Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine
SaaS-brauser jälgib 2,344 Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine tarkvaraettevõtet, millest 176 on lisandunud viimase 30 päeva jooksul. Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-i populaarseimate riikide hulka kuulub United States (278), United Kingdom (61), India (50).
Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine peamised andmepunktid
Ettevõtte suuruse jaotus9
Kõige enam asutatud Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine ettevõtet
| Ettevõte | Töötajad | Domeenireiting | Asutatud | Lisatud |
|---|---|---|---|---|
| Dropbox | — | 94 | — | 2025-02-04 |
| UPGRADE | — | 90 | — | 2025-02-28 |
| ShareFile | 10,000 | 85 | — | 2025-09-21 |
| Backblaze | 500 | 83 | 2007 | 2025-02-11 |
| Globus | 50 | 82 | 2010 | 2026-01-30 |
| Veeam | 10,000 | 81 | — | 2025-02-26 |
| Synology | — | 80 | — | 2026-01-08 |
| Sync | 200 | 76 | 2011 | 2025-02-07 |
| MEGA | 200 | 75 | 2013 | 2025-02-10 |
| ownCloud | 200 | 75 | 2011 | 2026-01-24 |
10 parimat riiki Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-i jaoks
Järgmised riigid esindavad enamiku Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtte peakortereid, mis põhinevad meie 2,344 tarkvaratoodete andmetel.
| Riik | Krahv | % kogusummast |
|---|---|---|
| United States | 278 | 11.9% |
| United Kingdom | 61 | 2.6% |
| India | 50 | 2.1% |
| Canada | 28 | 1.2% |
| Germany | 28 | 1.2% |
| France | 16 | 0.7% |
| Netherlands | 15 | 0.6% |
| Australia | 13 | 0.6% |
| Switzerland | 10 | 0.4% |
| South Africa | 10 | 0.4% |
SEO ja domeeniautoriteet Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine jaoks
Hinnaandmed Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine kohta
Turu küllastus Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine jaoks
See skoor arvutatakse toodete koguarvu, domeeni autoriteedi, viitavate domeenide, ettevõtte vanuse, liikluse kasvu, hinnakujunduse ja ettevõtte kohaloleku kombinatsioonist.
Partnerlusprogrammid Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine-s
167 Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtted pakuvad partnerlusprogramme (7.1% koguarvust).
Viimati lisatud Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS
Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtte keskmine vanus
Keskmine Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõte asutati 10.0 aastat tagasi (keskmine asutamisaasta: 2016).
Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine B2B/B2C jaotus16
Põhineb 2,334 ettevõttel tarbijatüübi andmetega (99.6% koguarvust).
SaaS-i avastamise trend Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine jaoks
Igakuine SaaS-i avastuste arv Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine jaoks võrrelduna selle osakaaluga kõigist avastatud SaaS-idest. Tõusev protsent näitab, et see segment kasvab kiiremini kui üldturg.
Avasta Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS
Täpsemad filtrid
Cway Software
See SaaS on trendikas! Oleme tuvastanud igakuise liikluse kasvu. Tasuta prooviperioodReaver Backup
Check Your Backup
SyncFutures
HistoKeep
Onlime
See SaaS on trendikas! Oleme tuvastanud igakuise liikluse kasvu. Tasuta prooviperioodIDoSync
Remoscope
Korduma kippuvad küsimused
Mitu Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtet on olemas?
SaaS-brauser jälgib 2,344 Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine tarkvaratoodet seisuga October 2026. Viimase 30 päeva jooksul on lisatud 176 uut Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtet.
Mitu uut Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtet lisandub iga kuu?
Viimase 30 päeva jooksul on SaaS-brauserisse lisatud 176 uut Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtet. Meie patenteeritud indekseerimise infrastruktuur avastab pidevalt uusi tarkvaratooteid.
Millised on kõige tuntumad Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtted?
Domeenivolituse järgi enimlevinud Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtete hulka kuulub Dropbox, UPGRADE, ShareFile, Backblaze, Globus. Need ettevõtted esindavad Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine kategoorias kõrgeimaid domeenireitinguid.
Milline on Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-i tüüpiline ettevõtte suurus?
Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtte hulgas, millel on töötajate andmed, on suurusjaotus järgmine: - 7 (2.0%), - 20 (5.8%), - 49 (14.2%), - 269 (78.0%).
Milline on Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtete domeeniautoriteedi mediaan?
Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtete domeenireitingu mediaan on 14, võrreldes SaaS-i üldise mediaaniga 13.
Millistes riikides on kõige rohkem Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtet?
Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-i peamised riigid on: United States (278), United Kingdom (61), India (50), Canada (28), Germany (28). Need esindavad Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine tarkvaraettevõtete suurimat kontsentratsiooni maailmas.
Kui suur protsent Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõttest pakub partnerlusprogramme?
