Fakturering og betalingsbehandling
SaaS-nettleser sporer 4,214 Fakturering og betalingsbehandling programvareselskaper, med 326 lagt til i løpet av de siste 30 dagene. De beste landene for Fakturering og betalingsbehandling SaaS inkluderer United States (640), India (238), United Kingdom (147).
Viktige datapunkter for Fakturering og betalingsbehandling
Fordeling av bedriftsstørrelse9
De fleste etablerte Fakturering og betalingsbehandling selskapene
| Bedrift | Ansatte | Domenevurdering | Grunnlagt | Lagt til |
|---|---|---|---|---|
| Stripe | 10,000 | 95 | 2010 | 2025-02-07 |
| Authorize.net | 1,000 | 90 | 1996 | 2026-03-10 |
| Mollie | — | 82 | — | 2025-02-04 |
| Wave | 500 | 78 | — | 2025-02-04 |
| FundRazr | — | 76 | — | 2025-02-28 |
| Dwolla | 200 | 71 | 2008 | 2025-02-05 |
| Quadient | 5,000 | 70 | 1924 | 2025-02-26 |
| Onyx CenterSource | 500 | 70 | 1992 | 2025-02-10 |
| Pllenty | 10 | 68 | 2016 | 2025-11-17 |
| IPP | — | 68 | — | 2026-06-13 |
Topp 10 land for Fakturering og betalingsbehandling SaaS
Følgende land representerer der de fleste Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper har hovedkontor, basert på våre data for 4,214 programvareprodukter.
| Land | Telle | % av totalen |
|---|---|---|
| United States | 640 | 15.2% |
| India | 238 | 5.6% |
| United Kingdom | 147 | 3.5% |
| Australia | 81 | 1.9% |
| Canada | 66 | 1.6% |
| Nigeria | 57 | 1.4% |
| South Africa | 55 | 1.3% |
| United Arab Emirates | 34 | 0.8% |
| Malaysia | 32 | 0.8% |
| Bangladesh | 31 | 0.7% |
SEO og domeneautoritet for Fakturering og betalingsbehandling
Prisdata for Fakturering og betalingsbehandling
Markedsmetning for Fakturering og betalingsbehandling
Denne poengsummen beregnes fra en kombinasjon av totale produkter, domeneautoritet, henvisende domener, bedriftens alder, trafikkvekst, prising og bedriftens tilstedeværelse.
Partnerprogrammer i Fakturering og betalingsbehandling
247 Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper tilbyr affiliateprogrammer (5.9 % av totalen).
Nylig lagt til Fakturering og betalingsbehandling SaaS
Gjennomsnittsalderen for Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper
Det gjennomsnittlige Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskapet ble grunnlagt for 7.0 år siden (gjennomsnittlig stiftelsesår: 2019).
B2B/B2C-oversikt for Fakturering og betalingsbehandling16
Basert på 4,200 selskaper med data om forbrukertyper (99.7 % av totalen).
SaaS-oppdagelsestrend for Fakturering og betalingsbehandling
Månedlig antall SaaS-oppdagelser for Fakturering og betalingsbehandling sammenlignet med andelen av all SaaS oppdaget. En stigende prosentandel indikerer at dette segmentet vokser raskere enn det samlede markedet.
Oppdag Fakturering og betalingsbehandling SaaS
Avanserte filtre
BridgerPay
Denne SaaS-tjenesten er trendy! Vi har registrert månedlig trafikkvekst.Akurateco
Denne SaaS-tjenesten er trendy! Vi har registrert månedlig trafikkvekst.Invoxora
Billment
Paymaze
Killswitch
Denne SaaS-tjenesten er trendy! Vi har registrert månedlig trafikkvekst. Gratis prøveperiodeCloud Billing Manager
Gratis prøveperiodeListra
Denne SaaS-tjenesten er trendy! Vi har registrert månedlig trafikkvekst.InvoiceCraftly
Gratis prøveperiodeSenroPay
FlexiLay
Ofte stilte spørsmål
Hvor mange Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper finnes det?
SaaS-nettleseren sporer 4,214 Fakturering og betalingsbehandling programvareprodukter per October 2026. 326 nye Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper har blitt lagt til i løpet av de siste 30 dagene.
Hvor mange nye Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper legges til hver måned?
326 nye Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper har blitt lagt til SaaS Browser de siste 30 dagene. Vår proprietære gjennomsøkingsinfrastruktur oppdager kontinuerlig nye programvareprodukter.
Hva er de mest etablerte Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskapene?
De mest etablerte Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskapene etter domeneautoritet inkluderer Stripe, Authorize.net, Mollie, Wave, FundRazr. Disse selskapene representerer de høyeste domenerangeringene i Fakturering og betalingsbehandling-kategorien.
Hva er den typiske bedriftsstørrelsen for Fakturering og betalingsbehandling SaaS?
Blant Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper med ansattdata er størrelsesfordelingen: - 19 (2.1%), - 56 (6.3%), - 140 (15.7%), - 674 (75.8%).
