خانههمه دسته‌هاابزارهای امنیت و انطباق ابری

ابزارهای امنیت و انطباق ابری

مرورگر SaaS شرکت‌های نرم‌افزاری 3,355 ابزارهای امنیت و انطباق ابری را دنبال می‌کند که 237 در 30 روز گذشته به آنها اضافه شده است. کشورهای برتر برای ابزارهای امنیت و انطباق ابری SaaS شامل United States (884), United Kingdom (136), India (89) می‌شود.

نکات کلیدی داده برای ابزارهای امنیت و انطباق ابری

3,355
نرم‌افزار توتال1
237
جدید (۳۰ روز گذشته)2
264
برنامه‌های وابسته3
7
میانگین سن (سال)4
+1,924
جدید (۳۶۵ روز گذشته)5
602
حذف شده (سال گذشته)6
23.8%
نرخ ریزش سالانه7
30.4%
دوره آزمایشی رایگان8

توزیع اندازه شرکت9

48
سازمانی (۱۰۰۰+)
3.3% از کل
109
بزرگ (۲۰۱-۱۰۰۰)
7.4% از کل
285
سایز متوسط (۵۱-۲۰۰)
19.3% از کل
1,033
کوچک (۲-۵۰)
70.0% از کل

تأسیس‌شده‌ترین شرکت‌ها X___0

شرکت کارمندان امتیاز دامنه تأسیس شد اضافه شد
Trend Micro 10,000 2025-02-26
Palo Alto Networks 2025-02-28
Proofpoint 5,000 2025-02-26
Check Point 10,000 1993 2025-02-08
ActiveState 200 1997 2025-02-04
Dashlane 500 2009 2025-02-04
Tenable 5,000 2025-02-03
SentinelOne 5,000 2013 2025-02-10
SSL Shopper 2025-10-21
Varonis 5,000 2005 2025-02-07

10 کشور برتر برای ابزارهای امنیت و انطباق ابری SaaS

کشورهای زیر نشان دهنده‌ی دفاتر مرکزی اکثر شرکت‌های SaaS به ارزش ابزارهای امنیت و انطباق ابری هستند که بر اساس داده‌های ما برای محصولات نرم‌افزاری 3,355 ارائه شده‌اند.

کشور تعداد درصد از کل
United States 884 26.3%
United Kingdom 136 4.1%
India 89 2.7%
Canada 64 1.9%
Israel 61 1.8%
Australia 60 1.8%
Germany 36 1.1%
Singapore 36 1.1%
France 32 1.0%
Netherlands 28 0.8%

داده‌های قیمت‌گذاری برای ابزارهای امنیت و انطباق ابری

میانگین قیمت شروع (دلار آمریکا)12
$29/ماه
میانگین قیمت بالا (دلار آمریکا)13
$150/ماه

اشباع بازار برای ابزارهای امنیت و انطباق ابری

این امتیاز از ترکیبی از کل محصولات، اعتبار دامنه، دامنه‌های ارجاع‌دهنده، قدمت شرکت، رشد ترافیک، قیمت‌گذاری و حضور سازمانی محاسبه می‌شود.

امتیاز اشباع14
68 / 100 (متوسط)

برنامه‌های همکاری در فروش در ابزارهای امنیت و انطباق ابری

264 ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت‌های SaaS برنامه‌های وابسته ارائه می‌دهند (7.9% از کل).

کمیسیون متوسط15
18%
توزیع نوع کمیسیون
یک‌بار مصرف 13
تکرارشونده 24

جدیدترین موارد اضافه شده ابزارهای امنیت و انطباق ابری SaaS

Cloud Advisory Solutions اضافه شد 2026-08-28
Offscript اضافه شد 2026-08-28
Vivadere اضافه شد 2026-08-27
GuardRails اضافه شد 2026-08-27
ittools اضافه شد 2026-08-27
Enablement اضافه شد 2026-08-27
Cyber security اضافه شد 2026-08-27
Unit Range اضافه شد 2026-08-27
Remo اضافه شد 2026-08-27
Japetella اضافه شد 2026-08-27

میانگین سنی ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت SaaS

به طور متوسط ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت SaaS، 7.0 سال پیش تأسیس شده است (میانگین سال تأسیس: 2019).

