Projektmenedzsment szoftver
A SaaS Browser 3,146 Projektmenedzsment szoftver szoftvercéget követ nyomon, amelyek közül 272 az elmúlt 30 napban került hozzáadásra. Az Projektmenedzsment szoftver SaaS legnépszerűbb országai közé tartozik United States (403), United Kingdom (118), India (112).
Projektmenedzsment szoftver főbb adatpontjai
Vállalati méreteloszlás9
Legnépszerűbb Projektmenedzsment szoftver vállalat
| Vállalat | Alkalmazottak | Domain rangsor | Alapított | Hozzáadva |
|---|---|---|---|---|
| Basecamp | — | 66 | — | 2025-02-10 |
| OmniGroup | — | 62 | — | 2025-10-25 |
| Teamwork | 500 | 59 | 2007 | 2025-02-08 |
| ProofHub | 50 | 58 | 2012 | 2025-02-06 |
| ProjectManager | — | 58 | — | 2025-02-04 |
| Process Street | 200 | 57 | 2014 | 2025-02-06 |
| Hive | — | 56 | — | 2025-02-04 |
| TeamStage | 10 | 55 | — | 2025-02-06 |
| Motion | — | 55 | — | 2025-02-04 |
| Quickbase | 1,000 | 54 | — | 2025-02-06 |
A 10 legjobb ország az Projektmenedzsment szoftver SaaS számára
A következő országokban található a legtöbb Projektmenedzsment szoftver SaaS-vállalat székhelye, az 3,146 szoftvertermékre vonatkozó adataink alapján.
| Ország | Gróf | A teljes összeg %-a |
|---|---|---|
| United States | 403 | 12.8% |
| United Kingdom | 118 | 3.8% |
| India | 112 | 3.6% |
| Canada | 66 | 2.1% |
| Australia | 54 | 1.7% |
| Germany | 51 | 1.6% |
| Netherlands | 23 | 0.7% |
| United Arab Emirates | 20 | 0.6% |
| Poland | 16 | 0.5% |
| Switzerland | 15 | 0.5% |
SEO és domain hatóság X___0 számára
Projektmenedzsment szoftver árképzési adatai
Piaci telítettség Projektmenedzsment szoftver esetében
Ez a pontszám a teljes termékek, a domain tekintély, a hivatkozó domainek, a vállalat életkora, a forgalom növekedése, az árazás és a vállalati jelenlét kombinációjából kerül kiszámításra.
Partnerprogramok Projektmenedzsment szoftver-ban
138 Projektmenedzsment szoftver SaaS-cég kínál partnerprogramokat (az összes X___2%-a).
Legutóbb hozzáadott Projektmenedzsment szoftver SaaS
Projektmenedzsment szoftver SaaS vállalat átlagos életkora
Az átlagos Projektmenedzsment szoftver SaaS vállalatot 8.0 évvel ezelőtt alapították (átlagos alapítási év: 2018).
B2B / B2C lebontás Projektmenedzsment szoftver esetében16
3,145 fogyasztói típusú adatokkal rendelkező vállalat alapján (az összes X___1%-a).
SaaS felfedezési trend – Projektmenedzsment szoftver
Havi SaaS felfedezések száma Projektmenedzsment szoftver esetén az összes felfedezett SaaS arányához képest. Emelkedő százalék azt jelzi, hogy ez a szegmens gyorsabban növekszik az általános piaci átlagnál.
Fedezze fel az Projektmenedzsment szoftver SaaS-t
Speciális szűrők
Flowlu
Ez a SaaS trendi! Havi forgalomnövekedést észleltünk.Flowlu is an all-in-one online work management software designed to streamline processes for teams across various industries. With features such as project management, CRM, financial tracking, and collaboration tools, it enhances productivity and simplifies workflows, making it an ideal solution for businesses looking to optimize their operations.
This platform streamlines process improvement initiatives by centralizing tools and automating workflows, enabling teams to enhance efficiency and complete projects significantly faster. Key features include project idea prioritization, optimized templates for project launches, centralized data analysis, and AI-driven insights, all designed to address the challenges of fragmented tools and improve collaboration across various sectors such as healthcare, finance, and manufacturing.