Hva er den mediane domeneautoriteten for Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper?
Median domenevurdering for Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper er 9, sammenlignet med en samlet SaaS-median på 13.
Hvilke land har flest Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper?
De beste landene for Fakturering og betalingsbehandling SaaS er: United States (640), India (238), United Kingdom (147), Australia (81), Canada (66). Disse representerer de største konsentrasjonene av Fakturering og betalingsbehandling programvareselskaper globalt.
Hvor stor prosentandel av Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper tilbyr affiliateprogrammer?
247 Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper tilbyr tilknyttede programmer, som representerer 5.9 % av all Fakturering og betalingsbehandling programvare sporet av SaaS-nettleseren. Den gjennomsnittlige provisjonssatsen er 23 %.
Hva er gjennomsnittsalderen til Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper?
Det gjennomsnittlige Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskapet ble grunnlagt for 7.0 år siden, med et gjennomsnittlig stiftelsesår på 2019.
Er Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper hovedsakelig B2B eller B2C?
Basert på tilgjengelige data fordeler Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskaper seg som følger: Både B2B og B2C (24.6%), Bedrift (B2B) (75.1%), Forbruker (B2C) (0.3%).
Hva er de nyeste Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskapene?
De nylig oppdagede Fakturering og betalingsbehandling SaaS-selskapene inkluderer Invoicend, VytDeal, NORTHBRIDGE PAYMENT SYSTEMS, Invoice Quote PDF, NextiaInvoices. SaaS Browser oppdager og indekserer kontinuerlig nye programvareprodukter ved hjelp av proprietær gjennomsøkingsinfrastruktur.
Om SaaS-nettleser
SaaS Browser er den største og mest oppdaterte SaaS-databasen på internett – det ultimate prospekterings- og forskningsverktøyet for SaaS-selskaper.
Vi oppdager nye verktøy uker etter lansering, før de vises i Apollo, ZoomInfo eller andre databaser. Vår spesialbygde plattform sporer utelukkende ekte programvareprodukter med verifiserte data, i motsetning til generiske prospekteringsverktøy som er forurenset med byråer, konsulentfirmaer og utdaterte oppføringer.
Fra Fortune 500-bedrifter til oppstartsbedrifter som er selvstendig etablerte og lanseres denne uken – hvis det er SaaS, sporer vi det.
Slik beregnes disse tallene
- Total programvare. Antallet publiserte SaaS-selskaper som for øyeblikket er oppført for dette utvalget. Kun selskaper som består de automatiske kvalitetskontrollene våre telles.
- Ny (siste 30 dager). Nettoantallet SaaS-selskaper nylig publisert for dette utvalget de siste 30 dagene.
- Tilknyttede programmer. Antallet oppførte SaaS-selskaper som driver et verifisert tilknyttet program eller henvisningsprogram.
- Gjnsn. alder (år). Medianalderen, i år, for selskaper i dette utvalget, basert på grunnleggelsesår. Medianen er midtverdien, så halvparten er eldre og halvparten yngre.
- Ny (siste 365 dager). Antallet SaaS-selskaper publisert for dette utvalget de siste 365 dagene.
- Kjernet (siste år). Selskaper publisert det siste året som ikke lenger er oppført — de gikk offline, ble fjernet eller sluttet å bestå kvalitetskontrollene våre.
- Årlig frafallsrate. Den årlige frafallsraten — frafalte selskaper som en prosentandel av alle selskaper publisert det siste året (fortsatt oppførte pluss frafalte).
- Gratis prøveperiode. Prosentandelen av oppførte selskaper i dette utvalget som tilbyr en gratis prøveperiode.
- Fordeling av bedriftsstørrelse. Fordeling av selskaper etter antall ansatte: solo (1), små (2–50), mellomstore (51–200), store (201–1,000), bedrift (1,000+). Prosenter er av selskaper med data om ansatte.
- Median domenevurdering. Median domenevurdering (0–100) på tvers av oppførte selskaper, vårt mål på lenkeautoritet fra Common Crawl-nettgrafen. Høyere er sterkere. Vist mot den samlede medianen på tvers av all SaaS for sammenligning.
- Gjennomsnittlig startpris (USD). Median månedspris på inngangsnivå (USD) på tvers av selskaper i dette utvalget med prisdata.
- Gjennomsnittlig høy pris (USD). Median premium månedspris (USD) på tvers av selskaper i dette utvalget med prisdata.
- Metningspoengsum. En markedsmetningsscore på 0–100 som kombinerer totalt antall produkter, domeneautoritet, referansedomener, selskapsalder, trafikkvekst, prissetting og tilstedeværelse i bedriftsmarkedet. Høyere betyr mer konkurranse.
- Gjennomsnittlig provisjon. Median provisjonssats for tilknyttede programmer som tilbys av selskaper i dette utvalget som driver et tilknyttet program.
- B2B / B2C-oversikt. Fordeling av selskaper etter målmarked — bedrift (B2B), forbruker (B2C) eller begge — blant de med data om forbrukertype.