Seznam SaaS 732 používající Vector
Níže je uveden seznam SaaS produktů s platformou 732 využívajících Vector. Prohlížeč SaaS prohledává internet a vyhledává všechny SaaS produkty a způsob jejich konstrukce. Seznam si můžete snadno upřesnit pomocí filtrů nebo si stáhnout kompletní seznam SaaS produktů využívajících Vector ve formátu CSV.
Chcete prozkoumat více? Zobrazit všechny technologie nebo přidat novou technologii.
SaaS Browser sleduje 750 SaaS společností používajících Vector, přičemž 6 bylo přidáno v posledních 30 dnech. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Vector, patří United States (529), United Kingdom (33), Canada (21).
Klíčové datové body pro Vector
Rozložení velikosti společností9
Přijetí v průběhu času pro Vector
Počet SaaS společností detekovaných pomocí Vector za měsíc na základě historických dat detekce. SaaS Browser sleduje Vector od February 2026.
Nové detekce za měsíc
Celkem aktivní SaaS využívající tuto technologii
Celkový počet SaaS společností aktivně používajících technologii Vector v průběhu času. Společnost je považována za aktivní, pokud bylo zjištěno, že technologii používá v předchozích 6 měsících. Sledování začalo v roce February 2026.
Nejvíce zavedených společností z Vector
| Společnost | Zaměstnanci | Rating domény | Založeno | Přidáno |
|---|---|---|---|---|
| UpGuard | — | — | — | 2025-02-04 |
| Double the Donation | 50 | — | 2010 | 2025-02-04 |
| GitBook | 50 | — | — | 2025-02-07 |
| Tabnine | 200 | — | 2017 | 2025-12-27 |
| Observable | 50 | — | 2017 | 2025-02-04 |
| Stacker | 200 | — | 2017 | 2025-02-07 |
| Userpilot | 200 | — | 2019 | 2025-02-04 |
| Hiver | 200 | — | 2011 | 2025-02-07 |
| Accelevents | 200 | — | 2015 | 2025-02-04 |
| Empire Flippers | 200 | — | 2011 | 2025-02-26 |
10 nejlepších zemí pro SaaS v Vector
Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Vector, na základě našich údajů o softwarových produktech 750.
| Země | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| United States | 529 | 70.5% |
| United Kingdom | 33 | 4.4% |
| Canada | 21 | 2.8% |
| India | 11 | 1.5% |
| Australia | 10 | 1.3% |
| France | 10 | 1.3% |
| Israel | 8 | 1.1% |
| Germany | 5 | 0.7% |
| Ireland | 4 | 0.5% |
| Belgium | 3 | 0.4% |
10 nejlepších kategorií v Vector
Následující kategorie představují nejoblíbenější typy SaaS společností v Vector na základě naší klasifikace softwarových produktů 750.
| Kategorie | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| Sales Automation Software | 32 | 4.3% |
| Workflow Automation & RPA | 20 | 2.7% |
| AI-powered Virtual Avatars & Digital Assistants | 18 | 2.4% |
| Sales Engagement Platforms | 18 | 2.4% |
| AI-powered Diagnosis & Healthcare Analytics | 17 | 2.3% |
| Cloud Security & Compliance Tools | 16 | 2.1% |
| Lead Generation Software | 14 | 1.9% |
| AI-powered Legal Research Platforms | 13 | 1.7% |
| Accounts Payable & Spend Management | 11 | 1.5% |
| AI-powered Document Processing | 10 | 1.3% |
Cenové údaje pro Vector
Partnerské programy v Vector
SaaS společnosti 143 Vector nabízejí affiliate programy (19.1 % z celkového počtu).
Naposledy přidané Vector SaaS
Průměrné stáří Vector SaaS společností
Průměrná SaaS společnost s velikostí Vector byla založena před 6.0 lety (průměrný rok založení: 2020).
Rozdělení B2B / B2C pro Vector16
Na základě 750 společností s údaji o typu spotřebitele (100.0 % z celkového počtu).
Rozklad modelu růstu pro SaaS Vector17
Využití umělé inteligence mezi SaaS Vector
Trend objevování SaaS pro Vector
Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Vector ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.
Objevte SaaS pomocí Vector
Pokročilé filtry
Orijin Plus
Bezplatná zkušební verzeAccelevents
Bezplatná zkušební verzeČasto kladené otázky
Kolik SaaS společností typu Vector existuje?
SaaS Browser sleduje softwarové produkty 750 Vector k datu September 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 6 nových Vector SaaS společností.
Kolik nových SaaS společností Vector je přidáno každý měsíc?
Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 6 nových Vector SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.
Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Vector?
Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Vector podle autority domény patří UpGuard, Double the Donation, GitBook, Tabnine, Observable. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Vector.
Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Vector?
Mezi Vector SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 2 (0.3%), - 41 (6.8%), - 155 (25.8%), - 403 (67.1%).
Které země mají nejvíce SaaS společností s Vector platformou?
Největší země pro Vector SaaS jsou: United States (529), United Kingdom (33), Canada (21), India (11), Australia (10). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Vector na světě.
Jaké jsou nejběžnější typy SaaS v Vector?
Nejběžnější kategorie SaaS v Vector jsou: Sales Automation Software (32), Workflow Automation & RPA (20), AI-powered Virtual Avatars & Digital Assistants (18), Sales Engagement Platforms (18), AI-powered Diagnosis & Healthcare Analytics (17). Tyto kategorie představují nejvyšší koncentraci softwarových produktů v regionu.
Jaké procento SaaS společností z Vector nabízí partnerské programy?
SaaS společnosti 143 Vector nabízejí partnerské programy, které představují 19.1 % veškerého softwaru Vector sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 15 %.
Jaké je průměrné stáří SaaS společností Vector?
Průměrná SaaS společnost typu Vector byla založena před 6.0 lety, s průměrným rokem založení 2020.
Jsou SaaS společnosti Vector převážně B2B nebo B2C?
Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Vector dělí následovně: B2B i B2C (7.2%), Obchod (B2B) (92.7%), Spotřebitel (B2C) (0.1%).
Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Vector?
Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Vector patří Banzai , Blanket, Blueberry, ANKA, Seemplicity. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.
Jak se v průběhu času změnilo přijetí Vector?
Na základě našich detekčních dat byl Vector konzistentně používán novými SaaS společnostmi. Podrobné měsíční trendy naleznete v grafu přijetí.
Jaké modely růstu používají SaaS společnosti Vector?
Mezi SaaS společnostmi používajícími Vector s daty růstového modelu je rozdělení následující: Obě (22.0%), Růst řízený produkty (10.3%), Růst řízený prodejem (67.7%).
Jaké procento SaaS společností z Vector používá umělou inteligenci?
82.3 % SaaS společností používajících Vector zahrnuje funkce umělé inteligence.
O prohlížeči SaaS
SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.
Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.
Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.
Jak se tato čísla počítají
- Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
- Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
- Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
- Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
- Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
- Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
- Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.
- Růstový model. Rozdělení společností podle přístupu k uvedení na trh — růst řízený produktem nebo prodejem — mezi těmi s daty o modelu růstu.
- Využití umělé inteligence. Procento společností v tomto výběru, u kterých byla zjištěna integrace AI funkcí do jejich produktu.