تفکیک B2B / B2C برای ابزارهای امنیت و انطباق ابری16

195
هم B2B و هم B2C
5.8%
3,145
کسب و کار (B2B)
93.8%
13
مصرف‌کننده (B2C)
0.4%

بر اساس 3,353 شرکت با داده‌های مربوط به نوع مصرف‌کننده (99.9% از کل).

روند کشف SaaS برای ابزارهای امنیت و انطباق ابری

تعداد SaaS کشف‌شده ماهانه در ابزارهای امنیت و انطباق ابری در مقایسه با سهم آن از کل SaaS کشف‌شده. درصد رو به رشد نشان می‌دهد که این بخش سریع‌تر از بازار کلی در حال رشد است.

Loading...

ابزارهای امنیت و انطباق ابری SaaS را کشف کنید

مرتب سازی:
نمایش فیلترها
فیلتر 1 اعمال شد · پاک کردن همه · ذخیره
دسته بندی: ابزارهای امنیت و انطباق ابری
انتخاب برتر
Cascade Logo

Cascade

مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
تبلیغ شده این یک آگهی تبلیغاتی است و اگر ثبت نام کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.
This software solution streamlines anti-money laundering (AML) and know your customer (KYC) processes by centralizing client data, automating compliance workflows, and providing real-time monitoring capabilities. Key features include customizable registries for various entities, integrated name screening against global databases, and a live compliance dashboard that ensures organizations remain audit-ready while adapting to evolving regulatory requirements, making it ideal for financial institutions, law firms, and businesses of all sizes that prioritize compliance efficiency.
تخمین: 2019 اولین تاریخ ایجاد این فهرست که در اختیار داریم. ما از منابع داده مختلف در دسترس عموم استفاده می‌کنیم.
نوع مصرف کننده: کسب و کار به کسب و کار (B2B)
چه این موضوع بر استفاده تجاری متمرکز باشد و چه استفاده شخصی.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
Trustify - No Icon

Trustify

مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This system facilitates the standardization and verification of digital content provenance through deterministic signal execution within automated workflows, primarily serving organizations focused on content security, digital trust, and verification processes. Its key features include structured signal generation, correlation identifiers, profile-bound execution under consistent conditions, and integration via cloud marketplace, addressing problems related to content authenticity, provenance validation, and trust boundary management in scalable digital environments. It is designed for developers, security professionals, and organizations seeking reliable methods to verify content origins, ensure integrity, and enhance trust in digital assets without providing direct content classification or confidence scoring, operating within a secure, educational, and nonauthoritative framework.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
Digital Forensics Software
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
HENNGE Logo

HENNGE

مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
A single, integrated cloud security platform that protects employees and company data by combining identity and access management (including single sign-on and multi-factor authentication), device certification, secure browsing, and VPN-free remote access with data protection features such as long-term email archiving, secure file transfers, and advanced data loss prevention, along with threat defense against phishing and malware. It addresses unauthorized access, data leaks, phishing, ransomware, and compliance challenges for organizations relying on cloud services, and is designed for IT security teams, managed service providers, and businesses migrating to cloud-based workflows across industries.
Identity & Access Management (IAM)
دسته بندی این آگهی.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Iron Fort Logo

Iron Fort

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This platform streamlines the management of HIPAA compliance by automating policy tracking, safeguard monitoring, and audit readiness, ensuring organizations remain compliant with the Security, Privacy, and Breach Notification Rules. Key features include real-time monitoring of technical safeguards, AI-driven policy analysis, centralized tracking of Business Associate Agreements, and automated risk assessments, making it ideal for healthcare providers, startups, and business associates seeking to simplify compliance processes and reduce administrative burdens.
قیمت گذاری: $0-$1099/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
DoksOps Logo