167 Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtted pakuvad partnerprogramme, mis moodustavad 7.1% kogu SaaS-brauseri jälgitavast Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine tarkvarast. Keskmine vahendustasu määr on 30%.
Milline on Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtte keskmine vanus?
Keskmine Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõte asutati 10.0 aastat tagasi, keskmise asutamisaastaga 2016.
Kas Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtted on enamasti B2B- või B2C-ettevõtted?
Olemasolevate andmete põhjal jagunevad Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtet järgmiselt: Nii B2B kui ka B2C (60.4%), Äri (B2B) (32.0%), Tarbija (B2C) (7.6%).
Millised on uusimad Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtted?
Viimati avastatud Pilvesalvestus, varundamine ja failide jagamine SaaS-ettevõtete hulka kuulub R2Cloud, Songcase, Bucket Keep, VegaCrypt, NakMo. SaaS-brauser avastab ja indekseerib pidevalt uusi tarkvaratooteid, kasutades patenteeritud indekseerimise infrastruktuuri.
SaaS-brauseri kohta
SaaS Browser on interneti suurim ja ajakohasem SaaS-andmebaas – ülim otsingu- ja uurimistööriist SaaS-ettevõtetele.
Avastame uusi tööriistu nädalaid pärast turuletoomist, enne kui need ilmuvad Apollosse, ZoomInfosse või muudesse andmebaasidesse. Meie spetsiaalselt loodud platvorm jälgib ainult päris tarkvaratooteid kontrollitud andmetega, erinevalt üldistest otsingutööriistadest, mis on saastunud agentuuride, konsultatsioonifirmade ja aegunud nimekirjadega.
Alates Fortune 500 ettevõtetest kuni sel nädalal tegutsevate algkapitalil põhinevate idufirmadeni – kui tegemist on SaaS-iga, siis me jälgime seda.
Kuidas neid arve arvutatakse
- Total Software. Selle valiku jaoks praegu loetletud avaldatud SaaS-ettevõtete arv. Arvestatakse ainult ettevõtteid, mis läbivad meie automaatsed kvaliteedikontrollid.
- Uus (viimase 30 päeva jooksul). Selle valiku jaoks viimase 30 päeva jooksul äsja avaldatud SaaS-ettevõtete netoarv.
- Partnerlusprogrammid. Loetletud SaaS-ettevõtete arv, mis haldavad kinnitatud sidus- või soovitusprogrammi.
- Keskmine vanus (aastates). Selle valiku ettevõtete vanuse mediaan aastates, asutamisaasta põhjal. Mediaan on keskmine väärtus, seega pool on vanemad ja pool nooremad.
- Uus (viimase 365 päeva jooksul). Selle valiku jaoks viimase 365 päeva jooksul avaldatud SaaS-ettevõtete arv.
- Läbikukkunud (eelmisel aastal). Viimase aasta jooksul avaldatud ettevõtted, mida enam ei loetleta — need läksid võrgust välja, eemaldati või lakkasid läbimast meie kvaliteedikontrolle.
- Aastane klientide voolavuse määr. Aastane lahkumismäär — lahkunud ettevõtted protsendina kõigist viimase aasta jooksul avaldatud ettevõtetest (endiselt loetletud pluss lahkunud).
- Tasuta prooviperiood. Selle valiku loetletud ettevõtete protsent, mis pakuvad tasuta prooviperioodi.
- Ettevõtte suuruse jaotus. Ettevõtete jaotus töötajate arvu järgi: üksik (1), väike (2–50), keskmine (51–200), suur (201–1,000), suurettevõte (1,000+). Protsendid on arvutatud nende ettevõtete põhjal, millel on töötajate andmed.
- Keskmine domeenireiting. Domeenireitingu mediaan (0–100) loetletud ettevõtete lõikes – see on meie lingiautoriteedi mõõdik Common Crawli veebigraafist. Kõrgem on tugevam. Kuvatakse võrdluseks kõigi SaaS-ettevõtete üldise mediaaniga.
- Keskmine alghind (USD). Selle valiku hinnaandmetega ettevõtete algtaseme kuuhinna mediaan (USD).
- Keskmine kõrgeim hind (USD). Selle valiku hinnaandmetega ettevõtete premium kuuhinna mediaan (USD).
- Küllastusskoor. 0–100 turu küllastuse skoor, mis ühendab toodete koguarvu, domeeni autoriteedi, viitavad domeenid, ettevõtte vanuse, liikluse kasvu, hinnakujunduse ja suurettevõtete kohaloleku. Kõrgem tähendab konkurentsitihedamat.
- Keskmine komisjonitasu. Selle valiku ettevõtete pakutava sidusprogrammi vahendustasu mediaanmäär nende seas, kes haldavad sidusprogrammi.
- B2B / B2C jaotus. Ettevõtete jaotus sihtturu järgi — äri (B2B), tarbija (B2C) või mõlemad — nende seas, kellel on tarbijatüübi andmed.