Seznam SaaS 52,451 používající Github
Níže je uveden seznam SaaS produktů s platformou 52,451 využívajících Github. Prohlížeč SaaS prohledává internet a vyhledává všechny SaaS produkty a způsob jejich konstrukce. Seznam si můžete snadno upřesnit pomocí filtrů nebo si stáhnout kompletní seznam SaaS produktů využívajících Github ve formátu CSV.
Chcete prozkoumat více? Zobrazit všechny technologie nebo přidat novou technologii.
SaaS Browser sleduje 48,009 SaaS společností používajících Github, přičemž 1,906 bylo přidáno v posledních 30 dnech. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Github, patří United States (10,148), United Kingdom (1,793), India (1,346).
Klíčové datové body pro Github
Rozložení velikosti společností9
Přijetí v průběhu času pro Github
Počet SaaS společností detekovaných pomocí Github za měsíc na základě historických dat detekce. SaaS Browser sleduje Github od June 2025.
Nové detekce za měsíc
Celkem aktivní SaaS využívající tuto technologii
Celkový počet SaaS společností aktivně používajících technologii Github v průběhu času. Společnost je považována za aktivní, pokud bylo zjištěno, že technologii používá v předchozích 6 měsících. Sledování začalo v roce June 2025.
Nejvíce zavedených společností z Github
| Společnost | Zaměstnanci | Rating domény | Založeno | Přidáno |
|---|---|---|---|---|
| GitHub | 1,000 | — | 2008 | 2025-12-19 |
| goClone | — | — | — | 2025-02-26 |
| Chrome | — | — | — | 2026-03-08 |
| Jotform | 1,000 | — | 2006 | 2026-01-30 |
| Akismet | — | — | — | 2025-02-28 |
| PMC | 1,000 | — | — | 2025-12-05 |
| Mailchimp | 5,000 | — | — | 2025-02-04 |
| Stripe | 10,000 | — | 2010 | 2025-02-07 |
| cPanel | 1,000 | — | — | 2025-02-04 |
| Google Cloud | — | — | — | 2025-02-26 |
10 nejlepších zemí pro SaaS v Github
Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Github, na základě našich údajů o softwarových produktech 48,009.
| Země | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| United States | 10,148 | 21.1% |
| United Kingdom | 1,793 | 3.7% |
| India | 1,346 | 2.8% |
| Canada | 853 | 1.8% |
| Germany | 808 | 1.7% |
| Australia | 680 | 1.4% |
| France | 465 | 1.0% |
| Netherlands | 437 | 0.9% |
| Israel | 414 | 0.9% |
| Switzerland | 305 | 0.6% |
10 nejlepších kategorií v Github
Následující kategorie představují nejoblíbenější typy SaaS společností v Github na základě naší klasifikace softwarových produktů 48,009.
| Kategorie | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| AI-powered Virtual Avatars & Digital Assistants | 1,142 | 2.4% |
| AutoML Platforms | 802 | 1.7% |
| Workflow Automation & RPA | 749 | 1.6% |
| AI-powered Resume Screening Tools | 696 | 1.4% |
| Stock Trading & Brokerage Platforms | 670 | 1.4% |
| Learning and Education Platforms | 653 | 1.4% |
| DeFi Platforms | 615 | 1.3% |
| API & Backend-as-a-Service Platforms | 609 | 1.3% |
| Cloud Security & Compliance Tools | 599 | 1.2% |
| Blockchain & NFT Management Platforms | 508 | 1.1% |
Cenové údaje pro Github
Partnerské programy v Github
SaaS společnosti 4,678 Github nabízejí affiliate programy (9.7 % z celkového počtu).
Naposledy přidané Github SaaS
Průměrné stáří Github SaaS společností
Průměrná SaaS společnost s velikostí Github byla založena před 7.0 lety (průměrný rok založení: 2019).
Rozdělení B2B / B2C pro Github16
Na základě 47,976 společností s údaji o typu spotřebitele (99.9 % z celkového počtu).
Rozklad modelu růstu pro SaaS Github17
Využití umělé inteligence mezi SaaS Github
Trend objevování SaaS pro Github
Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Github ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.
Objevte SaaS pomocí Github
Pokročilé filtry
BookingPress
Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti.Často kladené otázky
Kolik SaaS společností typu Github existuje?
SaaS Browser sleduje softwarové produkty 48,009 Github k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 1,906 nových Github SaaS společností.
Kolik nových SaaS společností Github je přidáno každý měsíc?
Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 1,906 nových Github SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.
Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Github?
Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Github podle autority domény patří GitHub, goClone, Chrome, Jotform, Akismet. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Github.
Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Github?
Mezi Github SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 579 (3.7%), - 1,048 (6.7%), - 2,146 (13.7%), - 11,854 (75.9%).
Které země mají nejvíce SaaS společností s Github platformou?
Největší země pro Github SaaS jsou: United States (10,148), United Kingdom (1,793), India (1,346), Canada (853), Germany (808). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Github na světě.
Jaké jsou nejběžnější typy SaaS v Github?
Nejběžnější kategorie SaaS v Github jsou: AI-powered Virtual Avatars & Digital Assistants (1,142), AutoML Platforms (802), Workflow Automation & RPA (749), AI-powered Resume Screening Tools (696), Stock Trading & Brokerage Platforms (670). Tyto kategorie představují nejvyšší koncentraci softwarových produktů v regionu.
Jaké procento SaaS společností z Github nabízí partnerské programy?
SaaS společnosti 4,678 Github nabízejí partnerské programy, které představují 9.7 % veškerého softwaru Github sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 25 %.
Jaké je průměrné stáří SaaS společností Github?
Průměrná SaaS společnost typu Github byla založena před 7.0 lety, s průměrným rokem založení 2019.
Jsou SaaS společnosti Github převážně B2B nebo B2C?
Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Github dělí následovně: B2B i B2C (33.3%), Obchod (B2B) (63.1%), Spotřebitel (B2C) (3.6%).
Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Github?
Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Github patří PlanWiki, OpenVaultDB, StreamWID, Startwithpg, PerformWP. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.
Jak se v průběhu času změnilo přijetí Github?
Na základě našich detekčních dat byl Github konzistentně používán novými SaaS společnostmi. Podrobné měsíční trendy naleznete v grafu přijetí.
Jaké modely růstu používají SaaS společnosti Github?
Mezi SaaS společnostmi používajícími Github s daty růstového modelu je rozdělení následující: Obě (30.8%), Růst řízený produkty (42.2%), Růst řízený prodejem (27.0%).
Jaké procento SaaS společností z Github používá umělou inteligenci?
52.3 % SaaS společností používajících Github zahrnuje funkce umělé inteligence.
O prohlížeči SaaS
SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.
Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.
Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.
Jak se tato čísla počítají
- Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
- Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
- Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
- Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
- Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
- Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
- Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.
- Růstový model. Rozdělení společností podle přístupu k uvedení na trh — růst řízený produktem nebo prodejem — mezi těmi s daty o modelu růstu.
- Využití umělé inteligence. Procento společností v tomto výběru, u kterých byla zjištěna integrace AI funkcí do jejich produktu.