DoksOps

مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This automated cloud documentation and security auditing platform is designed to enable DevOps, SRE, and security teams to effortlessly generate comprehensive, accurate, and compliance-ready reports for cloud infrastructure, specifically tailored for AWS environments. Its key features include automatic architecture diagram creation, real-time security posture analysis, automated compliance mappings to frameworks such as SOC 2, ISO 27001, and SOX, detailed cost breakdowns and optimization recommendations, and multi-audience documentation generation for engineers, executives, and auditors, all while ensuring data privacy through read-only access, self-hosted AI inference, and strict data residency controls. It addresses common challenges like keeping infrastructure documentation up to date, reducing manual effort, mitigating security and compliance risks, and providing trusted, reproducible insights.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
CI/CD & DevOps Automation
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Cway Software  Logo

Cway Software

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
Cway is a powerful platform that helps businesses manage their marketing assets and streamline collaboration. It offers tools for project management, digital asset storage, and artwork approval, all in one user-friendly interface.
قیمت گذاری: €450-€3000/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
API & Backend-as-a-Service Platforms
دسته بندی این آگهی.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Controla Logo

Controla

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
Controla offers simple and effective cybersecurity management for businesses, ensuring protection for computers, accounts, and files. With easy-to-follow guides and automated solutions, companies can secure their digital environments quickly and efficiently.
قیمت گذاری: از $0/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Security Information & Event Management (SIEM)
دسته بندی این آگهی.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
SecOpsium Logo

SecOpsium

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This comprehensive security platform performs continuous automated scans of code repositories to identify secrets, hardcoded credentials, misconfigurations, vulnerabilities, and web exposure signals, providing real-time insights and risk assessments. Its main features include secrets detection, repository security auditing, prioritized fix recommendations, security grading, detailed reporting, and artificial intelligence-based secret leak detection, all designed to streamline security workflows without requiring a dedicated security team. It addresses challenges faced by fast-moving development teams, startups, small and medium-sized enterprises, CTOs, and enterprise sales teams by offering scalable, easy-to-integrate security validation, risk visualization, and actionable insights to improve overall repository security, ensure compliance, and facilitate secure software delivery.
قیمت گذاری: €0-€39/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
Application Monitoring & Observability
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Assura Logo

Assura

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
This platform offers AI-powered security assessments that evaluate your organization’s compliance across multiple cybersecurity and risk management frameworks, such as NIST CSF, ISO 27001, and PCI DSS. It guides users through structured, easy-to-understand control-based evaluations, collects supporting evidence like policies and screenshots, and automatically generates comprehensive reports, risk registers, and remediation plans to identify vulnerabilities, prioritize security improvements, and streamline compliance processes. Designed for security teams, compliance officers, IT managers, and auditors, it addresses risk management challenges, reduces reliance on costly consulting services, accelerates audit readiness, and enhances overall cybersecurity posture through automated, transparent, and scalable assessments.
قیمت گذاری: £59-£199/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
Fluid Attacks Logo

Fluid Attacks

دوره آزمایشی رایگان
مالک، اطلاعات پروفایل نمایش داده شده در این صفحه را تأیید کرده است.
A comprehensive solution enhances application security by integrating AI-driven tools and expert pentesting throughout the software development lifecycle (SDLC). Key features include automated vulnerability management, risk-based prioritization, and seamless integration with existing development environments, addressing the challenges of identifying and remediating security vulnerabilities for development and security teams alike.
قیمت گذاری: $143-$592/mo
محدوده قیمت ماهانه برای این محصول SaaS. قیمت‌ها در صورت امکان به مبالغ ماهانه نرمال‌سازی شده‌اند.
Cloud Security & Compliance Tools
دسته بندی این آگهی.
برای مشاهده همه معیارها ثبت نام کنید
* ممکن است برخی یا تمام بخش‌های این صفحه توسط هوش مصنوعی تولید شده باشند، بنابراین لطفاً هرگونه اطلاعات مهم را به‌طور مستقل تأیید کنید.

