חשבוניות ועיבוד תשלומים
דפדפן SaaS עוקב אחר 3,668 חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות תוכנה, כאשר 243 נוספו ב-30 הימים האחרונים. המדינות המובילות עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים SaaS כוללות את United States (604), India (216), United Kingdom (135).
נקודות נתונים מרכזיות עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים
התפלגות גודל החברה9
חשבוניות ועיבוד תשלומים החברות הוותיקות ביותר
| חֶברָה | עובדים | דירוג דומיין | מְבוּסָס | נוסף |
|---|---|---|---|---|
| Stripe | 10,000 | — | 2010 | 2025-02-07 |
| Authorize.net | 1,000 | — | 1996 | 2026-03-10 |
| Mollie | — | — | — | 2025-02-04 |
| Wave | 500 | — | — | 2025-02-04 |
| FundRazr | — | — | — | 2025-02-28 |
| fastspring | 200 | — | 2005 | 2025-02-28 |
| Dwolla | 200 | — | 2008 | 2025-02-05 |
| Quadient | 5,000 | — | 1924 | 2025-02-26 |
| Refrens | 200 | — | 2018 | 2025-02-06 |
| Invoice Ninja | — | — | — | 2025-02-07 |
10 המדינות המובילות עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים SaaS
המדינות הבאות מייצגות את מטה רוב חברות ה-SaaS של חשבוניות ועיבוד תשלומים, בהתבסס על הנתונים שלנו עבור מוצרי תוכנה של 3,668.
| מְדִינָה | לִסְפּוֹר | אחוז מהסך הכל |
|---|---|---|
| United States | 604 | 16.5% |
| India | 216 | 5.9% |
| United Kingdom | 135 | 3.7% |
| Australia | 77 | 2.1% |
| Canada | 60 | 1.6% |
| Nigeria | 48 | 1.3% |
| South Africa | 48 | 1.3% |
| Malaysia | 33 | 0.9% |
| United Arab Emirates | 31 | 0.8% |
| Bangladesh | 25 | 0.7% |
נתוני תמחור עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים
רוויה בשוק עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים
ציון זה מחושב משילוב של סך המוצרים, סמכות הדומיין, דומיינים מפנים, גיל החברה, צמיחת תנועה, תמחור ונוכחות ארגונית.
תוכניות שותפים ב-חשבוניות ועיבוד תשלומים
231 חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS מציעות תוכניות שותפים (6.3% מהסך הכל).
התווסף לאחרונה חשבוניות ועיבוד תשלומים SaaS
גיל ממוצע של חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS
חברת SaaS ממוצעת של חשבוניות ועיבוד תשלומים נוסדה לפני 7.0 שנים (שנת ייסוד ממוצעת: 2019).
פירוט B2B / B2C עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים16
מבוסס על 3,663 חברות עם נתוני סוג צרכן (99.9% מהסך הכל).
מגמת גילוי SaaS עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים
ספירת גילוי SaaS חודשית עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים בהשוואה לחלקה מכלל ה-SaaS שהתגלה. אחוז עולה מצביע על כך שקטע זה גדל מהר יותר מהשוק הכולל.
גלה את חשבוניות ועיבוד תשלומים SaaS
מסננים מתקדמים
שאלות נפוצות
כמה חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS יש?
דפדפן SaaS עוקב אחר 3,668 חשבוניות ועיבוד תשלומים מוצרי תוכנה נכון ל-September 2026. 243 חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS חדשות נוספו ב-30 הימים האחרונים.
כמה חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS חדשות מתווספות בכל חודש?
243 חברות SaaS חדשות נוספו לדפדפן SaaS ב-30 הימים האחרונים. תשתית הסריקה הקניינית שלנו מגלה ללא הרף מוצרי תוכנה חדשים.
מהן חברות ה-חשבוניות ועיבוד תשלומים SaaS הוותיקות ביותר?
חברות ה-SaaS המבוססות ביותר לפי סמכות דומיין כוללות את Stripe, Authorize.net, Mollie, Wave, FundRazr. חברות אלו מייצגות את דירוג הדומיין הגבוה ביותר בקטגוריית חשבוניות ועיבוד תשלומים.
מהו גודל החברה הטיפוסי עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים SaaS?
בקרב חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS עם נתוני עובדים, התפלגות הגודל היא: - 17 (2.1%), - 52 (6.3%), - 132 (16.1%), - 619 (75.5%).
באילו מדינות יש הכי הרבה חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS?
המדינות המובילות עבור חשבוניות ועיבוד תשלומים SaaS הן: United States (604), India (216), United Kingdom (135), Australia (77), Canada (60). אלו מייצגות את הריכוזים הגדולים ביותר של חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות תוכנה ברחבי העולם.
איזה אחוז מתוך חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS מציעות תוכניות שותפים?