Offorte proposal software simplifies the process of creating and managing proposals, allowing users to craft beautiful, interactive documents that impress clients. With features like automation, smart notifications, and a knowledge base, businesses can save time and increase their chances of winning deals.
Plaky™ offers a free project and task management software designed for seamless collaboration and efficient project planning. With unlimited users and projects, it empowers teams to organize tasks, track progress, and enhance productivity in a visually intuitive environment.
Storypole
Ingyenes próbaverzióProject Paced
Ingyenes próbaverzióCustomWorks
Ingyenes próbaverzióAedrix
Plexxel
Ingyenes próbaverzióGyakran ismételt kérdések
Hány Projektmenedzsment szoftver SaaS cég van?
A SaaS Browser 3,146 Projektmenedzsment szoftver szoftverterméket követ nyomon August 2026 dátumtól. 272 új Projektmenedzsment szoftver SaaS-vállalat került hozzáadásra az elmúlt 30 napban.
Hány új Projektmenedzsment szoftver SaaS céget adnak hozzá havonta?
272 új Projektmenedzsment szoftver SaaS-vállalat került a SaaS Browserbe az elmúlt 30 napban. Saját fejlesztésű feltérképező infrastruktúránk folyamatosan új szoftvertermékeket fedez fel.
Melyek a legelismertebb Projektmenedzsment szoftver SaaS cégek?
A domain jogosultság alapján a legelterjedtebb Projektmenedzsment szoftver SaaS-vállalatok közé tartozik az Basecamp, OmniGroup, Teamwork, ProofHub, ProjectManager. Ezek a vállalatok képviselik a legmagasabb domain rangsorolási pontszámokat az Projektmenedzsment szoftver kategóriában.
Mekkora a tipikus vállalatméret az Projektmenedzsment szoftver SaaS esetében?
Az Projektmenedzsment szoftver alkalmazotti adatokkal rendelkező SaaS-vállalat között a méreteloszlás: - 13 (1.8%), - 22 (3.1%), - 70 (9.7%), - 614 (85.4%).
Mi az átlagos domain jogosultság X___0 SaaS vállalatnál?
Az Projektmenedzsment szoftver SaaS-vállalat átlagos domainrangsorolása 8, szemben az 8-es összesített SaaS-átlaggal. Ezeknek a cégeknek átlagosan 2 hivatkozó domainjük van.
Mely országokban van a legtöbb Projektmenedzsment szoftver SaaS vállalat?
Az Projektmenedzsment szoftver SaaS legfontosabb országai a következők: United States (403), United Kingdom (118), India (112), Canada (66), Australia (54). Ezek a régiók képviselik az Projektmenedzsment szoftver szoftvercégek legnagyobb koncentrációját világszerte.
Az Projektmenedzsment szoftver SaaS-vállalat hány százaléka kínál affiliate programokat?
138 Projektmenedzsment szoftver SaaS-cégek kínálnak partnerprogramokat, amelyek a SaaS-böngésző által követett összes Projektmenedzsment szoftver szoftver 4.4%-át teszik ki. Az átlagos jutalékkulcs X___0%.
Mi az Projektmenedzsment szoftver SaaS vállalat átlagos életkora?
Az átlagos Projektmenedzsment szoftver SaaS céget 8.0 évvel ezelőtt alapították, az átlagos alapítási év 2018.
Az Projektmenedzsment szoftver SaaS-cégek többnyire B2B vagy B2C típusúak?
A rendelkezésre álló adatok alapján Projektmenedzsment szoftver SaaS-vállalat a következőképpen oszlik meg: B2B és B2C egyaránt (18.4%), Üzleti (B2B) (81.1%), Fogyasztó (B2C) (0.5%).
Melyek a legújabb Projektmenedzsment szoftver SaaS cégek?
A legutóbb felfedezett Projektmenedzsment szoftver SaaS-vállalatok közé tartozik az RooterValis, steady.build, Worklane, Ticulate, Mad Cactus. A SaaS Browser folyamatosan felfedezi és indexeli az új szoftvertermékeket saját fejlesztésű feltérképezési infrastruktúra segítségével.
