Schoolmanagementsoftware
SaaS Browser volgt 4,490 Schoolmanagementsoftware softwarebedrijven, waarbij 385 in de afgelopen 30 dagen is toegevoegd. De belangrijkste landen voor Schoolmanagementsoftware SaaS zijn onder andere India (644), United States (417), United Kingdom (140).
Belangrijke gegevenspunten voor Schoolmanagementsoftware
Verdeling van bedrijfsgroottes9
Meest gevestigde Schoolmanagementsoftware bedrijven
| Bedrijf | Medewerkers | Domeinbeoordeling | Opgericht | Toegevoegd |
|---|---|---|---|---|
| brightwheel | 500 | — | — | 2025-02-06 |
| teamsideline | 50 | — | 2007 | 2025-03-14 |
| Finalsite | 500 | — | 1998 | 2025-02-10 |
| GoGuardian | 1,000 | — | — | 2025-02-10 |
| myHomework | — | — | — | 2025-02-10 |
| Frontline Education | 1,000 | — | 1998 | 2025-02-10 |
| Anak2U | — | — | — | 2025-02-12 |
| Lightspeed Systems | 500 | — | 1999 | 2025-02-05 |
| Gymdesk | 50 | — | 2016 | 2026-01-30 |
| Procare | 500 | — | 1992 | 2025-02-07 |
Top 10 landen voor Schoolmanagementsoftware SaaS
De volgende landen vertegenwoordigen de landen waar de meeste Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven hun hoofdkantoor hebben, gebaseerd op onze gegevens voor 4,490-softwareproducten.
| Land | Graaf | % van het totaal |
|---|---|---|
| India | 644 | 14.3% |
| United States | 417 | 9.3% |
| United Kingdom | 140 | 3.1% |
| Nigeria | 112 | 2.5% |
| Australia | 76 | 1.7% |
| Pakistan | 43 | 1.0% |
| Canada | 38 | 0.8% |
| Kenya | 36 | 0.8% |
| Ghana | 33 | 0.7% |
| South Africa | 31 | 0.7% |
Prijsgegevens voor Schoolmanagementsoftware
Marktverzadiging voor Schoolmanagementsoftware
Deze score wordt berekend op basis van een combinatie van het totale aantal producten, domeinautoriteit, verwijzende domeinen, bedrijfsleeftijd, verkeersgroei, prijsstelling en aanwezigheid in de zakelijke markt.
Affiliateprogramma's in Schoolmanagementsoftware
129 Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven bieden affiliateprogramma's aan (2.9% van het totaal).
Meest recent toegevoegde Schoolmanagementsoftware SaaS
Gemiddelde leeftijd van Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven
Het gemiddelde Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijf is 8.0 jaar geleden opgericht (gemiddeld oprichtingsjaar: 2018).
B2B/B2C-analyse voor Schoolmanagementsoftware16
Gebaseerd op 4,481 bedrijven met consumentengegevens (99.8% van het totaal).
SaaS-ontdekkingstrend voor Schoolmanagementsoftware
Maandelijkse SaaS-ontdekkingsaantallen voor Schoolmanagementsoftware vergeleken met het aandeel van alle ontdekte SaaS. Een stijgend percentage geeft aan dat dit segment sneller groeit dan de totale markt.
Ontdek Schoolmanagementsoftware SaaS
Geavanceerde filters
Manifest Systems
Nido
SchoolPilot
Karo Digital
Vidatek
Deze SaaS is trending! We hebben een maandelijkse groei in het verkeer waargenomen. Gratis proefperiodeNisaab360
Veelgestelde vragen
Hoeveel Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven zijn er?
SaaS Browser volgt 4,490 Schoolmanagementsoftware softwareproducten vanaf September 2026. 385 nieuwe Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven zijn de afgelopen 30 dagen toegevoegd.
Hoeveel nieuwe Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven worden er elke maand toegevoegd?
In de afgelopen 30 dagen zijn er 385 nieuwe Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven toegevoegd aan SaaS Browser. Onze eigen crawling-infrastructuur ontdekt continu nieuwe softwareproducten.
Wat zijn de meest gevestigde Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven?
De meest gevestigde Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven op basis van domeinautoriteit zijn onder andere brightwheel, teamsideline, Finalsite, GoGuardian, myHomework. Deze bedrijven vertegenwoordigen de hoogste domeinrangscores in de Schoolmanagementsoftware-categorie.
Wat is de gemiddelde bedrijfsgrootte voor Schoolmanagementsoftware SaaS?
Onder Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven met werknemersgegevens is de grootteverdeling als volgt: - 6 (0.8%), - 34 (4.4%), - 86 (11.1%), - 652 (83.8%).
Welke landen hebben de meeste Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven?