231 חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS מציעות תוכניות שותפים, המייצגות 6.3% מכלל התוכנות חשבוניות ועיבוד תשלומים שעוקבות אחר דפדפן SaaS. שיעור העמלה הממוצע הוא 20%.
מהו הגיל הממוצע של חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS?
חברת SaaS ממוצעת של חשבוניות ועיבוד תשלומים נוסדה לפני 7.0 שנים, עם שנת הקמה ממוצעת של 2019.
האם חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS הן בעיקר B2B או B2C?
בהתבסס על נתונים זמינים, חשבוניות ועיבוד תשלומים חברות SaaS מתחלקות כדלקמן: גם B2B וגם B2C (23.9%), עסקים (B2B) (75.9%), צרכן (B2C) (0.2%).
מהן חברות ה-חשבוניות ועיבוד תשלומים SaaS החדשות ביותר?
בין חברות ה-SaaS חשבוניות ועיבוד תשלומים שהתגלו לאחרונה נמנים InvoiceSnooze, QuoteOnSpot, Merchantpayd, AanvraX, Malik Traders. דפדפן SaaS מגלה ומאנדקס באופן רציף מוצרי תוכנה חדשים באמצעות תשתית סריקה קניינית.
אודות דפדפן SaaS
דפדפן SaaS הוא מסד הנתונים הגדול והמעודכן ביותר של SaaS באינטרנט - כלי המחקר והסיקור האולטימטיבי עבור חברות SaaS.
אנו מגלים כלים חדשים שבועות לאחר ההשקה, לפני שהם מופיעים באפולו, זום אינפו או במסדי נתונים אחרים. הפלטפורמה שלנו, שנבנתה במיוחד עבורנו, עוקבת אך ורק אחר מוצרי תוכנה אמיתיים עם נתונים מאומתים, בניגוד לכלי חיפוש גנריים המזוהמים בסוכנויות, ייעוץ ורישומים מיושן.
מחברות ברשימת Fortune 500 ועד סטארט-אפים חדשים שיושקו השבוע - אם מדובר ב-SaaS, אנחנו עוקבים אחריו.
כיצד מחושבים המספרים האלה
- תוכנה כוללת. מספר חברות ה-SaaS שפורסמו והרשומות כעת עבור בחירה זו. רק חברות שעוברות את בדיקות האיכות האוטומטיות שלנו נספרות.
- חדש (30 הימים האחרונים). המספר נטו של חברות SaaS שפורסמו לאחרונה עבור בחירה זו ב-30 הימים האחרונים.
- תוכניות שותפים. מספר חברות ה-SaaS הרשומות שמפעילות תוכנית שותפים או הפניות מאומתת.
- גיל ממוצע (בשנים). הגיל החציוני, בשנים, של החברות בבחירה זו, בהתבסס על שנת ההקמה. החציון הוא הערך האמצעי, כך שמחצית מבוגרות יותר ומחצית צעירות יותר.
- חדש (365 הימים האחרונים). מספר חברות ה-SaaS שפורסמו עבור בחירה זו במהלך 365 הימים האחרונים.
- נגרר (בשנה שעברה). חברות שפורסמו בשנה האחרונה ואינן רשומות עוד — הן ירדו מהאוויר, הוסרו, או הפסיקו לעבור את בדיקות האיכות שלנו.
- קצב נטישה שנתי. שיעור הנטישה השנתי — חברות שננטשו כאחוז מכל החברות שפורסמו בשנה האחרונה (הרשומות עדיין בתוספת אלו שננטשו).
- ניסיון חינם. אחוז החברות הרשומות בבחירה זו שמציעות ניסיון חינם.
- התפלגות גודל החברה. התפלגות החברות לפי מספר עובדים: סולו (1), קטן (2–50), בינוני (51–200), גדול (201–1,000), ארגוני (1,000+). האחוזים הם מתוך החברות שיש להן נתוני עובדים.
- מחיר התחלתי ממוצע (דולר ארה"ב). המחיר החודשי ההתחלתי החציוני (USD) על פני חברות בבחירה זו עם נתוני תמחור.
- מחיר ממוצע גבוה (דולר ארה"ב). המחיר החודשי הפרימיומי החציוני (USD) על פני חברות בבחירה זו עם נתוני תמחור.
- ציון רוויה. ציון רוויית שוק 0–100 המשלב סך מוצרים, סמכות דומיין, דומיינים מפנים, גיל החברה, צמיחת תנועה, תמחור ונוכחות ארגונית. גבוה יותר משמעו תחרותי יותר.
- עמלה ממוצעת. שיעור עמלת השותפים החציוני המוצע על ידי חברות בבחירה זו שמפעילות תוכנית שותפים.
- פירוט B2B / B2C. פירוט חברות לפי שוק יעד — עסקי (B2B), צרכני (B2C), או שניהם — מבין אלו שיש להן נתוני סוג צרכן.