A SaaS böngészőről
A SaaS Browser a legnagyobb és legfrissebb SaaS adatbázis az interneten – a SaaS-vállalatok számára a legjobb kutatóeszköz.
Hetekkel a megjelenésük után felfedezzük az újonnan megjelenő eszközöket, mielőtt azok megjelennének az Apollo, a ZoomInfo vagy más adatbázisokban. Célzottan létrehozott platformunk kizárólag valódi szoftvertermékeket követ nyomon ellenőrzött adatokkal, ellentétben az ügynökségekkel, tanácsadó cégekkel és elavult listákkal szennyezett általános keresőeszközökkel.
A Fortune 500-as vállalatoktól kezdve a héten induló, saját tőkével finanszírozott startupokig – ha SaaS-ról van szó, azt nyomon követjük.
Hogyan számoljuk ki ezeket a számokat
- Teljes szoftver. Az ehhez a kiválasztáshoz jelenleg felsorolt közzétett SaaS-vállalatok száma. Csak azokat a vállalatokat számoljuk, amelyek átmennek az automatizált minőségellenőrzéseinken.
- Új (elmúlt 30 nap). Az ehhez a kiválasztáshoz az elmúlt 30 napban újonnan közzétett SaaS-vállalatok nettó száma.
- Partnerprogramok. A felsorolt SaaS-vállalatok száma, amelyek ellenőrzött affiliate vagy ajánlói programot működtetnek.
- Átlagos életkor (év). Az ebben a kiválasztásban lévő vállalatok medián életkora években, az alapítás éve alapján. A medián a középső érték, így a fele idősebb, a fele fiatalabb.
- Új (elmúlt 365 nap). Az ehhez a kiválasztáshoz az elmúlt 365 napban közzétett SaaS-vállalatok száma.
- Lemorzsolódott (elmúlt év). Az elmúlt évben közzétett vállalatok, amelyek már nincsenek listázva — offline-ná váltak, eltávolításra kerültek, vagy abbahagyták minőségellenőrzéseink teljesítését.
- Éves lemorzsolódási arány. Az éves lemorzsolódási arány — a lemorzsolódott vállalatok az elmúlt évben közzétett összes vállalat (még listázott plusz lemorzsolódott) százalékában.
- Ingyenes próbaverzió. Az ebben a kiválasztásban felsorolt vállalatok százaléka, amelyek ingyenes próbaverziót kínálnak.
- Vállalati méreteloszlás. A vállalatok megoszlása alkalmazottak száma szerint: egyéni (1), kis (2–50), közepes (51–200), nagy (201–1,000), nagyvállalat (1,000+). A százalékok az alkalmazotti adatokkal rendelkező vállalatokra vonatkoznak.
- Átlagos domain rangsor. A medián domain rangsor (0–100) a felsorolt vállalatok körében, a keresőmotor-tekintély mértéke. A magasabb erősebb. Az összes SaaS általános mediánjához viszonyítva jelenik meg az összehasonlításhoz.
- Átlagos hivatkozó domainek. Az egyedi hivatkozó domainek (különböző, vállalatra mutató külső oldalak) medián száma a felsorolt vállalatok körében.
- Átlagos kezdőár (USD). Az ebben a kiválasztásban árazási adatokkal rendelkező vállalatok medián belépő szintű havi ára (USD).
- Átlagos legmagasabb ár (USD). Az ebben a kiválasztásban árazási adatokkal rendelkező vállalatok medián prémium havi ára (USD).
- Telítettségi pontszám. Egy 0–100 piaci telítettségi pontszám, amely egyesíti az összes terméket, a domain tekintélyt, a hivatkozó domaineket, a vállalat korát, a forgalom növekedését, az árazást és a vállalati jelenlétet. A magasabb versenyképesebbet jelent.
- Átlagos jutalék. Az ebben a kiválasztásban affiliate programot működtető vállalatok által kínált medián affiliate jutalék.
- B2B / B2C lebontás. A vállalatok megoszlása célpiac szerint — üzleti (B2B), fogyasztói (B2C) vagy mindkettő — a fogyasztói típusú adatokkal rendelkezők között.