplatná zkušební verzeRedditMentions
Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti. Bezplatná zkušební verzeContinuuiti
LicenseTrim
Bezplatná zkušební verzeNovusPraxis
Bezplatná zkušební verzeVectraManage
Bezplatná zkušební verzeČasto kladené otázky
Kolik SaaS společností typu Django existuje?
SaaS Browser sleduje softwarové produkty 5,226 Django k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 208 nových Django SaaS společností.
Kolik nových SaaS společností Django je přidáno každý měsíc?
Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 208 nových Django SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.
Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Django?
Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Django podle autority domény patří Opera, W3Schools, Semrush, Prezi, Zapier. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Django.
Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Django?
Mezi Django SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 14 (1.1%), - 73 (5.5%), - 148 (11.1%), - 1,094 (82.3%).
Které země mají nejvíce SaaS společností s Django platformou?
Největší země pro Django SaaS jsou: United States (1,000), United Kingdom (264), India (246), Canada (105), Australia (72). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Django na světě.
Jaké jsou nejběžnější typy SaaS v Django?
Nejběžnější kategorie SaaS v Django jsou: Stock Trading & Brokerage Platforms (220), AI-powered Resume Screening Tools (95), Learning and Education Platforms (94), School Management Software (64), AI-powered Legal Research Platforms (64). Tyto kategorie představují nejvyšší koncentraci softwarových produktů v regionu.
Jaké procento SaaS společností z Django nabízí partnerské programy?
SaaS společnosti 377 Django nabízejí partnerské programy, které představují 7.2 % veškerého softwaru Django sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 25 %.
Jaké je průměrné stáří SaaS společností Django?
Průměrná SaaS společnost typu Django byla založena před 8.0 lety, s průměrným rokem založení 2018.
Jsou SaaS společnosti Django převážně B2B nebo B2C?
Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Django dělí následovně: B2B i B2C (35.6%), Obchod (B2B) (60.2%), Spotřebitel (B2C) (4.2%).
Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Django?
Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Django patří insy8, HubSched, SmartFlow HOA, DocendoCards, Thalvexor Quintralis. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.
Jak se v průběhu času změnilo přijetí Django?
Na základě našich detekčních dat byl Django konzistentně používán novými SaaS společnostmi. Podrobné měsíční trendy naleznete v grafu přijetí.
Jaké modely růstu používají SaaS společnosti Django?
Mezi SaaS společnostmi používajícími Django s daty růstového modelu je rozdělení následující: Obě (28.6%), Růst řízený produkty (45.3%), Růst řízený prodejem (26.1%).
Jaké procento SaaS společností z Django používá umělou inteligenci?
45.1 % SaaS společností používajících Django zahrnuje funkce umělé inteligence.
O prohlížeči SaaS
SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.
Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.
Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.
Jak se tato čísla počítají
- Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
- Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
- Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
- Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
- Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
- Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
- Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.
- Růstový model. Rozdělení společností podle přístupu k uvedení na trh — růst řízený produktem nebo prodejem — mezi těmi s daty o modelu růstu.
- Využití umělé inteligence. Procento společností v tomto výběru, u kterých byla zjištěna integrace AI funkcí do jejich produktu.