سوالات متداول

چند ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت SaaS وجود دارد؟

مرورگر SaaS محصولات نرم‌افزاری 3,355 ابزارهای امنیت و انطباق ابری را از تاریخ September 2026 ردیابی می‌کند. 237 شرکت جدید ابزارهای امنیت و انطباق ابری SaaS در 30 روز گذشته اضافه شده‌اند.

هر ماه چند شرکت SaaS جدید به تعداد ابزارهای امنیت و انطباق ابری اضافه می‌شوند؟

237 شرکت جدید ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت SaaS در 30 روز گذشته به مرورگر SaaS اضافه شده‌اند. زیرساخت خزش اختصاصی ما به طور مداوم محصولات نرم‌افزاری جدید را کشف می‌کند.

ابزارهای امنیت و انطباق ابری باسابقه‌ترین شرکت‌های SaaS کدامند؟

ابزارهای امنیت و انطباق ابری باسابقه‌ترین شرکت‌های SaaS بر اساس اعتبار دامنه شامل Trend Micro, Palo Alto Networks, Proofpoint, Check Point, ActiveState هستند. این شرکت‌ها بالاترین امتیاز رتبه دامنه را در دسته ابزارهای امنیت و انطباق ابری نشان می‌دهند.

اندازه معمول شرکت برای ابزارهای امنیت و انطباق ابری SaaS چقدر است؟

در میان ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت SaaS با داده‌های کارکنان، توزیع اندازه به صورت زیر است: - 48 (3.3%), - 109 (7.4%), - 285 (19.3%), - 1,033 (70.0%).

کدام کشورها بیشترین ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت SaaS را دارند؟

کشورهای برتر برای ابزارهای امنیت و انطباق ابری SaaS عبارتند از: United States (884), United Kingdom (136), India (89), Canada (64), Israel (61). اینها بزرگترین تمرکز ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت نرم‌افزاری در سطح جهان را نشان می‌دهند.

چند درصد از ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت SaaS برنامه‌های همکاری در فروش ارائه می‌دهند؟

264 ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت‌های SaaS برنامه‌های وابسته ارائه می‌دهند که 7.9٪ از کل نرم‌افزارهای ابزارهای امنیت و انطباق ابری ردیابی شده توسط مرورگر SaaS را تشکیل می‌دهند. میانگین نرخ پورسانت 18% است.

میانگین سنی ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت SaaS چقدر است؟

به طور متوسط، یک شرکت SaaS به تعداد ابزارهای امنیت و انطباق ابری سال پیش تأسیس شده است و میانگین سال تأسیس آن 2019 است.

آیا ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت‌های SaaS عمدتاً B2B هستند یا B2C؟

بر اساس داده‌های موجود، ابزارهای امنیت و انطباق ابری شرکت‌های SaaS به شرح زیر تقسیم می‌شوند: هم B2B و هم B2C (5.8%), کسب و کار (B2B) (93.8%), مصرف‌کننده (B2C) (0.4%).

جدیدترین شرکت‌های SaaS کدامند؟

جدیدترین شرکت‌های SaaS کشف‌شده ابزارهای امنیت و انطباق ابری شامل Cloud Advisory Solutions, Offscript, Vivadere, GuardRails, ittools می‌شوند. مرورگر SaaS به‌طور مداوم محصولات نرم‌افزاری جدید را با استفاده از زیرساخت خزش اختصاصی کشف و فهرست‌بندی می‌کند.

درباره مرورگر SaaS

مرورگر SaaS بزرگترین و به‌روزترین پایگاه داده SaaS در اینترنت است - ابزار نهایی جستجو و تحقیق برای شرکت‌های SaaS.

ما ابزارهای نوظهور را هفته‌ها پس از راه‌اندازی، قبل از اینکه در پایگاه‌های داده Apollo، ZoomInfo یا سایر پایگاه‌های داده ظاهر شوند، کشف می‌کنیم. پلتفرم هدفمند ما منحصراً محصولات نرم‌افزاری واقعی را با داده‌های تأیید شده ردیابی می‌کند، برخلاف ابزارهای عمومی جستجوی اطلاعات که مملو از آژانس‌ها، مشاوره‌ها و فهرست‌های قدیمی هستند.