De belangrijkste landen voor Schoolmanagementsoftware SaaS zijn: India (644), United States (417), United Kingdom (140), Nigeria (112), Australia (76). Deze landen vertegenwoordigen de grootste concentraties van Schoolmanagementsoftware softwarebedrijven wereldwijd.
Welk percentage van de Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven biedt affiliateprogramma's aan?
129 Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven bieden affiliateprogramma's aan, die 2.9% vertegenwoordigen van alle Schoolmanagementsoftware software die door SaaS Browser wordt bijgehouden. Het gemiddelde commissiepercentage is 20%.
Wat is de gemiddelde leeftijd van Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven?
Het gemiddelde Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijf is 8.0 jaar geleden opgericht, met een gemiddeld oprichtingsjaar van 2018.
Zijn Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven voornamelijk B2B of B2C?
Op basis van de beschikbare gegevens zijn de SaaS-bedrijven van Schoolmanagementsoftware als volgt onderverdeeld: Zowel B2B als B2C (33.6%), Zakelijk (B2B) (65.0%), Consument (B2C) (1.4%).
Wat zijn de nieuwste Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven?
Tot de meest recent ontdekte Schoolmanagementsoftware SaaS-bedrijven behoren Classroomcompass, Natija, NyoGrade, Breakout Aquatics, ClassoNix. SaaS Browser ontdekt en indexeert continu nieuwe softwareproducten met behulp van een eigen crawling-infrastructuur.
Over SaaS Browser
SaaS Browser is de grootste en meest actuele SaaS-database op internet – de ultieme tool voor het vinden en onderzoeken van SaaS-bedrijven.
We ontdekken nieuwe tools weken na de lancering, voordat ze in Apollo, ZoomInfo of andere databases verschijnen. Ons speciaal ontwikkelde platform volgt uitsluitend echte softwareproducten met geverifieerde gegevens, in tegenstelling tot generieke prospectietools die vol staan met bureaus, consultancybureaus en verouderde vermeldingen.
Van Fortune 500-bedrijven tot startups die deze week van start gaan: als het SaaS betreft, houden wij het in de gaten.
Hoe deze cijfers worden berekend
- Total Software. Het aantal gepubliceerde SaaS-bedrijven dat momenteel voor deze selectie wordt vermeld. Alleen bedrijven die onze geautomatiseerde kwaliteitscontroles doorstaan, worden meegeteld.
- Nieuw (afgelopen 30 dagen). Het netto aantal SaaS-bedrijven dat de afgelopen 30 dagen nieuw is gepubliceerd voor deze selectie.
- Affiliateprogramma's. Het aantal vermelde SaaS-bedrijven dat een geverifieerd affiliate- of verwijzingsprogramma uitvoert.
- Gemiddelde leeftijd (jaren). De mediane leeftijd, in jaren, van bedrijven in deze selectie, gebaseerd op het oprichtingsjaar. De mediaan is de middelste waarde, dus de helft is ouder en de helft jonger.
- Nieuw (afgelopen 365 dagen). Het aantal SaaS-bedrijven dat de afgelopen 365 dagen voor deze selectie is gepubliceerd.
- Omwenteling (afgelopen jaar). Bedrijven die het afgelopen jaar zijn gepubliceerd en niet langer worden vermeld — ze gingen offline, werden verwijderd of voldeden niet langer aan onze kwaliteitscontroles.
- Jaarlijkse klantverloop. Het jaarlijkse verlooppercentage — verlopen bedrijven als percentage van alle bedrijven die het afgelopen jaar zijn gepubliceerd (nog vermeld plus verlopen).
- Gratis proefperiode. Het percentage vermelde bedrijven in deze selectie dat een gratis proefperiode aanbiedt.
- Verdeling van bedrijfsgroottes. Verdeling van bedrijven naar aantal medewerkers: solo (1), klein (2–50), middelgroot (51–200), groot (201–1,000), enterprise (1,000+). Percentages gelden voor bedrijven met gegevens over medewerkers.
- Gemiddelde startprijs (USD). De mediane instapprijs per maand (USD) over bedrijven in deze selectie met prijsgegevens.
- Gemiddelde hoogste prijs (USD). De mediane premium maandprijs (USD) over bedrijven in deze selectie met prijsgegevens.
- Verzadigingsscore. Een marktverzadigingsscore van 0–100 die het totale aantal producten, domeinautoriteit, verwijzende domeinen, bedrijfsleeftijd, verkeersgroei, prijzen en enterprise-aanwezigheid combineert. Hoger betekent meer concurrentie.
- Gemiddelde commissie. Het mediane affiliate-commissiepercentage dat wordt aangeboden door bedrijven in deze selectie die een affiliateprogramma uitvoeren.
- B2B / B2C-analyse. Verdeling van bedrijven naar doelmarkt — zakelijk (B2B), consument (B2C) of beide — onder de bedrijven met gegevens over het consumententype.