از شرکت‌های برتر فهرست فورچون ۵۰۰ گرفته تا استارت‌آپ‌های خودگردانی که این هفته راه‌اندازی می‌شوند - اگر SaaS باشد، ما آن را پیگیری می‌کنیم.

این اعداد چگونه محاسبه می‌شوند

  1. نرم‌افزار توتال. تعداد شرکت‌های SaaS منتشرشده که در حال حاضر برای این انتخاب فهرست شده‌اند. تنها شرکت‌هایی که بررسی‌های کیفیت خودکار ما را پشت سر می‌گذارند شمارش می‌شوند.
  2. جدید (۳۰ روز گذشته). تعداد خالص شرکت‌های SaaS که برای این انتخاب در ۳۰ روز گذشته به‌تازگی منتشر شده‌اند.
  3. برنامه‌های وابسته. تعداد شرکت‌های SaaS فهرست‌شده که یک برنامه همکاری در فروش یا ارجاع تأییدشده را اجرا می‌کنند.
  4. میانگین سن (سال). میانه سن، بر حسب سال، شرکت‌های این انتخاب، بر اساس سال تأسیس. میانه مقدار میانی است، بنابراین نیمی مسن‌تر و نیمی جوان‌تر هستند.
  5. جدید (۳۶۵ روز گذشته). تعداد شرکت‌های SaaS که برای این انتخاب در ۳۶۵ روز گذشته منتشر شده‌اند.
  6. حذف شده (سال گذشته). شرکت‌هایی که در سال گذشته منتشر شدند و دیگر فهرست نمی‌شوند — آن‌ها آفلاین شدند، حذف شدند یا دیگر بررسی‌های کیفیت ما را پشت سر نگذاشتند.
  7. نرخ ریزش سالانه. نرخ ریزش سالانه — شرکت‌های ریزش‌کرده به عنوان درصدی از همه شرکت‌های منتشرشده در سال گذشته (هنوز فهرست‌شده به‌علاوه ریزش‌کرده).
  8. دوره آزمایشی رایگان. درصد شرکت‌های فهرست‌شده در این انتخاب که نسخه آزمایشی رایگان ارائه می‌دهند.
  9. توزیع اندازه شرکت. توزیع شرکت‌ها بر اساس تعداد کارمندان: تک‌نفره (1)، کوچک (2–50)، متوسط (51–200)، بزرگ (201–1,000)، سازمانی (1,000+). درصدها از شرکت‌هایی است که داده کارمند دارند.
  10. میانگین قیمت شروع (دلار آمریکا). میانه قیمت ماهانه سطح ورودی (USD) در میان شرکت‌های این انتخاب که داده قیمت‌گذاری دارند.
  11. میانگین قیمت بالا (دلار آمریکا). میانه قیمت ماهانه پریمیوم (USD) در میان شرکت‌های این انتخاب که داده قیمت‌گذاری دارند.
  12. امتیاز اشباع. یک امتیاز اشباع بازار 0–100 که مجموع محصولات، اعتبار دامنه، دامنه‌های ارجاع‌دهنده، سن شرکت، رشد ترافیک، قیمت‌گذاری و حضور سازمانی را ترکیب می‌کند. بالاتر به معنای رقابتی‌تر است.
  13. کمیسیون متوسط. میانه نرخ کمیسیون همکاری در فروش ارائه‌شده توسط شرکت‌های این انتخاب که یک برنامه همکاری در فروش را اجرا می‌کنند.
  14. تفکیک B2B / B2C. تفکیک شرکت‌ها بر اساس بازار هدف — کسب‌وکار (B2B)، مصرف‌کننده (B2C) یا هر دو — در میان آن‌هایی که داده نوع مصرف‌کننده دارند.